Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
3. nov 2009

no dnes ste toho popísali krása 🙂 a teraz všetky pozeráte ružovú ? ako ja 😀

winona24
autor
3. nov 2009

baby ,ktoré si pozriete tú prednášku budem rada,keď sa podelíte so mnou o svoj názor..... 😉 naozaj ma zaujímajú....čakám IP...

ináč pekný večer 😉

mishusha
3. nov 2009

ahoooojte 🙂
kde ste kto..?
pozeram, ze sa poobede riesilo ockovanie... win, pozriem si to, ale asi az zajtra dnes som tak ukonena, ze hned asi pojdem spat...a podla nazorov tu, asi potrebujem cistu hlavu 😎

my sme dnes konecne kupili pre Lolu topky u batu... http://www.bata.sk/artikel/80991 nakoniec tieto hnede zvitazili.. mala v nich dupala o 106, dedo za nou nestihal 😀

tiez sme vyskusali novu autosedacku...no sme sa na nej nasmiali... sedela tam ako profesionalny vodic formuly, a tvarila sa vazne ako kilo soli... sledovala cestu, asi aby nahodou nepresla nejakeho zajaca 😀

no a teraz vecer sme mali uraz... zakopla o kobercek a narazila bradou na konferencny stolik.... takze si zahryzla do jazyka a rypla do dasna 😢 krviiii, cosi hrozne... ja som bola v sekunde spotena...ale nakoniec sme to rozdychali... asi to nebolo vela, lebo teraz som sondovala, ale nic tam nevidno, chvalapanubohu

ka3n
3. nov 2009

Mishusha..aj my mame take podobne pre Matuska ale modre..

luciankasebastianko
3. nov 2009

win prečo do IP ja už včera som písala ,že je to prehnané ona neuznáva ani základne očkovania 😔 a tie podla mna zachranujú vela zivotov a keby bola aspoň doktorka ,ale asi žiadny doktor by niečo také netvridil 😕 čítala som aj to zdravie a fakt by sa mali očkovať len zdravé deti ,no zaujmavé čítanie určite mám teraz rešpekt pred každym očkovaním ale očkovať dám

rony253
3. nov 2009

ahojte, ja som sa sem dnes ani nedostala, teraz som upratala kuchynu a sterilizuje Sarine flasky, potom idem spat.
Tak sme dnes boli u doktora a povedal, ze je tak zahlienena, ze ma obrazne asi 5 litrov hlienov v sebe. Tak pokracujeme v odhlienovani, dnes mi uz mama poslala balik liekov zo Slovenska, tak uvidime kedy dojdu, aj sa do dvoch dni nic nezmeni, idem s nou v piatok na vyter, spustili sa jej trosku aj sopliky nie vela ale trosku tak som rada, ze si tie hlieny nasli nejako cestu ako vyjst von, tak odsavame ak tecu.
Co sa týka ockovania, my sme zatial mali len povinne ockovania a pneumokoky a teraz bude mumps rubeola a osypka a mozme aj ovcie kiahne, tiez neviem ci ich mam dat alebo nedat, kazdy ma iny nazor, no rozhodnutie ostane asi len na mne. ☹
win toto video si asi nepozrem, lebo ked je to hrozne budem potom na to mysliet a nechcem. takze nemam na to odvahu.
My mame 7 zubkov = ako win Natalka.
Takze zajtra sa pokusim daco docitat co ste popisali idem do sprchy a hajuskat.
prajem vam dobru nocku
jooooooj a LOLA ma krasne cizmicky 🙂

rony253
3. nov 2009

Luci este som sa ta chcela opytat, ci mal maly zapal pluc? a prisla na to len pocuvanim, ci mu brala aj krv? Ja ak sa nic nezmeni v piatok idem k inemu lekarovi.

rony253
3. nov 2009

nie pluc a priedusiek pardon 😉

mishusha
3. nov 2009

rony dakujem za pochvalu... a su aj fajne teplucke...aj ja by som take chcela, ale nemali moje cislo 😀
a drzime vam paste s lolou, nech sa konecne Sarka odhlieni... a mate uz pokoj 😎

mishusha
3. nov 2009

oki baby, idem ja poorat este a hajde spinkat.... sakra, sak to uz je pol jedenastej... 😕 😕 😕
tak ficim...pa zajtra a bru nocku vsetkym...

luciankasebastianko
3. nov 2009

rony ona to počula okamžite ešte mi povedal ,že ten soplík má už dlkšie však ? a ano mál asi 2 tyždne a zliezlo mu to dolu a už bolo 😖 rony ta lekárka má takmer 60 rokov je primárka a ešte je aj kardiologička je fakt dobrá ešte som sa jej pytala či tie ATB sú nutné ,že ešte nebol chručky a začal kašlať len pre pár hodinkami, povedla že to robí nerada ,ale bohužial je to nutné , no fakt to nieje sranda s ATB ale zase má sa mu to ťahať a vyčepávať ho ,alebo ostať niečo na prieduškách tak račej 😉

luciankasebastianko
3. nov 2009

Dobrúúúúúúúúúúú 😵

natasa8
3. nov 2009

ahojte.. dosla som kuknut, vidim ze stale preberate ockovanie...

