Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
6. mar 2010

Ahojte, zajtra pride moj muzik a potom ideme my za nim. ostane dva dni do utorka, pride nas pozriet postiskat a pojde 😉
mame sa zatial fajn sme zdrave dufam, ze aj ostaneme, nech sa uz konecne otepli neznasam ten studeny vietor 😠 boli sme dnes vonku ale Sara ani chodit nechcela len na ruky tak sme sli pekne domov.
Luci pisem aj sem VSETKO NAJ K NARODENINKAM... cmuk

rony253
6. mar 2010

boze misik, to je ao mozne, s tými toxinmi...? Je to neuveritelne, kde o tom pisu, rada by som si nieco precitala...
trosku som vas pocitala nebolo toho vela..

ka3n
6. mar 2010

ahojte.zavolam niekedy DR .a opytam sa ho, tiez ma napadlo ze v tom budu mandle, aj muzovy vyberali ked bol mensi.

terezicka
6. mar 2010

Ka3n aj Lucka mi posledná 2-3 týždne dosť chrčí, síce mala aj soplíky ale tie prešli no chrčanie ostalo...

annie13
6. mar 2010

ahojte
no my sme vsetci chori, sople, nadcha, kasel, teploty najviac ja, maleho to drzalo vcera dneska lepsie, nechapem kde sme to pochytali, uz len toto mi treba pred porodom

winona24
autor
6. mar 2010

pekný večer.... 🙂

annie tak skoré uzdravenie.....ešte teraz Ťa to muselo schytiť..... ☹ ☹

bubinko83
6. mar 2010

baby čo obuvate detičkam doma?Papučky alebo sandalky? Lebo naš maly ma furt strašne spotene nohy a ma strašne tie chodidla take dopraskane ked mu to vyschne.Aj mu to na noc natieram ,ale zas ked ma cez den tie nožky spotene tak sa nam to moc nehoji.Ma tam take jak pluzgieriky. ☹ Nevime čo mu mam na to dat a doktorke nechcem ist,lebo som rada že maly je zdravy a nechcem aby tam v čakarni nachytal ešte 100 inych chorob.Chapete 😉 Viete mi poradit?

ollako
6. mar 2010

AHojte,
bubi ja davam papucky a niekedy ma spotene a niekedy nie, ale v na leto kupim sandalky...

moj drobec v noci tak kaslal, ze sa cely povracal asi tri krat, tak cez den som to vsetko prala a esta aj taky potah na matrac a este je mokry, tak som ho ulozila do nasej postele, nechcem mu davat matrac bez povlaku, ak nahodou zase vrackal , tak to by som uz nevyprala 😝 ... dnes som mu radsej dala aj 1/4 dithiadenu, nech sa vyspinka, lebo ho drhne..
a co ma najviac stve, ze poobede sa zbudil so zvysenou teplotou 37.3 a aj teraz ju mal ked som ho ukladala, bol u svokry a vravela, ze bol culy, hravy, ale bojim sa aka bude noc ☹ ...
v pondelok mame ist na kontrolu, tak som zvedava co nam povie, lebo sa to vobec nezlepsuje 😔

a zajtra ma neterka oslavu ma 10 rokov, tak teraz neviem, ci neostaneme doma, co by ma velmi mrzelo 😖

ollako
6. mar 2010

bubi, tak skus tie sandalky, ked sa mu tak potia nozky a ak mate koberce, tak ho nechaj boseho

luciankasebastianko
6. mar 2010

ahojte a DAKUJEM 😀 😀 😀 anni skoré uzdravenie 😉 ka3n mne maly nechrčí ani ked má soplíky tak neviem 😕 bubinko teraz máme papučky z protetiky ,šnorovačky -stále len šnorujem malého to fascinuje že sa to dá vytiahnuť a potom pride že pokazil aj včera som mu dala na ovocie na tanierik a prišiel že pokazil a vruke polka taniera a to ani buchot som nepočula z izby ani neviem ako to mohol rozlúpiť 😒 😝

natasa8
6. mar 2010

ahojte 🙂
bubinko, aj mojej Katke sa potievaju nozicky, ja som jej davala tie makke papucky Liliputy, ale teraz som zohnala super ortopedicke otvorene papucky tak v tych je to uz lepsie. Ale aj tak sa vacsinou povyzuva a beha len v ponozkach 😒
Nechcem ta plasit, ale ak ma popraskanu kozu na nozickach, tak to moze byt sposobene aj kvasinkami 😒

ka3n
6. mar 2010

ahojte..bubinko, aj Matusko sa desne potia nohy, tak dost casto beha bosi iba v pancuskach a nemame koberce, ale parkety ,ale sme v podkrovi a mame tu teplejsie...ale inak davam sandaliky RAK otvorene. ten styl ako papucky, ale su to sandaliky..nie klasicke pevne sandale ako navon.

kamilka12
6. mar 2010

ahojte,

no ja sa práve pár dní zaoberám čítaním o zdravej obuvi..a veru asi kúpim normálne sandlalky v zdravot. potrebách a bube doma behať v nich. Ako som tu už pred pár dňami spomínala, okrem toho, že Martin má ploché nožičky (čo teraz asi má každé dieťa v jeho veku), tak sa mu členky veľmi vytáčajú dovnútra..čiže nastupuje hlavne vnútornou stranou nohy na zem...a tak potrebujem niečo čo mu členky spevní...

