Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

adikamajko
11. jún 2009

anickajanko: my tiez zaspavame pri ciciku 😉 sama nechce zaspat ani za svet. a nejak nemam to srdce ju trapit. ako to bude dalej, tak to fakt neviem

johnie
11. jún 2009

caute.. moj muz ma dovolenku, naivne som si myslela ze budem viac oddychnutaa, ze sa bude venovat malej ale trt barani, ledva mam otvorene oci...
trnavacky tak kedy? silwi, bud.tyzden mozem pon-streda... a najlepsie doobeda, lebo potom pracujem... a netusim co je s barbiek, nemate na nu niekto cislo, ze by sme jej zavolali, nech sa prida...
kto este? ka3n, miriamka...

johnie
11. jún 2009

dobru noc babenky a babenka 😉

terezicka
12. jún 2009

Ahojte - krásne slnečné ránko prajeme spolu s Luckou, lebo už aj ona je hore, tu lozí v izbe a len vymýšľa čo by mohla chytiť do rúk a pohrýzť 😀 Konečne spala v noci normálne, síce je hore už do pol 6 ale aspoň spala v kuse a bez nejakého mrnčania a plaču. A zrejme sa dobre vyspala lebo tu pľuje pri mne 😀
No a včerajší deň bol total otras, nechápem kde sa stratila moja dobrá dcéra aj Marek sa ma vypytuje v kuse kedy začne byť zas taká aká bola, kedy nám ju vrátia 😅 😀 Tak uvidíme 😝

A som tu prvá, to sa mi už nestala ani nepamätám 😲 😝

jurocko
12. jún 2009

breeeeeeeee ranko.....druhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja sa ukazujem po5 dnoch boli sme v dome a aj sme tam spali..tatino chodil stamadial do prace a aj tam prisiel..mal tam pracu tak sme tam ostavali..bolo super detom sa tam velmi pacilo a Tobiasko mi tam super zaspaval
včera sme sa vratili domou..Tobiasko mi prespal celu noc ale prsnik som mala ako hotovu bombu..teraz sa napapal a mne by trebalo poupratovat a umyt podlahu lebo asi aj dnes pojdeme
zajtra ma Tobiasko nas meniny tak mame grilovacku v dome,pride svokra a krsny..tak budeme trochu oslavovat..jooj ale sa tesime
dnes mame 9 mesiacou 😀 stale 1 zubok ale tlacia sa nam dalsie tak uvidime,
dovolenka sa na blizi tak sa tesim a tento tyžden bude tatino večšinou doma tak sa tesim a vo štvrtok ma Karin pred dovolenkou vystupenie a grilovacku tak juchu

včera sme s manželom mali 4 vyrocie svadby velmi ma prekvapil dostala som kyticu a krasny darček bola som dojata,mali sme krasny veer romanticky pri sviecke,mali sme pizzu,a cervene šampanske 😝 🙂

silwietta
12. jún 2009

ahojte, tretia 😉

silwietta
12. jún 2009

u nas otras noc, maly skoro cely cas mrncal, plakal, ked bol na prsku tak ma stipal a skrabal, no hroza... ale rano bol vysmiaty ako slniecko 😎

silwietta
12. jún 2009

johnie, ja som mala cislo na barbiek, ale mam ho v telefone, ktory mi maly zrusil 🙄 a neviem sa dostat k zalohe...

silwietta
12. jún 2009

a co sa tyka stretka tak sa isto dohodneme... ja sa vratim od nasich v nedelu v noci od nasich, tak najneskor v pondelok rano sa ozvem...

