Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lucindela
31. aug 2009

veji ešte nie....mám ešte pár týždňov....ešte musím urobiť veci do práce... 😀 😀 😀

vejinka
31. aug 2009

a mne dieta nexce spat len reve a reve...vrr

vejinka
31. aug 2009

no zaspinkala vas nikde

claudinka
31. aug 2009

aj my uz konecne hajame.. 😀 zajtra caka robotka 😝

claudinka
31. aug 2009

sme dnes boli v sade janka krala, super bolo.. aj s kamoskou a jej malou sme boli

luciankasebastianko
31. aug 2009

ahojte idem čítat nech som v obraze maly spí dnes sa pogrckal v aute tak že som musela celú autosedačku oprať a muž tepoval auto 😠

luciankasebastianko
31. aug 2009

veji a čo to počko v nedelu nič moc 😒 kto ešte robí oslavu ? asi aj johnie 😅

janac1974
31. aug 2009

ahojte...
natasa...vam predpisala dr.atb??my sme mali tiez siestu chorobu,ale nic nam nedala...

dnes sme boli na rocnej prehliadke mame 9,5kg a 76cm..a idu mu ocne zuby a este stolicka...
paraaaada...zase teplotuje,ale dala som mu polovicnu davku panadolu,tak zatial kludne spinka...
on chce mat asi do roka cely chrup alebo co?

janac1974
31. aug 2009

baby ja robim oslavu 13.9.u nas je vtedy aj jarmok a neviem ako to vsetko stihnem,bo sa teraz
stahujeme a mam pozvanych 15 ludi,tortu som objednala-kamion ma 60cm,ale neviem este ake ine
pohostenie pripravit...poradte ak mozete 🙂

natasa8
31. aug 2009

ahojte.... 🙂

janac... nam predpisali atb, lebo Katka mala uz vyse tyzdna zapalene hrdielko a mala teploty. To ze to bola 6. choroba sme sa dozvedeli az dnes. 😒

Dnes sme boli pri dr.kvoli tej hnacke a krvy v stolici, takze bolo to z atb. ale kedze prisli uz vysledky z vyterov, a katka ma v hrdielku aj nosteku stafylokoka, tak ked sa vylieci zo 6. chroby, tak si mozeme prist opat po dalsie atb, kedze tieto nam nesadli ☹
A aby to nestacilo, tak ked jej pozerala ritku ci ju nema natrhnutu, tak si vsimla ze ma ciastocne zrastene male pysky , takze sme dostali dostali vymenny listok na detsku gynekologiu ☹ ☹ ☹ ☹

luciankasebastianko
31. aug 2009

janac my varíme kotlíkoví guláš a pečieme zákusky toričku som objednala 1-tku pre 35 ludí 😀 inak som pokúpila také drobnosti pukance,chips,kekse atď.

janac1974
31. aug 2009

natasa 😢 mate toho tiez dost...chuda malicka 😢
luci diiik..skusim aj ja ten gulas a este nieco pogrilujeme ale neviem co,ked kura je take vsedne 🙂

dnes spim posledny krat v bytiku a zajtra uz v dome,dufam,ze si maly zvykne...bude to pre neho zmena

natasa8
31. aug 2009

janac.. neboj - zvykne si. Na lepsie sa lahko zvyka 😉 😉

prave citam diskusiu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

normalne mi je do revu co ju caka, asi ani spat nebudem ...

janac1974
31. aug 2009

inak baby ja musim zmenit dr.ma dnes nas...la 😠 chcela,aby som maleho polozila na studenu
dlazku uplne holeho..chcela vidiet,co dokaze...to by ani nevadilo...ale,padol mu dudel na zem
a ja som ho odlozila bokom,ze uz mu ho do ust nedam a ona krava mu ho strcila do ust,ked
reval,aby bol ticho...ona akoby chcela,aby bol chory...nemam z nej dobry pocit...

janac1974
31. aug 2009

natas to som nevedela,mam dve baby,ale vtedy ma take ani nenapadlo...
radsej asi ani necitat..

