Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

sasasx
4. máj 2009

ahojte, dobre ranko...

my sme mali super noc = normalne sa mi zda, ze len raz papal a raz som ho len zobrala na ruky ked mrnkal a spal dalej...fakt po dlhom case mam pocit, ze sa to vracia do starych dobrych kolaji...minuly tyzden som uz bola fakt vycerpana z toho stavania kazdych 15 min. ked mu isli zubky a trapili sopliky
johnie-prajem prijemny pracovny den, som rada, ze sa podarilo - si na part time homeoffice, alebo si normalne v robote?
claudi - maly sa tiez stava na 4, alebo na nozky, hoci ma zavrete oci - on automaticky ako sa co i len trocha preberie sa chyta paliciek a postavi sa... a ked sa mu to nahodou nedari, lebo je zle obrateny, tak zacne strasne kvilivo plakat:(

silwietta
4. máj 2009

aj moj maly sa hned dava na 4 a potom hned postavi...obcas sa mi zda ze este spi, ale uz stoji.... preto asi lepsie spi v tom vaku, sa mu nedari postavit

evitkamalicka
4. máj 2009

tak moj maly sa zatial este nepostavi, len sa dava na 4, ale ved ma cas

claudinka
4. máj 2009

sasi ale moj to robi asi desatkrat za noc 😒

vejinka
4. máj 2009

ahojte kocky...akurat sa snazim uspal maleho..kto vie ci sa mi to podari..noc bola ako vzdy..

wiky to by bolo super keby si prisla na stretko do kralovej lehoty..totiz tam sa nachaza nas larion 😉 teda pokial si dobre pamatam 😅 a ako uz kocky napisali je to 19-21.jun

joooj baby uz aby to bolo...ten cely mesiaic a pol pred nami ...ja to nevydrzim.. 😝 a koncom jula ideme zasa na dolniaky..uz presne aj termin mame a budeme tam od 17.7. - 26.7. takze bduem mat fajne prezdniny po tolkych rokoch...a tento tyzden kupime autosedacku dnes si sadneme za pc a bdueme haldat porovnavat a triedit s tych co som vybrala pre zaciatok...pokusime sa vychytat muchy aj bez toho aby sme konkretnu sedacku videli live. uvidime ci sa nam podari nieco vybrat 😅

johnie prijemne prezity pracovny den..a teda cely tyzden mesiac a rok 😉

no moj aj keby velmi xcel nemoze sa postavit v postielke lebo je vo vaku a cez den vo fusaku cize tak ci onak nema sancu ale zatial sa ani nesnazi...ale nerobim si z toho tazku hlavu lebo on je sikulka a urcite sa mu to raz podari 😉

claudinka
4. máj 2009

juj babule to bude inyyy masaker to nase stretko.. je nas strasne vela 😒

kamilka12
4. máj 2009

Ahojte,

nemáme nič nové...žiadny zub a čo je horšie...malý vobec neštvornožkuje...ani na štyri sa nedáva...vie sa dať iba tak, že sedí a zo sedu sa dá na štyri alebo zo stoja ide na štyri...takže opačne ide na to 😒 Ale dosť sa rozbľabotal...stále niečo "hovorí" a piští pri tom 🙂 🙂

My ešte autosedačku neriešime...v pohode sa zmestíme zatiaľ do vajíčka..nie sme veľmi veľkí 😉

sasasx
4. máj 2009

claudi tak to skus nejake remene🙂 v postielke... ale nie, neviem ti poradit, len dufat, ze to prejde...

viky - gratulujem a drzime palce

kamilka12
4. máj 2009

na stretko sa tiež teším...ale trošku sa bojiím toho...že bude veľmi málo času na to..aby sme sa stihli všetky spozna´t 😒

candy9
4. máj 2009

Ahojte,
uz som tu dlhsie nebola, akosi nestiham 😒 Kubko sa uz konecne naucil pit z flasky, takze sme presli na Nutrilon, aj mu chuti, MM pijeme uz len rano, to zatial neodmietol, tak uvidime do kedy. My este stale nelozime, sediet vydrzi iba chvilku, ale vsetko by chcel vyskusat,ochutnat takze sa nenudime 🙂
Pekny den vsetkym 😎

sasasx
4. máj 2009

ja autosedacku riesim a neviem si vybrat - rada by som nieco bezpecne, ale zasa v prijatelnej cene... tak sa rozhodujem stale... inak co som citala, aj co som sa rozpravala, tak sa odporuca tu I. kategoriu do 18kg mat samostatnu - nie spojenu s II.a III. kategoriou...zasa veji chapem, ze chcete mat uz autosedacku na cely zivot, ale zaroven si mozes povedat, ze tie autosedacky tiez pojdu nejakym vyvojom a mozno o 3 roky, ked bude potrebovat II.kategoriu by si mala nieco lepsie za tu cenu

sasasx
4. máj 2009

ale veji to neber tak, ze ta chcem od autosedacky do 36kg odratit...

kamilka12
4. máj 2009

A teraz ma napadlo...ako tak čítam candy9...že nové máme ešte to..,že Martin pije už aj UM (BEBA2), takže kojím ráno, večer a samozrejme v noci....

