Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
10. feb 2010

veji a kedy budeš mať to sono ? 😕

vejinka
10. feb 2010

az o tyzden vo stvrtok..ale mohlo by byt aj skor lebo dovtedy aj umrem z toho ako mi na prd

rony253
10. feb 2010

ahojteeeeeeeeeeeeee, Sara spinka od osmej, dnes sme sa stretli s buksy a malou petkou, boli sme na prechadzke a nieco pokupit. Bolo fajneeeeeeeeeeeee 🙂
Veji len sa drz.
Ja pojdem pozret nejaku inu pastu, lebo Sara ju konzumuje 😀
prave mam na vlasoch taku kúru lebo som mala nejaku podrazdenu pokozku a svrbela ma hlava 😠 (alegria na sampon. Mam normalne chut na viiiiiiiiiiiiiiino zajtra si dam s tatinom pride domov po troch týždnoch. 😉

jurocko
10. feb 2010

ahojteee.prisla som vas pozriet...ja mam tiez ten elmex...ale ja to neprehanam s tou hygienou aj ked toboiaskovi sa velmi paci umyvanie zubkou a stale chce stam umyvat.podareny je... 🙂

zajtra ma Karinka karneval v skolke uz sa nemoze dockat..normalne pocitala dni kedy to bude..bude Drak-cerveny Drak 🙂 😀 skusali sme masku je bohovska ve potom hodim fotky..tak idem zehlit lebo ma cakaaaaaaaa kooopec zehlenia .....tak idem paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

winona24
autor
10. feb 2010

no dnes o5 mizerná účasť baby..... 🙂 pekný večera vlastne už aj dobrú noc.. 😔

http://www.facebook.com/album.php?aid=80271&id=...

ka3n
10. feb 2010

ahojte..dnes vas len citam a nestiham pisat..tak brúúú 🙂)

buksy
10. feb 2010

ahojte...
tak tu uz asi nikoho nenajdem hehe
tak ako uz rony pisala dnes sme boli vonku a bolo supeeer akurat riadna kosa... 🙂

natas...pozdrav segru s rodinou 🙂

no tie noci sme mali aj my ale na stastie uz nejake dva mesiace mame pokoj... klop klop..
no a zubky u nas ziadna slava kedze petka si ich chce umyvat vacsinou sama takze tomu sa neda povedat umyvanie zubov ale pichanie kefky do hrdla ... hehe .. 😀

tak dobru noc babenky 🙂

eweny
11. feb 2010

Dobre ranko,tak nam sneziiii 🙂

annie13
11. feb 2010

dobre aj nam

evitkamalicka
11. feb 2010

dobre ranecko, aj tu riadne snezi

winona24
autor
11. feb 2010

dobré ránko...aj tu snežíííííííí.. 🙂

claudinka
11. feb 2010

aj tu aj tu, teda akurat teraz nie, ale inak hej 😀 dalsia naadielka 🙂

rony253
11. feb 2010

ahojte, Sara spinka a ja jej varim 🙂 aj v Ke snezi. pojdeme von na sane.

jurocko
11. feb 2010

ahojte 🙂 ja mam veget 😉 Tobiaska mi zobrala švagrina tak oddychujem 🙂 dufam ze jej zaspinkal.. noc otras...stale sa budil a o 6.20 hod.hore... ☹

karinka ma dnes karneval....tak sa velmi tesila moja zlata bola krasna dracica cervena......detom staci taka udalost a aky su stastny a vesely....boli krasne masky... 🙂

estella
11. feb 2010

ahojte..asi snezi na celom Slovensku...ale tu v Nr je ten sneh taky o nicom mokry...my sme boli v materskom centre aj s kamoskou dnes tam nebol nikto okrem nas co je dost prekvapive lebo vonku sa velmi neda byt kedze je tak mokro.... 😒

goga03
11. feb 2010

ahojte,
mne dnes volali z uradu prace, ze nech si pridem pre rozhodnutie o tom rodicovskom.Asi chcu setrit na postovnom.
Ale aj tak tam mam buduci tyzden cestu,kedze v pondelok nastupujem na matersku a tak tam musim ist oznamit, ze koncim s poberanim rodicaku.

winona24
autor
11. feb 2010

no práve som si volala na výsledky cyto.....uff....všetko naprosto OK..... 😵 😵

timotej
11. feb 2010

Ahojte baby nechcem sa chváliť ale urobila som straaašne dobré langoše kto príde na obed?

