Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

dadadulka
11. aug 2009

ahojte 🙂

my tiež perieme v klasickom prášku 😉 noc bola celkom fajn, len raz sme pili čajík 🙂
natas to zlostenie poznáme, tiež sa mu nepáči, keď mu niečo nedovolím 😒 prcek malý...

blahoželáme oslávencom 🙂 🙂 😉

babuci
11. aug 2009

ahojte babule.

kusok som vas docitavala a vidim, ze aj vam uz deticky chodia. Nas krpec chodi uz sam asi take 3 tyzdne. Je to take nemotorne a dost pada, ale uz ani vonku nechce aby som ho drzala. hneva sa, ked ho chytim za ruku.

este ho kojim a hodte sem radu, ktora ste uz odstavila babo. ale taka, co ste babo uspavala na prsniku. pomooooc, ved ja netusim, jak on zaspi bez prsniku. Normalne mi pije umele mlieko vecer aj rano a aj tak ho viem uspat len na prsniku. aj vecer a aj na obed.

babuci
11. aug 2009

este k ockovaniu. my sme uz mali ockovanie minuly tyzden a nechala som sa ukecat a pichla mu obe naraz, vraj uz je vacsi a nebude mat ziadnu reakciu.

prd makovy.... mal teplotu a od pol druhej do piatej rana bol hore a mrncal alebo plakal. uplne bol nesvoj.

miriam24
11. aug 2009

Ahojte 😉

tiez sa pripajame a blahozelame dnesnym oslavencom 🙂

maly mi prave rozobera DVD-cka ale nastastie si vzdy len obaly obzera .. pekne jeden po druhom takze to ma taku zabavu na pol hodku minimalne

mne maly este sam nechodi .. stale hlada moje ruky .. vtedy skoro az beha ale ked ho chcem pustit ze nech skusi ist len s jednou rukou tak sa zastavi,zaprie a nechce sa pohnut dalej kym mu nedam aj druhu ruku ..

babu .. ja by som uz tiez chcela prestat ale mliecka sa maly nechce vzdat .. mne poobede pomoze ked ho dam spat ked uz je uplne unaveny a vtedy mi zaspinka niekedy aj bez cumla a na prsnik si ani nespomenie a vecer ako kedy .. niekedy mu staci taka redsia kasa a po nej zaspi .. niekedy si musi pocuckat .. ale snazim sa ho dat spat vzdy po papani - po obede .. vtedy si nikdy nepytal cucnut

miriam24
11. aug 2009

alebo este mi byvala spoluziacka hovorila ze ona odstavila maleho uplne v 15.mesiacoch tak ze maly isiel na tyzden k jej rodicom s tym ze sa vobec nevideli .. ze bolo vela placu aj z jednej aj z druhej strany ale zabralo to .. no ale tomu by som sa chcela vyhnut

johnie
11. aug 2009

ahojte...
tak som pobalila seba muza aj sofku a mozeme ist na dofcu finally
babu jedna znama odstavila drobca v priebehu dvoch dni - uspavala ho na prse... odstavila ho tak ze si dala ocot na prsnik
tak neviem skus mozno zaberie

inak gratulacie oslavencom a skore uzdravenie marodom

cauteeeesaaaa 😝

buksy
11. aug 2009

ahojte...
blahozelame vsetkym oslavencom...
a chorym drobcekom rychle uzdravenie...

natas.. dnes asi bolo nieco vo hviezdach alebo co...lebo aj my sa inokedy budime aj 5 - 6 krat a dnes sa petka zobudila iba o stvrtej.. som ju nakojila a dala spat do postielky a potom sa o siestej trosku prebrala ale to stacilo dat iba cumel a spala az do osmej... to som teda vobec nepochopila ze len raz papala... no keby to tak chcelo ist aj dalej ale podla mna to bola nahoda...
ale teraz mi uz spi vyse dvoch hodin a inokedy to byva maximalne hodina a pol tak dufam ze nebude chora ...
sa mi to dlhe spanie nejako nepaci...

johnie... prijemnu dovolenku... kam idete? my sme sa minnuly tyzden vratili a bolo fakt super... tak si to uzite..

