Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

momoyka
14. júl 2009

tak dobre ranko vsetkym 🙂

annie13
14. júl 2009

Bre ránko,ew: to mi je velmi luto, boze moje male, taketo trapenie take maličké a už takéto problémy

momoyka
14. júl 2009

mala vytrubuje na rolke z folie, a ma z toho desnu srandu... 🙂

momoyka
14. júl 2009

vsetky ste teraz vonku, kym nie je horuco? aj my by sme mali... o chvilu

vejinka
14. júl 2009

dobre ranko ..nieco na rozosmiate hned rano 😉

https://www.youtube.com/watch?v=ppPYkwx-ztE
vejinka
14. júl 2009

co sa tu stalo? idem rychlo citat

buksy
14. júl 2009

dobre ranko ....
aj u nas to vyzera na velky hits..
ew drzime palce aby ste uz nemuseli na ziadne preplachy ani nic podobne...
ann.. verime spolu s tebou ze to bude dievcatko..

my uz tak opatrne stvornozkujeme .. tesim...

vejinka
14. júl 2009

paaaaaaanecku boze moj ew drzim palce aby sa maly uz konecne z toho raz navzdy dostal..sak to nieje normalne ze furt ma problemi chudatko male...ani nevies ako by som vam pomohla keby sa dalo...vytrpel si toho ozaj dost ale to vysekavanie brrrr mraz mi z toho beha po chrbate 😢

buksy
14. júl 2009

veji ten papagaj je super... 😀 😀

winona24
autor
14. júl 2009

ahojte 😉

kamilka12
14. júl 2009

Čaute,

malý mi spí od 8.30 a ja som ešte nič nespravila..pomooooc

zuzana1710
14. júl 2009

ahojte...ideme dietovat.mala ma hnacky.volala som dr a musim ist kupit lieky.bojim sa aby nebola dehydrovana...kazdu hodinu menim plienku a ani neviem kedy ide kakat,lebo to ide same z nej...ale nevidno,ze by ju bolelo brusko.vystraja dalej.,mozno to bude zo zubov.. 🙄

winona24
autor
14. júl 2009

no nevadí kamil..... 😝

natasa8
14. júl 2009

ahojte.... 😉
dalsia hrozna noc za mnou... uz som si myslela ze to mame za sebou ale nie ☹

ew.... chudacik Petko ☹ ☹ ☹ mozno pre neho bude naozaj lepsie ked mu to urobia raz a navzdy pod narkozou.... 😒 ale aj tak drzim palce aby sa stal zazrak a ocka boli v poriadku ....

zuzi.... drzim palce, aby hnacky rychlo presli. Vraj je dobre kazdu chvilku ponukat prsnik ak kojis - ak bude chciet mala pit, aspon nebude dehydrovana a MM obsahuje aj viac zivin ako vodicka ....

anicka... v kutiku duse ti to tehu zavidim, aj moj muz chce druhe, ale ja som momentane total vycerpana a depkujem kazdym dnom ☹

vejinka
14. júl 2009

natasa tak sme dve s tym depkovanim

dadadulka
14. júl 2009

ahojte 😉
malý ešte hajá a ja som dovarila obedík... natas no aj môj muž by nedbal mať ďalšie dieťa,
ja zas váham, chvíľkami by som aj pristala, ale potom začnem hútať, či to zvládnem,
či to nebude na mňa veľa...atď. a tiež aj rôčky pribúdajú... no fakt neviem...

anička aj ja ti gratulujem k tehu 🙂 nech sa darí 😉

kamilka12
14. júl 2009

zuzi- možno aj z toho tepla hnačkuje.. 😕 alebo ozaj tie zúbky..

dadadulka
14. júl 2009

baby tiež mám niekedy marha dni, všetko mi vadí, lezie... som nervózna... ale veď aj my sme
len ľudské bytosti, a najviac ma serká to, že si to väčšinou zlízne drobec a to ma potom sakriš mrzí 😔

kamilka12
14. júl 2009

ja som zase v poslednej dobre hrooozne náladová...chvílkami vybuchnem a o pár minút som ako med..a kludná...dokáže ma hocičo vytočiť...niekedy neviem vydržať sama so sebou.. 😖

dadadulka
14. júl 2009

ufff babule teraz ste ma ukľudnili, ja teda neviem ,ale po pôrode aj ja všetko nejako vnímam akosi
intenzívnejšie 😅

natasa8
14. júl 2009

dadi.. no ja tiez nie som najmladsia... ja som chcela druhe dieta s vacsim odstupom casu, ale teraz si neviem predstavit ze by som sa vratila do roboty a potom opat na matersku....
v praci budem aj tak zacinat odzaciatku ci po 2 rokoch alebo po styroch ☹ ☹

no minule som v duchu polozila otazku Katke ci chce braceka alebo sestricku a hned mi bolo jasne co by povedala 😉

kamilka12
14. júl 2009

ja som mala úplné blbý minulý týždeň hlavne...v rodine nám zomrel bratranec..potom maminina kamarátka a ešte aj pohreb M. Jacksona...proste behom jedného týždna 2 osoby, ktoré som poznala a jedna celebrita..furt to v telke bežalo...potom som mala vždy večer také čudné myšlienky..že o čom je tento život..stále som myslela iba na to, že jeden den sme tu a druhý nie...a nevedela som z toho zaspať. Hrozne som chcela na to už nemysliet ale nešlo to, a poznáte to...večer sú takéto myšlienky najhoršie.. Ale tento týžden už je to fajn...trochu som si poplakala, že sme predali kočík 😅 a asi to pomohlo...No a dostala som menzes...tak aj to pripisujem tej pochmúrnej nálade minulý týžden..Teraz je to celkom fajn až na tie moje nálady...som ako žena v prechode 😀

dadadulka
14. júl 2009

ja by som zas nechcela veľký vekový rozdiel, ani to, aby bol Matúško jedináčik...
takže z toho vyplýva, aby som asi moc nedumala a dala sa s vervou do snaženia 😅 😀 😀

natasa8
14. júl 2009

tak ja som si prave otvorila pivo.... sice nealko, ale je to PIVO!!!

moj muz ide vecer po robote do kina, takze dnes budem uuuuuuuuuplne cely den sama ☹ ☹

kamilka12
14. júl 2009

natasa - na zdravie! 😉

dadadulka
14. júl 2009

kamilka presneee... u mňa je najhorší týždeň pred mrchou 😝 a tie pocity čo si opísala,
som mala podobné... aj ten Jacko, no ako píšeš, hotová ženská v rokoch 😀 😀 😀

natasa8
14. júl 2009

kamilka... to mi je luto tie dva umrtia... poznam to, ked naraz umrie viac ludi v rodine.. ☹

dada... ja som tiez rozmyslala ze taky dvojrocny rozdiel by mohol byt zvladnutelny a este by sa vedeli aj spolu zahrat ... no ale babo sa malokedy podari hned ked si zmyslime...

natasa8
14. júl 2009

kamilka diky 😉

dadadulka
14. júl 2009

natas veď to... my môžeme plánovať, ale kedy sa zadarí...hmmm... toto sú také veci,
medzi nebom a zemou... takže asi bude najlepšie nechať tomu voľný priebeh...

dadadulka
14. júl 2009

a keď budeme nad tým veľa rozmýšľať, vždy nájdeme pre a proti...