Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
1. nov 2009

baby asi zabudne polovicu čo som chcela napísať 😀 ale : botasky máme z deichmanu aj zimné čižmičky -džogre-spokojnosť
vítam tahinka 😀
janac ako tak to fakt nechápem ako možu byť taký sebci ☹ 😖 🙄 moj našťastie seká dobrotu 😅 a víkendíky troche pomáha ale tebe snád aj baby pomožu, nie ?
a pipik sa ešte nemá preťahovať podla doktorky aj článkov ktoré som čítala ,lebo sa to može zapalovať ,možu sa robiť jazvičky a bude to bolieť jemne mu ho vypucujem a je žiadne cviky bolo to aj v relácii mama to vie najlepšie ale fakt majú niektory chlapci problém a musí sa to riešiť operáciou 😕

luciankasebastianko
1. nov 2009

babenky prosím, prosím zahlasujte iba jeden krát 🙂 http://janbari.webnode.sk/ Dakovala 😀

luciankasebastianko
1. nov 2009

som zabudla napísať že my sme číslo 10 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som trubka 😀

luciankasebastianko
1. nov 2009

a že kde ste ? 😕

perlab
1. nov 2009

že prváááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀

buksy
1. nov 2009

ze druhaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

terezicka
2. nov 2009

Ahojte, pekný začiatok nového týždňa prajeme
🙂 My sme boli celý víkend u našich, včera sme prišli domov okolo 20-tej...Lucka bola u našich dosť urevaná, vôbec neviem čo s ňou mám robiť. Keď ma nevidí tak je všetko v poriadku, prehrá sa aj s inými, to neni žiaden problém. Ale akonáhle zbadá aj mňa, tak je furt len na mne nalepená, nechce ísť vôbec k nikomu ( ani k Marekovi ), len na ruách u mňa by furt bola. A ak sa niekto odváži ju náhodou zobrať odo mňa, tak chytí hneď hysák. Neexistuje spraviť niečo proti jej vôli, lebo sa odo mňa odmieta pohnúť čo len na krok. Som čakala normálne že naši nás hádam aj vyhodia, lebo toľko čo sa narevala, som ani na wc-ko nemohla poriadne ísť 😅 Vôbec neviem ako to mám riešiť, čo s ňou robiť...
Z piatka na sobotu s ňou spala moja sestra, lebo mňa začala podvečer veľmi bolieť hlava. Potom som si dala varené víno, chvíľu mi bolo aj lepšie, ale potom som stihla akurát včas dobehnúť na wc-ko 😅 Lenže Lucka v tú noc vystrájala, bola skoro dve hodiny v noci hore...

llumka
2. nov 2009

Ahojte
vcera maly mal iba 1 spanok a vecer spal o 20,30hod.teraz kuka bebe tv strasne ho bavi,ale nechcem sam kukat, musi so mnou.

a ja rozmyslam co mam zacat,mam dost roboty ale neviem kde zacat 😠

k tym topankam som uz vyriesila,budem davat z papuciek vlozku do adidasiek a je to 😉

dnes nevarim mam po vcerajcku 😀

momoyka
2. nov 2009

ahojte, pekny dnicek...

my po byte chodime bose, teda v ponozkach alebo puncoskach, mala by som jej davat papucky? z pohladu zdraveho vyvoja nozicky, cosi ste o tom pisali, ale nestiham citat...

my tiez nevarime dnes, a tiez rozmyslam s cim zacat... a neviem kde..

rony253
2. nov 2009

dobre rano, Sara sa zobudilao 5.11 pozrela som presne na mobil, nakojili sme sa este som jej UM urobila, a ze ideme spat dalej, ale nekonalo sa, do siedmej sa prehadzovala v posteli a mrncala. Potom sme vstali ja unavena ako kon, no ledva zijem poviem Vam, ta sa tu hra ale inak v kuse na mne nalepena.
K topankam: my mame elefantky v tych beha po dome, su lahucke a mäkke a ma v tom pevnu nozku, nie je v tom ziadna vlozka a ani nie su vypolstrovane, vsak to robia pre najmensich tak musia vediet co robia nie?
Cizmy pojdeme este kupit, zatial tu ma po mojom krsniati ako nove, a vtych ani v jednych nie je nic ortpopedicke, musim sa za tym poobzerat.

evitkamalicka
2. nov 2009

ahoj kocky,

momo my mame vacsinou na doma papucky, ale obcas sme aj bez nich, v papuckach sa mu lepsie chodi

kamilka12
2. nov 2009

Ahojte,

my nosíme po byte papučky (RAK) ..na boso je zdravé chodiť, ale po tráve, nie po tvrdom povrchu.. 😉

Baby..už ste to tu viac krát spomínali..ale spýtam sa znova. Dáte drobcov očkovať proti kiahňom..? My ideme zajtra na očkovanie proti kliešťom a zajtra by som sa mala vyjadrit, či budeme chciet vakcína aj proti kiahňom a ja stále neviem.. 😔

evitkamalicka
2. nov 2009

my mame tiez papucky Rak a proti kiahnam ockovat nedavam

vejinka
2. nov 2009

ja idem ockovat ..inak dobre ranko

winona24
autor
2. nov 2009

ahojte...

