Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ba80
21. jún 2009

ona spala po tej dvojhodinovke v skanzene celu cestu do martina, tam sme este boli na navsteve a vyzdvihnut psa, a potom z mt, az po cervenik... takze teraz pojde spat asi az o polnoci...

perlab
21. jún 2009

babulka zlatá, ako sa vybuvala 🙂 no držím palce, nevie, či ti nevydrží byť hore až do rána 😅

kamilka12
21. jún 2009

No ja fotky na FB pridám asi až zajtra...je ich dost vela...takže zajtra hodím link 😉

ba80
21. jún 2009

vsak toho sa obavam najviac, lebo ja by som aj pomaly uz sla... 😀 😅

perlab
21. jún 2009

sdsgckh nbr lkv n

romika píše, asi že spať nepôjdem!
GTGJHG J TGH DZ J
no supwe, dokonca prepla aj na veľké písmená 😵

perlab
21. jún 2009

veď kľudne choď, nech sa s tatinkom zabávajú 😀

no ja už asi idem , lebo moja malá perla melie z posledného 😅

perlab
21. jún 2009

romi už dáva pá-pá, tak ideme
neskôr sa ešte zastavím

natasa8
21. jún 2009

no.. mala sa zobudila s hroznym placom, asi sa jej nieco zle snivalo. Ale nakojila som ju a teraz spinka...

tu je ten link na fotky
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013982&i...

ba80
21. jún 2009

romike prajeme dobruuu nocku.... 🙂

bubinko83
21. jún 2009

baby,užasne su tie decka na tych fotkach zo stretka 😵 Strašne sladke všetky do jedneho fakt.Aj my je smutno že sme neboli. ☹

miriam24
21. jún 2009

natas .. mne to vypisalo toto : Tento obsah momentálne nie je k dispozícii
Odkaz na túto fotografiu je neplatný. Mohla skončiť platnosť. ☹

inak tiez prave pridavam fotky na fb ale chce mi nacitat tak maxi 3 naraz .. takze to ide dost pomaly 😒

natasa8
21. jún 2009

takze este raz link, snad uz pojde:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013982&i...

Mirka, ale teba mam medzi priatelmi, takze fotky by si mala vidiet...

No ja uz vypinam pocitac a idem do postele.. takze dobru noc 😉

ba80
21. jún 2009

aj ja uz pojdem pomaly pacifikovt nasu malu certicu... dobru nocku, vsetkym... 🙂

perlab
21. jún 2009

no môj anjelik už hajušká v postieľke 🙂 a to po dlhom čase

tak pá babulky, prajem aj ja dobrú nocku
olivinke sladké sníčky a tiež ostatným rozkošným bábatkám 😵

miriam24
21. jún 2009

natas .. uz mi to ide 😉 .. ja tie svoje donahravam zajtra lebo mi to ide slimacou rychlostou .. a tiez uz mi tu klipkaju oci .. tak dobru noc vsetkym

estella
21. jún 2009

aj ja som uz hodila foto na facebook...ale su nejake rozmazane fotecky asi potrebujeme novy fotak...

estella
21. jún 2009

anicka to mi je luto ze Branko ma teplotu ale mozno to ma fakt len zo zubkov...aj Maximovi asi idu spodne dvojky lebo sa strhol zo sna s velkyyyym placom a suchal si dasna...a musela som ho nakojit lebo sa nevedel ukludnit...

anickaajanko
22. jún 2009

no prvá, tak hrozna noc, chudacik ten kasel je strasny, stale sme odsavali, teraz zaspinkal po desiatej mame prist k Dr. moj maly, ironia do rana hrdlo opuchlo aj mne, a mam sople, asi je hore bezim, dobre rano

vejinka
22. jún 2009

dobre ranko...kurnik asi sa vratime na larion tam spal ukazkovo a tu kazdu hodinu hore 😔

silwietta
22. jún 2009

dobre ranko dievcence... ja som vcera nebola schopna uz napisat, nejak ma to vybalovanie, pranie, ukladanie a tak unavilo...

my sme mali cestu v pohodke, maly ju skoro celu prespal, ja som si tiez schrupla trosku, akurat ma bolel krk potom 😉

fotky stiahnem od manzela z notebooku vecer teda dufam...

vejinka
22. jún 2009

anicka to bude ta nestastna klima ☹ prajem skore uzdravenie chrobacikovi brankovi 😉

anickaajanko
22. jún 2009

bola

vejinka
22. jún 2009

inak ja by som hned isla na dalsie stretko...bolo uplne bezva 😵 len skoda ze som nebola ani na jednej vecernej a nocnej chodbovici..ale v piatok bol muz kaput a ja som sa bala ze bduem kojit kazdu hodinu ako to byva zvykom..a druhy den som bola ja kaput 😅 ale aspom sme troska posantili cez den 😉

vejinka
22. jún 2009

maly uz buvaaa a mne je nejako zima..brr no dufam ze ja chora nebudem ...ale v izbe sme mali nechutne horuco stale sa vetralo a aj tak tam mohlo byt zo 25 stupnov...ale zato ked sme dosli sem maleho som oblecene a v ciapke dala do postielky dokoram otovrila okno a spal dobre dve hodiny a ked som dosla do izby tak tam mohlo byt 12 stupnov..do vecera tam bolo zima..a potom mne to uz bolo jedno lebo som cusala pod perinou a maly bol obleceny dobre

kamilka12
22. jún 2009

Ahojte, malý mi spinká, tak som mala čas dať fotky na FB..je tam zachytená aj "chodbovica" a všeličo iné..ale je ich dosť veľa 😅

http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=20161...

kamilka12
22. jún 2009

neviem ako to sem mám dať bez toho, aby ste sa museli na FB prihlásiť..tie čo na FB nie sú 😖

natasa8
22. jún 2009

ahojte...
ja som musela dat mau spat pred deviatou, lebo bola na nevydrzanie a samozrejme uz je hore. Ani kavu som nistihla vypit 😠 Nebudem ani komentovat aku ma dnes naladu ☹

kamilka... pod albumom na FB by si mala mat verejne pristupny link, ktroy skopirujes 😉

jana.hcsba
22. jún 2009

ahojte. 😎
tak fotky mam pozeret, super ste sa mali vidim. my este ze sme neboli, sme mali tazky vikend a Paulinka vcera vecer aj teplotu. ☹

ollako
22. jún 2009

ahojte
mne maly spinka a mala by som si ist dat kavu a ranajky, lebo dopadnem ako ty natas 😝
ja mam tiez naladu pod psa , hnusne pocasie 🙄 , vela roboty 😠 , a je mi zima 😖