Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
1. aug 2009

tak toto je sila..cely den ani nohy 😔

silwietta
1. aug 2009

veji dnes bol krasny den, asi vsetky boli vonku pri vode...

ja som rano upratala, poprala, navarila obed a potom dosli kamosky, skocili sme na Cerveny kamen a potom do sadu janka krala na prechadzku a potom ku kamoske do prerobeneho bytiku na kolaudacku, sme sa tam mali vratit ked uspime maleho, ale moj najdrahsi manzel nevybavil hlidani, tak sedim doma 🙄
ja som vedela, ze mam maleho ulozit tam a by sme posedeli, ach jo, zase som ho pocuvla a je to na figu 😠

klaudinka21
1. aug 2009

ahojte babizne, u nas bolo tak trosku pod mrakom ale potom zase hnusne teplo hruza, Natusa dnes spi len vonku lebo dnu sa jej vobec nedalo zaspat 🙂

klaudinka21
1. aug 2009

no kde ste vsetky teraaaz 😕

silwietta
1. aug 2009

ja som tak trosku tu...

mne Misko spal len doobeda doma, a poobede ani sekundu 😠
ale aspon teraz vecer odpadol bez pipnutia 😝

klaudinka21
1. aug 2009

no my sme mali trosku trapenie, lebo som nechala tata nech je s nou ale neosvedcilo sa mi to ale uz spinka konecne chudiatko male, teraz jej idu zuby asi horne tak je aj zato take nervozna 😖

silwietta
1. aug 2009

juj ake to bude ked pojdu zuby si ani neviem predstavit, este nema ani jeden... a na tata sa chystam nechat nocne vstavanie dnes... sa nanho hnevam, tak nech si to uzije... lebo inak ho pred tym chranim a stale vstavam ja aby sa chudacik vyspal, ale dnes si to vyzere chalan 😔

eweny
1. aug 2009

dobry vecer dievcata..ja len nakuknem..docitavat teda nie je co 😝

inak mali sme hroznu noc, kazdu chvilu bol hore, plackal, prehadzoval sa, tak som si ho o jednej zobrala do postele, aj tak som tam teraz sama, dala som mu mliecko..ale pokracovalo to dalej..kazdu chvilu hore ☹ potom som vsak zaspala a strhla som sa..pozeram, Petko nebol pri mne..citila som, ze mi lezi na nohach, uplne dole na chodidlach..stacilo uz len maly premet a tresol by cely dole z postele..takehoto ja mam cestovatela ☹

klaudinka21
1. aug 2009

heeej tak dnes mame spolocnu temu nasrate na chlapov chi chi chi ja napodobne 😀

eweny
1. aug 2009

a dnes som odhalila pricinu tej hroznej noci..v pusinke vykukol 8. zubcek..tak snad uz dnes bude kludnejsi..

eweny
1. aug 2009

tak do tej temy sa pridavam aj ja..uz od stvrtku vecera som nabrusena 😀

silwietta
1. aug 2009

a vasi co vystrojili?

eweny
1. aug 2009

silwie, spravne..treba mu to dat pocitit 🙂

silwietta
1. aug 2009

inak asi sa nenajde den, ze by sme neboli aspon jedna naserkana na polovicku, ze? nas rozculuju chalani nezodpovedni... take dobre baby maju doma a tak malo si ich vazia 😔

eweny
1. aug 2009

skoda reci 😠

eweny
1. aug 2009

silwiettka..presne tak 🙂 zasluzili by sme si trosku viac z ich strany 😉

klaudinka21
1. aug 2009

silwi presne tak, tak ked moze byt aspon cez vikend doma a povenovat sa malej nieeeee on musi ist prec a sme sa dohodli ze pride skoro poobede a dokonca prisiel az okolo siestej som myslela ze ma porazi ani upratane ani navarene lebo to dieta neposedi a furt len chodit a chodit nie ze sa drzat,ona sama chce ist a to musim clovek furt za nou aby sa neskydala zase tak hnusne ako naposledy,otras proste 😠 ale som mu ju dala okupat napapat a potom som sa modlila aby pri nom zaspala trt makovy mama je mama 😀

claudinka
1. aug 2009

ahojte, my mame dnes s mojim muzikom dva roky chodenia 😀 😀 boli sme na rybach za svokrovcami, bolo super, som sa vycvachtala vo vodicke, tak som unavena.. uz sem ani nestiham chodit 😒

silwietta
1. aug 2009

no moj mi aspon rano pomohol upratat, ale potom ja som varila obed, prala a on si pozeral telku a po obede si isiel pospat lebo bol unaveny 😅

klaudinka21
1. aug 2009

claudi tak to ste mali paradny program aspon niekto chi chi chi....
silwi chudacik unaveny 😀

ka3n
1. aug 2009

ahojte babenky..win, neviem ako to vyzera na tom drazdiaku, tiez si myslim, ze je tam skareda voda, ale bratrnacova zena tam chodi s 11mesacnym a aj druha kamoska..som to raz videla iba tak z dialky a zdala sa mi skareda..tak neviem..

My sme dnes boli u mamy, potom s bratrancovou zenu, co ma toho malickeho, sme trosku posedeli u nich na zahradke v bazeniku a tak..potom teraz vecer sme isli k nam do senku na akciu, gulas,ciganska..teraz uz maly haja a my sa nevieme rozhodnut, ci zajtra do SC na jazera alebo do Galanty do GAlandie - thermal..

silwietta
1. aug 2009

claudi tak pekne vyrocko prajem 😉

luciankasebastianko
1. aug 2009

ahojte babenky tak ešte pečiem koláčik zajtra prídu krstkovci 😀
a tiež ma nasral lebo sa nemôže venovať malkému ani chvílu 😠

klaudinka21
1. aug 2009

🙂 idem ja uz spat lebo ma lame dieta konecne spi v pohode tak mozem aj ja, babizne dobru noc vam prajem a deturence nech spia az do rana 🙂

silwietta
1. aug 2009

no do drazdiaku by som ani ja svoje dieta nedala... ja sama by som sa tam nekupala... ani na Kuchajde, sak tam to furt bola sama sinica...brrrrrr

silwietta
1. aug 2009

klaudi tak si oddychni a prajem ti nech ti dieta spinka do rana 😉

claudinka
1. aug 2009

klaudi ahoj segra moja milovana 😝 😝 ako sa s Natalkou mate?

klaudinka21
1. aug 2009

ozaj kedy sa chystame na druhe kolo tehulovania? chi chi chi 😀

ka3n
1. aug 2009

silvus, dohodli sme sa s johnie, ze vo stvrtok alebo piatok sa stretneme v TT, mozes? zariadime sa podla nej? ..teda ja mozem hocikedy.

klaudinka21
1. aug 2009

silwi nasa bude urcite a rao bude po nas hrcky hadzat aby sme uz vstavali ako kazde rano:O)))
claudi celkom dobre az na to ze nam idu horne zubky tak je nervava chudiatko ani ta mast uz nepomaha ci gel ci co to je 🙄