Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
16. aug 2009

kamil mame my ale divne deti... 😀

rony253
16. aug 2009

ahojte, tak nas dnesny den je celkom fajn, az na to ze vonku je moc horuco, teda bolo, boli sme sa trosku teraz prejst, popozerat zajacikov a kone. Sarka som teraz dala polku zemle, tak si ju zuzle. Dnes som ju naucila ako robi kravicka, ja jej hovorim muuuuuuuuuuuuuuu a ona mmmmmmmmmmmmmmmmmmm no bohovska je.
Nic si z toho nerobte, ani Sara nepocuva,ked jej ukazem nono s prstom ona mi to tiez ukaze a povie nene. Ked jej capnem po ruke ze to nesmie capne mi po mojej. No snad im to raz dojde, co mozu a co nie. musime to stale opakovat.

rony253
16. aug 2009

to tu nikto nebol???????????? no ja rovno odpadnem. 😒

vejinka
16. aug 2009

uz som tuuuu

mishusha
16. aug 2009

ahooojte 🙂
baby aj ta moja opica mala je taka vzpurna...tiez robi vzdy to co jej zakazem 😎 ono asi treba len vydrzat a drzat sa svojho, kym to zacnu v tych ich makovickach chapat 🙂 a to ked jej capnem po ruke, alebo poviem no no no....to by ste mali vidiet aky rev spusti.... a krokodilie slzy roni este pat minut.... a urazena potom normalne... az mi je niekedy do smiechu...
take male a uz prejavuje taku silnu osobnost 🙂
my sme dnes mali ist na vylet, ale nakoniec moj chlap prisiel az poobede, tak sa nic nekonalo...ale aj tak dobre, bo malej idu vrchne dvojky, tak je nesvoja...ale konecne uz spinka... 🙂

vejinka
16. aug 2009

ja som sa dnes snazila maleho natacat ako mu to uz krasne ide po styroch a bola som tak dost daleko aby som troska aj okolie natocila a posmelovala ho dopredu...a zo zaciatku super lenze potom ako keby skamenel len bol na styroch a nieco si mrmlal...reku idem ja blizsie sak tak sustredene cumel na koberec pod sebou...a v tom som zbadala ze maldy pan pluje na koberec a pozoruje ako sa tie sliny povpijali do koberca..a zakazdym tam naplul...lenze z dialky to nebolo vidiet co robi...kameru som dala na zem a raaazne mu povedala ze to sa nesmie a chytila ho prudko za ruku..aby sa posadil..zamrncal..prelozila som ho do inej izby..a reku idem dalej natacat ale nie vsade kde som ho dala..urobil dva kroky po styroch a potom plul..ach jaj ako mu vysvetlim ze sa to nesmie?? aj ponozku som mala mokru co som sa zacinala do knihy a on pri mne a plul mi na ponozku 😅

vejinka
16. aug 2009

mis..no veru take trucovite dokazu tie deti byt ze az nechapacka 😅

mishusha
16. aug 2009

veji 😀 😀 😀 to robi aj nasa lola....ibaze mi vobec nestvornozkujeme...ale toto robi ked papame v stolicke... nahne sa nad okraj a pozera sustredene na zem......a sup pluvanec na zem! a titus (rozumej nas trhac-pes) cely nateseny dole pod stolickou s krkom vykrutenym do neba chyta loline slintacky 😀

vejinka
16. aug 2009

mis..hehhehe no krasa..ale v jej veku sme my tiez nestvornozkovali..na plno sa tomu venuje asi tyzden 😅

mishusha
16. aug 2009

my patrime asi k tym 10% batoliat, ktore 4nozkuju az ked sa naucia chodit 😀 lebo uz to tak vyzera, ze do tyzdna dvoch mozno aj sama bude behat.... strasne je odvazna, kym ju raz necapne a mama nebude nablizku aby ju chytila... potom si uz bude davat bacha....
inak som citala v mama a ja, ze ked sa deti ucia chodit, tak by sme nemali byt vobec v dosahu, aby sme ich zachytili... vraj aby sa naucili spolahnut sa na seba a hlavne naucili sa padat.... takze prilby na hlavy a behajte 😀

rony253
16. aug 2009

mishu 😀 s tou prilbou este porozmyslam, ale dnes sa mi Sara dopracovala lozenim a palzenim k skrini, kde su sufliky a jeden bol pootvoreny, tak sa ho chytla a postavila sa, no uz som letela nech nespadne ked som to videla. ale ona sa neboji, len ja sa bojim, aby nepadla, alebo si nepricvikla prsty, ale viem ze este aj to pride a bude rev.

