Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
18. aug 2009

my sme kúpili toto
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
od nás dostal tu tojkolku Leonardo ,ale už na nej fachčí 😀 a tato spravil super pieskovisko dam foto zajtra a tortičku vlastne 2

rony253
19. aug 2009

dobre rano, to som prva????????????? my sme od pol siedmej hore, teraz sme doranajkovali a Sarka sa prave hra, lepsie povedane, robi poriadok v obyvacke 😀 od jednej pani tu dostala take uciace sa karticky, ze ked bude starsia su tvrde a ako pexeso, su na nich zvieratka vselijake veci a ovocie, povedala,z e to bude na neskor, no my sa uz teraz hrame a karticky mam po celej obyvacke. a moje zlato vie napodobnik kravu, kacicku a macicku. tak sa z nej smejem 😀

rony253
19. aug 2009

pekne veci ste pokupili detickam, ja este neviem co popozeram daco na slov. a uvidim co maju tu, ale taka magneticka tabula by sa zisla, alebo ten stolik, ja budem trojkolku kupovat az na rok, inak mame taku super policajnu motorku, ale to ked bude väčšia moze ju aj sama ovladat, uz na nej sedela, ja som ju tlacila a drzala 😀 sedela jak pripecena 😀 😲

kamilka12
19. aug 2009

Dobré ránko prajem 😵

my sme hore od 7.00 tak dnes by z toho mohli byť ešte aj dva spánky..uvidíme..

Práve sa hrá v ohrádke ale už plače...dlho tam nevydržal tak ideeeeeeeeeem

janac1974
19. aug 2009

Dobre rano,my sme vstali 7,30,
maly pozera bebetv,zapla som mu to na chvilu,musim sa umyt a pripravit veci
ideme makat do domu...nejako ma pobolie hlava 😠
no nic utekam maly vymysla,uz je v kuchyni a nieco montuje...
prajeme vam pekny dnik a uzite si slniecko 😉

vejinka
19. aug 2009

dobre rano..tak my este nespime...hulakame aj som mu uz zasa dala kvapky calciove proti zachripnutiu ale je na tom estehorie ako bol...som zvedava co mi povie doktorka ked ho bdue pocut chrcat ale teplotu nema to z toho hulakania zachripol uz xty krat ☹

momoyka
19. aug 2009

ahojte, pekny dnicek... my sme mali blbu noc, a teraz je protivka mala aj ja..

momoyka
19. aug 2009

my sme uz zacali spavat len raz, ale potom vecer skoro zaspi, okolo 3 je vyspata, a vystraja, dnes to bol udes..

vejinka
19. aug 2009

konecne spi...to ale trvalo 🙄

vejinka
19. aug 2009

idem malemu uvarit masko kalerab a zemiacik

claudinka
19. aug 2009

luciankasebastianko ten mercedes mame aj my 😉

ka3n
19. aug 2009

ahojte..tak ja tiez riesim dilemu co malemu na rok..neviem, neviem. Chcem nieco väčšie, sa mi paci aj ta magicka tabula, alebo nejaky hraci stolik alebo najnovsie som nasla na nete fisher price zirafa tobogan.

ka3n
19. aug 2009

No my sme mali dnes dobru noc, maly mi o 21 zaspal ako drevo a zobudil sa iba raz o 3.30, cucol si cajika a spal do 7.15...teraz mi zase taha od 10tej.

ka3n
19. aug 2009

a co vravite na toto...boze ja som uz vazne chora z tych hraciek.

http://www.babydirekt.eu/sk/tobogan-fisher-price

momoyka
19. aug 2009

takze riesite hracky na rok? my sme velmi nerozmyslali, ale chcela som kupit 3kolku, zatial som nenasla taku co by som bola o nej presvedcena... ale ta magneticka tabulka vyzera dobre, to by mohli vyuzivat aj neskor a dost dlho..

mishusha
19. aug 2009

ja sa tiez pridam
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5766761
nam sa paci velmi, a vyzera, ze je aj taka stabilnejsia... a aj cena je celkom ok 😎

momoyka
19. aug 2009

ta vyzera celkom dobre..

ka3n
19. aug 2009

no aj nas velky narodeninovy darcek mala byt trojkolka, ale tu sme mu kupili skor, aby ju v lete vyuzil. toho leonarda, cerveneho.

winona24
autor
19. aug 2009

pekný večer...... 😉

vejinka
19. aug 2009

ahojte tak maly uz spinka...a ja mam chvilku cas...tato robi video ked sme vybalovali ten narodeninovy darcek tak ak to stihne este dnes hodim link 😉

vejinka
19. aug 2009

no a dnes mi mlady pan Erik "upratoval srinku kde mam pyzama a uteraky...povyhadzoval a "usiel po styroch" 😀 nieco som aj zachytila fotakom..namiesto toho aby som ratovala nech mi vsetko nevyhadze som fotila ako besna 😀 😀 😀

rony253
19. aug 2009

Ahojte, Sarka spi od siedmej, my sme mali dnes kopec ludi v dome, navstev muzovej rodiny a znamy no bolo tu kopec ludi a Sara sa vyzivala, zacala ma halva boliet jak ďas. idem ja daco zjest a potom pojdem spat, chcela som zehlit ale toci sa mi hlava, je tu totalnme dusno, no horor. Sara spi len v body a ma kompletne mokru hlavu.

vejinka
19. aug 2009

rony no dnes bolo aj tu velmi horuco..sme boli pred domom ale dlhsie ako pol hodiny sa nedalo byt ..troska sa previezol na trojkolke a po vlastnych pobezkal a hajde do domu.. 😉

evitkamalicka
19. aug 2009

ahoj kocky

vejinka
19. aug 2009

evit nazdarek..ako sa amme? a ako adamko?🙂

evitkamalicka
19. aug 2009

veji super, len dako nemam cas....Adamko sa ma fajn, s pomocou chodi ale sam sa este nepusti, ale aj to bude...a vy ako?

vejinka
19. aug 2009

no ja som sa rozhodla robit tortu...a potiahnem ju ale ci sa vydari je druha vec.. bojim sa do toho pustit cize ju bduem robit az na maleho narodky...teda den predtym..zaidne skuskove torty sa nebudu robit..pojdem hned na ostro..jooj bojim bojim 😖

evitkamalicka
19. aug 2009

veji neboj to zvladnes, nie je to az take hrozne ako to vyzera

vejinka
19. aug 2009

evit no my stvornozkujeme ako dabel 😀 dnes mi vyhadzal skrinku s uterakmi a usiel...potom zasa sprtal do pocitaca co tato opravuje potom skoro vyliezol na balkon...do kupelky strka ruky tam kde nema...sto krat si uz buchol tu svoju makovicu...ale nezaplakal len chytil hlavu a isiel dalej...no a uz dostal svoj prvy narodeninovy darcek.. http://www.babytrend.sk/chicco-hraci-stolik-mus... si mala vidiet ako na to kukal...mam aj video ale este nieje hotovee..ked bdue dam link 😉