Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
7. aug 2009

jooooooooooj a toto..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3360461

uplne ako ziveee ..skoda ze za nasich cias neboli take babiky 😔

silwietta
7. aug 2009

nadherne su tie babiky...

silwietta
7. aug 2009

a dobre ranko prajem ;)

miriam24
7. aug 2009

Ahojte .. ako sa mavate? mne maly o 10 zasa zaspal .. ale bol hore od 7 co je na neho dost skoro .. a na mna tiez kedze celu noc len mrncal,prehadzoval sa a tak 😔 .. takze som toho vela nenaspala ale lezu mu zubky tak to bude zrejme tym 🙄 .. no co musime si to vsetci odtrpiet

a rano som sa smiala na Matkovi .. vsimol si moju celenku tak si ju chcel zobrat .. no dala som mu ju na hlavu a on ju zacal zrazu hladat vsade okolo seba ze kde som ju schovala 😀 taky bol podareny

ozaj a ako ste na tom so solenim jedla?uz trosku prisolujete ci az po roku? a ak ano davate normalnu sol alebo morsku?

claudinka
7. aug 2009

ahojte.. ja varim akurat malemu obedik..
vejus ja by som teda taku babiku asi nechcela 😀 mne sa pacia tie klasiky

silwietta
7. aug 2009

miri ja ete nesolim vobec, lebo aj tak sa mu dostane sol z chlebika a z masa a z inych potravin...

claudinka
7. aug 2009

ja tiez nesolim, naco 🙂 vsak mi to spapa aj bez toho, tak je dobre 😀

vejinka
7. aug 2009

ja tiez nesolim..dnes sme papali spenatik zemiak a masko..vsetko popapal ..po pol hodinke som ho dokojila a teraz spinka..teda dufam ze uz zaspal

miriam24
7. aug 2009

juuu tu je pusto .. ja som na dvore aj s compom .. roboty mam malo tak sa slnim .. Martinko spinka uz od 14.15 v kociku tak si vegetim 😎

luciankasebastianko
7. aug 2009

Ahojte mne ešte dnes poriadne nespal poobede 20 minut ☹

miriam24
7. aug 2009

no mne sa maly zobudil po vyse dvoch hodinach co spinkal .. teraz isiel s tatom prec .. mam dobre nervy od kedy sa vratil z prace muz .. ked odchadzal tak nejaka krava do neho nacuvala a cele zadne dvere mame prevalene na aute 😠 .. to vzdy `potesi`

ozaj som chcela upozornit .. hlavne baby blavacky - kamoskyna mala co mala salmonelu tak ju chytila na Rosnicke (dufam ze som nedomotala nazov kupka) .. ze ked s nou bola na kontrole tak jej Dr povedala ze mala viacero pripadov medzitym .. a vsetky to chytili pravdepodobne tam tak ak sa tam nahodou chystate tak tam radsej nechodte aj ked teraz to tam uz moze by ok ale istota je gulomet

claudinka
7. aug 2009

jeeej zavidim, ze vam deti tak krasne spia.. aj susedin maly prespi za den krasne 3-4 hodinky, mi ledva 45 minut za cely dnik a to pritom cely den lietame a aj tak sa neunavi susen jeden 😠 😠

mirus dobre vediet, ale aj tak sa tam nechystam 😀 teraz uz duplom 😀 😀

vejinka
7. aug 2009

ahojte tak na stretku bolo super..fotky v albume 😉 ale nikoho nebudete poznat je to len z LM 😉

winona24
autor
7. aug 2009

ahojte...pekný večer....tak malá mi hajá od 19,10....zaspala ako zarezaná.... 😝
a ja varím sviečkovú na zajtra ..... 😵

vejinka
7. aug 2009

a ja musim koncit...boooze zasa 21:00 😀 teda uz viac...dobru win 😉

winona24
autor
7. aug 2009

dobrú veji.... 😉 😔

luciankasebastianko
7. aug 2009

ahojte my máme dnes 11 m ešte mesiac a bude žurka dúfam že do 40 ludí sa mestíme 😅
veji držím palce nech mate čo najviac zážidkov ako 😀 možno by si ho mala teraz prekvapiť ty jeho 😉

