Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

adamss
16. jan 2010

ahojte... aj moj Misko je riadny nervak, dupka nozickou o zem, ak je to horsie, tak trieska vecami o stol alebo hadze veci naschval na zem... parkrat sa hodil na zem a buchal hlavickou, ale to zatial preslo. Ja to riesim tak, ze sa snazim ho odputat od veci, ktora to vyvolala. Niekedy je to tazke, stratim nervy a dostane po "plienke". A potom taaaak place. Chudatko, ale nemozem popustit. Alebo ked sa rozplace, necham ho vyplakat sa. Aj tak popri tom huncut stale sleduje ci ho vidime. Po nejakej minute maximalne dvoch ho to prejde a robi zbojstva dalej.

winona24
autor
17. jan 2010

ahojte....dobré ránko.....prvá???

nerváci sme aj my.....niekedy až nechápem...ale ja som to brala tak,že to má po mne... heh 😅 😅 ale ono je to asi tým vekom...oni proste skúšajú čo si k nám môžu dovoliť

miriam24
17. jan 2010

Ahojte .. trosku som vas docitala ... u mna Martin tiez skusa .. chce si vynucovat alebo zacne trucovat .. vtedy ho vacsinou zacnem zabavat niecim inym .. proste aby zabudol na to preco sa jedoval .. doteraz to vzdy pomohlo a najlepsie zaberie ked si ho zoberiem na kolena aj ked sa meta a vresti .. otvorim knizku a zacnem mu ukazovat zvieratka,vzdy stichne a pekne sa prida ku mne takze do 5 minut ani nevieme ze trucoval alebo plakal 😉

bendy
17. jan 2010

Peknu nedelu prajem vsetkym....aj moja Ema sa vie poriadne hnevat, ale to myslim je aj tym vekom ako pisala win. Ja to riesim podobne ako pisala miriam. Ked sa rozculi alebo jej nieco nechcem dat a zacne revat snazim sa ju nejako odputat aby na to zabudla a po 5 minutach je uz dobre. No ked ma chce byt, tak sa akoze trochu rozplacem, ona v tu ranu spozornie a pride ku mne a zacne ma hladkat 🙂 🙂

annie13
17. jan 2010

to aj Branko robi, ked vidi ze zosmutniem pride a hladka ma alebo sa bude tulit hlavickou pod pazuchu take je to mile ze hned na vsetko ja zabudnem 😀

goga03
17. jan 2010

caute,
nervaka alias hysterika mame doma aj my, sice sa to prejavuje len vonku na prechadzke, ale aj tak je to na nervy.
v piatok mi behal na cestu, ked som mu to nedovolila, tak dostal taky hysak, ze po 5 minutach nervacenia uz ani nevedel preco nervaci, uz nechcel ist ani peso, ani v kociku ani na rukach, ani ostat na mieste. proste sa "zacyklil"
tak sme sli s revom domov v kociku po celej dedine, ludia na mna pozerali ze co som to za matku,oliverovi tiekli "besne sliny" z ust, no horor 😠 az doma sa mi ho podarilo ukludnit.
inak som si citala tu knihu maly tyran, ale to co tam ta psychologicka pise (terapia pevnym objatim) uz na olivera vonku nefunguje. fungovalo to doma, vonku nie :( a my mame prave problemy len vonku

winona24
autor
17. jan 2010

uff to tu nikto nebol????

