Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

dadadulka
11. jún 2009

ahojte maminy 🙂

prosím vás kočky, ktoré ste objednávali deťom Liliputi topky, aké číselko...? S alebo M...? Vďaka 😉

bendy
11. jún 2009

my sme boli v Chorvatsku naposledy pred 3 rokmi niekde v Neume ale co sa tyka plaze boli tam take betonove platne, spinave more..vobec sa mi to tam nepacilo 😢

bendy
11. jún 2009

ja som si dala objednat z tadialto, vyzeraju podobne ako tie liliputi, objednala som na 12-18 mes. kedze zatial nechodime a ani tak skoro nebudeme 😉
http://www.snugglefeet.com/sale.html#adaisy_2db...

ollako
11. jún 2009

to snad nie je pravda...maly je uz hore 🙄

bendy
11. jún 2009

tak to si dlho nepobuval, ja idem skusit ulozit tu moju lebo uz mi zacina mrncat

anickaajanko
11. jún 2009

dadulka objednala som M a bolo mu to male nie na dlzku ale hore na priehlavku mo to ta gumicka dorezala, ale pani to ochotne vymeni

luciankasebastianko
11. jún 2009

ahojte anni to je super že bol maly iba raz hore aj malý sa zobudil až o 4 😉 potom ešte buval do 6.30
Miškovi všetko najlepšie k 9 m. 🙂
ollako nech vám to pekne rastie ten domček 😉
veji u vás často prši naša oblasť sa volá suchodolie tak si vieš prectaviť akú suchú mám záhradku pošli pár obláčov

kamilka12
11. jún 2009

Ahojte

júúúúúj tu sa riadne zamračilo ☹

Mne dnes malý prespal celúúú noc 🙂 Už sa mu to stalo pár krát..naposledy vtedy ked mu o 2 dni na to vyšiel prvý zub...2 týždne bol ako čert, potom zrazu prespal celú noc a potom vykukol zub 🙂 , tak dúfam, že aj teraz to znamená, že zub je na ceste 🙂

silwietta
11. jún 2009

jej za Miska este raz dakujem 😵

uz sme doma z plavania, dali sme si so Sisou u nas obedik a potom sa krpci troska pohrali, strasne zlati boli, pridam nejake fotky na FB 😉

luciankasebastianko
11. jún 2009

baby aj mne sa zdalo že malému sa začína prerezávať zúbok,ale moc to nechce ukazovať uvidíme až narastie 😅

jana.hcsba
11. jún 2009

no, tak som ich vyhodila 😀

jana.hcsba
11. jún 2009

teda muza s malou von, aj ked prsi. No ale ja potrebujem porobit aj v domacnosti a pri malej 0 bodov 😖

jana.hcsba
11. jún 2009

zajtra by som chcela ist kuknut nausnicky Paulinke k rocku ( svokrusa povedala, ze zaplati) a aj sebe, lebo som si este nic nekupila ani za porod, ani za najdeny prvy zubok.
rozmyslala som ze s kamienkom a rovnake aj mne aj Paulinke len kamen iny - nie je to blbe?

anickaajanko
11. jún 2009

Jani je to krasne nie blbe, aj tvoje zaplati svokra?
ja mam dnes hrozny den, mamina isla za ocom, museli ho prelozit na JISku, skolaboval pri chemo ☹

jana.hcsba
11. jún 2009

anickaajanko: 😀 😀
no moje nezaplati, ale tie zaplati manzel 🙂

no, to mi je luto s ocinom - dufam, ze bude v poriadku ☹

jana.hcsba
11. jún 2009

😀 miskovi gartulacia od nas 😀

jana.hcsba
11. jún 2009

tak ja: pradlo poskladane, pozehlene, riady utrete a umyte. 🙂

no a tu nikto, tak idem pokracovat 😀

bendy
11. jún 2009

ahojte, tak moja hviezda uz haja, ja som dnes sama lebo manzel siel na sportove dni, co maju z prace a az zajtra sa odtial vracaju...ale je tym chlapom 😀

bendy
11. jún 2009

jani, aj ja mam trochu pradla na zehlenie a skladanie ale sa mi veru do toho dnes nechce

bendy
11. jún 2009

aj mne by sa pacilo mat s Emou podobne alebo rovnake nausnice, to je dobry napad. Ale moja uz jedny ma, dostla od krstnej mami na krste, a manzel mi za porod kupil prsten, takze rovnake nausnice sa konat nebudu 😢

bendy
11. jún 2009

no tusim tu ani nikto nieje, urcite uspavate deticky

winona24
autor
11. jún 2009

no ahojte krasomile.... 😀 😀 😀 😀

mne dieťa spí od 19,10....uff...chvalabohu...dnes som s ňou bola celý deň doma...a to je o držku 😅

vejinka
11. jún 2009

ahojte tak mne fajne poschlo vsetko na balkone a ked som upratala vsetko do srine..sa zatiaaahlo a uz prsi chvalabohu doobedu to vydrzalo aj ked to vyzeralo kadejako...taka som spokojna...

no a seklo ma v krku a poriadne..ma to boliiii .. 😢

vejinka
11. jún 2009

maleho ma teraz dedko..akurat prisiel z roboty a fajne zmokol tak som mu dala Erika nech ho troska potesi a totalne vycerpa 😀 aspom bude dobre spat..myslim dedko..lebo ERik spi biedne..a nebude to tusim zubami ale tym ze je to moj Erik asi iny nebude..no mohol by spat aspom do pol noci..nech si troska pospim..uvidime..inak keby sme sli teraz na stretko tak sa mozeme rozlucit s tym ze bdueme mat pekne..od zajtra tu ma byt len 15 stupnov a prsat..takze by sme nemohli ani na travu ani nic..no dufam ze buduci tyzden bude pekne..zatial hlsia len lokalne prehanky ale verim tomu ze sa to este zmeni a bude pekne..uplne staci 24-25stupnov 😉

jana.hcsba
11. jún 2009

no, tak pradlo vyvesane, riady umyte ... . 😝

bendy: no tak treba kupit este jedny 😀

vy sa mate .... .my ideme spat az po 21 hod. 😖

vejinka
11. jún 2009

my uz hajaaame 😉

jana.hcsba
11. jún 2009

veji: asi vsetcia hajaju 😀 😀

claudinka
11. jún 2009

Ahojte, ja akurat pocuvam koncert mojho syna v postielke - ucim ho zaspavat sameho a je to veru kriku a kriku tak neznasam, ked place, ale inak sa to naucit neda.. bohuzial.. tak snad to vydrzim a nedam ho k sebe

jana.hcsba
11. jún 2009

claudi: tak to vela uspechov 🙂 ja na to nervy nemam 😀

vejinka
11. jún 2009

boze sa si pamatam ako som ho ucila zaspavat v postielke a veru som ratala kazdu minutu...podla tej knizky som ho nechala revat tri minuty potom 5 a tak dalej...a teraz nema problem zaspat pokial je napapany cistu plienku ma a je spokojny a unaveny 😵