luciankasebastianko
7. aug 2009

aj Sofi všetko naj k 11 m 😉

rony253
7. aug 2009

ahojte, ja vobec nemam na vas cas, mala odrazu spi len dva krat na den a to hodinu, takze sme jeden spanok vynechali, kuše ma este stale, tak sa mi kojime len v noci, ked to takto pojde dalej, asi koncime s kojenim, uz neviem ako jej mam inak ponuknut prso.
mozno sa sama odstavuje, lebo ju prso uz nezaujima, a v noci cuca, lebo je v polospanku.

rony253
7. aug 2009

a dnes sme boli v Therme, aj som sa informovala, ci tam male deti mozu, tak je vsetko o.k. kam mi chodime, tam je vraj min. mineralov ale je aj cast kde je cisto termalna voda tam smu deti az od 14 rokov. Sara bola prestastna a aj dobre unavena.

rony253
7. aug 2009

pardon napisala som mi s I ma byt MYYYYYYYY. som trubka 😀

claudinka
8. aug 2009

rony a z flasky nechce pit mliecko? my spinkame uz iba raz za den a aj to povacsine od polhodinky do hodinky, tak ani ja sem vobec nestiham chodit 😒

vejinka
8. aug 2009

ahojte kocky..tak ja som asi uz vazne zavidlacka...od siestej sme boli hore teraz buva a som stihla poprat a vyvesat pradlo..a teraz som tu..dnes ma sluzbu v kuchyni svagor takze zajtra mam ja...dnes mi dali pokoj kedze som vesala to pradlo.. 😀

buksy
8. aug 2009

ahojte mamicky... vsetky vas zdravime.. my sme uz doma z dovolenky... bolo super mala to zvladla uplne uzasne.. aj cestu aj vsetko ostatne... more sa jej moc pacilo... idem trosku pocitat co ste popisali za dva tyzdne... 😉

vejinka
8. aug 2009

buksy ahoj vela toho nieje..a fotecky nejake pridas..nech troska zavidime 😉

buksy
8. aug 2009

veji... jasne ze pridam fotos...len musim postahovat a povyberat zopar... 🙂

kamilka12
8. aug 2009

ahojte

tak naša choroba (obojstranný zápal ušiek a soplíky) postupuje tak, že malý total zachrípol, soplíky mu už netečú ale dýcha sa mu ťažko a mám podozrenie že mu do prešlo do laryngitídy..je úplne zachripnutý...akoby "mutoval" a v noci sa mi dusí kašlom...takých suchým...Včera som do noci sedela za PC a študovala čo v takej situácii treba robiť...vobec som doteraz o tom nič nevedela 😒 Zatial to nemám až také zle, vždy sme to pekne rozdýchali ale chodím spať so strachom, lebo v noci sa často budím na to, ako lapá po dych. Najťažšie na to je, že nesmiem dovoliť aby začal plakať, to situáciu ešte sťažuje. Zatial to má iba ľahký pirebeh...ak to do pondelka malému neprejde, pojdeme späť k dr. pre čípky..

annie13
8. aug 2009

ahojte
kami to mi je velmi luto, dufam ze Martinkovi sa cim skor polepsi

buksy
8. aug 2009

kami... prajeme rychle uzdravenie... ja mam tiez doma stale cipky v pripade najhorsieho... myslllim ze sa volaju rektodelt... ale vraj ich treba podat az ked mas pocit ze sa maly nevie nadychnut... teda az ked sa ti to zda dost vazne lebo podavat ich len tak hocikedy vraj nieje dobre lebo to dost zaatazuje organizmus... tak dufam ze ich nebudete musiet pouzit ale radsej ich maj doma

vejinka
8. aug 2009

kamil..fiha s tym nieje sranda kup si volno predajny calciovy sirup to je na hrdielko na ten hlas..nam ho odporucila doktorka ked tiez "mutoval" skore uzdravenie prajeme s Erikom 😉