ollako
11. aug 2009

Ahojte dlhsie som sa neukazala, kedze stale niekde lietame 🙂 a kedze dnes prsi tak som si nasla cas...
baby pomooc mne maly nic nepapa, z kazdeho len troska a dost, a ked mu dlhsie nedam, ze nech je viac hladny, tak sa jeduje az kym mu nedam prsnik, lyzickou ani za svet a ani z flasky nic nechce, skusam mu tak davat ason redsiu kasu, ale vsetko vyhadzujem uz som z toho na nervy 😢 ... vysiel mu treti zubok tak to mohlo byt ym , ale myslela som,ze ked ude vonku tak sa rozpapa, ale prd 😒 ..zacne pekne papat a po max. piatich lyzickach sa zacne jedovat odvracat, schmatne lyzicku a smari mi ju o zem, vsetko je zababrane 😖 totalne s nim bojujem, nakoniec si velmi urputne vyziada prsnik a naloga sa mliecka..ja neviem, ale uz mam fakt obavu , aby nezacal chudnut...a ked nahodou, ze spapa viac, tak grcka ☹ ja uz fakt neviem co snim...v noci sa budi aj 10x a chce prsnik, inak nevie zaspat a ja som uz zufala , nevyspata a nervozna a aj ked mam kedy si pospat neda sa mi 🙄

inak sa uz tiez pustal chodit sprail par krockov aj sam, ale raz troska spadol a teraz sa boji pustit..no hadam ho to prejde a raz vykroci sam 😉 ..inak je strasne zivy , vsetko chce vidiet, chytit, kopnut do toho, robi taky krik no je s nim sranda 😀
tu je co noveho?

ollako
11. aug 2009

sorry sa preklepy a chyby 😅

rony253
11. aug 2009

Ahojte, Sara buva uz 15 min. a predstavte si vecer pred spanim som ju kojila a nekusala ma 😉 a v noci sme sa kojili raz dlhsie a dva krat kratko a spinkala dalej, ale o pol siedmej uz buntosila skakana jak hrom a to iste aj vcera rano, plienka nalozena, ako keby sa 3 deti vykakali. tak mame taketo ranne kakanie. inak bojuje s tou druhou hornou dvojkou , nie a nie sa uz celkom prerezat.
Tiez sa vies strasne rozculovat a vrieskat aj ma uz parkrat trafila no som si myslela, ze len ona je taka nervna, ale vidim, ze aj vase deti maju teraz taketo maniere. Hadam ich to prejde, uz maju svoju hlavu. idem si k nej lahnut, nech aspon pol hodku polezim. papa

rony253
11. aug 2009

aj ja mam chyby pardon 😒

rony253
11. aug 2009

to tu nikto nebol????????????????
no nevadi, moje dieta uz spinka. 🙂

winona24
autor
11. aug 2009

ahojte.....pekný večer 😉

luciankasebastianko
11. aug 2009

ahojte maly spí ja varím 🙄 a vobec už nevládzem 😲 idem čítať čo nové
rony a ja som vtedy MM myslela môj muž a nie moje mlieko takže muž mi robil odsávačku ale keď si vtedy nemala na muža chuť 😕 vždy na to zabudenem a dnes ma to napadlo 😉

rony253
11. aug 2009

Luci akooooooooooooo? nejako sa to tu skomolilo, muz ti robil odsavacku a ja som nemala chut na muze ci co? 😀

luciankasebastianko
11. aug 2009

tak vela toho nebolo 😉 oslavencom prajeme všetko naj k 11 m

momoyka
11. aug 2009

ahojte, aj my prajeme oslavencom vsetko najsamlepsie...

rony253
11. aug 2009

pripajame sa oslavencom vsetko naj... 😀

momoyka
11. aug 2009

dajte tipa na trojkolku pre drobceka..

luciankasebastianko
11. aug 2009

rony nechaj tak, ale mala som pocit ,že ty si myslíš že som si mlieko odsávala sama 😀
no hlavné je že ta tvoja dorotka už papá a nekuše 😉

rony253
11. aug 2009

luci 😀 pochopila som
s mojs dora dnes znova kusala pred spanim 😖 tak sme mali trosku MM a trosku UM 🙂

rony253
11. aug 2009

no dnes je tu opät hojne zien 😀
idem ja do sprchy a hajat k malej, dobru noc 😉

luciankasebastianko
11. aug 2009

tak navarenéééééééééééééééé ja to neznášam konečne mám chvílku pre seba a musím variť , 🙄 ale cez deň to fakt nejde 😕 keď bol babo tak somto všetko tak super stíhala a teraz len na mne visí jak opica 😔

candy9
11. aug 2009

dakujeme vsetkym za gratulacie 🙂

winona24
autor
12. aug 2009

no dnes VEJINKE vyfúknem prvenstvo....dúfam že sa nenahnevá 😉 😝

hoe sme od 6,15....akurát som ju dala do postieľky....a už "spieva" svoju uspávaciu pieseň 😅

vejinka
12. aug 2009

win kdeze...nehnevaaam sa na teba sa ani nedaaaa 😉

inak dobre ranko 😉

vejinka
12. aug 2009

tak my uz odfukujeme pol hodinku 😉

winona24
autor
12. aug 2009

my hodinku...dnes to máme posunuté nejako....takto len zvykne ísť spať.... 😒

winona24
autor
12. aug 2009

no a už je aj hore.....ach jo

vejinka
12. aug 2009

no tak ja cakam ze moj drobec potiahne o pol jedenastej..