Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
30. júl 2009

natas, ahoj..nuz mali sme pokazeny PC a na notebooku sa mi velmi nechcelo chodit surfovat..

Petkove ocko?..nuz lave je uplne super, ako zazrakom..vobec neslzi, nehnisa..no parada..ale prave zial nie, stale je to rovnake, takze budeme musiet ist na ten zakrok..len sa rozhodujem, kedy sa objednat..asi pockam este, mozno az ked zacne chodit sam, ze by som ho tam lepsie za tie 3 dni prebavila..a hlavne ked nebude tak horuco..

natasa8
30. júl 2009

to mi je luto ze musite ist na zakrok 😔

urcite pockaj po prazdninach, kym prejde dovolenkove obdobie..... to sa vedsinou riesia len surne pripady.
Budem vam drzat palce, aby ste to svladli lavou zadnou 😉

eweny
30. júl 2009

natas, aj mna to velmi mrzi a trapi, ale zial ine vychodisko nemame..chcem aby mal uz konecne navzdy s tym ockom pokoj..uz sme si toho dost vytrpeli a vytrapili sa..ano, pockam..nemam aj tak teraz chut ist do nemocnice..

eweny
30. júl 2009

a Katka ako?..uz lepsie papa?

eweny
30. júl 2009

baby, chcem sa opytat..boli ste uz s detickami na kupalisku?..ja sa neviem rozhodnut, ci ist alebo neist..tu nablizku vo Vyhniach je termalna voda..

natasa8
30. júl 2009

eweny.. Katka dneska papa, 😕 nechcem to zakriknut.... snad to bude pokracovat ... Na obed spapala nejakych 100g, co sa nam nestalu uz asi mesiac 😅
v piatok idem na cely tyzden ku nasim, mimo domu sa nepyta tolko kojit tak dufam ze sa viac rozpapa normalneho jedla.

kupalisko ti neporadim, moja mala sa clapka len v bazeniku na balkone (dnes sa tam aj vykakala 😠 😅 )...

skrecok
30. júl 2009

Uz som tu, kupila som malemu maslo Rajo a uvidime...Hneva ma to, ze dnes poobede nechcel spinkat, takze super 😠.

Inak co sa tyka kojenia, ja ho kojim cez den 4 krat a v noci ani nehovorim. Budime sa cca 2-3 krat. 😖 Lenze maly malo pije z flasky (cca 50ml cez den) a preto ho nahradzujem kojenim, aby mal dost tekutin.

Eweny, maly sa uz kupkal v Aquaparku (termalnej vode) v Senci, predtym v Aquacity Poprad a v pohode. Aj doma mame bazenik ale nie je to bohvieco, on potrebuje "spolocnost" 😀 .

skrecok
30. júl 2009

Inak baby, uz mate nejake tipy na darceky k 1.narodeninam? 😝

miriam24
30. júl 2009

tak ja by som uz s takymto malym nesla ani na kupko ani na jazero .. ked tak mu zobrat maly bazenik a aj vodu ... moj maly ma zapalene ocko zo Senca .. teda doktorka sa hned pytala ze ci sme sa s nim boli kupat na jazere a ked sme povedali ze ano tak ze je velmi pravdepodobne ze to ma z tej vody .. no a kamoska bola s malou na jednom kupku v BA a dostala salmonelu .. nastastie je uz ok ale mala ma len 1 rok a 2 mesiace takze to mohlo byt velmi nebezpecne .. takze moj nazor je ze ist sa kupat to hej ale deti by som do vody nedavala

mishusha
30. júl 2009

ahojte, mirka tak teraz si ma riadne vystrasila.... my sme sa boli kupat na termalnom len raz....ale nie v tej liecivej teplej ale v normalnom chlorovom bazene sme sa clapkali...ale ked teraz citam, co vsetko sa moze stat.....brrrr.... tak radsej doma len na zahrade budeme bahnit.

eweny, a co ma maly s ockom, ze musite na zakrok??? my sme ako trojmesacny boli na prieplachu dvakrat kvoli upchatym kanalikom 😢

maslo som este nedavala...ale skusim 😉 na vase rady dam

a co sa tyka tavenych syrov, baby, tak pozor....lebo obsahuju velke mnozstvo soli a tych pridavnych latok...takze malym bysa do roka urcite nemali davat 😖
ta lucina je super, alebo zerve syry 😉

rony253
30. júl 2009

ahojte, Sara mi uz spi a to bez kojenia alebo UM, nic nechcela, neskoro som jej dala olovrant a aj caj popila a s tatom jedla jogurt no pojedla toho habadej a ja mam teraz plne prsia a som na nervy. odsavacku som uz odniesla spät do nemocnice a ked mi tottal stvrdnu prsia a ona nebude chciet, neviem co budem robit.
mne je to neprijemne stlacat si bradavku, aby som si odstriekala, uz sme sa smiali s muzom, povedal, ze on nema chut na MM aby mi odsal 😀 no jednoducho fantazia. Ked som ju dala k prsu tak mi len kuse do bradavky, to pila rano naposledy mlieko a to nie moje lebo len kusala ale 60 ml umeleho co je nic a teraz ziadne mlieko, tak ja uz neviem co s nou mam robit.
chcem sa vas opytat, ci uz mozem dat, taky smotanovy vanilkovy puding. nie je kysly ako ine jogurty ale taky pudingovy, lebo dnes moj muz taky jedol a ta koza s nim, praskala to jedna radost len raz som ju takto videla jogurt jest. tak neviem co take moze.

