Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

skrecok
2. jún 2009

hihi, ani ja som este nedostala a ani mi nechybaju. 😝

ollako
2. jún 2009

baby a tam rata vek dovrseny ale ten ktory prebieha,v den pocatia? myslim to tak, ze ked je tam vek napr 25 tak sa mysli rok po oslaveni 24 roku a pred oslavenim 25 narodenin, alebo sa tam pocita este do dovrsenia 26 roku 😕 chapete ma?

ollako
2. jún 2009

do prcic sa nebudem cudovat ak to nepochopite, ked mam preklepy 😠
nie ale , ale alebo ten ktory prebieha

estella
2. jún 2009

ja som mala uz dva krat manstru.ale bolo to super bez......brala by som keby som nedostala cely cas ako kojim...

ja sa uz tesim na piatok mam ist s kamoskou von si posediet na nejaky drink-nealko.....manzel bude aupair....

anickaajanko
2. jún 2009

ollako spolluziacka z VS kojila a stale ze ona nema kramy, ze preto ze casto koji, a prisla na kontrolu k DR. a skoro odpadla ked jej povedal ze je v 5 mesiaci, vravi mu ze asi ste sa pomylil v 5 tyzdni, nie pani vy ste v 5 mesiaci

luciankasebastianko
2. jún 2009

skrecok a co tie topánočky ?

anickaajanko
2. jún 2009

obidva terminy mala na moje narodeniny 8 marca, a syncek sa jej narodil 7,3,2008 a dcerka 28.2.2009 takze ani nie do roka

winona24
autor
2. jún 2009

anicka 😉 😉 😉 😉 😉 😉 no pekne....

rony253
2. jún 2009

Anicka nenasla som to, ale bolo to v mamaaja, teraz to tam nie je. ale prave sme volali som volala so sesterkou ci ona nevie kde to bola, a ona caka babo v septembri, cize bude septembrovca 2009. oni cakaju chlapca, lebo ho aj chceli, takze nase plodenie v rodine vyzera takto. Ked sa plodi po kramoch az po zaciatok ovulacie bude 100% dievca, ale den pred ovulaciou bude chlapec, lebo chlapcenske spermie su rychlejsie, ale v case ked nie je ovulacia umieraju rychlejsie ako dievcenske. takze Anicka ked ti skoncia kramy hor sa na to 😀 ale cez ovulaciu nerob prosim ta nic, lebo bude chlapec, neviem ci si ma pochopila, ale asi ano. Že 25, tak to si mladunka 🙂 ja uz stara krava (obrazne povedane), my s Perlab prideme na stretko ako dve dôchodkyne, po tridsiatke 😀

estella
2. jún 2009

anicka mojej sestre sa stalo to iste....brala aj antokonc.ale tu co sa berie pri kojeni a asi uz nebola az taka ucinna kedza uz kojila len raz za den alebo neviem si to inak vysvetlit.... no ked isla na kontrolu bola uz v 4mesiaci....

anickaajanko
2. jún 2009

skrecok gratulujeme k super vysledkom,
ani ja teraz neviem kde zozeniem tie topanocky, uz ste kupovali na chodenie? ake su este dobre okrem protetiky

rony253
2. jún 2009

jooooooooj anicka, noja by som odpadla, keby ze mi povie, ze som tehotna. a tak skoro.
Ja som odpadla, ked nam povedali, ze bude dievca, my sme cakali chlapca, ale podla toho rozpisu, co som ti napisala, to vychadza na dievca a to som mala posledny den kramov, ked sme malu splodili a tie spermie cakali do ovulacie na vajicko 😀
Ja kojim a kramy som dostala, presne ked mala Sara 3 mesiace.

luciankasebastianko
2. jún 2009

anni ja som 6. marca baby kukuk na moje fotočky je tam svadba 😀

rony253
2. jún 2009

ake topanky rozoberate? pozrite sa na www.liliputi. sk uz som to tu pisala, pridajte si pri obrazku viac o tovare, a precitajte si to, ak to niekoho zaujima. Tie na tej smykalke ci ma Sara su take ako v liliputi.

rony253
2. jún 2009

luci, krasne fotecky, ste takí stihlunkí obaja. vyzerate velmi mlado. Krasna nevesta si bola a super termin ste mali.

anickaajanko
2. jún 2009

no si vezmite ze v podstate bola tehotna len 4 mesiace teda o ktorych vedela, skoro 2 mesiace potom bola v nemocnici lebo sa natahovala s Miskom a klesla jej maternica ci co, tak lezat a nohy hore v nemocnici a manzel isiel na matersku a teraz maju krasnu Elisku
ze stara.... Rony a odo mna su tu iste este mladsie baby vsak
?

kamilka12
2. jún 2009

Bože estell čoo???? 😲 😲

Sa teraz zasmejete asi...ale tiež beriem antikoncepciu..tú čo sa može brať keď kojím..no a ja už asi mesiac kojím iba v noci 1x - 2x a posledných pár dní už ani to, a mám pocit, že odkedy som prestala kojiť mi hrooozne vyskočilo brucho...akoby som bola rovno v 4 mesiaci. Tak som hneď poslala muža kúpiť tehu test, ten si myslel že som ťuk ťuk..že načo mi je ked beriem antikoncepciu...no mne sa v noci dokonca zdalo, že ma kope bábo v brušku...No tak som si spravila tehu test a vyšlo že nie som. Aj som sa to hanbila povedať niekomu že som ozaj ako ťuk ťuk..
ale ako tak čítam, aj taký prípad sa stal?? 😲

luciankasebastianko
2. jún 2009

myslim nato či konzultoval skrecok tie liliputi stou doktorkou na klbikoch včera niečo take spominala

luciankasebastianko
2. jún 2009

ďakujem rony muž mal vtedy 26 a ja 24 😀 a chodili sme spolu už od mojich 17 a termín sme si určili už v 2003

anickaajanko
2. jún 2009

luci takze 3x7, magic datum
nasa svadba
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

je tu niekto aj mladsi ako 25?

estella
2. jún 2009

nooo kamil tak uz sa velmi nespoliehaj na tu antikoncepciu....aby si nedopadla ako moja sestra..

anickaajanko
2. jún 2009

rony a tie liliputi, som to studovala aj mu ich chcem objednat ktore by sa ti najviac lubili pre chlapca ja neviem vybrat

ollako
2. jún 2009

anicka nestras!!! no napadlo mi to, ale hadam nie, brucho mam vacsie, ale to mam od porodu, ja som chuda ale brucho mam.. som ako hajzlovy pavuk 😝

kamilka12
2. jún 2009

ved aj tak sa chystám k tomu nášmu spoločnému gyn., tak sa poradím o nejakej inej antikoncepcii...Ja na druhé nie som pripravená 😒

estella
2. jún 2009

ja vam moje svadobne fotky ukazat nemozem lebo som svadbu nemala..teda mala ale nemala...my sme mali len dvoch svedkov a ani rodicia nevedeli ze sa berieme...ja som po svadbe zavolala mame a opytala sa ci ma doma sampanske a ona ze mam preco....tak si ho otvor prave som sa vydala.... 😀 😀 😀 😀

anickaajanko
2. jún 2009

lucinka aj my sme s muzom chodili spolu od mojej 17 ky

kamilka12
2. jún 2009

to vážne estell? prečo ste to takto riešili? 🙂

ollako
2. jún 2009

estel jake huste, teda no to by som asi nedokazala 😀

luciankasebastianko
2. jún 2009

estella 100 bodov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

anickaajanko
2. jún 2009

estell no moja mama by ma asi zabila