Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
17. jún 2009

dobre ranko dievcence! ja som si dnes v noci relativne aj pospala, kojila som len 3x 😉 sice od 11 bol pri nas v posteli, ale nastastie sa usalasil pri manzelovi 😀

vejinka
17. jún 2009

dobre rano inak baby k tym vakcinam nemali ste nahodou navyber? bud vakcina co sa da dvakrat ale vakcina co sa dava tri krat ja som xcela tu co sa dava dva krat a mame do roka pokoj.. 😉

vejinka
17. jún 2009

teda aspom dufam lebo ideme do poradne tusim 24.6. a nehovorila ze ho bude ockovat

vejinka
17. jún 2009

jooj mne vcera Erik vecer strasne vyvadzal...asi bol nervny zo mna lebo ja som len chodila ako bez duse a stale nieco ratala 😀 tak hrozne plakal a asi 5 krat dokym som ho uspala...ze dnes rano je total zachripnuty 😔

miriam24
17. jún 2009

Ahojte .. tak maly sa mi dnes rano tak precikal .. to sa mi uz davno nestalo ... 😒

Johnie .. ja idem k tej dr tiez tak okolo 13.00 .. ako sa mi podari .. a ku komu ide ta tvoja kamoska?ja idem k Sitaszovej,ordinaciu ma v galantskej nemocnici v detskej casti ... ved ja ti budem urcite aj volat ze kde asi ste 😉

vejinka
17. jún 2009

mne sa zasa presral...cele body cely spaci vak a on sa len usmieval..

kajkas
17. jún 2009

Ahojte, ako sa maju septembrovcatka s mamickami? ...vcera som uz nestihla odpisat, ideme s Jankom dnes plavat,
moc sa mu nepaci ponaranie, tak som zvedava, co dnes bude... teraz mi spinka a hadam este aspon hodku bude... 🙂

Miriam ideme "len" do juznych Ciech, pochodit zamky, Krumlov, Budejovice, v ramci krizy sme tento rok dovolenku pri mori zrusili...

Nas caka ockovanie az 14.7.,myslim, ale vo stvrtok ideme na poradnu... A prepasli sme termin na gastro, spomenula som si na to po tyzdni, co sme boli objednani, teraz sa tam az hanbim zavolat... :-/

miriam24
17. jún 2009

Veji .. no to preto ze to zo seba konecne dostal 😀

Kajka .. ale ved to moze byt super ... 😉 my sa chystame toto leto skor vyletovat .. vzdy cez vikend si nieco naplanujeme ... nam dovolenka pri mori tiez nevysla kedze vrazame peniaze do dokoncenia byvania 🙄 ale buduci rok chceme ist na dva tyzdne do chorvatska .. tak sa tesiiim 🙂

kajkas
17. jún 2009

miriam dufam, ze to bude super, uz sa strasne tesim, skoda len, ze to vyslo presne cez to stretko, takze si budeme musiet pockat na to buducorocne... 🙂 To sme na tom uplne rovnako, my zas chceme postavit pec na chalupe, aby sa tam v zime dalo fungovat a o rok si Janko uzije more o moc viac...

vejinka
17. jún 2009

miriam ..asi mas pravdu..mna by rotrhlo byt na jeho mieste 😀 😀 😀

vejinka
17. jún 2009

anicka co ma rad Branko? 😉

maruska11
17. jún 2009

cau vejinka si tu?

ollako
17. jún 2009

ahojte tak my sme mali noc ako obycajne ani som nepocitala kolko krat bol hore 🙄 ..blne mi zas net, tak neviem do kedy sa tu zdrzim, ale musim ist odpratat riady a malemu nieco uvarit...
a vcera som pridala dve foto ak chcete kuk 😉

maruska11
17. jún 2009

vejinka tak nic, nemam cas chcela so ti len povedat ze vam od januara definitivne zvysuju rodicovsky prispevok na uroven minimalnej mzdy co je asi 299,50eur dobre nie? skoda ze mna sa to už nedotkne tak papa

kamilka12
17. jún 2009

veji - neviem ako je to s tými vakcínami...očkovali ho do obidvoch nožičiek už dva krát a teraz tretí krát sa očkuje 6 mesiacov po tej druhej vakcíne..Možno vám to vychádza až ked bude mať rok 😕

kamilka12
17. jún 2009

takže my sme do nožičiek zaočkovaní už 3 x...ale teraz je z toho asi najviac nervný 😒 ..večer som mu dala čipok od bolesti, aj tak tažško zaspával a bol 4x hore..

