Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ba80
8. apr 2010

miri, zozaciatku sa ti bude este v noci budit, ale potom si zvykne... aj my sme sa asi 2-3 noci jedovali a potom to same prestalo...

...a my sme stale na plienkach a vobec to nevyzera, ze by sa niekedy chcela pytat... ale upokojuje ma to, ze nepoznam nikoho, kto by maturoval s plienkami, tak sa to hadam aj my raz naucime... 😠 😅

terezicka
8. apr 2010

Ahojte, my sme už druhý deň u našich z čoho mám radosť, aspoň som konečne inde ako doma so svokrou 😅 Ale zajtra ráno už ideme domov, no čo už...nočník - väčšinou to musím vystihnúť ja že asi je čas ísť na nočník a vtedy sa aj vyciká ale zas nie vždy, sama sa ešte nepýta...Ale raz príde čas aj na to 🙂

luciankasebastianko
8. apr 2010

ahojte my sme skončili cicať takmer pred 2mesiacmi 😎 išlo to uplne same dala som flašu a maly sa taki dva dni dosť hreával s babkou a na cicu si anií nespomenul on už ani on u moc nestál len pocuckol a bolo 😅
pytať sa nepytame ale ráno sa pekne vyciká a vykaká a tiež poobede ked sa zobudí sa vyciká on už dosť zadržiava dávam ho aj večer pred spaním 😉

estella
8. apr 2010

ahojte..citam ze pisete o plienkach..tak u nas to vyzera beznadejne...on ma z nocnika strach a taktiez na zachod aj ked mu tam dam to sedatko co ma Stella si nesadne....ale ja to vobec neriesim raz to pride a ja sa kvoli tomu stresovat urcite nebudem...mame teraz ine starosti a nocnik to je oproti tomu smiesna zalezitost...... 😅

dne som mala ist cvicit ale nejako nevydalo...sme to s kamosku nestihli ale nevadi na buduci tyzden si to uz nenecham ujst.....a tak sa teraz napchavam miesto cvicenia... 😝

momoyka
9. apr 2010

ahojte, my sme sa kojili do predvcera, a to som aj tehulka, pomaly sme zacali prestavat... a az teraz to nejak tak vyslo... zaspavame s rozpravkou.. a naozaj lepsie spi...ale pije mi v noci vela caju...

co sa tyka nocnika... hra sa s nim, semtam si na neho sadne s plienkou a tlaci, niekolkokrat ked som ju nechala holu behat, tak si aj curkla do neho.., tiez to nesurim, v lete by som chcela riesit...

felixko
9. apr 2010

ollako môj muž robí denne od 9.00 a domov chodí okolo 19.00 a často sa mi stáva, že ledva čakám, kedy príde, aby mi trochu pomohol, resp. častejšie je to o tom, že nemám s kým cez komunikovať. preto ťa chápem, že máš obavy, ako to zvládneš, keď budú detičky dve a muža nebude doma. ale neboj, my ženy všetko zvládneme 😉

nočník nechceme ani my, aj keď to bolo na dobrej ceste, ale odkedy sme sa presťahovali, akoby uťalo 😠

luciankasebastianko
9. apr 2010

Ahojte noooo tu to fakt žije 😅 maly krásne rozpráva sem-tam zle ohne ako dnes tatova kefka, mamova 😀 ale je užasny sedeli sme tento tyžden na ihrisku a on doniesol fialku ,že ˝ mamine˝ 😀 taká som bola pyšná , medzi maminami 😀 ale zasa aby som ho len nechválila je to čert a vie robiť aj naschváli 😒 ja len dúfam , že to je zubami a nie charakterom 😀

felixko
9. apr 2010

lucia pekne si to napísala, že dúfaš, že tá zlosť je zubami a nie charakterom. naša Ninka je taká istá. rozpráva ukážkovo, dnes spíme u našich, vedľa nej na zemi ležal pes a ona mu hovorí: Felinko spať, pome, ic.

claudinka
10. apr 2010

pozname, mne chodi muz sice do roboty rano neskor, okolo 9-10 ide z domu, ale prichadza 19.30-20.00, niekedy neskor 😔 😔 a cez vikendy vacsinou furt niekde lieta, jak dnes, sa uvidime az vecer zase 😖

nocnik tiez radi sadime, ale nie vyzleceni 😀 alebo sedime a neurobime nic, az ked sa postavime 😀 tiez sa chystam to zacat riesit, az ked bude vonku uz riadne teplo a budeme moct behat cele dni bez plienok..

