Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
18. máj 2009

u nas je zamracene, ale neskutocne dusno..fuuuuuuuuj ☹

winona24
autor
18. máj 2009

hlásili na dnes búrky s prívalovými dažďami..aj tu je dusno

eweny
18. máj 2009

baby, maly mi spadol z postele, to bolo revu..nevedel sa utisit a ja s nim som revala..otras!..dufam, ze sa mu nic nestalo..musim ho sledovat, co si mam hlavne vsimat?..sa bojim, snad si neublizil ☹

eweny
18. máj 2009

my sme mali ist na kavicku k jednej kamke, vcera sme sa dohodli..volam jej, ze vyrazame a ona mi zahlsi ze je v meste..nemam rada, ked sa na niecom s niekym dohodnem a bez oznamenia zmeni plan..esteze som sa tam nedohrabala a volala som jej skor..ach jaj 😠

eweny
18. máj 2009

winon, sa stavim ze sa burka dovali, ked budeme mat ist von

katavinka
18. máj 2009

Ahojte;

eweny, mne lekárka povedala, že ak sa mi také čosi stane, mám určite s malým prísť. Nemusíš spozorovať absolútne nič. Hlavne ak si udrie hlavičku, môže mať nejaké vnútorné zranenie. Ja osobne by som to nepodcenila, pretože taký prípad poznám; hoci šlo o dospelého človeka, spadol, cítil sa super, k lekárovi odmietol ísť a o týždeň zomrel na vnútorné krvácanie mozgu 🙄 Nemuselo sa malinkému nič stať, ale šla by som. Vravela som dr., že sú prípady, keď deti tak padnú neviemkoľkokrát a ona mi na to povedala, radšej prísť 10x zbytočne ako raz a neskoro.

katavinka
18. máj 2009

Jáj, už teraz vám závidím tú dovču, aj keby malo vkuse pršať 😀

anickaajanko
18. máj 2009

aj my
ale tak nam treba kto neskoro chodi sam sebe skodi
dufam ze aspon foto date zo stretka

u nas uz leje a to sme boli vonku s trojkolkou len 10 min

veru natierat natierat natierat
aky mate faktor?

zuzana1710
18. máj 2009

kamil,ideme von.plan A padol ☹ ok.ozvi sa..budeme radi a tesime sa..aj mne mala tak spava a preto ju rychlo vychystam,nech zaspi vonku,alebo ju este uspim v kociku doma a ja sa v klude nachystam.. 😉

miriam24
18. máj 2009

Ahojte ..tak maly je uz poobede .. teraz je rad na mne .. ja uz poctivo zarezavam ale je dost citit ze je kriza lebo mam dost malo roboty .. takze mam kopec casu venovat sa aj malemu 😵

a teraz v sobotu ideme na svadbu .. som sa chcela objednat u nejakej kadernicky na sobotu a vsetky co poznam to maju uz pekne dlho komplet plne ☹ tak neviem co si vyspekulujem s tou mojou hrivou 😖

silwietta
18. máj 2009

miri tak to je super, aspon mas peniazky a aj cas na maleho 🙂

vejinka
18. máj 2009

ahojte tak maly uz hajaaa a ja som si sem zasa zasadla...nejako sa u nas brutalne zatiahlo..a to amme ist na nakupy aj kasicky aj oblecenie malemu dake letne a vcera v tescu som mu kupila rozkosny klobucik...odfotim a ukazem 😉 ale aspom ze bol vonku dnes ...no asi dbe prsat ale nech ved zahrada uz vyzera ako pust..vcera polievali svagor svokor a muz a dnes ani nevidiet ze by vyvlacili 500litrov 😖

vejinka
18. máj 2009

anicka..nadej umiera posledna.. 😉

ka3n
18. máj 2009

ahojte..veji, ved sa neobliekaj teplesie ako maleho 🙂) no moj ma dlhe gate a dlhe body, ale je cely mokry, tak ked sa zobudi mu dat iba tricenko..len este trosku pokasliava, tak sa bojim.

eweny
18. máj 2009

tak toto sa este nestalo, maly mi spal 2 hodiny, dufam ze to nema suvis s tym padom..ale skor myslim, ze to bolo preto, lebo som spinkala s nim, priserne ma bolela hlava, tak som si lahla..zaregistrovala som, ze sa zobudil, kukol na mna a este spinkal dalej..

spapal obedik, dnes mal spenat, masko a zemiacik..teraz sa najem rychlo ja a pojdeme okolo stvrtej von..

rony253
18. máj 2009

ahojte, mne Sara zaspala, boli sme dnes len na terase, a aj tak bolo tak dusno, ze sme potom sli do domu, kde bolo chladnejsie a aj tak sa potila.
Dnes som jej dala polievku so zeleninou a mäsko telacim cele som to mixla, ale bolo to aj tak take vodove, ked som jej ju davala, cele jej to tieklo vsade, vsetko sme zaspinili, bolo to moc tecuce a ona este musela pritom aj rozpravat, takze sme vyzerali jak prasce, odrazu sa rozhodla, ze uz nechce, tak som jej dala este zo vcera co mala otvorene Hipp tekvicu mäsko a ryzu, to mala asi na 5 lyziciek, lebo uz viac nebolo, a skusila som este jedno Hipp otvorit, to bola len mrkva a zemiak tak to spapala tie 1/3 flasticky, ta polievka bola moc riedka, toto hustejsie jej viacej chuti, minule som jej robila zemiakovu kasu s UM a masielkom no nevedela sa dojest a mala extra mäsko so zeleninkou tak sme striedali lyzicky, pekne popala.
dnes dve hodiny po jej obede este chcela MM a hodinu na to sme jedli kasu a vyzivku, dnes je jak sud bez dna. ale som rada, ze jej chuti, teraz asi pribera, lebo ked pojdeme na Slovensko bude znova so svojou vahou stagnovat, kedze jej tam moc nechuti.