rony253
16. aug 2009

inak u nas tu leje, a je hrmavica. nas pes je pod stolom, lebo sa boji, Sara sa uz raz prebrala, lebo hladala cumel, ja asi idem daco pozehlit, alebo oddychovat a potom hajusat. tak sa majte, zajtra kuknem co ste popisali.

euffra
16. aug 2009

ahojte, my sme dnes mali prvy vazny uraz. nina spadla na schodoch a rozrazila si peru, chudatko, strasne plakala, strasna krv sa rynula, ma tam normalne dieru, aj som sa bala, ako bude papat, ale nastastie sa chytila pekne prsnika a dokaze tahat. chuda, az prsnik ju potom troska ukludnil a zaspinkala po tom uraze na tri hodiny, musela som ale lezat stale pri nej, jebo sa casto strhavala a dala som prsnik a ten ju upokojil. bol to taky pad, ktoremu som nedokazala zabranit, bola som tam s nou, drzala som ju za ruku a druhou sa drzala zabradlia a zrazu sa pustila a sup na schod. ma to chuda napuchnute a neviem ako sa to doriesi s tou jej natrhnutou perou, moja mama tvrdi, ze je to male, zrastie sa a nebude ani vidiet, ale pre mna je to obrovske a vzdy ked na nu pozriem chuda, tak mi je doplacu.

rony253
16. aug 2009

joooooooooj euffra, moje zlato, no ja neviem co by som robila, pre mne je aj stipnutie komara na Sare horor, tak si neviem predstavit, zeby si rozbila pusu. No drzim vam palceky nech je vseko o.k.

mishusha
16. aug 2009

euffra... 😢 malinka....chudatko....drzim prsty, nech to rychlo preboli....ale pusinka sa hoji rychlo... 🙂 neboj... ja sa tiez hrozim toho, ze mi drobec dakde drisne... na beton, na cestu.... ale asi sa tomu neubranime... my sme sa tiez cosi napadali a sme tu 🙂 ale ten pocit...ked vidis ako babo trpi....joooj ☹

mishusha
16. aug 2009

idem aj ja uz spat, po 24 som, nevyspata nervozna...chlap tu po mne nieco chce 😀 tak sa idem dat dokopy a venovat sa povinnostiam 😀
majte sa a prijemny vecer 😉

luciankasebastianko
16. aug 2009

ahojte idem počítať 😀

luciankasebastianko
16. aug 2009

euffra ☹ ale neboj zahojí sa raz - dva 😉

perlab
16. aug 2009

ahojte babulky , tak som tu dlho nebola, ale nestíham.
gratulujem ku všetkým úspechom, tie naše detičky krásne napredujú 😵
my sme dnes boli v galandii, no bol tam hrozný náprask, ale nám sa páčilo /na poprad to ale nemá/. väčšinou sme sa zdržiavali vo vnútorných bazénoch. romika tie detské nejak nemusí, je tam voda po členky a ona si radšej zapláva 😀

zajtra a vlastne aj ďalšie dni má byť krásne, tak určite niečo vymyslíme. vo vnútri je už iba za trest, ako vstane, hneď by utekala von, no lanfárnička je to. a kecá a kecá jedna radosť. tiež sa pomaly učíme napodobňovať zvieratká, keď jej ukážem opicu, ide sa popučiť 😀 .v jednom kuse telefón na uchu a vyvoláva. potom ma schválne ťahá za vlasy a rehoce sa na tom, pestuje všetky bábiky a plyšákov a samozrejme v jednom kuse trsá 😀 no hotové divadielko máme doma.
tiež premýšľam a pripravujem čo na párty a tak, lebo sa nám to už blíži.
majte sa krásne, pá a dobrú noc

perlab
16. aug 2009

tiež zdravím nové tváre, ahojte baby

ahoj viky, tak si teda užívaš doma 😵

claudinka
17. aug 2009

ahojte babule.. nikto sem este dnes nezabludil? my sme hore od pol siedmej a som aj rada, lebo som bola zvedava na Sajfu a Adelu na Jojke 🙂

vejinka
17. aug 2009

ahojte my uz buvame tiez sme boli hroe od pol siedmej...baby mna asi porazi z toho mojho synceka...zasa je zachripnuty ale tentokrat ovela viac..v noci bol hore hadam 10-15 krat pretoze on zaspi v takej krkolomnej polohe a po pol hodine je strpnuty a zacne na rety revat...a toto bolo celu noc ja ho pekne polozim a on sa poskruca az sa mi toci hlava...ked ho napravim v momente sa zobudi a zacne kricat tiez na raty lebo sa zlakne a sthne zo spanku a ked ho necham tak tak o pol hodine rici...ach jaj dufam ze coskoro ho taketo putovanie po posteli prestane bavit a zisti ze to nevedie k nicomu len mojim nervam 😔

winona24
autor
17. aug 2009

ahojte babulky....prajem pekný eň.....dnes bude zase horúco....

