Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
27. máj 2009

zdravim maminky, idem sa pri vas naobedovat..ak to nebude nikom vadit 😀

eweny
27. máj 2009

vejinka..babuci..aj my sa pridavame k dnesnym gratulaciam 🙂

eweny
27. máj 2009

maly je uz napraskany, a hra sa s flastickou od actimelu..tvari sa ze pije a normalne aj vydava taky zvuk 😀

perlab
27. máj 2009

no mne vadí len to, že obeduješ o pol štvrtej 😀
/ja som obedovala asi pred hodinou 😉 /

ahoj ew a dobrú chuť 🙂

eweny
27. máj 2009

no my najnovsie spavame dva hodinove spanky za cely den..to je divne pocasie, chvilu je pekne a o chvilu otras..sa neviem zariadit, ci ist ale neist von..ach jaj 😠

eweny
27. máj 2009

perlab, dakujem 🙂 skor som sa k tomu nedostala..zaspala som s malym a ked sme vstali jeho brusko bolo prvorade naplnit..a teraz som sa dostala aj ja narad 😀 noooo, tak ty si tiez presne dodrzala cas obedny..

winona24
autor
27. máj 2009

no čaute...

no perla moja je zatiaľ taký "kľuďas"ale už začína vymýšľať....takže sa teším..... 😅 😅 😅 😅

winona24
autor
27. máj 2009

ja som vypila už dve kávy a stále som ako mechom uderená....to je počkooooooooooooooooooooooooooooooo

eweny
27. máj 2009

caves winon..noooo uz to pride, uz zasne robit aj Natalka zlotu 😀

booooze, Petko ma dnes neskutocny apetit..spraskal za hrncek svojej papky a teraz laduje zemiaky z mojho fazuloveho privarku..

eweny
27. máj 2009

ja uz mam kavicku zaliatu, ale aj studena uz bude

winona24
autor
27. máj 2009

no...ona aj bez lozenia je ako čertica niekedy ...taký potmehút malý..z tých očí nič dobré nepozerá 😅 😅

perlab
27. máj 2009

tak, háro vyfúkané 😀
ideme asi nachvíľu von, nech nemám výčitky, že sme dnes neboli 😅

eweny
27. máj 2009

ved aj my pojdeme, len sa nejak neviem k tomu odhodlat..taaaaak sa mi nechce, aj doma s nim zosediviem..vonku sa prebavi spehovanim 😀

winona24
autor
27. máj 2009

mne malá zaspala v postieľke....a ja sa hrabem na nete....hľadám sedačku

eweny
27. máj 2009

to mas super, ten moj uz spat nebude..aku hladas sedacku?..autosedacku?..ci stolicku na papanie?

winona24
autor
27. máj 2009

nie nie....klasika...sedačku do obyvačky....sedaciu súpravu...momentálne sme bez....reklamovali sme,vrátili nám prachy...ale medzitým išiel muž na liečenie,tak to budeme riešiť keď sa vráti

anickaajanko
27. máj 2009

aj od nas Erikovi a Jozkovi vsetko len to dobre 😉

rony253
27. máj 2009

ahojte, dnes vas nestiham, saru mam na rukach a mrnci tu, nic sa jej nepaci a unavena je jak kon

rony253
27. máj 2009

a spat ani nahodou

luciankasebastianko
27. máj 2009

rony my sme boli vonku a asi nieto malého uriekol lebo stále plakal a túlil sa pospluvala som ho a už je O.K. možno si to len nahováram a možno to naozaj funguje 🙂

luciankasebastianko
27. máj 2009

Kde ste ? ani duša?

luciankasebastianko
27. máj 2009

😲 Kde ste ? ani duša?

claudinka
27. máj 2009

my sme akurat dosli domenka a maly haja uz asi 20 minut, teda pred 20 minutami sme dosli, boli sme len u kamosky tu par domov aj so susedou.. bolo srandy kopec, tri deti - dvaja septembrovi chalani a Momo bude mat na MDD 2 rociky + jeden malinky pes 😀 sme ich nestihali strazit a to sme boli tri na ne 😀 😀

luciankasebastianko
27. máj 2009

tak my ideme ešte nachvílu na dvor

miriam24
27. máj 2009

Ahojte .. tak na dnes som konecne skoncila s robotkou .. no a teraz ma cakaju podlahy a zehlenie .. muzik vari polievku z cerstvej xeleniny zo zahrady .. tak sa uz na nu tesim 🙂

no a dnes bol mangel kupit stol a stolicky na dvor .. tak dufam ze coskoro uz bude pekne nech to vyuzijeme 🙂

anickaajanko
27. máj 2009

ahojte baby, potrebujem poradit, ak to niekto mate, nasi dnes kupili malemu toto odrazadlo a choditko v jednom:
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...
mne sa to vsak zda prilis masivne, velke, nema to opierku chrbta, ze by mi to vymenili zajtra ak chcem rozmyslala som za to co ma bubinko vid. link, co myslite ktore je lepsie
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

jana.hcsba
27. máj 2009

teraz som sem sadla, ze napisem a uz su doma. ja som do terz umyvala riady, vesala pradlo, zehlila a sem nemala cas napisat ☹
tak idem sa venovat. 😉

rony253
27. máj 2009

Ahojte, Sara poobede ani oko nezazmurila, tak som nahovorila muza, aby sme isli na nakup, tak sme sli, ani vonku nespala, a to som uz ani nechcela, aby spala, len trosku zmeny, nie len v dome, lebo dnes je tu otrasne pocasie a fuka vietor, no po piatej sa ako tak vycasilo, tak sme sli, mala bola uplne stastna, ze vidi kopec ludi, na vsetkych sa usmievala a po pol siedmej sme prisli domov, hned som ju okupala, nakojila a ani si nestihla odgrgnut a uz mala oci zavrete a spinka. Ja ju tiez musim nechat kompeltne unavit a tak pekne bez problemov zaspi, ak ju ja chcem dat spat, tak ona nechce.
Anicka, ja chodak nekupujem, teda chcela som, ale muz povedal, ze mame tu vela schodov a boji sa aby volakde nezletela, a tie zabrany na schody je o nicom, ked ja beham hore dolu a nebudem to stale prekracovat, aj tak uz mam chrbat a krize pomaly na dôchodok, tak este toto mi k stastiu nejake prekazky v ceste nechyba 😀

rony253
27. máj 2009

ja idem tiez zehlit, lebo uz sa tu na to nemozem pozerat, ako mi zo dna na den pribuda pradlo, a potom hladam v kope a zehlim po jedno co nam treba, jak truba, dnes som dolu povysavala a pozmyvala podlahy, Sarka bola zlatunka, sedela v kociariku a pozerala na mna a na telku, kde bezala rozpravka. Idem ja daco spapat a zacat konecne zehlit. Ked skoncim az vtedy sem dojdem. papa

luciankasebastianko
27. máj 2009

anni mne sa páči ten tiger ale to je na tebe ja ho tlačiť nebudem 😀 a ďakujem za upozornenie (včera )už som sa chystala to plavacie koliesko kúpiť mali ho v Bille 😅