my v poslednych dnoch upenlivo riesime byty, tak som zvedava, ako to nakoniec dopadne.. ci ostaneme v tomto, kde teraz byvame alebo sa vratime niekde do bytu v meste.. berieme hypoteku a musime to stihnut do buduceho mesiaca, ked nam este vychadza statna premia, tak nam drzte palce 🙂

kamilka12
10. apr 2010

ahojte

claudi - držím Vám palce s tým bytom 😉

U nás je teraz 8 st., dúfam, že sa to ešte vyšplhá trochu vyššie ...ale svieti slnko, tak som rada 🙂. Bála som sa, že cez víkend to bude katastrofa, dážď ako hlásili a tak... 😒 ale zatial to tak nevyzerá 🙂

Mne sa posledné dni tak nič nechce ako nikdy. Martin mi práve zaspal...dnes je hore od 6tej a nejaký bol unavený, tak som ho skúsila dať a on spiiiii 😕 Možno dnes z toho budú 2 spánky..uvidíme. Idem rýchlo navarit kafriol na smotane s kolienkami 😝 a potom niečo upracem a dám prať...

felixko
10. apr 2010

kamilka aj Ninka je dnes hore od 6tej, aj by spala, ale nemôže sa uložiť. sme u našich a tu má veľa nových podnetov. ale tipujem, že o chvíľu zalomí. aspoň mame niečo pomôžem, požehlím jej a upracem. poobede sa chystáme na pizzu, lebo vonku začína pršať, takže malá sa aspoň vyblázni v detskom kútiku v pizzerii.

claudinka
10. apr 2010

u nas je 10 st, 😠 a nic sa mi neeechce 😠

ba80
10. apr 2010

cafte... tak my sme dnes namiesto obeda absolvovali pohotovost, stravili sme tam "krasne" 3,5 hodiny- nastastie falosny poplach... 😎 😎 ...myslela som, ze zjedla mincu... ale evidentne ju niekam len dobre zasila, este som ju nenasla... 😅 😅

claudinka
10. apr 2010

zajtra kto co robite? nejdete so mnou niekto von?

ba80 moje nervy 😒 😒 😒 a ako zistili, ze falosny poplach?

ba80
10. apr 2010

claudi, rontgenom... 😉

ka3n
10. apr 2010

ahojte mamicky, dlho som tu nebola, tak vas musim pozdravit. sme zdravucky nastastie 🙂, mame 16 zubkov a ani neviem kedy nam vysli...Matus je nervacik stale tak som si uz zvykla..

BA80 🙂 no sranda..aj mne niekedy tak zapatrosi maly veci, ze si myslim, ze ich zjedol 🙂

rony253
10. apr 2010

Ahojte, my uz hajame...
No Olivienka je mala potvorka... ale si bola urcite vystrasena... no chvala bohu ze ju nezjedla...
U nas dnes aj poprsalo aj slnko svietilo ale zima ako v rusku...
neviete mi napisat kolko u vas na slov stoji maso napr. kuracie prsia alebo cele kura alebo hovädzie, no u nas je nenormalna drahota 5 platkov kare 5 euro... mama dnes sok dostala... ☹

luciankasebastianko
10. apr 2010

ahojte rony kuracie prsia kupujem cca 4 € -1kg a morčacie 5 € ale žiadna bio kvalita, ale tesco 😝 a hoäzdzie ani neviem tak na polievku asi pol kg 4 € bravčove neviem svokrovci chovajú tak raz za rok ,ked ma chytí chuť na bravčové tak mi dajú 😀

jana.hcsba
10. apr 2010

ahojte.
co zajtra robit.
dnes upratovanie, varenie, pranie, zehlenie, zahrada, navsteva a som uplne hotovaaaaaaaaaaaaaaaaa!

zajtra by som sla niekde pozriet, nejake obchody.
Aj ked niet zac.

Ozaj, uz Vam niektorej doslo vyrozumenie a peniaze - tie navyse?

ka3n
10. apr 2010

Rony ja kupujem hlavne kuracie masko, kuracie prsia bez kosti a koze 1kg za 3,50E...to k nam na dedinu chodi predavat jednda pojazda firma z Hornych Salib..(mozno Miriam24.taky si mala nick 🙂) by to poznala..to je asi niekde v okoli Galanty..neviem presne..ale som nadmieru spokojna..