winona24
autor
11. feb 2010

ježíííííííííííš timotej....mňááááááááááááááááááám....no sakra asi aj ja na večeru urobím..... 😀 😀 😀

terezicka
11. feb 2010

Ahojte 🙂
U nás nesneží, ale prší, chodníky sú strašne šmykľavé a cesty tiež. Ale boli sme v obchode doobedu Lucka to zvládla veď sa viezla v kočíku, mne už bolo kus horšie som sa v kuse šmýkala 😅
Včera ma strašne bolela hlava, Lucku som total zanedbávala, Marek bol v robote, ani hrať som sa s ňou nevládala. A ona sa chcela jašiť, toľko po mne skákala, ja som už bola nervná lebo mi všetko vadilo. Ale našťastie zaspala večer hneď tak aspoň to bolo v pohode.
Zajtra sa chystám ku gyndošovi, idem na folikulometriu...Lucku asi nechám svokre 😅

kamilka12
11. feb 2010

Ahojte,

Estell - boli ste v materskom centre? My sme tam so susedou chceli íst tiež tento týždneň, keby sme neochoreli 😒 . Ešte sme tam neboli a sme sa obávali, že či tam nebýva moc veľa maminiek s detičkami, že či sa pomestíme.. Ale teraz je všade tá chrípka, asi zato je tam prázdno 😕

kamilka12
11. feb 2010

Ahojte,

Estell - boli ste v materskom centre? My sme tam so susedou chceli íst tiež tento týždneň, keby sme neochoreli 😒 . Ešte sme tam neboli a sme sa obávali, že či tam nebýva moc veľa maminiek s detičkami, že či sa pomestíme.. Ale teraz je všade tá chrípka, asi zato je tam prázdno 😕

Mne sa dnes nič nechce, varila som zeleninovú polievku a druhé sa mi nechce varit..ani neviem čo by som mala 😒

kamilka12
11. feb 2010

..aha super! hodila som to sem 2x 😀

terezicka
11. feb 2010

Ja som dnes robila tiež zeleninovú polievku ( kúpila som mrazenú ) a ešte som spravila krumplipaprikáš ( zemiaky so špekačkami ) keďže Lucka na obed papá riadne dva chody

kamilka12
11. feb 2010

Baby som sa vás chcela spýtať..Martin má teraz nádchu, tak odsávame ako diví, ale keď som s ním sama doma..(čo je vlastne od rána do večera), tak je to odsávanie také odfláknuté, lebo už mi nepomáha ani chmat, že mu s kolenami držím ručičky pri tele, jednou rukou držím hlavičku a druhou odsávam..on sa aj tak hrozne vzpiera, takže sama nemám šancu poriadne odsávať 😒 Hrozne cirkus pri tom robí 😒 No ale čo som chcela, včera Martinko kýchol a z jednej nosnej dierky mu vybehlo dosť veľa krvi..ale nie taká riedka bledočervená, práveže taká hustá a tmavočervená..som sa hneď naplašila, že mu nejaký cievka v modzgu praskla 😕 ..Nestalo sa vám to niekedy?

winona24
autor
11. feb 2010

ja varím tekvicový prívarok.....a urobím teda langoše.....timo hodila strašnú inšpiráciu....ja mám od mami v podstate takýto recept na langoše...

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13936

terezicka
11. feb 2010

Kamilka ja ti neporadím v tomto lebo nám sa to ešte nestalo 😕
Win a koľko kusov asi vyjde z tých langošov? Dávaš presne také množstvo surovín ako je v tom recepte?

kamilka12
11. feb 2010

mňam langoše.. 😝

ollako
11. feb 2010

Ahoj dievcence, dlhsie som sem nanakukla,
vejinka , tak aj ty si uz v tom, tak srdecne gratulujem 😉 my sme sa s muzomprave vcera bavili o tom , ze niekedy na jesen sa zrejme zacneme snazit o dalsie, ale zalezi aj na tom ci uz budeme v novom domceku 😅
kamilka ja moj ma strasnu nadchu a s tym krvacanim nam sa to stalo, ale troska slabsie, bolo to vtedy ked som mu casto odsavala, teraz mu uz tak casto neodsavam, a ak je to nutne, tak len troska ten najvacsi soplik a dost a lebo porom mal tu sliznicu taku vysusenu a stale ho svrbela a krvacalo mu to.. 😒

timotej
11. feb 2010

Winon presne ten recept som robila boli vynikajúce cesto musí byť redšie je to babračka ale stojí to za to. Ja si potom pomastím tanierik a tam to cesto rozťahujem na langoš. Ja som urobila 6 a ostatné cesto som dala do chladničky