natasa8
31. aug 2009

janac.. ja by som tiez najradsej o tom nic nevedela 😒

to grilovanie na oslave je inak super - pri tom sa radi realizuju chlapy 😀
my budeme mat jednu malu oslavu u nas v byte - pridu manzelovi rodicia a jeho brat s rodinou a druhu oslavu u mojich rodicov - to pride aj moja segra. Dufam ze obidve stihneme este v septembri...

johnie
1. sep 2009

prvááá
ahojte.. ja neviem co je mojej opici, v noci na prdlajs spava, rano skoro vstava, cez den tiez nic moc, len mrnci, ma aj 3-4krat denne taku riedku stolicu... myslite ze zúbky?
luci my budeme oslavovať až 12.9. to už bude po výplate, darček ešte nemame žiadny, tortu urobim piskotovu a hotovovson....
budeme na dvore robit gulaš a asi aj grill. pride cca 15lidi...moc sa na to tesim 😉

momoyka
1. sep 2009

ahojte, pekny dnicek...
a mame tu september... ☹

johnie, my sme vcera tiez tak nejak hnackovali, so spanim tiez tak nejak a este je k tomu dost protivna, len na ruky a na ciciky..

ta chlebova torta je super... to asi urobim..

barbiek
1. sep 2009

ahojte mamicky, dlho som tu nebola, vacsinou sa flakam s detmi po vonku 😀 ,ako sa mate?

vejinka
1. sep 2009

dobre rano tak ja ked maly zaspi idem do kuchyne dnes bude mat mlady pan kel taky ako jeme my len soly bude menej a namiesto bravcoviny bude kuracina..som zvedava ako to bdue papat a idem robit tu hmotu s tych cukrikov som zvedava ako sa to bdue miesit..a ci sa to vobec vymiesi

vejinka
1. sep 2009

barbiek ahooooooooooj ty zena zijes??? paanecku si tu sto rokov nebola..ako sa rari deturencom?? a tebe??

vejinka
1. sep 2009

no my na liptove ten september poriadne citime...vecer je kosa...rano je brutal kosa..a poobede sa to nevysplha nad 25 🙄

vejinka
1. sep 2009

no a teraz k teplotam...rano je tu cca 7 stupnov...co je aj na kona dost zima 😅 a do desiatej sa otepli na cca 15-20 stupnov ale pofukuje uz taky chladny vietor ze v kratkom triku mi je uz zima..no a k veceru sa ochladzuje na prijemnych 15 stupnov..brrrr ja xcem letooooooooooooooooooo

vejinka
1. sep 2009

natas to s tym zrastenim som nikdy nepocula no nezavidim chudatko katka...aj ked viem ze aj chlapci maju problemi s pohlavnymi ustrojmi...do kelu preco to je??? neviem si ani predstavit detskeho gynekologa ked nam zenam je to nanajvys neprijemne ked tam musime ist ..co take dieta?? ved to nechape... 😔 😔

terezicka
1. sep 2009

Ahojte tak táto noc bola do 3:00 hotová katastrofa, keďže Lucka aj nespala a keď spala tak sa furt vrtela, raz si ľahla na mňa, raz na Mareka, no hrôza. Sme sa nevyspali poriadne ani jeden ani druhý. Len od 3 do 6 už bola relatívne kľudná...Dúfam že takéto noci nás už začnú obchádzať...
A včera som si s Luckou spravila veľký výlet, teda išli sme 1x autobusom k mojim rodičom. Lucka bola úplne v pohode, ja som sa kus bála že ak začne vyvádzať v buse čo s ňou budem robiť, ale vôbec, bola zlatučká, krásne to vydržala. Tak ešte nabudúce s ňou skúsim ísť vlakom, snáď sa jej aj to bude páčiť.

terezicka
1. sep 2009

Nataš prajeme Katke skoré uzdravenie, nech ju čo najskôr všetko prestane trápiť, držíme palce

terezicka
1. sep 2009

A už som Lucka inak spravila grís - krupicu 1x tuším v sobotu a som si myslela že to nebude veľmi jesť lebo je to také sladšie, ale ona to všetko krásne zjedla,tak som bola prekvapená ale aj rada

lisula
1. sep 2009

ahoooooooooooj

lisula
1. sep 2009

juj ta to je zima veji riadna veru. tu nie je tak slniecko svieti, neviem ci sa nebudeme poobede kupat aj 😀