Kamoškyna pediatrička dohonca na ročnej prehliadke doslova zakázala, aby malej kupovala papuče...vraj treba aj v byte chodit v PEVNEJ obuvi..klenba nie je až tak dôležitá, kedže tam majú ešte tukové vankúšiky a dá sa to riešit neskor aj vložkami...

kamilka12
6. mar 2010

aj toto je zaujímavé...ku koncu tam hovorí ortopéd..

http://www.ta3.com/sk/relacie/9_labyrint/7343_r...

claudinka
7. mar 2010

cafte cafte nikto nikde? 😀

terezicka
7. mar 2010

Ahojte...
Lucka má tiež furt spotenú nôžku ale neporadím si s tým, papučky nosí ako píše ka3n tie od Rak ale teraz má aj špičku zavretú...

silwietta
7. mar 2010

ahojte... aj Miskovi sa casto potili nozicky, teraz mu asi tyzden davam sandalky, take co mu v lete budu male a uz sa mu nepotia....

ka3n
7. mar 2010

silvi, ahojcek..neboj nezabudla som na teba, ale mala som mooc plny tyzden a uz ked som v piatok k tebe chcela ist tak desne fukalo, ze som ani z domu nevysla..ozvem sa ti..cmuuuky.

ollako
7. mar 2010

Ahojte, tak moj malinky ma teplotu uz 38.1 tak som mu uz dala nurofenovy sirupcek, ja neviem preco sa mu tak pohorsilo, dufam, ze nebude mat z tej laryngitidy nejaky zapal pluc, ten kasel ma uz dost dlho a stale mu neprechadza ☹ ...zajtra mame ist na kontrolu,chceli sme to zvladnut bez ATB, ale zrejme to nepojde 😔 ...chudatko moje malinke 😢

evitkamalicka
7. mar 2010

ahojky.....nam teraz lezu vsetky ocne zuby naraz

ollako
7. mar 2010

evit, tak nech su rychlo vonku, moj ma jeden horny ocny uz vonku a ide mu druhy, spodne ocne sa este nechystaju..
len tak na okraj v cakarni u lekarky som citala letak na curaprox zubne kefky, a tam pisali, ze zo zubkov teploty nebyvaju 😕 , vraj treba ist k lekarovi , lebo zrejme zacina nejake ochorenie...dovodom preco sa tepltoa spaja zo zubami je , ze pri tomto stave sa zubky zacinaju lepsie prerezavat, tak neviem, co je na tom pravdy, ked odjakziva, kazdy vravi, ze teplota byva aj zo zubkov 😒 .

vejinka
7. mar 2010

ahojte baby my sme dnes otrieskali cez 50ecok..malemu som kupila papucky http://www.obuv-as.sk/category.php?id=26&produc... ale modre a topanocky http://www.bata.sk/artikel/83741 ale troska ine...tie co som kupila som nenasla a nexce sa mi ich fotit ale su na snurovanie a cenovo je to to iste 😉 a potom sme v tescu kupili tri pary protismykovych hrubych ponoziek a desat parov klasickych ponoziek bielo-zltych a riflicky na leto no ledva som tu cestu prezila..ale unava bola ocividna 😅 takze zasa mame na cas co sa tyka oblecenia vystaraaano 😉

olla drzim moc moc palce aby to nebolo nic vazne 😉
evit radost mate teraz doma my uz mame viacmenej vsetky vonku

evitkamalicka
7. mar 2010

vejinka ahojky....ako sa mas? este ti byva zle? no my zubky znasame dobre, len teraz pri tych ocnych byva troska umrncany

silwietta
7. mar 2010

olla, to som pocula uz aj ja ze zo zubkov samotnych teploty nebyvaju... ale zvycajne sa to spaja s nejakym virusikom, prechladenim, tak preto taka povera...

silwietta
7. mar 2010

kati ok, cakame 😉

bubinko83
7. mar 2010

ahojte,

k tym zubkom mne tiež naša pediatrička hovorila že zo zubkov horučka nieje.Je to viac-menej o imunite a ako piše silvika ked sa k tomu pridruži nejaky virus tak je to z toho.My sme zubky zvladli zatial na jedničku a maximalne sa nam pustili nejake sopliky a maly bol trošku nervoznejši ale inak ok.Som rada 🙂

veji,kolko si dala za tie ponožky protišmykove?Sa chystam kupit aj ja tak že či sa to oplati?Dik

evitkamalicka
7. mar 2010

aj my mame tie protismykove z tesca a uz si presne nepamatam kolko stali, ale asi okolo 100skk predtym