ja uvazujem nad zltackou, ale este nie som rozhodnuta:

Misik - ja som na zakladnej zazila 2x zltacku v nasej triede. Mali ju 2 dievcata - jedna mohla byt z takej chudobnejsej rodiny, ale v ziadnom pripade nic podobne romom v osadach, jedna bola z uplne normalnej rodiny.
Museli sme dodrziavat prisne hygienicke pravidla - cez predstavky sme ostavali v triede, bol vycleneny speci zachod len pre nasu triedu, stale sme si umyvali ruky v chlore.
Nikto to ale od tych bab nechytil (ony to mali v rozdielnom case, takze to nechytili od seba), dokonca myslim ze ani ich surodenci.

luciankasebastianko
4. nov 2009

dobrééééééééé ranko 😀 prvá 😀

luciankasebastianko
4. nov 2009

a zabudla som včera aj my máme 7 zubkov 4 hore 3 dole 😝

evitkamalicka
4. nov 2009

dobre ranko sa praje

winona24
autor
4. nov 2009

dobré ránko baby...... 🙂

estella
4. nov 2009

ahojte...

win vcera som pozerala vidoe a potom som z toho nemohla vobec zaspat...vsetkemu co tam bolo povedane verim..je to svinstvo a viem o viacerych pripadoch kedy ockovanie uskodilo...napr.mam kamarata ktory ma autisticku dceru a narodila sa uplne zdrava..povedal ze sa vyvijala uplne normalne gagotala si tak ako si babatka gagocu na vsetko uplne normalne ragovala az neskor ked uz bola vacsia nastal zarzu problem..moj nazor ockovanie ale jasne ze to ziaden lekar neprizna..je to presne tak ako to povedala ona ockuju sa 2-3 mesacne babatka aby ked nieco doktor mohol ppovedat narodilo sa postihnute my s tym nic nemame a mamicka co moze ako dokaze ze je to nasledok ockovanie....ja som stastna ze mam tie zakladne za sebou a uz nas caka len jedno ale poviem vam toto je vraj najhorsie a tak jasna vec ze sa bojim.... ☹ ...ale zaidne uz nedam co je navyse a ani nad tym nebudem rozmyslat.....

a co sa tyka tej kiahnovej vakciny baby ktore to chcete dat ockovat ja by som vam odporucila si to pozriet a zamysleit sa nad tym co tam ta zena hovori ma pravdu a ako povie ku koncu ze sa tym zaobera 20rokov a za tych 20rokov jej nikto nedokazal vyvratit to co tvrdi a to je co povedat... 😒 😒 ....je to smutne ze do nasich deti pichaju take svinstvo...a zalezi len nad tym aku imunitu ma dietatko a ako sa s tym dokaze telicko vyrovnat.... ☹ ☹

winona24
autor
4. nov 2009

estel ja tej žene verím slovo od slova....niekto kto sa tým zaoberá 20 rokov,naštudoval kvantá dokumentov a kníh nemusí byť doktor,aby nevedel o čo ide.....

aj mňa ZARAZILO TO,že nikto za ten čas jej nebol schopný vyvrátiť jej tvrdenia......zarazilo ma to,že NIKTO NIKDY nepreukázal to,že očkovanie chráni.....TO ma zaráža.....ZARÁŽA ma to,že ľudia ,ktorý rozhodujú o tom,že tie vakcíny idú do obehu nevedia presne čo obsahujú....že výrobné tajomstvo....vedeli ste ,že niektoré vakcíny sa pestujú na rakovinotvorných bunkách????JA NIE....a to ,že v tej vakcíne ostávajú???? okrem toho ,že tam sú ťažké kovy ako olovo,tak sú tam aj rakovinotvorné bunky????? PROSÍM?????? otras ☹

winona24
autor
4. nov 2009

a vôbec nejdem to už sem písať....práve preto som chcela,aby ste mi písali IP....nechcem ,aby to vyznelo,že šírim paniku....nechcem tie,ktoré sú za rôzne očkovania strašiť...ale ako píše estel...len pre zaujímavosť by si to mal človek pozrieť a utvoriť si vlastný názor a pohľad....

takže sľubujme,že to tu už nebudem riešiť.... 😉

estella
4. nov 2009

presne win otras a tu je podla mna aj odpoved na otazku ako moze dietatko aj male dieta dostat rakovinu no predca ju ma vpichnutu a jeho telicko sa s tym nevyrovnalo tak ma rakovinu... ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠 😠

moja stara mama sa dozila 93 rokov nebola nikdy zaockovana nicim a prezila dve svetove vojny...takze zila aj v biede a aj napriek tomu nedostala nic na co sa teraz ockuje...