to moje dieťa sa dnes zobudilo o 5,30...skoro ma porazilo.... 😠

vejinka
17. aug 2009

win dost skoro... 😒

johnie
17. aug 2009

ahojte... moje male odislo na prazdniny ku babke... neviem do kedy. roboty mam vyse hlavy...
tak idem na to, majte sa hezky a pekny den prajem vsetkym

natasa8
17. aug 2009

ahojte...... ja som uz popratala, varim obed lebo pridu svokrovci, mala este spi tak som si urobila pauzu a kavicku 😉

v poslednej dobe hrozne malo spava cez den, da si 2krat pol hodinku a dost 😠 Dnes spi rekord, uz 45 minut 😕

Nam sa zase noci zhorsili, tuto noc bola kazdu chvilu hore, uz som to ani nepocitala, mozno je to tym ze sa zase oteplilo, tak bola smadna - neviem.
Prestala som aplikovat tu moju metodu ze skor ako po 2 hodinach cicku nedam, lebo predvcerom nadranom som to skusala a boli sme hore od 4,30 😠 😠 Takze nadranom jej radsej dam a aspon si pospime 😅

gratulujem vsetkym ku prvym krockom a inym pokrokom .... u nas je to tiez vesele, mala stale tancuje - mame maleho metalistu lebo ona mece hlavkou, a stale brese - len zacuje niekde vonku v dialke psika a uz brese aj ona 😀 😀 V chodeni u nas ziadny pokrok - stale za dve rucicky, ani stat sama zatial nezvlada. Dnes mame akurat 11 mesiacikov, tak neviem ci o mesiac bude na oslave cupitat sama 🙂

natasa8
17. aug 2009

uz je hore ... zase nespala ani hodinu 😠 😠 😠 tak prajem pekny dnik 😉 😉

janac1974
17. aug 2009

ahojte,my sme boli vcera 1.krat po tyzdni vonku..maly bol takyy vyteseny 😀
boli sme v nasom novom domceku,uz som tam konecne poumyvala vsetky okna 😝
buduci tyzden tam uz mozno aj prespime..
dnes je tiez krasne vonku,tak to musime vyuzit a doma sediet urcite nebudeme..
win,ze 5,30...to by aj mna porazilo..my az o 7 sme vstali..

s filipkom vam prajeme pekny dnik 😉

terezicka
17. aug 2009

Ahojky, no dneska to vyzerá zas na jeden z tých horúcich dní, tak som už Lucke vonku aj vodu napustila aby sa poobede mohla trochu počľapkať. Bola som jej oprať nejaká plyšové hračky ktoré už boli špinavé, Lucka bola so mnou pri pračke a nejako sa jej bála hoci ani nehučí ale len sa driapala furt ku mne. A stále sa driape Lucka na ruky a hocikedy ale to ju tak naučili naši , lebo tam je furt na rukách, už nám to ide s Marekom na nervy a koľkokrát im povieme nech ju dajú dolu, tak vždy ju len ťahajú hore na ruky a Lucka potom sa aj doma furt pýta len na ruky. A keď už je na rukách tak hrdo ukazuje kam chce ísť 😀 😠 Vystrčí prst a poďme tam, kde si mladá slečna rozkázala 😅
No ale včera mala celkom náladu na chodenie, sme si púšťali medzi nami a veľké pokroky už spravila naozaj, predtým sme ju museli trochu aj postrčiť ale teraz sa pekne sama aj otočila pri jednom z nás a išla k tomu druhému...Tak dúfam že už sa konečne pustí chodiť a bude to hádam trochu ľahšie potom 😕

winona24
autor
17. aug 2009

no baby,ale tak snáď si nemyslíte,že som od vtedy hore.... 😀 😀 urobila som jej mlieko a šup zase spať.....a spali sme do 8,00....