Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

miriam24
18. jún 2009

No Martinko mi konecne pred pol hodinkou zaspal .. ale ako? kuk sem https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... .. posledne dve fotky .. no ale aspon ze sa mu to konecne podarilo lebo uz nevedel co zo sebou

miriam24
18. jún 2009

no ked placete tak to radsej teraz nebudem otvarat .. mam dost roboty dnes a musim sa sustredit a ked citam alebo vidim ze sa nieco zle deje ostatnym detom tak vzdy ma to hrozne zoberie,od kedy mam maleho tak vsetko to beriem nejak osobne 😔

bubinko83
18. jún 2009

baby ozaj a kedy mate to stretko? 😉

miri maly je zlaty ako zaspal.Ved je jedno akym sposom hlavna vec že spi.A pozri sa ako včera zaspal naš Filipko.Posledne dve fotky v albume. 😀

anickaajanko
18. jún 2009

martinko je riadne chutnucky, riadne leháro 😀 😀

anickaajanko
18. jún 2009

bubinko uz zajtra

ka3n
18. jún 2009

no babeny, ja uz zbalena, este sa mi par veci schne, to potom hodim do tasky, este vlasky umyjem a je to ok..

anickaajanko
18. jún 2009

no ja stale nie

miriam24
18. jún 2009

Bubi .. no podareny 🙂 veru ked su unaveni tak zaspinkaju vselijak 😉 inak Martinko ma tie iste zeleno-zlte pancusky a aj to bodyno kde akoze fajci 😉

luciankasebastianko
18. jún 2009

ahojte tak ja sa sem už vobec cez deň nedostane malý spí málíčko a stále si vyžaduje pozornosť a chodenie
anni dúfam že Brankovi už je lepšie
miriam tak to je pohoďák ten Maťko

anickaajanko
18. jún 2009

Bubi skvela fotka
lucianka dakujem uz je lepsie uvidime do rana
babenky mam otazku kedy ste davali prvy krat vysetrit moc drobcom, mne dneska vravi ze ak sa mu nepolepsi v pondelok mam doniest, ja sa pytam a to mam ako odobrat, ona na to ved viete, brali sme a ja jej nie este vobec, tak mi povedala ze v lekarni ten sacok a tak, ale ostala z toho velmi zaskocena ze sme este nebrali vzorku mocu, mam pocit ze nieco zanedbala

luciankasebastianko
18. jún 2009

😀 PRAJEM ŠTASTNU CESTU A KRÁSNY VÍKENDÍK NA LIPTOVE 😀
zajtra ideme plávať,dostanem sa k PC až večer tak, aby som vás stihla

vejinka
18. jún 2009

nam tusim ked mal pol roka tak kazala doniest moc

vejinka
18. jún 2009

v zdravotnickych potrebach maju take sacky..stalo to 50centov takze neni to drahe a je to taky uzky sacok s kolieskom lepiacim to koliesko odlepis nasadis do otvoru pndura a zalepis 😉 das plienku a cestou k doktorke sa vycikal..ona toho nepotrebuje vela..staci malicko 😉

vejinka
18. jún 2009

ludia dakujemeeeee 😉

bubinko83
18. jún 2009

anicka,nam brala raz moč dokina.Mal tušim 6 mesiacov vtedy. 😉

luciankasebastianko
18. jún 2009

anni ani nám nebrala moč, ale zato krv z hlavičky lebo nemohla najsť žilú

anickaajanko
18. jún 2009

kupila som to stal 0,21, len mi ide o to ci ta doktorka nezanedbava veci, v poradni sa nedozviem nic, a teraz zistim ze mu mala zobrat moc pred 4 mesiacmi pomaly

sasasx
18. jún 2009

ahojte
prisla som zapriat stastnu cestu a perfektny vikend vsetkym stretkujucim🙂... a pekny vikend aj ostatnym