ollako
12. jún 2009

ahojte ja som sa tu vecer ani nepristavila, mali sme navtevu bol tu brat s frajerkou...inak noc bola celkom v poho, maly bol asi 4x hore 😎
teraz sa hra v ohradke a muzika sme nechali nech si pohaja, a blbne mi mibol, amly mi ho oslintal a teraz sa mi tlacidla akoby stlacali same, mi tam naskakuju cisla a tak...juj ak sa mi pokazi, tak ma slak trafi 😠

anickaajanko
12. jún 2009

Dobre ranko vsetkym
Johnie ze trt barani, mam nanic naladu ale musela som sa zasmiat, dakujem 😀
Jurocko Tobiaskovi vsetko dobre k 9 mesiacikom, aj zajtrajsím meninkam a aj k Vasmu vyrociu, tak manzel sa vyznamenal, nas konecne dnes pride domov, velmi sa na neho tesime, tiez ze nam nieco nesie, vcera som uz aj revala ked som ho pocula do telefonu
Claudi tak som ho nechala vyzurit sa vydrzal cez polhodinku po 10tej zaspal a vstal 05,45!!!!!!!!! to sa este nestalo

bubinko83
12. jún 2009

ahojte ja mam čislo na barbiek kto potrebuje? 🙂

silwietta
12. jún 2009

jurocko, blahozelame tebe aj Tobimu

silwietta
12. jún 2009

Claudi aj Lubkovi vsetko naj k 9-tim mesiacikom 😉

bubinko83
12. jún 2009

anicka už mi ta pani poslala ten balik.Som sa jej vyhrozila zlym hodnotenim a už aj mi odpisala že zabudla a že ho už aj ide poslat prvou triedou.A večer mi poslala mail že balik je odoslany aj s darčekom ,tak som zvedava. 😉

anickaajanko
12. jún 2009

je aj Lubosko ma dnes 9 mesiacikov, tak aj jemu len to najlepsie
Bubinko 😉 super, niekedy staci porobit bubu, aspon ze sa spamatala

ollako
12. jún 2009

gratulujem dnesnym oslavencom 😵
my sa ideme dat dnes fotit do atelieru, tak sa musim troska opeknit 😝 len neviem, ci sa to da 🙄

silwietta
12. jún 2009

bubi mne posli cislo na barbiek... dik

bubinko83
12. jún 2009

baby neviete kedy chodi rodičovsky prispevok aky datum? 😒

winona24
autor
12. jún 2009

bubi mne okolo 18teho

anickaajanko
12. jún 2009

mne 15teho

bubinko83
12. jún 2009

winon,dik.Nejak som to doteraz neodsledovala kedy mi to chodi na učet.

winona24
autor
12. jún 2009

apropo dobré ránko kočice 😉

claudinka
12. jún 2009

anickaajanko akoze vstal skoro ci neskoro? 😀 😀

dakujeme dakujeme, veru, uz mame 18 mesiacov aj s bruskom 😀 😀

winona24
autor
12. jún 2009

pripájam sa ku gratulácii....že 9.mesiacov????? sakra letí to....mám ešte v čerstvej pamäti,keď sem claudi napísala ako jej odišla voda...mám pocit,že to bolo pred mesiacom.... 😅

vejinka
12. jún 2009

dobre ranko tiez sa pripajam ku gratulantom...a vela zdravicka prajem

noc bola tuk tuk najlepsia doteraz bol hore o pol jednej a o pol piatej vstavali sme o pol siedmej 😉 takze sa citim ako znovuzrodena ...len keby ma tak ten seknuty krk nebolel som myslela ze to cez noc prejde ale prdlais...boli to jak slak..aj ked pomerne menej ako vcera ..a ozaj mam novinkuuuu mlady pan si uz dokaze sadnut ale len zo styroch..krasne si dava pozor aby sa nevysypal...ale na tie styry ho musim dat ja...inak sa neda ..no ale aj to podla mna obrovsky uspech 😵
no a este mam jednu novinkuuuu cez noc namvysiel 6. zub 😉 cize mame 4 hore pekne v poradi a dva dole 😉

vejinka
12. jún 2009

bubi mne chodi okolo 20teho

kamilka12
12. jún 2009

ahojte,

my sme hore od 7mej...zobudil sa v noci 2x a teraz už spí...

anicka - super, že ti tak krásne prespinkal 😉

Ja sa dnes večer idem trochu vyvenčiť von s kamoškami, už to potrebujem, niekam do reštiky alebo baru asi zajdeme a pokecáme...musím sa aj o svoju psychiku starať no nie? 🙂

kamilka12
12. jún 2009

a samozrejme..GRATULUJEM všetkým oslávencom 😵 😵 😵

vejinka
12. jún 2009

styri...uff to je hrubicaaaaa