Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
3. nov 2009

ja si to pozriem ale ked budem mat cas to sledovat...uz to mam v zalozkach... 😉

winona24
autor
3. nov 2009

johnie ja viem.....a nie sme jediné....je mi ľúto,že sociálna politika tohto štátu je postavená tak ako je.....minule dávali,že prídavky sa zvýšili o 0,75€.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pýtala Milana že čo si rýchlo za to kúpime...a on že rýchlejšie auto by rád.... 😀 😀 😀 😀

ja už by som bola dávno naspäť v robote...ale...nemá sa mi kto o malú postarať...a platiť súkromné jasle????to budem na tom tak isto ako na RD ☹ 😠 🙄

estella
3. nov 2009

win pozrem si to ked pojde maly spat poobede...a napisem

no je to pravda s tymi financiami aj aj by som brala aj tretie ale nemozeme si to dovolit ked chcem aby sme mali aky taky standard a aby som svojim detom dopriala a potom aj skoly aj vsetko..je to smutne ze to clovek takto kalkuluje ale co sa da robit....

a chcem sa vas opytata poradte mi ak viete..ja by som mala od januara opatrovat kamoske maleho ona chce ist do roboty maly bude mat v decembri dva roky ale ja nemam ani predstavu kolko sa berie za opatrovanie deti neviete mi niekto poradit

johnie
3. nov 2009

win presne to.. ja sice robim teraz ale uz len mesiac a idem spat na RD... a plus ak sa bude zvysovat prispevok tak nebudem mat na zvysenie narok, lebo som uz pracovala 😠
ked sa budem velmi snazit a naucim malu zakladnej hygiene a jest samu tak mi ju zoberu ku nam do skolky od 2,5 roka... a ja mozem ist do prace... aj to este neviem kam, lebo sa nemienim vratit medzi vyderacov tam kde som teraz
😠 😠

winona24
autor
3. nov 2009

estel netuším koľko stojí opatrovanie....fakt neviem...nemám skúsenosť

johnie
3. nov 2009

jedna kocka pytala 3 euri na hodinu.. ja tiez neviem kolko to stoji

estella
3. nov 2009

no pokusim sa to este zistit niekde....ja som uz davnejsie rozmyslala ze si vezmem deti na opatrovanie ved aj tak som doma

winona24
autor
3. nov 2009

šak na koňovi je aj téma opatrovanie detí...mrk tam...možno sa niečo dozvieš

https://www.modrykonik.sk/bazar/index.php?vSect...

ba80
3. nov 2009

achojteeeeeeeeee... 🙂 ...a nezasnezi a nezasnezi...

ja ockovat davam... aj tak je zevraj najnebezpecnejsia tuberkuloza a tu uz davno maju v sebe... 😅

ka3n
3. nov 2009

ahojte..

takze my mame dnes trosku tiez iny rezim, najskor sme spavali 2x denne, ale vcera mi tym padom vecer zaspal az o 22.00 tak som si povedala DOST a dnes rano vstal o 7.00 a dala som ho spat az teraz o 12tej, takze dnes uz pojde spat az vecer.

My planujeme počať 🙂)) druhe babo tak o rok (aby som spojila dve MD), tak preto by som maleho chcela dat zaočkovať proti OK, aby to nedostal a potom ja od neho a vraj v tehotenstve je to nebezpečné, alebo seba..hm? Ja teraz vobec neviem, musim sa pediatra popytat.

ka3n
3. nov 2009

...no a este som zabudla povedat, ze nejaky skriatok nam vypína kúrenie a teplú vodu (este som zatial v klude)...

a mame uz 12 zubkov 🙂) asi uz dlho, ale moj drobcek mi ani pusu neotvori, tak som o tom nevedela..

