Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
24. jún 2009

malámu ide druhy zubok dnes to dal jasne najavo skoro vyskočil z autosedačky od nervou 😠
veji dávaš už hrášok ? ja tále váham

luciankasebastianko
24. jún 2009

idem aj ja s drobcom ešte von 🙂

vejinka
24. jún 2009

ja som dnes prvy krat dala a to dva struky..a popapal pekne..idem teraz vecerat a potom jemu robit kasu zo spanku nic nieje...reve ako pavian 😔

silwietta
24. jún 2009

kocky pridala dalsie fotocky na FB, aj z prvej chodbovice 🙂

silwietta
24. jún 2009

inak ja som tiez predvcerom dala malemu prvyx hrasok a na druhy den sa vyhadzal, ale nemyslim, ze z toho hrasku, na druhy krat nemal nic...

claudinka
24. jún 2009

Ahojte babule.. nemam na Vas cas, tak sa nehnevajte.. docitavat nehrozi ani za nic..
vcera som bola prvykrat v robotke, zvladli sme to, maly bol dobrucky, papal, dvakrat hajat, no pohodicka..
dnes sme zase vstavali o siedmej a potom sme este od deviatej do pol dvanastej spali, a to sme mali byt uz niekde o pol jednej, tak zase nestihacky, doma bordeeel, dosli sme po jednej, ale neva.. stretko zo strednej, takze pohodicka.. a asi pred hodkou sme dosli domov, som bola este v poistovni podat rocne zuctovanie zdravotneho poistenia, ktore budem musiet zaplatit

kamilka12
24. jún 2009

claudi..a prečo podávaš ročné zúčtovanie? 😕

claudinka
24. jún 2009

pretoze som ako brigadnicka zarobila za minuly rok viac, ako som mohla 😒 to nahodne sme sa s muzom bavili a len tento tyzden to zistili, ze musim aj ja podat 😒

kamilka12
24. jún 2009

aha..ty si bola brigádnička...som myslelal že TPP..

bubinko83
24. jún 2009

claudi ty už pracuješ? 😲

luciankasebastianko
24. jún 2009

a ooooooooooozaj Sarinke všsetko naj k 9 mesiačkom 😉

luciankasebastianko
24. jún 2009

mna táááááááááák bolia nohy až brnia chcelo by to masáž a muža nikde ☹

vejinka
24. jún 2009

ahojte moje dieta ma dnes znici...nexce za nic spat...vrieska v postielke ako najate 🙄

anickaajanko
24. jún 2009

tu to nejako viazne, moja chorobka uz spinka otazne je dokedy

bubinko83
24. jún 2009

anicka aj naš Filipko dneska toho moc nenaspal. ☹ Teraz spi od 19:30 ale už sa raz prebral .Asi tie zuby zase........jaaaaaaaaaaaj bodaj by vybehli všetky naraz nech ma chudatenko pokoj už. ☹

luciankasebastianko
24. jún 2009

tak aj mne sa drobček prebral, ale už znova buva dúfam, že bude aj naďalej dnes sme aj plávali tak možno trocha pospí 😝
anninka neboj ešte možno 2-3 dni a Branko bude znova fit takéto malé deti sa rýýýýýýýýchlo zotavujú 😉

zuzana1710
24. jún 2009

estell,jasne,ze sme zmokli...teda ja.malej som dala plastenku a taaak spala jak zabita.,chcela som si to s nou vymenit,ale nezmestila som sa do kocika...tak super lialo a jej to tam bubnovalo na tu plastenku..tak ja som sa skryla pod strom,kde neprsalo a malu som vystavila na dazd.. 😀 😀

zuzana1710
24. jún 2009

kamil,pruh?moje zlate..neviem si to predstavit tu operaciu na takom malom telicku. ☹ ☹ ale neni to az taka vazna operacia,tak urcite sa z toho rychlo zotavi...ty budes s nim v nemocnici??a kde ho budu operovat?tu v nr??

luciankasebastianko
24. jún 2009

dobrúúúúúúúúú

claudinka
24. jún 2009

ahojte.. nestiham citat, pisat, nic 😀 ale inak sa mame s malym dobre 😀

zuzana1710
24. jún 2009

zajtra maju prist kupci na detske vysielacky..chvala bohu,uz sa postupne zbavujem veci...polovicka je uz fuc.. 😉 😉

zuzana1710
24. jún 2009

claudi,nevadiiii..ani ja nestiham kolkokrat pisat.citat necitam..ved naco??aj tak sa to tu toci o tom istom..a hlavne je,ze ste s malym ok. 😉 😉 mne sa do prace nejak nechce..ani po 3 rokoch sa mi nebude chciet...nemam sajnu,co by som robila.. 😝 😝 😝 😝

perlab
24. jún 2009

čaute, mojej malej som dnes dala poprvýkrát nurofen, nevie zaspať, má zvýšenu teplotu, sople tečú, ach tie zúbky....mno, sme poprvýkrát tak trochen choručkí ☹

zuzana1710
24. jún 2009

teraz mam sen-ist do norska,ale s malou to asi nepojde...mozno,ked podrastie... 😨 😨

perlab
24. jún 2009

sarinke všetko najnaj, cmukycmuk .... aj ostatným oslávencom 😉

perlab
24. jún 2009

claudi, super...nech sa darí 🙂

zuzana1710
24. jún 2009

perla,romanka zajtra 10-nu,co???boze,ale to uteka... ☹ ☹ ☹

zuzana1710
24. jún 2009

sarinke prajem aj ja vsetko naj..ale neviem ku komu patri sarinka,tak sa ospravedlnujem 😝 😝 😝 😝

skrecok
24. jún 2009

Ahojte baby,
tak my sme sa už vrátili domov. Nemalo význam tam ostávať dlhšie keď je také blbé "jesenné" počasie, no čo už. Snáď nabudúce...
Malý dnes dostal pár darčekov 🙂 .

zuzana1710
24. jún 2009

aj richardkovi vsetko naj.. 😉