Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
14. júl 2009

aj ja malemu varim obed - tekvica, vajicko a zemiacik 🙂

claudinka
14. júl 2009

zuzi aj ja mavam take dni 😀

vejinka
14. júl 2009

ja som take dni nemala ani nepamatam..od pondelka balim a uz mam plny kuksak a nemam zabalene polku veci...juuuj to je horor s balenim

maly mi zaspinnkal dnes mal vajicko a zemiacik

vejinka
14. júl 2009

a ja som ako mechom prastena..od rana..ktovie ci to nieje pocasim

vejinka
14. júl 2009

tak nieeeeeeeee maly je este hore teraz sa ozval...

claudinka
14. júl 2009

vejus kam sa chystate? nestiham citat..

ja idem dnes sem k nam na otvorenie noveho MC 😵 zajtra na cely den idem ku kamoske do Senca a chystame sa kuknut na jazera.. vo stvrtok sa kupkat niekam a od piatka do nedele ideme na ryby - svokor oslavujeme 50-ku 🙂

vejinka
14. júl 2009

ideme na dolniaky...okres NZ 😉

vejinka
14. júl 2009

taaaaak maly uz zabuval aj sam...cumel dva metre od postielky a on precky 😀

claudinka
14. júl 2009

my sme akurat vsetko spraskali na obedik 🙂

claudinka
14. júl 2009

a konecne sme od rana zaspali..

kajkas
14. júl 2009

Ahojte, my sme dnes boli ockovat, 2. davku hexa a prevenaru, tak dufam, ze to dobre zvladne...
Claudi Ty uz davas malemu vajicko? Janko dnes mal kuriatko s ryzou,mrkvou a brokolicou - ale pekne sa mi na to vybodol a len si "cucol", fakt neviem, ako sa mi budeme odstavovat... 🙂

claudinka
14. júl 2009

Kaji iba zltko 😉 moj by teda kuriatko s ryzou, mrkvou a brokolicou zjedol za chvilku, miluje to 🙂 este stale sa vela kojite?

evicka1
14. júl 2009

boze kocky tu je tak horuco...asi zdechnu 😀
claudi: ako davate ten zltok? to akoze uvaris vajicko na tvrdo a vyberes zltok? alebo... a ako casto

claudinka
14. júl 2009

evicka predtym som to robievala tak, ze som spravila napr. zeleninu so zemiakom a potom to rozmackala a nanovo nechala uvarit aj so zltkom, ale teraz necham varit vajicko a potom ho tam pridam.. malemu ho davam uz od 7. mesiaca 1x tyzdenne cele, ale doky mi hovorila na poradni, ze staci davat 2x tyzdenne polovicu, tak neviem.. raz dam tak a raz tak..

evicka1
14. júl 2009

ako cele aj bielko alebo len zltok? a to vajicko nechas varit na tvrdo predpokladam
ta moja dr mi nepovedala nic. idem citnut k comu to je dobre

claudinka
14. júl 2009

evicka iba zltko by deti mali, az po roku bielok.. ja som to dnes robila s tekvicou a zemiakom a malo to uspech 😀 alebo aj cisto so zeleninkou to neni zle

evicka1
14. júl 2009

tak zacnem davat teda

kajkas
14. júl 2009

claudi snazim sa ho kojit uz len v noci a rano, ale zavisi to od toho aky ma den... ked ma chut na mlieko, tak donho nedostanem nic ine... 😒 myslim, ze to suvisi aj so zubkami, do 10 mesiacov nic a teraz idu jeden za druhym, je z toho stale nervozny, cuckanim sa aj ukludnuje... No, neviem, chcem uz zacat s odstavovanim, ale ked si predstavim tie noci...

claudinka
14. júl 2009

evicka ty si doteraz nedavala? sranda 🙂 si davala 7 x tyzdenne maso ci len tak?

kaji tak ti silno budem drzat palce.. ja nekojim z prsnika, uz mu davam moje mliecko iba z flasky, a to dvakrat denne a raz alebo dvakrat v noci.. a to sa da si odstriekat, mimo si nepyta, vzdy mu dam vodicku

natasa8
14. júl 2009

no... mala je v postielke, ale nevyzera ze by mala zaspat... ☹

kajkas.. ja som na tom podobne, kojim pomaly po kazdom jedle, na obed mala zje tak 50-70 g, a to nam ani zuby nejdu... v noci tiez stale kojim, ked je noc dobra, tak po 3-4 hodinach, ked je zla, co je vacsinou, tak kazdu hodinku -dve ☹

terezicka... mozete skusit aj ZOO, my sme boli v sobotu, aj ked mala obzerala viac ludi ako zvieratka 🙂

claudinka
14. júl 2009

babule, to sa spravi 😉 mozno je to tym teplom, ze si viac mliecko vyzaduju.. alebo mozu mat aj teraz tu uzkost na mamu, tak ju chcu castejsie citit.. mne sa tiez zrazu zo dna na den zacal budit iba raz za noc, co je u nas zazrak

natasa8
14. júl 2009

claudi.. u vas je to mozno preto ze uz nekojis z prsnika...

ak nam to do roka neprejde, tak asi odstavim, aj ked to bude tazke kedze Katka vobec neviem pit z flasky 😒
ako to tu sledujem, tak baby ktore davaju UM taketo problemy nemaju ...

buksy
14. júl 2009

zuzi... akurat citam v mama a ja ze pri hnackach je najlepsie daavat MM... myslim ze aj natasa ti to pisala a vyzera to tak ze asi je to najlepsi liek...

silwietta
14. júl 2009

ahojte dievcence.... my sme sa vcera vratili, tyzden sme boli u nasich... bolo fajne, ale maly tam extremne zle spaval...vcera som cely den vybalovala a prala a dnes dosiel brasko s rodinkou k nam, takze zase je veselo... docitavat si netrufam 😝

silwietta
14. júl 2009

aj my sme dnes mali poradnu, maly vazi presne 8 kil a aj ho doki zaockoval do oboch noziciek...chudacik zaplakal, vykotulali sa mu slziska ako hrachy a potom uz len zvlykal, az sa triasol, ale uz neplakal chlapisko moj 😵
doma som mu na radu dokiho preventivne dala polku cipku ale do 10 minut ho vykakal 😝 nevyzeral, ze by ho nieco bolelo, uvidime co bude ked sa zobudi...

kamilka12
14. júl 2009

Tak som bola v lekárni a kúpila som sandálky SANTÉ...celkom sú fajn..len sa chcem spýtať...dávate sandálky aj naboso, alebo len s ponožkami?

natasa8
14. júl 2009

kamilka... ja len s ponozkami

zuzana1710
14. júl 2009

buksy,tak ja skusim dat mm.uvidim co to urobi..aj tak ked jej toi neprejde,tak zajtra idem k dr.ved to neni normalne aby takto kakala casto.. ☹

prave citam letak billa,ktorej babo este nema 9kg,tak sa jej oplati kupit huggies..maju akciu od 16.7 do 22.7 ..su to 3ky od 5-9kg 52ks a stoja len 8,99€ na jednu plienku to vychadza 5,40korun slovenskych 😀 😀 😀 ..mala keby nema 9kg,tak nakupim aj 10 balikov.,lebo tie nove su dobre..sme skusali vzorku z mama a ja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana1710
14. júl 2009

kamil,ktore si kupila??aj moja ma sante.a tiez davam na ponozku..

kamilka12
14. júl 2009

zuzi - tieto:

http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/1...

v lekárni u Sandokana