Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

jurocko
15. nov 2009

dobre tak kava vypita a kolac dojedeny a idem konecne umyt ten riad
este stale som v pyzame 😉 😀 vobec sa mi nechce z neho prec ale uz idem tak sa majte pekne aj ked u nas je skarede pocasie ☹

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

claudinka
15. nov 2009

Fiiiha nikde nikoho?? Vonku bolo dnes paradne!!! Kebyze sa nedosereme až za uši a neletime domov sa prezliect, kľudne aj do piatej by som vonku ostala.. Takto sme boli iba do štvrtej

claudinka
15. nov 2009

My sa kojime iba raz, ráno na ranajky. V noci spime už konečne super, kedže tých horných šesť zubov vyšlo a dolne ho ešte asi nejeduju.. A začali sme spávať v postielke-uuuuspech

lisula
15. nov 2009

ahoj babenky nokto nikde??? 😢

winona24
autor
15. nov 2009

ahojte...

neviete čo je s JOHNIE a so SOFIE....?????????????? 😨

ka3n
15. nov 2009

ahojte...tak my sme mali dnes super dni, boli sme u nasich na hodoch, zabava bola..júúj ale som taka napapana..otras...

win, aj mna by zaujimalo hlavne ako sa ma SOFIE..pevne verim, ze hnacky presli a vsetko je v poriadku...

Dnes som vas rychlo docitala 🙂)

win, zase tu mam na dva dni varovcicku, tak bude super 🙂)) (vies tu neterku)

lisula
15. nov 2009

veji dikes ti sumne

rony253
15. nov 2009

caute zeny, prave som sa prezrala, dostala som strasnu chut na MC Donald. Sarka od siedmej, pekne aj mlieco vypila u nas je pekne aj 150 ml 😀
mali sme tu dnes trosku navstevy, tak sa tesila, ze tu niekto bol.
Zajtra volam sestricku na to ockovanie, ja neviem preco tu v rakusku sa ockuje na ten mumps rubeolu a osypky v 14. mesiaci, ked na slov v 15.mes, u nas sa v 15.mes ockuje 4-ta hexa.
idem trosku pozret co ste popisali.

rony253
15. nov 2009

tak ani som nemala pomaly co docitavat. 😀 vsak je nedela 🙂
ja som uz trosku zdravsia, len hlieny este kaslem, ale Sara je uz klop klop klop o.k., dnes zakaslala asi raz za ceky den a nepocula som ziaden hlieny, snad uz zmizli.

vejinka
15. nov 2009

dobry vecer..tak my konecne spime...ale dalo to zabrat..

rony253
15. nov 2009

no pisem ako madar 😀 😀 😀 prepacte mi dievcata, ale som slovenka 🙂

vejinka
15. nov 2009

lisula...aj nabuduce 😉

vejinka
15. nov 2009

rony isto si slovenka? 😀

luciankasebastianko
15. nov 2009

ahojte veji to snž ti tak pristane 😉 😀

timotej
15. nov 2009

Baby čo kupujete deťom na Vianoce? Moja mama chce aby sme malému kúpili Tatrovku je to dobrý nápad? Malého začali baviť knižky a leporelá, pekne si v nich listuje. Ale baví ho to len chvílku.

annie13
15. nov 2009

ahojte babenky
timotej my mame vlacik mali v draciku taky od 18 mesiacov, velmi je to mile, aj s kolajnicami na dialkove, boby, 100 ks kociek
dneska sme boli v OC Europa v BB bolo super spojili sme to s prechadzkou kedze bolo tak prijemne teplo, Brankovi sa tak pacilo v Europe vsade maju uz vianocnu vyzdobu tak sa tak dotesil z tych farebnych retazi po schodoch, tak tam bezkal, vyskal, vytesoval sa, moje zlato

luciankasebastianko
15. nov 2009

timotej ten najlepší maly sa stou tatrou čosi nabehal a navozil 🙂 a stále ho baví 😉 inak dnes som kúpila pracovny puktík s náradím v tescu v akcii za 13.90 € je až od 3 rokov ale my sme podredu tak to bude o.k a ale preistotu to skontrolujem či tam nieje niečo malé 😒 aj tak sa hráme stále splolu 😠 inka je na kolieskach a má ručku že ho može voziť a je tam všeličo kladivo, pílka skrutkovač a všeličo 😉

ollako
15. nov 2009

Ahojte tak mojho maleho dnes uspavala mamina a spapal jej 130 ml sunaru, co je najviac kolko kedy vypil, a pekne jej zahajal v postielke, zlatusik moj 😵, len dufam, ze noc bude lepsia ako ta dnesna,
...bol hore o pol noci, ale to si logol z cici a spal dalej a potom o 4:00 , ale to som mu uz nechcela dat a nechcel ani caj a hukal ako slon do 5:15 no to som mu potom dala cucnut, ale nic nepil, asi som uz nemala ani mlieko 😖 , ale podudkal si asi 5 min a potom som ho dala do postielky, ani velmi neprotestoval, otocil sa a hajal do pol siedmej, ale muz mal z neho uz dost, mal nervy, aj ja som mala, ale snazim sa ist na to trpezlivo a usmievat sa, aj ked huka ako pavian 😅

annie13
15. nov 2009

co stoji taka tatra, to ta klasicka kde sa da dozadu aj posadit ako boli dakedy?
?

vejinka
15. nov 2009

heheh lucia...daj si aj ty aj tebe to tam bdue "pristanut" 😀

annie13
15. nov 2009

Veji snž, tak držíme palce

ollako
15. nov 2009

veji aj ty si zacala odstavovat? ako ste na tom ?

vejinka
15. nov 2009

annie...diky no uvidime co z toho bude.. 😀

vejinka
15. nov 2009

olla...no pokus bol..teda vtedy ked som bola u zubarky..a maly vtedy vypil 150ml a pekne zaspinal a odvtedy nam dako lepsie spi...sme sa s muzom rozhodli ze kazdy vecef vsetko nachystame hore aby sme nemuseli letiet v noci dole..a maldy pan obmedzil nocne budenia..az na tolko ze som este nedala sunar len vtedy...lebo ked sa zobudi o pol noci cici uz bolia..a musim kojit a potom okolo tretej alebo stvrtej tiez musim kojit...iank bolia..a o siedmej vstavame a to musim zasa kojit 😅

ollako
15. nov 2009

veji drzim palce, aby sa vam tie kojenia postupne riedili, lebo takto to mas teda tazke, aby si nedstala nejaky zapal, ked nudes musiet utat, ak sa nahodou zadari...aspon, ze ti sunar vypije, ten moj si zvyka na sunar uz dlhsie a az teraz vypil naraz tak vela a odomna nechce vobec, len cici 🙄

luciankasebastianko
15. nov 2009

anni je to taká velká tatra ako my sme mali takú oranžovú a nosnosť je do 80kg 😀 by som xela vedieť ktoré dieta to uvezie 😅 a stojí okolo 25 €

ollako
15. nov 2009

pisem po tme, tak sa mi pismenka pomylili 😖

evitkamalicka
15. nov 2009

dobry vecer sa praje 🙂

luciankasebastianko
15. nov 2009

a veji mne tam dúfam dlho pristane to 1d 🙂

vejinka
15. nov 2009

no hodin ako na kostole....tak ja prcham do postele...pa kocky 😉