Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zabavka
11. jan 2010

ahojte babule.Už ste posielali tú žiadosť na zvýšenie RD?Ak ano, prosím vás čo všetko ste tam napísali?

ka3n
11. jan 2010

zabavka, citaj dozadu, netreba to pisat, ale ist osobne na UPSVaR a tam ti daju ziadost a pises tam iba adresu a meno..

veji, ja im kaslem cely zakon, maly nema zatial problemy a k zubarovy nepojdeme !!!! ved by ho tam rezali 🙂

evitkamalicka
11. jan 2010

my sa tiez k zubarovi nechystame, pochybujem ze by mu Adamko otvoril pusu ked ani mne nedovoli pozriet mu do nej

silwietta
11. jan 2010

ka3n mozno tam skocime vo stvrtok, musim pozriet kedy funguju....

silwietta
11. jan 2010

nenecham si to ujst...

annie, budes mat narok na matersku aj ked si bola na rd teraz?

annie13
11. jan 2010

ano samozrejme silvi
ja som stale v pracovnom pomere takze ano
vyratuju mi ju z hypotetickej hrubej mzdy asi mi to vyjde menej ako rodicak tento novy schvaleny
ale ze rozdiel mi bude UP doplacat
tak dufam
no Veji potesila si ma
my sme uz objednany k zubarovi v piatok
dufam ze bude schopny ist po tom ockovani v stredu

annie13
11. jan 2010

kolko dostane injekcii teraz ked dam len ten zaklad bez kiahni
kam sa to picha hned ma reakciu
takto mi je nanic este ked bude aj jemu ☹

kamilka12
11. jan 2010

tak som od zubára späť a pýtala som sa ho, že či treba už aj s malým príst...a zubár mi povedal, že nabudúce ked prídem (to je v decembri), mám prisniest aj jeho, ale vraj mu nebude nič robit...iba aby sa oboznámil s prostredím, aby videl, čo zubár robí mame...a tak..Vraj je dobre íst s deťmi ked už niečo vedia povedat, ukazáta a tak...on sa s ním asi "porozpráva" 😀 Vobec mi nekázal príst s ním hned teraz niekedy....stačí až v decembri..

lisula
11. jan 2010

ahoj babenky
tak po1. stastny novy rok vsetkym a samozrejme detickam,
uz som tu davno nebola. mal.y je super, lezie vsade, kde nema. ale je zlaty pocuva a vie uz co smeie a co nie, ale skusa.
tu jeden clanok pre nas vsetkych o dojceni.

martinna78
11. jan 2010

ahojte

Anicka neboj sa toho ockovania tak, my sme boli v piatok na poradni, kiahne sme neockovali, len zakladnu-Priorix sa vola, dostal to do ramienka, ze reakcia byva na 10-ty den moze nastat jemny vysyp a teplotka, maly je uplne doteraz v pohode, akoby ani nedostal injekciu, uvidime ten 10-ty den. Jasne ze kazde dieta to inak zvlada, drzime palceky, nebojkaj
Ja idem mojej zubarke buduci tyzden,tak sa tiez na to popytam, aj Sofinka k nej chodi, ona je aj detska, tiez si myslim, ze este nie je co riesit so zubkami nasich drobcov

annie13
11. jan 2010

martinka 😉 🙂 dakujem ti velmi pekne

evitkamalicka
11. jan 2010

jeeej silwi co to nevidim....gratulujem 😵

martinna78
11. jan 2010

annie 😉

jééééjda fakt Silwi to je uzasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujeme aj ja 🙂

silwietta
11. jan 2010

dakujem 😵

evitkamalicka
11. jan 2010

takze budeme zas v spolocnom termine 🙂

silwietta
11. jan 2010

evit, hej ked pojde vsetko tak ako ma 😉

evitkamalicka
11. jan 2010

silwi neboj, vsetko bude v najlepsom poriadku

silwietta
11. jan 2010

no tatko konecne dosiel domov, tak idem...papa

evitkamalicka
11. jan 2010

pa pa

winona24
autor
11. jan 2010

silwi je tehu???? jej...super....gratulácia..... 😉 😉

vejinka
11. jan 2010

aj ja gratulujem silwi....super sprava 😉

evitkamalicka
11. jan 2010

veji a ty sa kedy pridas? 🙂

vejinka
11. jan 2010

ja asi nikdy... 😔

vejinka
11. jan 2010

http://www.facebook.com/album.php?page=4&aid=20...
vcera som pridala par fotiek..tak ak xcete tak kuk 😉

evitkamalicka
11. jan 2010

preco?

vejinka
11. jan 2010

no takymto stylom ani na svateho dindy...nemeriam neviem kedy ovulujem neviem nic..len ma furt brucho boli na sex nemam naladu a taaak 😉

estella
11. jan 2010

ahojte....silwi aj ja sa pripajam a gratulujem...

ja som dnes v hroznom stave...na jednej starne riesim jeden osobny problem a na druhej som sa dnes dozvedela ze musim ist s Maximom na vysetrenie cystickej fibrozy.. ☹ ☹ ....dnes som v stave ze sa zrutim ak este nieco zle sa dozviem.... 😒 😒 ...no musim sa pozbierat koli Maximovi a vsetku energiu venovat teraz jemu...nech uz mame po tom..... 😢 😢 😢

vejinka
11. jan 2010

to by musel byt zazrak aby sa to podarilo...ale muz slusbil ze sa posnazi aspom na meniny alebo na moje narodky..aspom usetri za darcek 😀 😀 😀 ale ked nebdue tak z neho dusu vymlatim 😀 😀 😀 😀

vejinka
11. jan 2010

estel fuuuuuuuuuuha chudatko moje...neboj sa bdue dobre a vysledku tiez v poriadku.. 😉