Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
24. okt 2009

ach dievcata ste fakt na nezaplatenie...moralne podporujete akoby sa to vas tykalo..dakujem moc vsetkym 😉 maly nie a nie zaspat a velky poslusne lezi a tusim zaspal...takze ich nebudem rusit 😔

mishusha
24. okt 2009

luci, do velkeho suda, by som asi tazko rukami dupala... 😀 to by som vecer ine cinnosti nezvladala kvoli svalovici... 😀 tlacime aj pre svokrovcov, takze je toho namraky... 😝

malu teraz tak raflo...chudatko a zase na tu modrinu od sponky.... ta bude mat modre to cielko ako slivku... ☹ chudatkooooo..... sa bojim, ci si neublizila moc... ale koordinaciu ma normalnu, chodi si dupka o dusu... ach joj

luciankasebastianko
24. okt 2009

michu tie sponky sú fakt nebezpečné ešte že ich maly nexe nosiť 😀 😀 😀
vejinka ved to je normál niekedy mám pocit, že sa poznáme dlho dlho a to som tu len od maja 😅

momoyka
24. okt 2009

my ideme trosku vonku, svieti tam slniecko...ahojte
a nech sa vam aj nam vsetko zle vyhyba....

ka3n
24. okt 2009

vejinka, drzkame palce aby aj pondelkove testyboli dobre, neboj vsetko bude ok..mojmu svagrovi sa to stava pravidelne kazdy rok ho moj drahy vezie do nemocnice, lebo ked s amu blizi chripka tak odpadne....ale ani testy nic mu nerobili.

winona24
autor
24. okt 2009

ahojte...občas sem nakuk...niet času....

ale to čo som si tu prečítala....mno čo dodať?

ANNIE veľmi si želám a prajem Vám ,aby to čo sa Vám v poslednej dobe stalo bolo "predplatenie"si na veľmi dlhé obdobie vopred....nech si môžeš v kľude vychutnávať tehu...

VEJI neboj ništ dobre bude.....však máš doma poriadneho liptovského chlapa..... 😉 😝

Natálka išla s Milanom von...mala by som riadiť kuchynskú linku,ale moc sa mi nechce....ale idem.....budem mať toho veľa naraz

annie13
24. okt 2009

Winon 😉 dakujeeeeeeeeeeem

luciankasebastianko
24. okt 2009

ako dievčence čo robkáte mne zobrali malého -išel svokrovcom 😅 ,ale asi už príde dúfam 😀 je to len 350 m 😅

buksy
24. okt 2009

ahojte... ja peciem tortu a dieta mi beha po pod nohy uz ma sliak triafa..taka je zla... aj v noci to bolo dost krute ... od polnoci do druhej nevedela spat som stala pri postielke lebo akonahle som odisla tak bol plac... nechapem co to malo byt...

luciankasebastianko
24. okt 2009

buksy to bude také blbé obdobie 😒 my teraz spinkame ukažkovo ,len vydržať 😀 😀 😀

buksy
24. okt 2009

no aj my sme spali super a zrazu taka noc... no mozno aj preto ze som ju dala spat uz o deviatej a ona zvykne az okolo desiatej chodit spinkat... no ja neviem dufam ze sa to dnes nezopakuje...

vejinka
24. okt 2009

ahojte ...tak dufam ze dnesna noc uz bude pokojna...tam ma mrzi ze sme nemohli ist krsniatkam na narodky..ale keby nebol chory muz tak aj tak nemozeme..lebo bol chory maly..no nevadi sak darceky im dame neskor a velmi ma potesila segra lebo poslala svojho muza aby nam doniesol tortu a jednohubky..mnam uz som si posmakla na fajnej klobaske..nemohla som odolat 😀
marus ak to citas tak dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵

rony253
24. okt 2009

Ahojte zeny, dnes mam zly den... uz pol dna placem, ale nevadi, tak ako som bola stastna uz stastna nie som, a najradsej by som sa zbalila a sla na slovensko. Moj muz sa dnes predomnou ukazal v takom svetle, ze som mu pol dna nic nehovorila, ale teraz som mu povedala, ze u mna skoncil a nemam mu co povedat. ten sedel za stolom jak mucha a cakal co este poviem, ked som mu povedala, ze dnesnym dnom si my dvaja nemame co povedat a nech sa ku mne neozyva, ostal este sediet a ked som si ho uz nevsimala postavil sa a bez slova odisiel.
Uz mi dnes vypenili nervy a teraz este on bude tu hrat urazeneho. Z takeho krasneho vztahu ako sme mali som uz vytriezvela.
Idem dat kuchynu do poriadku a zehlit. Majte sa pekne ukazem sa neskor...

