Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

natasa8
18. dec 2009

ahojte...

vcera sme mali 10-ty den po ockovani, Katka mala cez den len zvysenu teplotu a vecer mala nad 38, tak som jej dala paralen... inak jej vobec nic nebolo a dnes je uz v pohode 😵

my sme pribrali od poslednej poradne (asi tri mesiace) kilo, Katka vazi 9 560 - je to taky maly drobec s velkym bruskom 😀

natasa8
18. dec 2009

no ja mam pocit ze to stvornozkovanie bolo namahavejsie ako chodenie - nie? Obcas sa este doma nahaname po styroch - ale teda je to pre mna riadny zaberak 😝

kamilka12
18. dec 2009

natasa - to je fajn, že mala iba takúto miernu reakciu katka.. 😉 a pribrať kilo je a 3 mesiace je tiež velmi pekné...my sme o pol menej 😅

ba80
18. dec 2009

kamil, ano, to je ine... opytaj sa dr, mne moja hovorila, ze sa to u nas vela neockuje, lebo o tom ludia nevedia...
natas, my mame 11 kg, mne o brusku nic nehovor, my mame inu prilbu... 😀 😀 😀

annie13
18. dec 2009

Veji to mi je luto so svokrom ☹ chudak sviatky v nemocnici ani Vam doma nebude veselo
my sme uz raz take mali, ocino mal zapal pluc, mala som asi 17 rokov, celu veceru mama prerevala a potom sme isli za nim aj so svieckou, mini stromcekm a darcekmi
dneska som dorazila vianocne darceky, uz mam aj baliaci, poslala som pohladnice, v pondelok este porobim nakupy a ok, svagrinu vyhodili z roboty svinstvo takto pred vianocami hanbila sa povedat uz od prveho je bez roboty zatial nenasla nic a teraz ked si setria na svadbu a chcu dietatko 😒

ka3n
18. dec 2009

ahojte babenky, takze ja nic nestiham akurat sme dosli z pK, teraz ideme k nasim a na we a aj pondelok do terchovej, takze som neni ani zbalena...otras..ozvem sa ked prideme..papa

ka3n
18. dec 2009

no tak behom minutky sa nase rozhodnutie zmenilo.....Milan ma nejake pracovne povinnosti a prave mu volali, ze netreba príst tak sa vytesujem, lebo inak by som nic nestihala..takze som tentokrat uplne rada, ze nejdeme do Terchovej, lebo inak by som bola sakra uponahlana....normalne som si vydýchla...

hadam mu zase nezavolaju, ze mame prist :(( otras..tesim sa na we doma, teda na vianocnych trhoch.

euffra
18. dec 2009

veji je mi luto tvojho svokra, aj ja som mala meningitidu ked som bola na vyske, mala som potom problem so skuskami, lebo v nemocnici som bola mesiac. ale vsetko dobre dopadlo a aj u tvojho svokra bude dobre, chce to len cas.

co sa tyka jedenia, musim sa pochvalit, nina cez tento vikend sa konecne rozpapala 🙂 nie su to ziadne velke davky, oproti vasim detickam papa asi ako ked oni mali 7 mesiacikov, ale u nas je to obrobsky uspech, vcera dokonca zjedla prvy krat cely banan 🙂 ona do 13tich mesiacov nejedla vobec vobec nic, potom zrazu zacala, ale boli to mikro davky a teraz sa to zacalo uz zvysovat. dokonca som obmedzila kojenie, uz nekojim cely den a celu noc 🙂 ale len celu noc, rano, naobed a vecer, dopoludnia a popoludni uz papa. 🙂
snazim sa ju stravovat zdravo, ziadna sunka, parky, brumiky, cokolady a podobne hovadiny, podla mna to dieta vobec nepotrebuje, este sa toho naje v zivote dost. davam jej chlebik s masielkom, jogurty, vyzivu s piskotami, jablka, banany, zeleninu, sosovicu, masko, uz aj ryby som skusila aj tresciu pecen. to ale neviem, kolko toho moze zjest. tiez si myslim, ze detom by sa nemali zakazovat sladkosti, ale mali by ich dostavat vynimocne, nie vela skor zdravsie varianty. ja davam detske keksiky, piskoty, kysnuty kolacik, palacinky.
este mi radila jedna mamina, jej dieta tiez malo velky problem s jedenim a jej doktorka povedala, ze ma davat banany, tie obsahuju vela cennych latok a dokonca nahradzaju aj to maso, takze ak maju vase deticky problem s masom, skuste davat banany 😉

annie13
18. dec 2009

ka3n a co robi manzel v Terchovej ze mozte chodit s nim

ka3n
18. dec 2009

annie, normalne som si vydychla, lebo by som ani to balenie nestihla, ani domace upratovanie ani pecenie...ale inokedy rada s nim chodime..

