Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
3. aug 2009

perlab nadherne fotecky..mala je ako princeznaaa

ja teraz pozeram videa ked bol erik este v porodnici a prve kupanie a veru slzy sa mi tisnu do oci 😅

rony253
3. aug 2009

ahojte, zuzi a co bolo malej ze brala ATB?
Johnie a tebe preco drblo? 😀
chcela som sa vas opytat, kolkokrat za den piju vase deti mlieko, mne sa totiz Sara nechce cez den kojit, a to uz dlhsiu dobu a uz sa mi cez den ani prsia tak neplnia. ale pred spanim hlada prso, a v noci ako som uz pisala trosku prso a inak cajickujeme. ako je to u Vas? som z toho dost nervna, aspon v noci mala 3 x mliecko ked uz cez den nie a teraz len vecer a v noci minimum a rano kedy ako ☹

zuzana1710
3. aug 2009

nudit som sa velmi nenudila...ked bola tak najhorsie na tom,tak som sa natrapila s nou asi najviac za celych jej 11 mesiacov..stale merat teplotu,zabaly,sprchy,davat jej tie hnusne lieky...utisovat ju..celu nos ju nosit na rukach..a bol to hnusny pocit.lebo bola jak handerna babika..neprajem to nikomu.. 😔

zuzana1710
3. aug 2009

rony,u nas za normalnych okolnosti mala sa koji raz za den..potom rano a v noci..a teraz ked bola chora,tak jej nechutilo jest a riesili sme to len kojenim..cely den som kojila ako ked bola malicka..som si to este uzila..ale nezdalo sa mi,ze mam tolko mlieka aby sa napapala..ale aspon nieco..co mala?anginu.

johnie
3. aug 2009

veji.. sup sup na druhe teda 😉
zuzi a kam sa chystate na dovcu, my idem o tyzden tatryyyy
rony mam zvysene markery a v poslednom case mi byva dooost blbo, tak neviem ci to je len vsugerovane, alebo mi ozaj nieco je... no na hovno.. m
a mliecko mi pije rano... poobede a este navecer ale dokopy tak 300ml cez den, v noci nic.. len caj

luciankasebastianko
3. aug 2009

ahojte baby ja som s toho FB hotová otvorím link a príhlásim sa a potom ma to dá na moju stránku a ako sa pozriem kamilke na fotočky poradte niečo ja som asi blbá 😠
rony ja kojím 4x za deň a maly nepohrne nikdy hladoš 😀
zuzi tak to je mi luto ,že ste si tak vytrpeli

ka3n
3. aug 2009

Dobry vecer..drobec mi uz haja, dala som nejake fotecky mozete si mrknut.

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzana1710
3. aug 2009

johnie,17-teho chorvatsko.ale bojim sa..aj to,ze tam rozbijaju auta a ze mala zase ochorie.. 😝

a co ti je johnie???co sa deje?

johnie
3. aug 2009

luci tak si klikni na moniku ak ju mas medzi priatelmi... ukaze sa ti jej profil tam mas ze fotos a mooozes kukaaaat 😉
ka3n super bazeeeen, my tu machrujeme s tymi miniaturami 😎
zuzi neviem boli ma zaludok, hrdlo, ruky mi taha krc... je mi na grc proste vsetko a este ta moja mudra lekarka teraz co mam mi len telefonicky oznamila ze to mam zvysene, nech si vybavim endokrinologiu a gyn, a nech mi to skontroluju ci tam nic nieje... tak teraz vybavujem som zvedava kedy mi daju termin...fasosi
neboj neochorie mala, morsky vzduch jej prospeje... a s kym idete?

ka3n
3. aug 2009

..júúúj johnie a nebudes tehotna 🙂)..

Moja, my mame aj detsky ale toto mi kupil drahy ako nahradu Chorvatska :((

zuzana1710
3. aug 2009

johnie,a co mas zvysene??asi som madar 😅
a ideme s dedom a babou(to zase bude)100krat som povedala,ze ja nikam nejdem,lebo hadat sa este aj na dovce,tak dovi a dopo..jedine pozitivum je,ze budeme same so Zairinkou na izbe... 😵 😵

zuzana1710
3. aug 2009

ka3n,preco nejdete?

johnie
3. aug 2009

kati nebudem .. to je iste. lebo uz som bola na gyn... nastastie aj vajecniky su ok... este ta stitna zlaza ci kym fras to je a budem spokojnucka... mozno mi potom prestane byt zle
taky bazen by som hned brala kurnik 😝

ka3n
3. aug 2009

Zuzi, lebo sme boli tyzden na liptove a sef uz neda drahemu dovolenku, takze preto...a myslim aj ze dobre, lebo maly by taku dlhu cestu autom nezvladol a v noci sa neda ist, lebo drahy nepozna cesty..tak sa boji, ale o rok ideme isto, ved som spravila malemu aj pas.