jurocko
18. jún 2009

ahojte...tam my sme tiez zbaleni a uz len par veci a kozmetiku a bude hotovo...... 😀 jooj ako sa tesim...katrin na teba sa velmi tesim fakt sa ta uz neviem dockat... a karin od rozrusenia nemohla zaspat a vystupenie bolo v skolke uzastne

jurocko
18. jún 2009

idem zehlit 😝 😠

ollako
18. jún 2009

ahojte maly haja.., a ja nemam zbalene absolutne nic, ale ved ideme len na vikend, tak ak nieco zabudneme tak to nikede kupime 😝 ...nejako sa mi do toho nechce, ved zajtra rano to zbalim a potom vyrazime...ved mam zoznam co chcem brat..takze by to mala byt rychlovka 😉

bubinko83
18. jún 2009

aj ja vam prajem babulky nech sa vam stretko vydari ,štastnu cestu všetkym a urobte veeeeeeeeeeeeeela fotiek. 😉 Tešime sa na ne aj s Filipkom 🙂

eweny
18. jún 2009

ollako, ty mas aspon zoznam..ja som ho chcela urobit, ale akosi som sa k tomu nedostala..tak zrejme budem hadzat, co uvidim 🙂

anicka, ani my sme este nebrali moc k lekarke, zatial ho nechcela

eweny
18. jún 2009

vcera sme boli na to vysetrenie refluxu, Petko absolutne nechcel spapat mliecko, nasilu som to do neho liala, potom striedala s cajikom, len aby bolo mozne urobit sono..doktorka sa natrapila, skoro nic tam nevidela, lebo tekutin v brusku bolo malo, ale nakoniec nam dala papier, ze reflux pretrvava a do jedneho roka mame narok na predpis mliecka..tak fajn..u pediatricky mu brali kontrolne vytery, tak sa mam na co tesit, co mu tam zas vyjde..inak ta doktorka co robila vysetrenie refluxu, mi povedala, ze ked ma zlateho stafylokoka v ockach a aj v nosteku, tak ho bude mat aj v brusku..a ze sa to vyliecit neda, len na nejaky cas utlmit..no uzas!

ollako
18. jún 2009

ewen tak to mate fakt "super" s tym stafylokokom ☹ ...juj nech sa toho Petko rycho zbavi! Ja verim, ze sa to da 😵

luciankasebastianko
18. jún 2009

Dobrú baby 😉

eweny
18. jún 2009

a vyzera to tak, ze Petko ma nejaku alergiu podla priznakov co som opisala doktorke a kedze ja som mavala ekzemy, a ze chlapci vacsinou vsetko po maminkach dedia, tak je to velmi pravdepodobne..kazala nam davat fenistil, lebo ze sa takym malym detom nerobia testy, tak musime pockat..ze by bolo dobre, keby sme presli na HA mliecko, lenze kedze kvoli refluxu musime brat AR mliecko, tak to nie je mozne a kombinacia tych dvoch neexistuje..ach jaj, este co sa na nas nalepi..ja uz mam toho naozaj dost ☹

eweny
18. jún 2009

ollako, ja uz ani neviem ci sa to da, alebo neda..kazdy doktor mi povie inak, tak ja uz neviem..najviac si zelam, aby sa mu tie ocka polepsili, aby sme neboli vecne zaslzeni, zakarpaveny, ocka zapalene hocikedy atd..

ollako
18. jún 2009

ewen to ma mrzi, ale neboj to prekonate 😉 za rok si uz nato ani nespomenies
ved som Ti pisala, ze aj moj Petko ma asi ten reflux...je to trapenie, chudatka deturence 😖

eweny
18. jún 2009

a vrcholne neznasam, ked sa ma kazdu chvilu niekto pyta, ze ci plakal alebo ze preco ma take ocka???..preco je taky karpavy?..ma nebavi to stale vysvetlovat..ludia si hadam myslia, ze ho hadam ani neumyvam..ach jaj!..zas sa vam tu stazujem, prepacte..ale nejak to zas na mna dolahlo..