johnie
3. nov 2009

ka3n ja som tiez ulozila sofinu az teraz od rana... lebo ked sa zobudi z druheho spanku poobede je aj 5 alebo pol siestej a to uz je tma tak ma dilemu ze ci je noc, rano? alebo co tak som sa rozhodla ze oddnes budeme mat len jeden a uz zalezi na nej aky dlhy si ho urobi... 😉
my mame od vcera 9 zubadiel

winona24
autor
3. nov 2009

12 zubov???? my máme len sedem.... 😀

johnie
3. nov 2009

ja mam v albume schemu nasich zubov nestastnych 😀

winona24
autor
3. nov 2009

johnie tá je cool.

natasa8
3. nov 2009

ahojte... ja som malu tiez dala spat az o dvanastej, lebo sme vstavali rano o osmej, tak jej dva spanky moc nevychadzaju...

win - zacala som pozerat to video .... ale musela som to vypnut, to je hrozne co ta zenska trepala... mozno na konci hovorila k veci, ale ta pasaz o Pastuerovi - to bolo na mna prilis 😲

k3n - ja som uz rozhodnuta, dam sa zaockovat ja aj muz .... Malu urcite nie, deti vacsinou vraj kiahne zvladaju dobre a vraj to ockovanie je ucinne len nejakych 12 rokov

druhe dieta - dufam tak o 3 roky, chcela by som sa vratit tak na 1-2 roky do prace. Tiez jedna z pricin preco sme sa tak rozhodli su peniaze.

ka3n
3. nov 2009

win, na tie zuby som dosla vcera a pekne ich ma vonku...och ja nevsimava mamicka..zadne stolicky 3 mu vysli...takze mame 8 predtym a 3 zadne...preto tak rychlo mi jedol to maso .))

Johnie, tiez som to dnes skresala Matusovi na jeden spanok, tak som zvedava aky dlhy ho bude mat 🙂))

natasa8
3. nov 2009

johnie .. super schema 😀 😀
my mame 6 zubov, za posledne 2-3 tyzdne jej vyliezli 4 predne horne.... no a teraz to vyzera ze bude chvilku klud...

ka3n
3. nov 2009

Natas, mna prace nejako neláka, hoci sa mám kam vrátit. Praca bola v pohodke, lebo som robila zapisovatelku na Krajskom súde v BA, ale od nas je to daleko cestovat a to bolo hodne únavné.

winona24
autor
3. nov 2009

natas prečo??? čo na tom bolo príliš???? hehe...však od toho sa všetko odpichlo.....a to je jedno.....však ja som to sem nedala preto,aby ste teraz každá súhlasne kývali hlavami.... 😉 😉

mno my sme už hore.....dováram polievku.....

kamilka12
3. nov 2009

Práve sme sa vrátili z očkovania..očkovali nás do ruky...tam kde aj v nemocnici očkujú, len do druhej..plakal trochu, viac plakal z toho, že videl doktorku 😀 Platila som 14,30 o mesiac ideme znova a potom až na jar.

momoyka
3. nov 2009

my mame 4 zuby,
je tu este niekto taky chudobny? 😀

evitkamalicka
3. nov 2009

zienky tak mrcha dorazila, takze dalsi pokus bude az buduci rok

momoyka
3. nov 2009

evit, ☹

evitkamalicka
3. nov 2009

momo, ale sak sa nic nedeje 🙂

vejinka
3. nov 2009

ja akurat pozeram prebalovanie 5 dnoveho erika

https://vimeo.com/1673374

joooj aspom raz to este chcem zazit.... 😵
a maly mi demoluje postielku...no asi ideme von ..uspavanie s anekona

momoyka
3. nov 2009

evit, ja viem, ale aj tak...

evitkamalicka
3. nov 2009

jeee veji krasne videjko

ba80
3. nov 2009

moje dieta uz 3x spalo cez obed 3 hodiny... dufam, ze sa to stane u nas dobrym zvykom... 😉 😎

momoyka
3. nov 2009

ideme vonku, my mame zatial krasne slnecno 🙂
ahojte