vejinka
24. okt 2009

rony mozno mas len predmenstruacny syndrom...ono nieje vsetko take zlee ako to na prvy pohlad vyzera...drzim palce aby ste sa udobrili...a nech si pan vstupi troska do svedomia...preco by sme len my zeny mali furt ustupovat...nech si aj chlap uvedomi ze urobil niekde chybu ked sa k nim tak obcas chovame 😉

mishusha
24. okt 2009

veji presne..!!! keby mali chlapi ustupovat tolko ako zeny, tak by to asi nerozchodili... aj ten moj ma dokaze totalne tymto vytocit.... a rony neboj, urcite to nie je take hrozne..... ja som si prezila dost hrozneho so svojim muzom a stale fungujeme...takze kuj zelezo za horuca a urci mu pravidla...nech velmi nevyskakuje 😀

vejinka
24. okt 2009

ja teraz na mojho muza budem dobra...alebo keby ste zazili to co ja...tiez sa asi uplne inak k nemu chovate...ten strach robi divy...cely den mu varim cajika s citronom a asi s nim bduem chodit aj po vysetreniach v pondelok a maly s nami..doma ho nemozem nechat ved by sa zjancil..bez cicky..tak si spravime asi vylet po nemocnici

mishusha
24. okt 2009

tzv. fakultativny? 😀
veji len si ho velmi nepokaz... ono sa na dobre lahko zvyka... 🙂

vejinka
24. okt 2009

aj ked to nieje boh vie aky napad ...ved bol teraz chory ale moc na vyber nemam...a zubarku co sme mali ist s muzom v pondelok prelozime na neurcito...ach jo kedy mi konecne vydrapi tie sproste zuby mudrosti...pravidelne mi v noci zubarka trha zub...mam to v hlave a je to moja nocna mora dnes sa mi snivalo ze mi trhala zub sestricka lebo doktorka nemohla...a v cakarni no sila fakt 😅

ka3n
24. okt 2009

ahojte..rony, prepac ze sa do toho miesam, co sa vlastne deje, ak nechces tak o tom nepis, ale pytam sa, lebo ani mi nemame doma vsetko ruzove a aj nase manzelstvo je komplikovane a su aj take dni ako mas ty dnesny...

Ja som uz drobca preorientovala na novy cas, takze este nespime, pojdeme neskor, ale aspon budeme dlhsie spat..neviem ci to bude skutocnost, alebo si to iba ja prajem.

mishusha
24. okt 2009

idem ja baby... treba skoro spat, bo zajtra do prace ☹ tak dobru nocku... idem este daco zchniapat a osprsit a hajde na kute 🙂

vejinka
24. okt 2009

o kolko hodin mam posunut hodiny? 😀

janac1974
24. okt 2009

ahojte,tak aj mna moj muz dnes pekne nas..l ,som bola tri hodiny s malym von v meste v tescu
a on mal za ten cas navrtat garnize a ja pridem po troch hodinach domov vystavena jak kon a on
ze vy ste uz tu???no slak ma skoro trafil,vravim no nie to nie sme my to je prizrak...
strcila som mu maleho a robila som si svoju robotu...a nebavim sa s nim...

vejinka
24. okt 2009

janac...no tak bdue ticha domacnost par hodin..ale verim ze vecer v posteli si to vyjasnite 😉

kamilka12
24. okt 2009

ahojte...ešte nespíme..ale už sme okúpaní a o chvíľu sa ide pit mlieko..

Som sa už dávnejšie chcela spýtat..už niektoré septembrovčatko sa aj vie pýtať na nočník? Ja zatial vystihnem vždy iba to, keď chce kakať..vtedy za mnou doletí, mrnčí a tancuje pri mne..to viem, že sa mu chce kakať a to sa nám aj darí vystihnúť, ale rada by som naučila pýtať sa aj cikať..len neviem ako 😒

janac1974
24. okt 2009

hmmmm...veji...pochybujem...

janac1974
24. okt 2009

kamilka moj to robi presne opacne ako tvoj martinkom...ked chce kakat schova sa a je ticho a uz
viem ze je zle a ked chce cikat tak to ani netusim kedy...

luciankasebastianko
24. okt 2009

no baby máme to tažké aj ja niekedy nespoznávam svojho muža , a neverím že som si ho zobrala 😅 a potom to prejde ukáže sa v lepšom svetle a ja sa teším ,že sme spolu a že ho mám 😀 no napr. minulí tyždeň ked mna brala chrípka a maly bol tiež choručky som chcela nech si v nedelu vpohode navarím obed a nech sa pohrá z malym tak mi povedal že jeho to doma nebaví ,že to je zabity čas -no krása tak čas s rodinnou je zabity čas, som sa sním tiež nebavila, ale potom videl že prestrelil a ostal doma pokial maly nezaspal ale o 11 do 13 musel ešte isť do dielne ,aby to bol spokojny ale ked prišiel no na chleba ho natreť no ako fakt je to tažké ale bez neho by to bolo ovela ovela ťažšie 😔

luciankasebastianko
24. okt 2009

janac no gerniže nezavesil ale si nenapísla ,že umyl riad , opral čosi aj pozehil za tie 3 hodiny 😀 😀 😀 a len ho haníš ale ved úpoznáme svojich ludí 😒 a vy sa už asi dlho poznáte 😉

janac1974
24. okt 2009

ja uz dost dlho neverim,ze som si zobrala svojho muza,myslela som ze ked sa maly narodi bude
zase vsetko ok ale ako badam je to este horsie..no nenarobim nic...je to u nas ignorace...
uz nebudem ustupciva musi sa aj on venovat malemu...on nepochopi,ze tri hodiny sama s malym
ma stalo veeeeela trpezlivosti a sil...

janac1974
24. okt 2009

luci zavesil jednu garnizu v kuchyni...na riad mame mycku...a zehlenie???na to sa radsej ani nepozriem
halda handar 😠