Natálka som dala pred chvíľou spať.....a ja idem trošku poriadok urobiť...mala by som žehliť,ale ani za boha sa mi nechce.... 😖

pred chvíľou tu začalo krásne snežiť.... 😵 😵

kamilka12
17. jan 2010

Dnes je tu ozaj slabá účasť 😕

my ideme o chvílu kúpať..drobec pojde zase spat dnes neskro..teraz sa práve o 106 hrá

timotej
17. jan 2010

Kamilka aj môj ked ma ísť spať tak sa najviac hrá a ked ho zastraším že do postielky tak sa snaží uniknúť mi. Ale dnes sa normálne vypýtal do postielky. Ťahal ma za ruku k postielke a potom tam začal nožičky vykladať. Zlatý bol.

ka3n
17. jan 2010

ahojte..my sme dnes zaspali tiez az nieco do 22, hoci som ho uz pred hodkou ulozila, tak polhodku reval ako pavian, ze nechce spat, tak som sa na to vykaslala, hlrali sme sa dalej a teraz zaspal...

Vela ste toho nepopisali..Milan ide v stredu do Ke, tak ideme v utorok vecer hajat k mame abudeme tam az do we..sa tesim, lebo maminka ma dovolenku, tak nam to super vyslo...

winona24
autor
17. jan 2010

no ja som sa ešte na chvíľu zastavila tu.....obzerám škôlky..nieže by sme už išli do nejakej,ale robím prieskum 😀 😀

silwietta
18. jan 2010

ahojte, nejak to tu mrzne....

miriam24
18. jan 2010

Dobre ranko .. tak uz sme po ranajkach takze sa ideme obliect a sup von .. maly zboznuje sniezik tak nec si ho trosku uzije,dnes zacinam robit az o 12 tak mame casuuuu 😉

Silwi .. blahozelame k tehu 🙂 nech je vsetko v poriadku a bez problemov 🙂

ka3n
18. jan 2010

ahojte..m y sme spali do 8.35, pekne zase celu nocku, júúj uz som taka happy, teraz ideme papat, obliekat a von na saaaaannnnne 🙂) júúúj tesim sa.. aspon na nich sedi ako prikovaty 🙂)

natasa8
18. jan 2010

ahojte....
tak my sme mali noc nic moc, vcera vecer zacala kychat a pustili sa sopliky ☹
Rano sme boli hore uz pred siestou, tak som ju dala o deviatej do postielky a uz hodinu spinka 🙂

no neviem ci si tento sneh my uzijeme, dnes urcite nikam nepojdeme a neviem do kedy vydrzi 😒

evitkamalicka
18. jan 2010

ahojky

silwietta
18. jan 2010

dakujem miri 😉

silwietta
18. jan 2010

kati ako maly, uz nekasle?
Misko je uz ok, uz len sem-tam zakasle... pre istotu zacalo boliet hrdlo mna, ale asi z tej koly co som vcera pila, bolo mi strasne tazko na zaludku, musela som si dat a asi som si hrdlo dotentovala

annie13
18. jan 2010

ahojte tak nasa noc super sice zaspal az po deviatej ale vstal az o 8mej a to prespal vo svojej postielke, vobec nedoliezol
chceli sme ist do BB kupit obkladacky do kuchyne kolo linky lenze tak snezi a pod tym lad, bojim sa ze sa niekde vytrepem, pri Brankovi som spadla, a ma ten hemangiom a ze mu to nikdy nezmizne, ze sa vtedy pritlacil na moje rebra, tak radsej nejdem vymyslat, teraz zaspal, chcela som s nim, ale neda sa mi lezat, strasne ma pali zaha
ked sa zobudi pride mama a vezme ho trocha von, lebo nejde dnu vydrzat furt stoji pri okne a bucha ze chce ist von, aspon trocha, a ked tu je strasna kosa a kopa snehu
ja chcem jar

ka3n
18. jan 2010

ahoj silvi, my sme akurat dosli z vonku a bolo super...maly este sem-tam kasle, od zajtra ideme k mame a budem tam az do we..niekedy buduci tyzden, ked uz nebude vobec kaslat, tak sa ti ozvem.

vejinka
18. jan 2010

ahojte baby tak vam zavidim ten sneh..my tu nic sie daco poletuje ale nieje ani centimeter snehu 😕

annie13
18. jan 2010

Veji ja zavidim tebe tu ho je tolko ze neviem ci sa MM dostane domov, ani odhrnac nevedel prejst

jana.hcsba
18. jan 2010

ahojte.
tak ledva sa dostanem k pocitacu a nic poriadne nefunguje !!!! 😠

jana.hcsba
18. jan 2010

ani FB ani MK 😠 !

tak sa ani nesnazim citat, co ste pisali, lebo sa mi ledva otvaraju strany - asi kable zavalil sneh 🙂 .

