Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

llumka
2. nov 2009

maly spal len 20min a uz je hore 😠
chcela som nieco porobit,nevadi ideme von papa

vejinka
2. nov 2009

jooj slaby je..asi vypadne

mishusha
2. nov 2009

ahojte...
mala mi spinka, a mne konecne prisla ta romer king plus...teda lole, nie mne 🙂 tak sa idem technicky prejavit...
potom vas pridem pocitat

vejinka
2. nov 2009

ozaj dnes som mala fakt zaujimavy sen...anicka ked to budes citat tak sa nesmej ale fakt sa mi to snivalo...si bola jedna z finalistov superstar a na javisku s tym bruskom no tolko hlasov ako tebe som v zivote nikomu neposlala 😀 a na konci kazdeho vyspupenia prisiel na javisko maly branko...no bolo to take dojimaveeee 😉

mishusha
2. nov 2009

veji 😀

ozaj baby, ktore mate romerku plus, nevadia deckam tie pasy na plieckach... su take dost hrube a neohybne... neda sa s tym nieco urobit?

luciankasebastianko
2. nov 2009

tiger skroteny už spí 😀 mám cca 30 min dať domácnosť do stavu človečieho 😀

buksy
2. nov 2009

mishu... aj nam sa to zo zaciatku zdalo take tvrde neohybne ale netreba s tym nic robit to je len zvyk.. nevadi to drobcom... len nastav do spravnej vysky pasy a bude to ok...

vejinka
2. nov 2009

ach dominika je super 😵

buksy
2. nov 2009

luci... ja neviem kde to treba kliknut lebo nikde to nereaguje na pridanie hlasu... stale tam je to iste nic nepribudlo... ☹

miriam24
2. nov 2009

luci .. ja som klikla tam v pravo .. kde je fotka c.10

natasa8
2. nov 2009

mishu- aj my mame a malej to nevadi 😉

buksy - aj my sme isli okolo 9.30, pocasie bolo krasne, cesty prazdne, takze sa islo super.
Mne Katka v aute spava hrozne malo, tak som sa dost bala, ale pospala asi dvakrat na 45 min, a inak sa cely cas sama v zadu zabavala, ani nebola nejak extra nervozna.
Zastavili sme sa na hodinku na obed pred Zvolenom - to bola katastrofa, sme nevedeli najst normalnu restiku s detskou stolickou, vsetko sluslne bolo zatvorene, nakoniec sme sa uz museli v jednej najest aj ked stolicku nemali - som objednala kuraci vyvar pre malu - no polievka bola cisty bujon, slana, okolo kurata to ani nepreslo -ale aj tak som to musela dat Katke jest, kedze som nic ine namala. Chuda do vecera ju potom tak susilo, ze stiahla dva pohare vody 😝

no a vasa navsteva 😀 ja traumu nemam, ani segra, mozno tak Norko 😀 Som rada ze som vas videla, Petka je uplne ina ako moja Katka - take male tornado 😉 😀
Inak segrin muz nieco natacal na kameru, dali nam to na CD, tak ak chces spytam sa muza ci sa ta vasa navsteva nede nejak vytiahnut a poslat. Myslim ze tam je aj ten pad

luciankasebastianko
2. nov 2009

miriam tak by to malo byť ,ale ked to nejde nech to para tlačí 😀 😀 😀 ved to je len taká mini suťaž 😀
buksy a čo ked muž už hlasoval za neakú ručnú prácu a traz to už tebe nejde 😠 😀

luciankasebastianko
2. nov 2009

natas tak to je katka zlaté dieťa ja nemožem prejsť ani 10km bez cirkusu 🙄

natasa8
2. nov 2009

Ozaj .. a my mame novinku, Katka uz minuly tyzden chodila sama - ale len asi pol hodinu, potom isla spat a ked sa zobudila tak na to zabudla a uz zase len za rucicku 😀
Nastastie sme to natocili, inak by nam nikto neveril ze ten nas strachoprd uz chodil aj sam 😀 😀 😀
Ked budem mat cas hodim na FB video...