kamil čo stojí očkovanie proti kliešťom????

buksy
2. nov 2009

ahojte
my tiez mame papucky rak... na boso len po trave a kamienkoch.. nie doma na podlahe...nieje to zdrave pre nozicky
proti kiahnam nedavam ockovat...

vejinka
2. nov 2009

do zdravotnych potrieb pojdem asi dnes..sa opytat na papucky..ale nikdy ma nenapadlo tam pozerat papucky..no nic opravime a pojdeme kuknut 😉 a cim skor tym lepsie

vejinka
2. nov 2009

joooooooj baby vcera sa ma svagor pyta ze co malemu pod kriak a ja ze opicu interaktivnu..ona cka grga zdviha ruky pije z babanovej flase..no sranda ale ked som sa sla do predajne pozriet po niecom inom a porovnat ceny v tescu a v draciku..tak som zistila ze tu opicu az od 4 rokov odporucaju no je chlpata ako das...a male deti vsetko pchaju do pusy takze som svagrovi povedala ze mu dam vediet len musim posondovat a poporovnavat ceny...takze mam co robit...inak jednou nohou som v spalni a druhou tu..takze sa necudjte ak dlho nebudem reagovat 😅

momoyka
2. nov 2009

veji, s tou opicou, segra malemu kupila ked mal asi 2 roky, viem, ze akurat sa jej strasne bal... 🙂

vejinka
2. nov 2009

vidno na malom ze je unaveny ale volako nemoze zaspal a sme hore uz dost dlho..okolo siestej vstal

vejinka
2. nov 2009

no mne maly ukazal tu opicu v katalogu...ani by som si ju nevsimla nebyt jeho iniciativy 😀

evitkamalicka
2. nov 2009

ja som tu opicu videla v Tescu aj som ju skusala, ale maly nejako na nu vobec nereagoval

luciankasebastianko
2. nov 2009

ahojte win ja som platila za dve 30 euro a ešte jednu za pol roka musí kúpiť

kamilka12
2. nov 2009

win - na nete som čítala že teraz to stojí cca 13 Eur, tak uvidím zajtra..

ja neviem čo s tým očkovaním (kiahne)..sa asi poradím zajtra s dr. 😒

johnie
2. nov 2009

ahojte
ja som sama, mala zostala u nasich vcera, chodili po navstevach, cintorinoch... a dnes je zase s dedem, lebo babina je v praci
terez tak toto iste obdobie sme mali pred nedavnom, neviem ti poradit ine len to vydrzat, ju to prejde same, aspon u nas to tak prebiehalo, len si to musis pretrpiet
my nosime papucky po dome, neviem znacku lebo kupovala mama.
cizmy mame dvoje, sme dostali a su super

miriam24
2. nov 2009

Ahojte babulky ... 🙂

Mame doma maroda ☹ chuda male ledva dycha,soply o 106 .. noc z piatka na sobotu bola desna,vobec nevedel dychat stale sme odsavali,v kuse plackal no hrozne .. dalsia noc bola zasa uplne super,som myslela ze uz mu to prechadza no a dnes rano sa k tomu pridruzil este aj kaslik ale skor mi to pripada ze kasle koli tomu ze mu tie sople stekaju dole

ale co vam poviem .. Martin normalne spolupracuje pri odsavani,vobec neplace a dokonca sa mi aj tak nadstavi s nostekom .. a pritom odsavanie bol pre nas predtym horor .. potom som skusila pocas reklamy - vtedy je v hypnoze 😀 - tak som sedela za nim a len tak zo zadu som mu strcila hadicku do nosa a odsala .. a potom akoby zistil ze sa mu lepsie dycha tak potom uz aj sam chodil s tou odsavackou a trepal nou predomnou a cakal kedy zacnem odsavat 😉

kamilka .. ja som tiez stale na vazkach ze ci ano alebo nie .. aj ma trochu stve ze som sa nespytala na nazor doktorky lebo len so sestrickou sme sa bavili ze si to mam rozmysliet a dat jej vediet mesiac pred ockovanim,neviem ale asi ho nakoniec nedam ockovat ale mozno si to este rozmyslim,fakt neviem

johnie
2. nov 2009

my nedavame ockovat proti kiahnam...klieste neviem este, ideme 24 do poradne, tak uvidim co mi povie

tahinka vitaj medzi ukecanymi septembrovkami a septembrovcatami 😵

luciankasebastianko
2. nov 2009

no ja fakt neviem či to očkovanie proti kiahnam 😒 mám strach že to bude vela na jeho organizmus ale ak budem znova tehotná a dostane kiahne tak bude prúúúúúúúúúúúser 😔

winona24
autor
2. nov 2009

ďakujem kamil......ste to objednávali u dr alebo kúpili v lekárni???? ČI???? 😝