Veji: sneh ti posleme dufam, tu ho teda vobec neni treba !

Sanky mame u babky, ale neni opierka , tak jak keby sme nemali 😀 . musim ist kupit niekde.

vejinka
18. jan 2010

coze? az tolko??? boooze a tu nic vobec nic...tusim tuto zimu ani sanky nevytiahneme...kurnik maly este na nch ani nesedel 😔

ka3n
18. jan 2010

veji, u nas straaaaaaaaaasne vela snehu, len ja neviem tie cm odhadovat..tak radsej nepisem, ale strasne mooooooc vazne, ked sa vyspi idmee zase na sane..normalne sa tesim viacej ako on..

ka3n
18. jan 2010

akurat pozeram letak tesco a maju tam body s dl. aj kr. rukavom velkost do 24m. ..tak to by som potrebovala..len nahovorit muza, aby isiel so mnou do TT..

jana.hcsba
18. jan 2010

ka3n: tak preto si ja robim vodicak - nech sa nemusim na muza viazat. 😀 , lebo by som nesla nikde.

a to mam toho doma dost - ja som neni doma sed. Preto aj tu malo som, lebo stale som s niekym, laebo sme vonku. 🙂

no a sssnnneeezzziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!! uz 20 asi je.

goga03
18. jan 2010

ahojte,

baby ten sneh vam zavidim. ako pise vejinka tak tu nic. sanky sme mali vonku len 3 krat :( hlavne ze byvame v lyziarskej oblasti 😠

oliver bol dnes v nemocnici, robili mu sondaz ocka v celkovej anesteze, lebo s tym hnisavym ockom sme sa trapili uz od novembra a preplachy nepomahali. no a zvladol to na jednotku.len nechcel potom lezat na posteli a tak sme sa tam prechadzali po chodbach. ale sestricky aj primarka ho pochvalili, ze taky dobre dieta tam uz davno nemali.
ja som sa obavala toho ako vydrzi bez pitia a jedenia, ale zvladol to super.naposledy vypil mlieko vcera o siedmej vecer a dnes sa mohol napit az o 9.00 a najest az o 10.00.
no a vyzera to ze mu to pomohlo, mal v slznych cestach 2 zrasty, ktore mu prepichli, takze uz by to malo byt ok. v stredu este ideme na kontrolu.

kamilka12
18. jan 2010

ahojte,

goga - super že to Oliver zvládok 🙂...ani som nevedela, že vás niečo také čaká 😨

My tu tiež máme kopu snehu a stále sneží...ale tie naše prechádzky ma ubíjajú.. Tak som sa tešila, že pojdeme von a tam može chodit kolko chce (kedže v kočíku a v saniach dlho neobsedí), reku že ked padne, tak do snehu..že ako to bude fajn..A jeho ten sneh vobec nezaujíma a tak sme sa prechádzali koliečka okolo činžiaku a pod každý balkon mi vbehol, kde sneh nebol, tam chytal hromozvody či čo to je a tie plynové skrinky čo sú na barákoch..pchal sa iba pod balkony, kde feťáci hocičo odhodia...on sa proste nevie vonku so mnou prekne prechádzať 😒 A tak po pol hodke sme išli domov, samozrejme s velkým plačom, lebo som ho zobrala od plynovej skrinky po ktorej chcel búchat. Vôbec si tie prechádzky s ním neužívam ☹ Keby vydržal sediet v kočíku, tak som s ním vonku aj 2 hodiny..