No a vysiel nam siesty zub,bolo to uplne v pohode, keby nemala hnacky tak ani neviem ze lezie. Aj sa jej chudatku zaparila rita, ale nastastie pomohol sudocrem a uz je to OK 😵

luciankasebastianko
2. nov 2009

natas gratulujeme 😉

vejinka
2. nov 2009

maly je hore prchaaaaaaaaaaam

buksy
2. nov 2009

natas tak super ze vas nasa navsteva velmi nepoznacila... 😀 no teda okrem norka.. ten si nas bude asi dlho pamatat a asi sa tak skoro ani nebudem moct stretnut s tvojou segrickou... 😉
no a to video by bolo super mat... ked by to vedel tvoj muz dat na cd alebo nejako inak poslat tak by sme sa potesili... alebo by sme si pre to prisli k vam ked budeme v ba... to je tak cca o mesiac...tak zatial dik...
a gratulujeme ku prvym krocikom a k zubku... 😉

luciankasebastianko
2. nov 2009

som sa sem nemohla dostať volačo bolo koníkovi 😀 prídsem ešte papa dobrú chuť 😝

buksy
2. nov 2009

toto dostala petka este dodatocne k narodeninam od svojej tety http://www.elc.co.uk/toy/wooden-trike-trailer-p...

janac1974
2. nov 2009

ahojte,

natasa...gratulujem k zubku a prvym samostatnym krocikom 🙂 😉
my stale nic,mlady pan je strasne bojazlivy ☹

baby chcem sa opytat,mate skusenosti s homeopatikami thuya occidentalis??dr.nam to kazala
kupit a dat mu to den pred ockovanim,v den ockovania a den po...pytam sa preto,lebo neviem,ci
je to ucinne a nie zbytocne 😒 vraj nebudu vedlajsie ucinky a dieta je pokojnejsie??
zajtra ho maju ockovat...a neviem mam to kupit??

miriam24
2. nov 2009

baby neviete mi poradit ako pomoct malemu pri ucpanych dutinach? jemu uz ani sopliky netecu ale evidentne to tam ma vo vnutri total ucpane lebo chrci jak stary dedko 😒 a neviem ako mu to uvolnit .. davala som mu Nasivin ale moc to nezabera

buksy
2. nov 2009

janac..
nepoznam tie homeo ale podla mna ich daj ked ti dr. vravela ze pomozu... nemozes tym nic pokazit lebo homeo neskodia... ja by som kupila...
miri netusim ako by si mohla martinkovi uvolnit dutiny ked ti nepomaha ani nasivin... viem ze na rozpustenie hlienov je dobry sinupret

kamilka12
2. nov 2009

mirka - nedávala si Sinupret kvapky? Mne káže dr. dať pri upchatí dutín vždy tie...dávajú sa do čaju alebo do štavy..

kamilka12
2. nov 2009

až teraz som si prečítala tvoj príspevok buksy... 😀 😀 to isté som písala..

buksy
2. nov 2009

kamilka v pohode .. 😀 😉

luciankasebastianko
2. nov 2009

baby už to asi funguje máme 8 hlasov a sme 3- tí tak skúste 😉 ďakujeme http://janbari.webnode.sk/

llumka
2. nov 2009

dnes sa mi stalo nieco strasne!
zvonil postar - balik,tak som sla dolu zobrala som maleho aj psa,uz som mala balik a volam psa - tinu nic,sla som pozriet.a vidim sprosteho pitbula hryzol ju a nechcel pustit trvalo to asi 5 min.slecna pitbula buchala do hlavy-pitbula,stale nic,skusala horko tazko papulou a podarilo ju pustit.ja som bola v soku nevedela som co mam robit mala som maleho v ruke v pancuchacoch mal otvorenu bundu bez capic.doma som plakala este mi trasu ruky.

natasa8
2. nov 2009

dieta druhy krat spi, tak mam druhu kavu 😅
hrozne ma boli chrbat, pol hodiny sme vozili magnetky v kociku po byte, a stale nakladali a vykladali a zohynali sa. 😝

Mirka... dava sa sinupred - to su len bylinky, ak nezaberie skus ambrobene - to je silnejsie. Sice chemia ale lepsie ako upchate dutiny.

Buksy...s tym videom urcite nieco vymyslime a ked pridete do Ba tak sa na vas tesime, z devinskej k nam na koniec Dubravky je to len kusok - teda ak sa dobre pamatam ze idete do devinskej.

A dakujem za gratulacie k prvym krocikom, som zvedava kedy sa dockame aj tych druhych 😀

llumka
2. nov 2009

teraz zobral muz tinu k veterinara,krvacala nie moc,uvidim co s tym urobia
a este moj muz na to ze som nemala zobrat ked som mala maleho atd a doteraz vzdy mi vravel ze zober aspon si vycura a aby som na prechadzke nepouzila voditko atd 😠 😠 😠

natasa8
2. nov 2009

luci ... zahlasovane

llumka 😢 😢 boze - a psik je mrtvy ?