johnie
3. aug 2009

zuz onkomarkery mam zvysene.. ich je viac ale ja som mala vajecniky a tuto stitnu zlazu porazenu, tak si to musim tad vsetko skontrolovat, ze ci tam nieco nemam...
ja som mala rakovinu prsa pred 3rokmi... vies 😒

luciankasebastianko
3. aug 2009

jééééééééé Matuško jak narastol 😉 ja nemám nikoho z vás ako priatela lebo neviem vaše mená ako vas teda nájsť na FB ☹

johnie
3. aug 2009

aj my ideme s nasimi... uz to vidim ale aspon si oddychnem... 😎

johnie
3. aug 2009

luci tak nam vsetkym do ip posli tvoje meno.. a bude 😉

ka3n
3. aug 2009

luciankasebastianko...tak chod na facebook, daj si najst priatelov a daj si napriklad mna katarina kovacicova a potom medzi spolocnymi priatelmi najdes baby z MK...teda aj BLANKU A TAK..

johnie
3. aug 2009

jeziiis ja som zabudla dat malej protikomarnicu do izby... letiiiim 😅

ka3n
3. aug 2009

..teda pockaj, mna si mozes dat vyhladat, ale spolocny tam nebudu, ked ich nemas..

zuzana1710
3. aug 2009

ka3n,no to este uvidime ako zmakne nasa fesanda cestu autom,ale zase my ideme na noc..dedo je sofer z povolania a ma to v malicku..jazdi celu europu..tak to sa nebojim..mozno na buduci rok sa tam stretneme.. 😀 😀

jani????????naozaj si mala tu pliagu???a preto potom tie fotky na fb..som netusila,ze co to ma znamenat..pre boha a kolko mas rokov??pevne verim,ze sa ti to nevrati...nebala si sa mat drobca?

johnie
3. aug 2009

zuzi mam 26, nebala som sa, ja som vlastne 3 mesiace po skonceni veskerej liecby zostala tehu, a lekarkka to nebrala nejak tragicky, tak ani nie...dokonca mi niekto povedal ze je to fajn pre organizmus... ale to je na dlho... a dik..
inak dufam ze nikoho nepoburili tie fotky...

johnie
3. aug 2009

idem pracovat... aspon trochu... ale sa mi nesceeeeeeeeee 😝

rony253
3. aug 2009

kocky otazka, neviete do kedy musi dieta sediet v o vajic v proti smere jazdy?????????????, prosim o odpoved, ci vajco musi byt stale v proti smere?

luciankasebastianko
3. aug 2009

držim palčeky nech sa dovolenočky vydaria 😉 podla mna je super ked vám tak nieko s malymi pomôže
johnie drž sa nech všetko dobre dopadne máš nedelniatko a to ti prinesie šťastie 😀

johnie
3. aug 2009

rony co ja viem, vajco by malo byt len v protismere... potom su uz tie sedacky do smeru jazdy tusim od 13kg.. zalezi do kolko kil mas vajco...ale vacsinou do 13 kil

zuzana1710
3. aug 2009

johnie,drzim palce.a to,ze sa teraz zle citis,tak dufam,ze to nebude ono..ale len nejaka letna viroza 😵 a tie fotky hadam nepoburili..mna osobne nie..myslela som si,ale ani vo sne ma nenapadlo,ze by to mohlo byt ono.

idem aj ja pracovat..mala mi uz cez 2 hodky spi a ja sedim za pc..to je teda robota./.kruci spagat..
majte sa..paaa a opat niekedy na konovi..fb to istiiii..pa pa

rony,malo by byt stale v protismere...a dokonca odporucaju aj sedacku od 9-18 kg v protismere,ale ja si to neviem predstavit ako by som ju tam dala...tak ju mam v smere jazdy...tot vsjo..paaa

kamilka12
3. aug 2009

Ahojte,

lucianka - pošli mi do IP tvoje meno a priezvisko, ja si ta pridám a odporučím pridat ako priatela ostatným septembrovkám 😉

johnie - aké fotky? 😕

Ja som dnes trochu mimo..som volala svojmu gyndovi kvôli výsledkom zo sterov a vraj mám medzi 2 a 3, pred porodom a tesne po som mala 1 a raz som už mala skoro 3, tak mi brali každý pol roka vzorku tkaniva (odštikli mi tam kúsok) ...a teraz bojim bojim, že ma to čaká znova ☹

rony253
3. aug 2009

no vajca su do 13 kil, a tie sedacky co su od 9 kg, u nas v rakusku hovoria od 9 mesiacov su uz v smere jazdy, no ja vzne neviem