Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
5. jún 2009

ahojtee. my sme spinkali do neuveritelnej osmej... 😝

jana.hcsba
5. jún 2009

mala sa zobudila 4 x a som strasnym placom a nie utisit , iba ked som ju dala na prsko . 😉 . no ale to bol rev hned taky, jak keby ju niekto zbil 😖 .

jana.hcsba
5. jún 2009

asi sa nevedela dockat dneska - ci nieco dostane k 9 😀

johnie
5. jún 2009

vcera som si porobila robotku trochu dopredu, lebo vidina pracovneho vikendu 😎 ma teda neocarila

johnie
5. jún 2009

jeeej paulinke vsetko naj 😵

jana.hcsba
5. jún 2009

johnie: dakujeme 🙂

rony253
5. jún 2009

aj my gratulujeme Paulinke a vsetkym dnesnym oslavencom
tak o siestej som mslu kojila, o osmej tiez a teraz spraskala misku kase s ovocim a spani nehrozi, ale ziva, tak ju skusim ulozit.

jana.hcsba
5. jún 2009

rony 🙂

no my este spinkame - dnes ideme k svokrovcom, tak som zvedava aka bude Paulinka - lebo svokra sa jej moc nepaci 😖 😀

vejinka
5. jún 2009

dobre rano teda skor dobry den..ani som nezapinala pc lebo by som nic neuribola prala som furu veci a doteraz som vesala na balkon kurnik ono to vyzera na dazd mna svihne ak to budem musiet zbierat a tak nechutne sa vonku ochladilo a ja vesala len v svetri ze ak prechladnem tak som skoncila 😔 do frasa ved vcera sa celkom dalo a dnes je nehumanne zima..a od rana ma boli bok aa jazva zasa asi bdue prsat...ale prat som uz musela sak bol plny kos a este kopec veci na kosi...to je tak ked furt prsi cakame so svokrou kedy nebdue prsat a dnes ona pere 4 pracky a ja len jednu ale kolko sa mi do tej pracky zmestilo...az nechapem..esteze mate taku do 6 kil.. 😅

a teraz tu sedim v svetriku a klepem sa od zimy lebo to pradlo bolo ako kus ladu kym vsetko vyvesala 🙄

jana.hcsba
5. jún 2009

mala som ranajky a zatial tu nikto?

claudi nejde na stretko?

vejinka
5. jún 2009

paulinke gratulujem k devine 😉

vejinka
5. jún 2009

jana zda sa ze nie...nexce napisat dovod alebo proste nemoze..neviem ale v kazdom pripade to musime akceptovat 😔

natasa8
5. jún 2009

Ahojte...
Paulinke vsetko najlepsie k okruhlej deviatke 😵

my noc otras, ani si nepamatam kolkokrat sme boli v noci hore, navyse ja mam stale hrozne krce v bruchu, tak ked som uspala malu tak som ja nevedela zaspat od bolesti ☹

Uz som nastolila aj dietu, lebo ked nieco zjem tak priserna bolest v bruchu, takze som len na suchom pecive....

Katka vcera zacala hovorit "papa" na jedlo... teda ona chce po mne zopakovat papat, ale jej sa podari len to papa 😀 Dnes som ju najskor nachovala a potom som ja jedla suchy chleba a mala po mne zacala vykrikovat ze papa papa - pytala si ten chleba 😵

vejinka
5. jún 2009

preventivne si dam dnes celaskon a teply cajik

vejinka
5. jún 2009

pekneeee..moj zasa hovori ked si prdne alebo sa pokaka ze ee fuj 😀

natasa8
5. jún 2009

veji 😀 😀

vejinka
5. jún 2009

maly je uz hore tak ja prcham papa 😔

jana.hcsba
5. jún 2009

veji: 🙂
no jasne ze to musime akceptovat, len je to zvlastne.

natasa8: 🙂
a co to mas za krce, vies to identifikovat? chod rasej k lekarovi, ked ta to tak boli ... .