rony253
30. júl 2009

ja ju asi nakojim v spanku, ako tak rozmyslam, dam jej este hodinu a potom si k nej lahnem a fuknem jej prso. no uvidime.

terezicka
30. júl 2009

Krásny večer prajeme, dnes sme boli v poradni, Lucka váži 8200g a vlastne všetko je ok, toto bola taká rýchla poradňa lebo ani do stravy nám nekázala pridávať nič nové. Ďalšiu máme presne v deň narodenín a budú Lucku aj očkovať, tak dúfam že bude v pohode aby sme mohli pekne osláviť potom ten deň 🙂 A inak všetko po starom, zajtra idem k našim na celý deň, aspoň vypadnem a zmením trochu vzduch...

mishusha
30. júl 2009

puding vemi neuskodi...aj ked sa ma davat az po roku....ale my sme uz tiez mali a chutilo...hlavne neprehanat a vsetko bude ok no nie? 🙂

luciankasebastianko
30. júl 2009

ahojte tak dnes poobede sme nespali a teraz už odfukuje dúfam že to vydrží 😒
rony ten jogurt je o.k ak nie je moc saldký a mastní ja som dala malému raz pribináčk a potom mu bolo ťažko je to trošku mastnejšíe ako activia biela ktorú papáva 😝

rony253
30. júl 2009

no ja teraz umrem, moj muz mi teraz povedal, ze ked som ja teraz o pol siedmej prezliekala periny a pripravovala vanu na kupanie, dal jej zopar kuskov zemle s maslom, no sok som teraz dostala, ja plne prsia a ona zemlu s tatom je. lebo on jedol a ona vraj chcela, vsak jasne ze chcela, ta je zatazena na zemle, uz ked v obchode kupujem musi mat jednu v ruke a uz zuzle 😀
no nasral ma fest.
a inak ja jej davam normalne maslo, ziadne ramy alebo pod. aj do jedla jej davam maslo, lebo olivovy olej je moc aromaticky a to mi potom nechce jest, tak dam trosku masielka a papa.

luciankasebastianko
30. júl 2009

rony ja som MM využívala ako živu odsávačku ale ked nemáš chuť 😀

rony253
30. júl 2009

luci to vazne? 😀 ja si ale na bradavku asi nedociahnem 😀

luciankasebastianko
30. júl 2009

rony a to si rano písal ,že sa ti asi straca mlieko a tu to máš 😀 pošli trocha maly bol znova hore tak zase cuckal a už tam fakt nič nemám 😖

rony253
30. júl 2009

luci, ja neviem mozno som v noci mala, len sa mne zdalo, ze nemam, boli take nijake, a teraz total plne, skusala som malu teraz prilozit, ale nechce, tak este urcite syta.

luciankasebastianko
30. júl 2009

a sme samééééééééééé bojim bojim 😕

luciankasebastianko
30. júl 2009

tak som sama tak teraz už ozaj bojím 😀

luciankasebastianko
30. júl 2009

čo mám pokazený net ☹

vejinka
30. júl 2009

kde si sama? 😉

luciankasebastianko
30. júl 2009

jéééééééééééé veji ahoj

luciankasebastianko
30. júl 2009

ja som dnes spravila album na moja svadba tak ak xcete kuk http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

luciankasebastianko
30. júl 2009

a čo je dnes streda? tak ja končííííííííííííííím 😠 😀

ka3n
30. júl 2009

eweny, aj ja davam malemu uz vela veci a moc mu ani na dvojo nedavam...minule krasne papal plnenu papriku, hocico, vsetko mu chuti, dobre mu travi a tak som rada..on si krasne sam odvykol od prsa, som mu raz skusila dat a uplne sa trhal nechcel, tak my papame iba cez den a v noci cajik.

ka3n
30. júl 2009

skrecok, ja som malemu kupila avent termo hrncek na zimu, zevraj mu teply cajik nevychladne v lekarni v tescu v SC, potom som mu teplakovu supravu adidas objednala a chcem este nejake hracky od Fisher price..takze tie hovoriaci hrniec alebo "ucime sa riekanky" a este neviem...

vejinka
31. júl 2009

prvaaaaaaaaaaa? 😕