...a je hrozne neposedný..už ani na rukách ho to nebaví, stále niečo dočahuje..klučky, žalúzie, stenu, omietky...proste všetko, čo okolo neho je..ale to asi robia všetky detičky..len ja potom neviem, čo vlastne chce, lebo pri všetkom vydrží len chvílu 🙄

rony253
4. máj 2009

ahojte, my sme uz hore po prvom spanku, poobede ideme k doktorovi na popocuvanie, sople sa tvoria dalej a aj zahlienene kasle, takze mam radost, uz týžden je mala chora, neviem kde sa jej tie sople tvoria, ked prilozim odsavacku horor co jej odtial vyjde. ale uz som nasrata, tyžden kvapkame kvapky aj proti hlienom aj do nosa a nic nam nepomaha a este sa jej to prenieslo na priedusky. dnes zjazdim doktora co mi to dal za srač..!! uz som tolko prachov vyhodila v lekarni a ho... z toho.

claudinka
4. máj 2009

candy jeeej uz pijete Nutrilon? supis supis 😉 a zvysok dna mu davas stale prikrmy a cajik?

kamil si musela ho prikrmovat ci preco mu davas bebu? 😉 naapodobne.. moj tiez nic nechce dlho robit.. najma v kociku nevydrzi dlho 😒

rony my akurat spime 😀 tak vam drzime silno palceky 😉

vejinka
4. máj 2009

rony uff chapem tvoje rozhorcenie..tiez by som uz bola na prasky...no nech sa mala skoro vyzdravie..inka ti pomoct neviem ☹

sasasx
4. máj 2009

inak ked si sa vcera pytala, ci existuju pozicovne autosedaciek - tak ano - vid napr. linky nizsie...

http://www.cestovnapozicovna.sk/ponuka?kat=1
http://www.mimisk.sk/pages.php?page=pozicovna

vejinka
4. máj 2009

sasi viem ze mozno o par rokov budu ine sadacky..ale ked uz ideme do niecoho investovat tak nech to ma co najdlhsie...ta druha kategoria by mu bola tak do dvoch rokov alebo troch a kedze chodievame na dolniaky dva krat do roka...ozaj by to boli vyhodene peniaze

kamilka12
4. máj 2009

rony - nám sople prešli asi po 10 dnoch...tiež to bol horor, dávali sme aj Sinupret...to sú kvapky, ktoré sa pijú...asi aj tie zabrali...no tiež je pravda aj to, že liečená nádcha trvá týždeň a neliečená 7 dní...takže asi tak... 😒

jurocko
4. máj 2009

hodila som nove fotky 😀

vejinka
4. máj 2009

idem teda pozriet tu pozicovnu

vejinka
4. máj 2009

no to radsej kupim..

kamilka12
4. máj 2009

claudi - začala som mu dávat mliečnu kašu Nestlé, ktorá sa s Bebou zarába...a kedže mu to chutí a znáša to dobre, skúsila som mu dat aj mlieko a v pohode ho vypije...no a plánovala som kojit iba do 9 m. , často mám pocit,že mu to už nestačí, kojím iba z jedného 😒

claudinka
4. máj 2009

vejus a nemozes si od niekoho pozicat, ked ju budes pouzivat tak malo?

claudinka
4. máj 2009

aj ja kojim iba z jedneho.. ale staci nam 🙂 som zacala viac pit, beriem homeopatika a ziadne UM nehrozi 😀

vejinka
4. máj 2009

jurocko zlaty je 😉

vejinka
4. máj 2009

claudi to nejde nikto ju z ruky neda...ten kto ju ma tak ju pouziva ..a ten kto ju nepouziva ju xce predat 😔

vejinka
4. máj 2009

a ja pouzitu nekupim..lebo neviem ci nebola pri autonehode...to nemozem riskovat

jurocko
4. máj 2009

ja som upratujem a snazim sa dat maleho spat ale nijako mrmci chce spat ale nemoze
v sobotu som neupratala lebo sme boli v domceku tak musim dnes..utieram prah..chcem zmyt..ale asi nic nestihnem pri drobcovi.....a este som pustila postelne pradlo ze prezleciem pradlo

kamilka davala som tu mast bravcovu a fakt sa mi zda ze je lepsie ma taky odkaslovaci kasel a ma hlieny tak dufam ze prejde mu to..a zubky ma uz take naliate tak ja uz neviem....

jurocko
4. máj 2009

preco claudi kojis iba z jedneho?ja zatial kojim z obidvoch mliecka mam a zatial mu uplne staci..a UM nehrozi 😅