miriam24
5. jún 2009

Ahojte .. tak my sme spali do 9.00 a mozno by sme boli spali aj dlhsie ale prisiel moc oco aj s elektrikarmi .. robia v tej nasej nadstavbe elektrinu .. no a vtedy sa aj maly zobudil .. no a ja idem od 10 do roboty ...

inak co sa tyka stretka ked mi Claudi pisala ze sa uvolnilo miesto tak som sa velmi potesila ale az neskor mi napisala ze to idem vlastne miesto nej .. tiez mi to prislo luto lebo tomu venovala vela casu a vsetky ste sa na nu velmi tesili .. ale ubezpecila ma ze urcite nepojde takze som to vzala ... inak stale sa velmi tesim na vas aj vase deticky a hlavne som rada ze maly bude so svojimi rovesnikmi aspon na par dni 🙂

jana.hcsba
5. jún 2009

no Paulinka je hore, tak ja idem - papa

bendy
5. jún 2009

Ahojte aj ja vas zdrvim, vcera som dala malej prvy krat tu kasu pred spanim s nadejou ze bude dlhsie spat a ta potvorka moja uz o pol 11 plakala od hladu 😝 potom sa este do rana asi 2 krat zobudila...co sa uz daaavno nestalo tak som sa po dlhsom case lepsie vyspala a potiahla skoro do 8 🙂

natasa8
5. jún 2009

jani.. no su to krce v bruchu, najhorsie je ze to ma aj moja sestra, minuly tyzden sme boli spolu u nasich, ona to ma od pondelka a ja od stredy.
Najskor sme si mysleli ze sme sa prejedli ceresni, ale jedli sme aj cerstvy ovci syr, tak dufam ze to nie je z toho - nejaka listerioza alebo co.
Ale nikomu inemu nic nie je, len nam dvom ☹

bendy
5. jún 2009

zdravim nie zdrvim 🙂

natasa8
5. jún 2009

bendy.. och ako ti zavidim 😉
my sme uz tretiu noc kazdu hodinu hore, najviac zo vsetkeho tuzim po aspon 3-hodinovom spanku vkuse 🙄

idem povysavat a umyt podlahu, mam aj trocha zehlenia, ak to stihnem kym sa mala zobudi tak sem este nakuknem...

kamilka12
5. jún 2009

Ahojte,

natasa - u nás to bolo v rodine asi pred týždňom..tie kŕče..tak asi nejaký viróza..o pár dní to prešlo...Možno aj u vás len nejaký črevná viróza..veď uvidíš čo bude ďalej.

Paulínke gratulujeme 😵

Bendy - a vieš určite že sa ti Emka budí od hladu? 😕

bendy
5. jún 2009

natasa...ja som sa ale konecne vyspala po 4 dnoch...mala mi tiez dako vyvadzala kazdu noc sa budula po 2 hodinach co pred tym vobec nezvykla a vcera som prvy krat dala tu kasu...ale nie som si ista ci to bude tym

bendy
5. jún 2009

no nic idem sa ja venovat malej lebo sa jej dako nepaci medzi hrackami 😒

rony253
5. jún 2009

Tak ja som dosla k tomu alergologovi, Sara sa hrala s mojou penazenkou a nemozem ju najst, uz spi asi pol hodinu a ja tu sedim ja truba, vazne neviem kde ju dala a mam v nej poistenencku kartu, no mam nervy jak svina. Uz som prehladala cely dom.

bendy
5. jún 2009

no strieda to z hladom a vymyslanim lebo ked zacne revat a ja pridem k nej a zapnem svetlo tak je neuveritelne vysmiata, stastna ze nas vidi 🙂 takze vtedy viem ze hladna nieje. Len nas chce vidiet 🙂

johnie
5. jún 2009

rony 😕 nieze ste tam tu penazenku nechali.. dobre pokukaj
bendy, ja v noci nezazinam svetlo, zbytocne by ju to prebralo 😉
my mame prvy skrabanec na lici 😒