Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
23. júl 2009

ahojte 🙂
aj my mame dnes 10 🙂 strašne to fakt leti, tie mesiace... všetko naj aj Petkovi, Hanke, Natalke 😉
Vcera sme boli na kupku 1x v Blave na Delfine so svagrinou a stretli sme sa aj s Claudi a Lubkom 😉 to su strasne tepla tieto dni, normalne je vnutri najlepsie 😝 😝
Nasmu malemu papat chuti aj v tychto dnoch, aj spinka dobre aj cez den aj v noci, v nedelu mame krstinky,tak sa tesim, ze sa trosku zideme rodinka pokope.

natasa8
23. júl 2009

Hanke a Maximkovi vsetko najlepsie k 10tim mesiacikom 😵 😵 😵 😵 😵

ja som sa konecne dostala k tomu aby som sa naobedovala, malu som dala do postielky, radsej ani nejdem pozerat co robi lebo je ticho....

martinka... zavidim ze vam tak chuti, co by som ja za to dala 😔
my sme mali teraz napr. olovrant - zjedla 3 lyzicky banana s jablckom a 4 krat si dhryzla z banana a z toho 2 krat vyplula 😠

ked sa zobudi pojdeme na ihrisko, snad nas komare nezozeru 😉

winona24
autor
23. júl 2009
rony253
23. júl 2009

ahojte, mala zaspala pre pol deviatou, v tomto teple vobec nevie zaspat chuda moje, vlasky komplet spotene no uz zabuvinkala.
a konecne mame muchotravkovsky bazenik, najprv v nom Sara v pohode sedela potom sa len von trepala.
musim uz aj ja dat fotos

rony253
23. júl 2009

win super je mala, zlatunka 🙂

luciankasebastianko
23. júl 2009

ahojte tak mne to dieťa ešte nespí a behá SAM hore dole po celom dome teda po 1poschodí a strašne sa teší 😀 naháňajú sa s tatíkom som naňho taka hrdá
Hanke a Maximkovi všetko naj 😉 😉 😉
win kuknem fotočky

luciankasebastianko
23. júl 2009

jééééééééé krasna a to prostredie 😀

claudinka
23. júl 2009

my papame teda statne tieto dni, iba so spanim v noci mame problem.. kazdu chvilku sa od tepla prehadzuje 😒 my sme boli vcera na delfine sa kupat a dnes na kuchajde, no nemozem porovnat, to je sto a jeden..

claudinka
23. júl 2009

zajtra rano idem na mileticku.. kuknut si saty a plavky a malemu alebo sebe, este neviem ako to spravim, pas urobit.. dnes sme boli rano s muzikom v poluse, schvalili nam flexipozicku 7500 eur, tak aspon zaplatime dlhy a snad sa prestahujeme do ineho prenajmu, kym teda nevybavime hypoteku a potom sa vsetko uvidi.. potom sme boli doma, o jednej som bola s malym vonku, dobehli sme domov sa najest a sup na kuchajdu za kamoskami.. tak bolo super, dva bazeniky, polstan a deti stastne jak blchy 😝

perlab
23. júl 2009

ahojte babulky, v poslednom čase nemám čas sem chodiť, zastavím sa kuk fotečky a videjká na fb,a tot vsjo.

blahoželáme všetkým oslávenčekom .... ten čas neskutočne letí

zuzana1710
23. júl 2009

ahojte..my sme mali dnes prvu vaznejsiu nehodu..natrhla si hornu peru a teraz vyzera ako keby bola boxovat..ma to cele podliate krvou a riadnu modrinu na puse...najskor asi 5sekund nic a potom obrovsky rev a ked som ju zobrala na ruky,tak som nevedela,ze co sa stalo,bo som umyvala riad a ona sa hrala..a az ked som ju odtiahla od seba,tak z pusinky sa jej valila krv a ja cele tricko-biele od krvi..jak na zabijacke..bolo mi jej tak luto.ale ako vravi dedo-kazda selma musi byt poznacena 😀 😀

perlab
23. júl 2009

jej, zuzi, to mi je ľúto .... no máš doma juliu roberts teraz 😉

luciankasebastianko
23. júl 2009

zuzi ☹

claudinka
23. júl 2009

perlab tusim robime to iste.. tiez iba fotecky nahadzujem a kontrolujem postu.. na FB je to predsa len vsetko rychlejsie ako tu, tak tam travim viac casu..