evitkamalicka
11. apr 2010

dobre ranko,
my dnes o 9tej cestujeme domov.....nam nosia nasi kuracie prsia z Polska za 2,80€

rony253
11. apr 2010

ahojte, my sme od pol osmej hore, hrame sa s loptou tak susedia musia mat radost 🙂
vcera som Sare kupila velku loptu hello kitty lebo vsetky deti tu na ishrisku maju lopty a ona za nimi chodi zbiera ich a nechce ich dat spät 😀
Tak u nas je drahota co sa týka mäsa nenormalna, 4 ks kuracich prs to ja asi 500 gr okolo 5 euro, no asi sa ja vyberiem do Blavy na maso 😀 uz to nemame tak daleko len 60 km
a prave u nas zacalo prsat
Dnes nerobim klasicku nedelnu polievku ale nejaku zeleninkovu, a druhe jedlo Sare hovädzie mäsko som jej roštenku kupila a nam kuracie prsia asi urobim rezne po 100 rokoch nemusim ja vyprazane ale urobim raz ze mesiac a k tomu si dame zemiacky a salatik s dresingom.
Inak som robila francuzske zemiaky predvcerom ja ich nakoniec zalejem slahackovou smotanou tak su stavnate a moje dieta sa dobre nezblaznilo dav taniere skoro zjedla teda jej detske taniere otvarala usta sama bez toho aby som s nou musela diskutovat 😀
Prajeme krasnu nedelu cmuk

ba80
11. apr 2010

peknu nedelu prajem... 🙂

jani, uz daaavno, este niekedy vo februari doslo... a aj peniazky uz poslali na dorovnanie...

kamilka12
11. apr 2010

ahojte,

aj mne vyrozumenie aj peniaze prišli už vo februári...

kuracie prsia - hm..ja neviem, ale u nás sú až tak lacné neni..najviac sa asi oplatí v Metre kupovať...teraz práve pozerám leták Lidl a vraj 500g za 2,29...takže kilo stojí takmer 140 Sk, to sa mi moc lacné teda nezdá..na to, že je to "akcia" 😕

terezicka
11. apr 2010

Ahojte 🙂
Ja kupujem mäso keď je akcie, naposledy kuracie prsia 1kg/3,60euro... A kurence keď je cena cca 1,50euro /1kg tak to je super cena.
Inak som čítala ako niektoré detičky už rozprávajú, tak moja Lucka tak vôbec nereční. Síce sa dorozumieme, netvrdím že nie, ale aby spájala slová dokopy to ešte nehrozí. Jediné spojí niečo s búva 😀 Ale príde aj na to, že začne riadne rečniť a uvidíme čo s ňou budeme robiť potom 😀

luciankasebastianko
11. apr 2010

ahojte tiež prajem peknú nedelu 😉 rony a ktory bezirk bývate ? kedy dáš fotečky nového byvania a ako si zvykla Sara 😕

miriam24
12. apr 2010

Ahojte .. tak po celovikendovom malovani som uplne znicena .. nic sa mi nechce a vsetko ma boli .. pri tom mojom sedavom zamestnani sa ani necudujem .. ale aspon sme spravili kus roboty a dufam ze coskoro sa budeme uz aj stahovat hore

Ka3n .. hej viem ze chodia predavat maso ale my odtial nekupujeme .. muz nosi kurence,kuracie prsia,ryby z byvalej roboty a vzdy mu spravia dobru cenu ale to berieme vzdy na kartony takze mame zasoby a bravcove mame zo zabijacky .. ja sice bravcove nejem ale ked ostatni su masozravi tak vzdy sa kupi svina .. to potom maso z toho vydrzi tak cca na 6-8 mesiacov

no a maly mi teraz pozera uz asi 30 min rozpravky .. kupila som mu v tescu dvd-cka Kravicka Connie (teraz mali akciu za 1.39) .. to mi dokaze pozerat bez pohnutia cele .. a to trva cca 45 - 60 min .. 😉

ka3n
12. apr 2010

ahojte mamuse..dnes mam super naladu, vonku krasne pocko..no mozeme sa vytesovat 🙂 asi ani nos von nevystrcime.

Minule sme sa (uz tak davno balili o ciapkach RADA) tak pozerajte co pekneho som nasla na nete..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5443123&tab=1

alebo

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5443225&tab=2

eweny
12. apr 2010

Ahojte damy,aj vy mate take skvele uprsane pocasie?..ako drieme sa mi statocne..

Prave sedim v cakarni u zubarky,vsak ona ma preberie..hmm len ci sa aj dockam,uz tu trcim pekne dlho a to som aj objednana..mam pocit ze takymto tempom aj vajce znesiem 😀

eweny
12. apr 2010

Ka3n,pozriem tie ciapocky ked budem pri PC..vsak uz pomaly letne bude treba zhanat 🙂