kamilka12
17. jún 2009

ťažko!!!

kamilka12
17. jún 2009

maruska - už je to schválené??? 😨

skrecok
17. jún 2009

Ahojte baby...
Až teraz som sa dostala sem, práve som raňajkovala...Malý je čiperný, stále na neho musím dávať pozor. Inak včera keď som videla, že sú problémy tak som sa nechcela chváliť. Takže malý včera začal štvornožkovať, jupííííí. A to ešte máme chodiť na rehabilitáciu a cvičiť s ním každý deň 5 krát. My vôbec necvičíme 😲 . Podľa mňa je v poriadku, aj tak mám čo robiť a nie ešte s ním cvičiť a trápiť ho čo nechce.

A o rodičovskom neviem vôbec, to by bolo supeeeer. Tak potom môžeme pomaly snažiť o druhé dieťa 😀 😀 .

maruska11
17. jún 2009

kamilka12 ano je to schválené a to aj napriek kríze dnes som to pocúvala v rádiu a skoro som nestihla odniest maleho do skolky

kamilka12
17. jún 2009

http://www.e-katalog.sk/spravodajstvo/19429/

toto som našla..ale neviem, či to schválili.. 😕

kamilka12
17. jún 2009

maruska - jeeeej to je super 😵

maruska11
17. jún 2009

tak baby som rada ze som vam priniesla dobre správy majte sa pekne a prajem vam krásny pobyt na liptove. Je tu fakt pekne

martinna78
17. jún 2009

Caute babule,
tak vcera som bola s Maximkom u doktorky,lebo ma vela sopliky a trosku aj zachripol, aj zvysenu teplotu mal 37,2 tak dostal pamycon-antibiot. kvapky do nosa +sterimar davat a este ma calciovy sirupcek a aj fenistil kvapky a teply olejcekovy obklad davam na hrdielko, tak sa bojim aby bol do piatku fit,kedze nas caka cesta na Liptov, hovorila doktorka ze je toho vela teraz takychto virusov,ale ze do piatku by mal byt fit,tak uvidime. Dnes uz nema teplotu,je vesely, spal dobre aj v noci a nebol ani taky zahlieneny rano. Tak drzte silno palce. No a este aj mangel je nachcipany, ma antibiotika tak dufam,ze budu ti moju chlapi fit a ze sa to ani na mna a Sofi nenalepi.
Tak drzte nam palce,velmi sa na vas tesime, snad budu fit do piatku, ale bojim sa ze nie ☹ ☹
nestiham vas docitavat,ani stretko
a este mame ist dnes na fotenie konecne do Senca,tak uvidim ako bude maly cez den ci vobec pojdeme

a este som sa chcela spytat ci vam nabehol rodicak,lebo mne vzdy 15 chodil a teraz nic 😠

natasa8
17. jún 2009

ahojte...
martinka.. drzim palce aby ste vyzdraveli...

tomu rodicovskemu neverim - nad 5000 to urcite nepojde. Nakoniec bude Fico argumentovat tym, ze on chce, ale Pociatek nedovoli lebo kriza no a za krizu moze Dzurinda 😀 😀

natasa8
17. jún 2009

kamilka... tiez sme vcera dostali tretiu davku do obidvoch noziciek.... ☹
Aj my sme mali vecer zvysenu teplotu tak sme dali cipok. No a mala zaspavala dve hodiny ☹

Tiez sa mi to zda horsie ako tie predosle ockovania - mozno preto ze deticky uz teraz tie nozicky viac namahaju tak ich to aj viac boli - ten sval kde ich pichli. 😒

silwietta
17. jún 2009

mne rodicak prisiel vcera...
a velmi by som sa potesila keby bol vyssi 😵

silwietta
17. jún 2009

natasa, ale dobre si to zargumentovala 😀

natasa8
17. jún 2009

aj mne prisiel vcera...

bubinko83
17. jún 2009

baby viete čo sa nam stalo dnes .Filipko sa zobudil okolo šiestej a nechcel spat ,stale plakal ked som ho uložila to nebyva u neho zvykom .Tak sme to asi o 9:30 vzdali a dali sme ho do hopsadla.Chvilu skakal a ale o 10 minut ticho.Ja sa mu prihovorim a on spal 😀 .Chudatko taky tam bol obeseny na tom.Tak som ho samozrejme pofotila,vytiahla a dala do postielky,taky bol chutny. 😀 😉 😵 😎