ewulqa
18. máj 2009

ahojte baby,jezis ja som tu uz nebola sto rokov!!! My nemame doma net teraz,sme sa prestahovali.Strasne mi CHYBATE,AJ KED VI UZ ASI ANI NEVIETE KTO SOM....Dufam ze sa mate vsetky dobre a aj krpci.Boze ja chcem net,povedzte nejake novinky!

miriam24
18. máj 2009

Ahojte .. tak na dnes mi padla .. uz som si stihla vypit aj cafe vonku na dvore .. potom som hadzala burinu sliepkam .. no maly bol jak v tranze ked ich pozoroval ako sa tam tie slepice nahanaju 😅

inak co sa tyka kupovanych prikrmov tak iny ako hipp uz ani nekupim .. lebo ine mi nechce jest .. pred dvoma dnami som mu chcela dat sunarku (uz ani neviem co presne v tom bolo) ale len ochutnal a potom nechcel pusinu otvorit ani za svet

ozaj od kedy mozu deti cestoviny?

EWULQA - jasne ze vieme kto si .. !!!!! ako sa mavas? ja som uz aj na teba myslela ze si sa tu dlho neukazala (sice tak casto sem nepisem ale zato sem kazdy den nakuknem ze co nove ... ) ani na FB som ta dlho nevidela ... Ako sa ma Denisko a co ty?

vikykiss
18. máj 2009

Ahojteee kočky ďakujeme eweny,martinna78,lucindela 😉 🙂

lucindela aj ja mám podobný názor Mayu som zašala dávať keď mala tak 13-14 mesiačikov.
Alexa plánujem tiež tak ale vôbec nie sadať ale po stojačky😅 môj názor 😉
eweny my sme už v Bojniciach boli tento rok 🙂 minulý týždeň no bolo fajn ale Floride sa to nevyrovná 😀 😀

Baby dnes som sa zobudila a Alex v postieľke stál ja vyvalená už sa Vám to stalo? 😀 asi hej čo?

anickaajanko
18. máj 2009

Vejinka 😀

my sa chystame do bojnic 18-21 akebi 25-28 jun vtedy je rozpravkovy zamok
je to tam pekne ked chodia tie rozpravkove postavicky pomedzi dav
tak v jeden den sa vyberieme a spojime to aj so ZOO

anickaajanko
18. máj 2009

tam malo byt alebo nie akebi
boli ma hlava 😎

vejinka
18. máj 2009

ewulqa to bol vtip ze nevieme kto si? jasne ze vieme chybala si tu ... 😉

miriam krasna fotka v pase 😉

ka3n musela som mat dlhe gate lebo som si nestihla oholit dnes nohe...kedze maly ani oka nezazmuril..teda ja som si myslela ze spi ked som tu poobede pisala potom som pocula cudne zvuky zo spalne a utekala tam a maly cely casopis roztrhany na cucky...aspom ze mal cumel a nic nedal do pusy..ale skontrolovala som pre istotu tak reval ako pavian poto uz nexcel spat tak som ho obliekla a sli sme ocovi naproti a hajde do mesta minuly sme hmm cca 40€ ale ten nakup stal za to..malemu som kupila zasa opalovak niveu baby 50+ lbo ten vreckovy co mame sa nam mina potom tamponiky do usiek tycinky ..to sme nabrali po viac kusov potom kasicky sunarky 4 mliecne 4 nemliecne a potom som bola v maxweli a kupila som bombove supravy kosela tricko a kratase nevedela som sa rozhonut pre farbu tak som zobrala obe co tam boli 😅 a potom este taku supravku tricko kratasky ..no tesila som sa ako mala 😀 a maly mi celui cestu spal ako zabity..nuz necudo ked nexcel poobede a postretavali sme hrozne vela znamych a vsetci cumakovali do kocika ze jeeej ako si tam hajaaa a na ociach mal ciapku a chuda cely cerveny od tepla...a ked sme dosli domov rychlo som ho prezliekala lebo mal cely chrbat mokry ale pospal si dobre..teraz idem kupat...vecer sa stavim 😉

miriam24
18. máj 2009

jeej aj my sa chystame do Bojnic na ten Rozpravkovy zamok .. len neviem ci to maly cele neprespi 😀

baby a ako je to s tymi cestovinami? a aky jogurt davate drobcom?

winona24
autor
18. máj 2009

miriam ja biely....buď zvolenský alebo Activiu

anickaajanko
18. máj 2009

no dufam ze aj nas daco z toho bude mat
zvieratka sa mu velmi pacia tak uvidime
ale neviem ci ma zmysel ist aj na tu exkurziu po zamku je to tam krasne hlavne tie rozpravky
ale ci nebude tam revat, rusit druhych ci mu nebude dlho?
vy ako uvazujete miriam?

aj my sme kupili 50+

zvolensky biely a zvolensky taky detsky je to novinka je ich 6 v obale a je to asi 1/3 z normal jogurtu a su chutne bez pridavkov
aj cestovinku uz papame

anickaajanko
18. máj 2009

aj nam dnes prisla supravicka z MMA adidas taka krasna ale je nam sakra velka

winona24
autor
18. máj 2009

no ked mne dnes naty na šupu zjedla 2 Activie naraz

vejinka
18. máj 2009

cestoviny my pucime vydlickou a jogurt len activiu bielu sladku ..ine nelubi 😅

vejinka
18. máj 2009

pridala som par fotiek 😉

vikykiss
18. máj 2009

veji Erik je zlatučký 🙂 😉