Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
20. máj 2009

Claudi super fotos, maly je perfisny, a podoba sa dost aj s dedom

claudinka
20. máj 2009

veru, jeho mala kopia.. deda, muza a jeho bracha dokopy 😀

claudinka
20. máj 2009

boli ma hlava.. asi z toho slnka a som unavena.. to vystavi byt takto cely den, bodaj by maly dnes dobre spal 🙂 uz sa mu snazim davat v noci obcas vodicku, ked je smadny, iba ked je hladny a nepomaha ani vodicka ani cumlik, dame mliecko..

lenka.pav
20. máj 2009

robim v caritas, robim na pol uvazku, ciastocne v kancli a ciastocne v terene. oni maju take zdruzenie, ktore sprostredkovava tie opatrovatelky do rodin. a ja tam robim, lebo viem aj slovensky. maly je zatial u chuvy - nastastie je to moja suseda, takze mam stastie. berie 150 eur za mesiac, nezavisle od poctu hodin.

rony253
20. máj 2009

no idem ja dievcence, riesite tu topanky a zubky, a my ani nestojime a ani nam zuby nerastu ☹
otazka, ked sara sedi a dam jej ruky stavia sa, mam jej skusit dat topanocky? stoji na spickach, a beha nohami, nechcem, aby si tam ponicila tie chrupavky.

claudinka
20. máj 2009

leni tak to mas perfisne 😉 nezoberie aj mojho? 😀

tak si idem uz lahnut, lucim sa babulky

lenka.pav
20. máj 2009

skoda, ze uz idete. dbru noc vam prajem

kami68
20. máj 2009

baby,pozerali ste na JOJ ako som prežil?straaašnééé dačo.plakala som ako malé dieťa.pozrela som na malú v postielke a...že sa môže také niečo stať.idem radšej spať.Dobrú nôcku.

lenka.pav
20. máj 2009

esteze nemame jojku 😀 😀 😀

kami68
20. máj 2009

😀 😀

claudinka
20. máj 2009

kami eeejha teba nepoznam 😀

leni vymenili deti 😉

ok bruu nocku

kami68
20. máj 2009

claudinka,len včera som sa zaregistrovala a Kamilka12 je moja švagrinká 🙂 tak ešte raz-bru nocku

rony253
20. máj 2009

vidim, ze mi tu vsetci odpovedaju na moje otazky no to sledujem uz dost dlho, ze asi si pisem sama pre seba, nevadi 🙂
Ahoj Leni rakusanka, ako sa mate?

winona24
autor
20. máj 2009
lenka.pav
20. máj 2009

pridavam fotky na facebook, potom dam link, ked to bude hotove

lenka.pav
20. máj 2009

rony, neva, aj ja si pisem sama pre seba... 😀 . mame sa dobre, a vy?

winona24
autor
20. máj 2009

lenka pav ty si lenka pavlanská? 😀 😀 😝 😝

winona24
autor
20. máj 2009

jaký je zlatý lenka.....a veľkýýýý už 😝

lenka.pav
20. máj 2009

win, ano. preco? dik za pochvalu

winona24
autor
20. máj 2009

len som si nebola istá leni..... 😀 😀 😀 😀

rony253
20. máj 2009

Leni mame sa fajn, chuti jej papat, aj pusa sa jej neazastavi, len sa nejako nevie rozhybat, teda hybe sa len nechce lozit, no snad zacne.
hod link, ja som pozrela fotky maleho tu na MK je rozkosny

lenka.pav
20. máj 2009

lucasko nelozi, on sa len plazi. a aj sedi sam, ale sa neposadi.....podla mna to je ok, kazde dietatko ma indivindi rozvoj, no nie? papat nam chuti, to je hlavne

winona24
autor
20. máj 2009

ani moja sa sama neposadí,loziť nelozí,ani sa len neplazí...na nohy sa začala stavať...tak uvidíme....nemám stres....ona sama uzná najlepšie kedy s čím začne...ja som hodne po roku začala chodiť 😀 😀 😀 😀

lenka.pav
20. máj 2009

rony, ako si to vyriesila s piskotami? kupujes tu v rakusku alebo jej ziadne nedavas?

lenka.pav
20. máj 2009

win, ved presne, kazde babo ma indivindi chut do zivota 😀 😀 😀

winona24
autor
20. máj 2009

tu mám niekedy pocit,že sa baby predbiehajú ktoré dietko čo začalo skor robiť...a ono to nie je o tom.... 😉

lenka.pav
20. máj 2009

kocky, lucim sa, idem spat....tozvie kedy budem musiet k malemu vstavat, mozno uz coskoro. tak dobru noc, paaaaaaaaaaaa

katavinka
20. máj 2009

Claudinka, to žartuješ, že mu budú 19-tky v lete malé??? Ja zháňam 18-tky a dnes mi povedali, že tento rok také číslo nedostali a tie z min. roka sa vypredali. Tak som mu skúsila 19-tku a boli mu riadne veliké 😒

lenka.pav
20. máj 2009

katavinka, my mame tiez 19stky topanocky 😉