a dobre to ona povedala ockuje sa na tie choroby ktore uz davno tu nie su pretoze to boli choroby zo spiny a my uz zijeme v cistom prostredi je uplne ina hygiena ako bola vtedy clovek ma uplne inu stravu ma vic vitaminov aj ked aj o tom by sa dalo polemizovta ci su fakt dobre ale proste choroby su prec a nie preto ze ich maju nase deti zaockovane apreto ich nedostanu..nedostanu ich preto lebo tie choroby tu uz nie su...a zaujimave bolo velmi ako deti ktore mali zaocovane osipky a mumos na to vo Svajciarsku ochoreli a velmi vela deti bola to tam vtedy epidemia a ako je to mozne..co teda mali zaockovane

terezicka
4. nov 2009

Ahojte ja som o očkovaní čítala článok v Zdraví, nepozerala som to vidoe čo dala Win ale tiež určite Lucku nad rámec povinných očkovaní nedám očkovať. Tiež nás čaká v 15 mesiacoch ešte, to by malo byť tuším do ramienka ale žiadne doborvoľné jej nedám...

Dnes ráno som si robila test keďže mrcha mešká už 2 týždne, ale dopadol tak ako som očakávala, bola tam len jedna / 😔 Mala by som ísť asi k doktorovi nech sa pozrie na ten môj divný cyklus a nech s tým dačo spraví...

estella
4. nov 2009

win ja to sem pisem preto aby sa nad tym mamicky aspon zamysleli...kazda nech si z toho zoberie co uzna za vhodne ale zatvarat pred tym oci nie je dobre..ja mma naozaj vo svojom okoli dost pripadov kedy bolo prave ockovanie na chybe ze dietatu uskodilo a nie pomohlo...

winona24
autor
4. nov 2009

nikdy NIKDY som nedokázala pochopiť ako môže malé,nevinné dieťa dostať rakovinu....to malé,čisté nepoškvrnené telo????? už mi je to jasnejšie....

keď človek dospelý dostane rakovinu preto,že fajčí...alebo sa zle stravuje...alebo necviem čo...to chápem...ale malé dieťa???? mne zomrel 5 ročný bratranec na rakovinu....teda na mozgovú príhodu...ale to bol následok 2 ročného boja s rakovinou...ako 3 roč.mu našli nádor na nadobličke veľký ako päsť.....pýtam sa ako je to možné?????

kamilka12
4. nov 2009

Ahojte,

no ..asi si pozriem to video aj ja...lebo vidím, že po pozretí videa sa vám názory dosť zmenili ako ste mali predtým 😉, tak možno ten názor potom zmením aj ja 😉

Ale ešte predtým ako si ho pozriem (aby som ním nebola ovplyvnená) mne len nejde do hlavy, že by to lekári našich detí dovolili...keby to bolo až tak nezdravé a nebezpečné 😕 To, že na tom farmaceutické firmy zarábajú mi je jasné, tie predajú všetko len aby zarobili, ale lekár predsa zložil prísahu a hlavne určite žiadnemu dieťaťu nechce zle.. 😕 No ale ako som písala...pozriem si, a možno názor zmením 😉

buksy
4. nov 2009

ahojte babenky
tak tu sa rozbehla riadna debata... ja som to video este nevidela a ked bude cas tak mozno mrknem ale aj ked ho neuvidim tak som rozhodnuta ze ziadne ockovania nad ramec povinnych nedavam....
mne aj moja lekarka vravela ze uz sa deti ockuju ako zvierata... ze je to hrozne kolko ockovani dostavaju tak male babatka... takze ja nedavam ziadne navyse... dnes akurat ideme k lekarke lebo mala este nema hexu pichnutu kedze stale mala sopliky tak uvidim ci nam dnes uz pichnu...

winona24
autor
4. nov 2009

baby snažilky...... želám Vám čo najskôr 2 // na tehu teste......to sú asi tie najkrajšie dve ružové // na svete..... 😉 😉 🙂 🙂

estella
4. nov 2009

ta moja kamoska ktorej mala ochorela na tu reumu je velmi nahnevana a ona uz neda malej ani zakladne ockovanie lebo oan ich nema ockovane kedze ochorela tak jej ich nemohli dat a uz jej ich ani nedaju lebo to ona nedovoli..a vraj sa pojde aj sudit ked bude treba..ale ockovanie jej znicilo dieta a proste uz nedovoli aby jej ho nicilo aj dalej...
ona sa tomu tiez dost venuje a ma to vsetko nastudovane a hovorila ze Slovensko je krajina ktora zatvara oci pred tym a nechce vobec pripustit ze ockovanie je zle....
a este popvedala je to biznis-biznis-biznis..nic ine....po zbrojarskom priemysle je prave toto na druhom mieste...

estella
4. nov 2009

aj ja terez zelam nech nabuduce budu dve palicky... 😉 😉 😉 😉

kamilka ja to tiez nechapem ze to lekari stale odporucaju...neviem to pochopit...ale su uz aj taki ktori su opatreni a povedia nie netreba..

buksy
4. nov 2009

ja tiez poznam jeden pripad kedy po nejakom (neviem presne akom) ockovani dietatko skoro zomrelo... to mi len raz spominala jedna znama ze jej dcerke sa to stalo...ale to som este celkom nechapala ze o com rozprava kedze som este nemala dieta...