Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
28. máj 2009

moja čertica poobede nechcela zaspať, 45 minút po mne lozila, tak som to vzdala .... a teraz mi zaspala na rukách. .... paráda, takže dnes sa tu asi večer neukážem, ak tak po pol noci 😀

anickaajanko
28. máj 2009

no dneska sa to asi vsetci rozhodli, Branik prave vstal, bola som vymenit to odrazadlo a vzala som toho Macko Pooh a je z neho hotovy tak sa pri tom smeje, Odhovarali ma doma ze naco mi to je ze on na tom este nebude vediet a presiel celu miestnost 😀 sice dozadu cuval ako rak ale presiel a tak sa tesi, najma z truby, je tam taka ako ozajstna a jeho oblubene slovicko v poslednej dobe TITITIT 😀 chcela som mu to dat az na MDD ale je mu je to predsa jedno

ollako
28. máj 2009

...mne maly uz spi, som zvedava ako bude spinkat, ked tak skoro zaspal...no ale od tretej bol hore 😝

vejinka
28. máj 2009

ahojte my sme uz okupani a teraz pojdeme buvat..teda zatial len jeden clen nasej rodiny 😉

vejinka
28. máj 2009

my sme hore od druhej a este nespi

rony253
28. máj 2009

AHoj Veji a kocendy, Sara bola hore o pol druhej a zaspala o siedmej, ale najprv bojovala a potom sa mi podarilo ju uspat

vejinka
28. máj 2009

taaak maly uz buvaaaa 😉

vejinka
28. máj 2009

ja som dnes nejaka ani matsna ani slana..taka neutral zabudam ako keby som mala posledne stadium skrerozy (neviem ako sa pise ten nemec) a pomaly uz nevaldzem nohami pepletat a to som dnes dokopy nic nerobila ale chvala bohu z tej choroby co mi hrozila rano som sa vylizala..uz mi nic nieje 😉

vejinka
28. máj 2009

ale pisem ani madar...hruza ked som to teraz po sebe precitala 🙄

johnie
28. máj 2009

aj my sme zaspinkali ale s takym zalostnym narekom...
ten druhy zubok je uz vonku tak nas trapi... babenko male udatne.. 😉

vejinka
28. máj 2009

no maju to tie nase deticky tazkeee

winona24
autor
28. máj 2009

veji ako dvaja maďari... 😀 😀 😀

dobrý večer baby...mne už malá hajá...snáď...idem ju kuk 😝

johnie
28. máj 2009

tak na druhy pokus sme uz hadam zaspinkali...
kurnik este ze sa na to prerezavanie nebudu pamatat... chudence male 😒

winona24
autor
28. máj 2009

no už hajá 😉

ka3n
28. máj 2009

ahojte..aj moj uz haja..dnes ficim na pokec s muzom, lebo mam hadavy den so svokrou, takze nemam chut ani pri pc sediet..
chapete ona by vsetko hustila do maleho a nechape, ze ma 8m a nemoze ani kravske mlieko a tak..proste ona je supis a ja si pripadam ako zla matka..

Takze manzel si to zlizne, ale chcem aby sa s nou o tom porozpraval, lebo mna vobec neposlucha..normalne sa bojim jej dat maleho, aby do neho nieco co nemoze jest nenatlacila.

brúúú

vejinka
28. máj 2009

a ja uz hajam.. 😅

vejinka
28. máj 2009

ka3n uff pevne nervy...moja svokra je v tomto uplne inaa keby mohla tak by mi nakazala ho len kojit do troch rokov..minimalne 😀

katkausko
28. máj 2009

Ahojte babuľky moc vás všetky pozdravujem a posielam babatkám (no už vlastne veľkým zbojníkom 😀) božteky, viem že som tu dlhoooooooooooooooo ... nebola, ale neviem kde mi hlava stojí.. s dvoma deťmi je ťažké sedieť za počítačom. Máme sa celkom fajn.. máme už päť zúbkov no tieto očné nám dávajú poriadne zabrať.. 😝 Inak sme zdravé, dúfam že aj vy 😕 . Idem ešte hodiť nejaké to foto . majte sa pekne CMUK 😉 🙂

luciankasebastianko
28. máj 2009

ka3nm ja malého svokre domov tiež nedávam lebo by ho určite niečim tlačili voziť na ulici kľudne ale domov len somnou 😠 malý dnes štrajkuje tak sa ešte hrá s tatom 😖

vejinka
28. máj 2009

katkausko ahooooooj boooze fakt si tu sto rokov nebola som zvedava na natalku ako rastie 😉

vejinka
28. máj 2009

jeeeeeeej aka je zlata buchticka 😵 a tu fotku co ma sluchatka som dnes robila s Erikom presne taka ista fotka 😀 😀 ale este ju nema v pc..az zajtra alebo pozajtra inak veeelika je uz je..ako to vsetko leti 😉

vejinka
28. máj 2009

tak kocky idem spat ...zacala ma hrozne boliet hlava 😠

dobru noc

winona24
autor
28. máj 2009

no baby ?????

winona24
autor
28. máj 2009

pozeráte ordináciu??? tak takto podobne som rodila aj ja....že "už nevláááááádzem" 😀 😀 😀

perlab
28. máj 2009

čaute,
tak Romanka o 21,00 zaspala, neuveritešné po tom, čo si o 18,00 schrupla na 45 min

lucindela
28. máj 2009

ahojte...
akurat som dopozerala ordinaciu... 😀 ten net je uzasna vec...ked sa to da takto pozerat... 😀 😀 😀

perlab
28. máj 2009

no a dala som ju spať do mešteka /spací vak/, nech toľko v noci nešpekuluje, ... uvidíme, sná´d ju to trochen pribrzdí ...

perlab
28. máj 2009

ordináciu som pozerala aj ja, romula zaspala presne cez break ... win, a mne to prišlo ľúto, že ja som tak nekričala 😀 , mala som sekciu

perlab
28. máj 2009

ozaj, pozerala som link na tie liliputi topánočky, má to baba zo šale, tak som jej hodila mail, či sa dá prísť a odskúšať ... určite jedny kúpim ... celkom ma to zaujalo ... tie topky sú moc sympatické

winona24
autor
28. máj 2009

no tak perla ja som ručala aj za teba..... 😅 😅 😅 😅 😅