zuzi juj esteze sa jej nic vaznejsie nestalo.. ale urcite vystrasi aj toto 😒

luciankasebastianko
23. júl 2009

baby musím sa aj ja prihlásiť na FB aby som dala aj videjko jak maly behá

claudinka
23. júl 2009

luci urcite sa prihlas 😉 je to prca.. uz iba kvoli tomu kvantu fotiek a videjok..

ok lucim sa krasny dnik, zajtra som tu cez obed 😉

luciankasebastianko
23. júl 2009

ahoj claudi 😵

zuzana1710
23. júl 2009

perla,preco j.roberts?? 😀 😀

claudi,no ja ked som videla,ze sa jej vali krv z pusinky,tak hned prve,co ma napadlo,tak,ze si vyrazila zubky..ale tie mala cele 😀 😀 no chvala bohu,ze nic vaznejsie..minule zase vyliezla na postel a sadla si nestastne na kraj postele a bach dolu hlavou..ona je hrozny sinter a ja nestiham sledovat...asi dam na cely byt nalepit len molitan a vsetko ostatne dam vystahovat...uz som zufala z toho,co si stale ublizuje a potom vyzeram jak neschopna mama..aj k dr,ked sme isli,tak vsetky deticky kludne a bez modrin a zairinka cele nozky,celo a zadocek modrinove a stale nieco vystrajala..v 40-ke budem uz na beton sediva. 😝 😝 😝

luciankasebastianko
23. júl 2009

tak ja už šediviem teraz ja to stihnem do 30 -tky ☹

zuzana1710
23. júl 2009

luci,srandujes? 😨

zuzana1710
23. júl 2009

jeziiis..kebyze nemam uz sportak,tak jednoznacne beriem tento...ma vsetko,co som chcle aby mal sportak a hlavne ma preklapaciu rucku... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
http://www.enikibeniki.sk/shop/index2.php?optio...

johnie
23. júl 2009

ahojte,
zuzi tak tvoja selma uz takto?? daj jej za mna bocenu chuda mala...
moja selma dnes bola zas u babky, no nastastie dosla bez novej modriny... 😎

luciankasebastianko
23. júl 2009

zuzi bohužial nie ☹

zuzana1710
23. júl 2009

johnie,dakujem dam jej bocenku...potesi sa 🙂 no je hrozne nezbedna..a ked jej nieco zakazujem,tak to robi najust a este pozera na mna s takym uskrnom,ze aj tak to urobim... 😅

zuzana1710
23. júl 2009

luci,tak to mi je luto...ale nastatsie su farby na vlasy a mozeme to zakryt 😀 😀 😀

luciankasebastianko
23. júl 2009

minuli rok bolo toho namňa dosť vela dokončovali sme dom ,mamine zistili rakovinu, malí bol hore kazdú hodku takmer 2mesiace a tento rok je to tiež veselé 🙄

luciankasebastianko
23. júl 2009

maly maly maly 😠

johnie
23. júl 2009

ja stale hovorim ze mame v angline sa tomu hovori ze tom boy - ked je dievca vymyselne jak taky chlapcisko... no a moja je, a ked jej ukazujem nono tam nechod... nono nechytaj telku, kable, elektriku a pod. tak mi ukaze na obraz ze cica, Ďe je? co jej mam na to povedat...

jana.hcsba
23. júl 2009

ahojte 😎

luciankasebastianko
23. júl 2009

potrboval by som si dať melír ,ale ešte mi aj padajú s toho kojenia 😒 no strach ešte že ich mám tak do blond a nieje to vidieť