Moj muz robi alarmy a zabezpecovanie systemy nejakej budove v Ziline a v Terchovej su ubytovani na private a niekedy chodim s nim..

kamilka12
18. dec 2009

bože, práve som si pozrela jeden album, ktorý tá mamička práve aktualizovala...len náhodou a zase som si riadne poplakala 😢 😢 😢

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

annie13
18. dec 2009

WOW to by som aj ja chcela aby mal manzel taku pracu, strasne rada chodim po slovensku, v Terchovej sme boli raz na skoleni na tom hoteli dole pod tou sochou Janosika, super tam bolo
boze kami nemala som to citat
neskutocne ma to rozrevalo neviem ci by som nieco take dokazala dat na MK a este aj s fotkami rucicka nozicka najhorsia je ta "Maximkova posledna" strasna fotka

claudinka
18. dec 2009

ale kamil,co to sem davas 😠 😠 😠

ba80
18. dec 2009

eufera, pre teba su to mozno hovadiny, ale ja som rada, ze zje aspon daco, do olivii by som banan, alebo piskoty s jablkami nenatlacila asi ani traktarom... 😅 😅 a davky je take, ze keby chcela banan, tak ma jeden na tri dni...

ba80
18. dec 2009

euffra... prepac 😅

claudinka
18. dec 2009

😝 my by sme najradsej iba banan jedli.. ja to uz nechapem 😀 zje cely obed a este beha za mnou po byte s vytiahnutym bananom z misky na stole.. aj dnes to iste 😀

evitkamalicka
18. dec 2009

taketo fotky by mali admini mazat z albumov

rony253
18. dec 2009

kami hrozne, poplakala som si aj ja. Nerozoberam to dalej.
Sara zaspala po pol siedmej, poobede totiz nespala a preto isla skor. Mne Sara krasne papala postruhane ovocie hocijake aj jablcko s mrvkou, len moje struhadlo ma nejake blbe noze, aj tie najmensie su dost hrube. cely banan si trosku popapa, ale ked ma nastruhane, supnem to do nej rychlesie, aj do jablka si 3 krat kusne a potom mi ho dava. Kupim si pod stromcek nove struhadlo 😀

kamilka12
18. dec 2009

claudi - prepáčte 😔 ...ale schválne som napísala, že ma to rozplakalo, tak kto nechce...radšej nepozerajte..tiež som to otvorila iba náhodou, lebo to bolo na úvodnej stránke koníka.. 😒

vejinka
18. dec 2009

ahojte ten album som videla uz davnejsie a veru tiez som si poplakala 😢

vejinka
18. dec 2009

a dnes mam placlivy den ...muz ma tak rozhodil ze som revala a revala a revala....to sa mi uz davno nestalo a len koli tomu ze sme boli v obchode a ja mu vravim aha salonky kupme aspom jedny a on: ser na salonky sme tu koli inemu! no a ludia ako na mna kukali...som sa od zurivosti skro rpestala ovladat a len v tchosti tlacila kocik az domov..a potom bolo udolie slz...aj sa mi ospravedlnil ale dnes sa s nim nebavim!

winona24
autor
18. dec 2009

no ahojte.....

kamil,tak ja som akurát dočítala ten list k tomu albumu...no koniec....plačem ako dážď

a niet sa za čo hnevať....toto sú momenty,keď ďakujem Pánu Bohu,že mám zdravé a krásne dieťa ale zároveň je mi strašne ľúto mamičiek,ktoré prišli o svoje dieťa.... ☹ ☹

winona24
autor
18. dec 2009

veji má otca v nemocnici...ber to tak....on to tak nemyslel.... 😔

vejinka
18. dec 2009

ja to chapem ved aj svokra je taka aka je teraz...ale co je moc je moc ..co som ja jeho kamarat na pive??? nech si taky slovnik odpusti aspom pred nasim synom uz som sto krat vravela aby sa vyjadroval slusne..ale on nie! 😠

winona24
autor
18. dec 2009

veji tak o tom potom..nasralo by to ja mňa... 😅

vejinka
18. dec 2009

nech si sere do hajzlu ...ale nie ma strapnovat pred ludmi

winona24
autor
18. dec 2009

kľud veji..... 😅 😅

ka3n
18. dec 2009

ahojte..veji tak to by nasralo aj mna, hoci aj na mna tak minule milan raz v jednom obchode zautocil a vsetci civeli ako pocu ako sa ku mne sprava...uz mu zo mna rupli nervy 🙂)

Annie, hotel gold ci ako sa to vola, aj my sme tam boli naposledy...a hned vedla je terchovska zahrada teraz a je tam super cez leto...

vejinka
18. dec 2009

sak ja som kludna...len ked si na to spomeniem ide ma rozhodit

winona24
autor
18. dec 2009

no nič...idem sa ja na chvíľu vyvaliť pred telku,pozrieť Panelák a potom hajde kuchynskú linku riadiť 😖