Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
12. jún 2009

mirus kujeme 😵 😵

winona24
autor
12. jún 2009

😲 😲 😲 kde ste?

winona24
autor
12. jún 2009

my ideme v pondelok na poradňu

lucindela
12. jún 2009

ahojte...
claudi: blahozelame Lubkovi k 9.mesiacikom.... 🙂

vejinka
12. jún 2009

luci uff ze 21tt ..len nedavno si hovorila ze sa vam podarilo a uz v polovici..

vejinka
12. jún 2009

maly mi akurat zaspal..tak mam cas aj na vas

winona24
autor
12. jún 2009

mne malá spí už hodinu..ja som sa stihla najesť,vyvešať prádlo,malej urobiť obed...a teraz trošku sedím

lucindela
12. jún 2009

veji: veru tak to je...a ani si to nejako neuvedomujem...kedze stale nieco robim,ci uz do prace,doucujem,atd...
akurat stale vaham...co dalej... 🙂zacala som u nas take nieco ako je na Slovensku doktorandske studium...potrebujem dorobit este 2 roky...len ide o to,ze na prelome sep./okt. by som musela nastupit,lebo teraz som si dala rok pauzu... 🙂

natasa8
12. jún 2009

aj my mame poradnu buduci tyzden v utorok......
ja od toho nic moc neocakavam, len sa dozviem vahu 🙂 a objednaju nas na ockovanie .

Predpokladam ze mi povie ze od 10. mesiaca uz mozeme papat jogurty.

A co sa tyka psychomotorickych schopnosti mojej krpatej, rozhodla som sa to riesit radikalnejsie a objednala som nas na cvicenie 😀 Buduci tyzden ale nemaju volno, lebo je tam obmedzeny pocet babatiek, takze zaciname 25 teho...

No, mala uz pisti tak sa jej idem venovat 😉

winona24
autor
12. jún 2009

moje dieťa definitívne asi vypustilo polhodinové spánky so svojho repertoáru...já se asi picnu ........supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.... 😀 😀 😀

lucindela
12. jún 2009

winon: bud len rada....nasa spat velmi nechce... 😠 😠 😠 aby sa maminka uz vobec nenudila...ale tak nic s nou neurobim... 😎

winona24
autor
12. jún 2009

luci ani nevieš aká som rada.....omnoho viac stuhnem cez deň urobiť.....

no láska sa už zobudila...ideme papať 😉

winona24
autor
12. jún 2009

ejj...teraz pozerám....zo svojho.... 😅

lucindela
12. jún 2009

to ti verim...ze stihnes viac urobit....
ked chcem nieco urobit....tak mne je najlepsie,ak mi niekto vezme malu....inac,je to dost tazke... 😠

anickaajanko
12. jún 2009

my mame poradnu az 24teho, boli sme na tej vystave ruzi, naaaaaaaaaaadhera, a kupili sme hrniec fisher price, hotovy je z neho 😉 kazdu chvilu nam pride ocko, po tyzdni, tak sa neho tesime ze az

vejinka
12. jún 2009
https://vimeo.com/4911795

takto kupeme erika..ale je to jedno zo starsich videi..lebo muz na to nema cas tak postupne ho hadze do pc 😉

vejinka
12. jún 2009

a ako si vtedy drmal toho pindura...no zlaty je 😀 😀 😀

vejinka
12. jún 2009

aaa dieta sa mi zobudilo musim ist...

winona24
autor
12. jún 2009

no podarený je 😀 😀 😀 😀 😀

jurocko
12. jún 2009

cauteeeeeee..ja som si poupratala,drobcek spi a teraz som dojedla polievku a idem si dat druhe jedlo
tu trochu poprsalo..včera u nas otvorili novy obchodny dom..tak sme tam včera boli a chystame sa aj dnes..chcem aby si tam nieco drahy kupil..take lanove dlhe nojavice a nijake tricko

jurocko
12. jún 2009

tak idem prisiel drahy a ochvilu idem po Karinku a ideme do dómu
tak pekny zvysok dna

luciankasebastianko
12. jún 2009

Ahojky Tobiaskovi a Luboškovi všetko naj k 9 mesiackom 😉
veji pozerala som videjko malý je ukecany a otecko vzorny 🙂
anni to je super ze čerti začali spávať 😵

luciankasebastianko
12. jún 2009

kde ste ? niečo na čítanie 😉 😉 😉
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1102/ch...

kamilka12
12. jún 2009

lucianka - super článok..podľa toho článku je moje dieťa úplne ok, aj keď ešte neštvornožkuje o 106 🙂

anickaajanko
12. jún 2009

lucianka fakt super clanok
VECERA LARION sa podáva od 18,00 do 21,30 hod

lisula
12. jún 2009

ahoj babenky. tak nemala som uspech dnes. no mala ale len ciastocny. obhajila som pracu a mam jednu cast za sebou. este jeden predmet ma caka v auguste ale ja to zvladnem. maly bol na nervy cely den, no hruza. konecne sme doma.

lucindela
12. jún 2009

lisula : urcite to zvladnes!!!! 🙂

winona24
autor
12. jún 2009

mno tu sa to veľmi nepohlo 😉

my sme sa pred chvíľou vrátili z AVIONU...oplieskala som 50 € a som spokojná....dávam do pozornosti...v DMke majú v akcoške kaše SUNARKA 2+1 zdarma....

malej som dala papať a ako ľahla do postieľky tak zaspala.... 😅

luciankasebastianko
12. jún 2009

kamilka samozréjme že je Martinko uplne vpohode ja som tiež neštvornoškovala iba gulala ako gulka 😀 mne sa malý hrá ako keby ani spať nebolo treba o 21.00 znova budu plače 😖