Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

misik
5. sep 2009

som videla najprv len tu prvu, potom ma napadlo, ze ste sa boli dat fotit.
My celkom fajn, tak hekticky ako vzdy, ale da sa. Mala je v skolke tak sa vytesuje, ze je medzi najstarsimi teraz a maly je take sidlo sikovne az som prekvapena lebo o chlapci byvaju lenivejsi a pomalsi takmer vo vsetkom

misik
5. sep 2009

maly je hore tak dobruu

martinna78
5. sep 2009

tak Miska je velka velkacka v skolke super 🙂
jej aj Marco je taky sikovny na chlapca,aj ja som prekvapena, tiez kazdy mi hovoril,ze chlapci su lenivejsi, no musim aj ja pochvalit nasho, tiez uz vsetko zacina krasne opakovat, vie ako robi konik,kuriatko,kravicka, ukaze aky bude veliky, indiana urobi, kakame a cikame do serblika dokonca povie ka-ka ked sa ho spytam ze co robil do serblika, no nasa Sofi bola taka sikula,ze ked mala rok krasne rozpravala,tak sa tesime,ze aj maly je taky sikulko 🙂
dobru nocku,idem aj ja, ale nebudem dobre spat,lebo to moje hrdlo robi sarapatu 😝 😝

jasminka27
6. sep 2009

Ahojte babule,

Tak ja som tu uz peknu dobu nepisala, len sem tam precitam, vacsinou som na facebooku , tak to tu zanedbavam, az sa hambim :( Matka Maximko je velmi sikovny, nasemu sa do rozpravania vobec nechce, povie len slabiku ta a nic viac.. pred tym vravel aj ma, ba a take ale akosi prestal...

Inak dnes mi zacala mala soplit, ma z toho triafa, prave na zaciatku skolskeho roka a ako to poznam chytime to vsetci..

Inak dobre ranko vsetkym 😉

lisula
6. sep 2009

ahooooj

lisula
6. sep 2009

no tak my sme vcera oslavili presne rocok

lisula
6. sep 2009

bolo super potom dam fotecky poobede

jasminka27
6. sep 2009

Lisula Miskovi teda prajeme dodatocne vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka a nech mamicku pekne poslucha 😉

kamilka12
6. sep 2009

Ahojte,

hlásime, že sme doma z nemocnici 😎 (operácia Martinkovho pruhu). 4 dni nám akurát tak stačili...operácia dopadla dobre, ale bála som sa, že nás dnes domov nepustia, lebo včera mal ešte teploty okolo 38st. Najhoršie chvíle boli tesne pred operáciou, počas operácie a potom keď sa prebúdzal z narkózy...Dúfam, že už také nič nezažije...Sme radi, že sme už doma a že je všetko v ok. 14.9. ideme dať vybrať štichy ..Teraz idem vybaliť, kým mi pacient hajááá

kamilka12
6. sep 2009

A všetkým malým oslávencom dodatočne gratulujeme... 😉 Spomenula som si tam iba na Branka (Anicka), lebo som si pamatala, že v den operácie má on 1 rôčik 😅 , takže ostatných si nepamatám...ale aj tak všetkym gratulujeme 🙂

vejinka
6. sep 2009

kamilka super ze to uz ma za sebou....a ze to dobre dopadlo..moj nexce spat a o tretej pridu hostia bdue nervozny zly podrazdeny slak ma trafi ked potrebujem aby spal tak ani za duba 🙄

luciankasebastianko
6. sep 2009

Ahojte už to vypuknééééééééééééééé aáááááááááááááááááá
kamil nech Martinko rýýýýýýýýýchlo zabudne a zotavíííííííííí 😉 sa
prvé fotos oslava 🙂 http://www.facebook.com/album.php?aid=5662&id=1...

eweny
6. sep 2009

ahojte babulky 🙂 ani sem nejak nechodim, skor ked mam cas na fb nazriem, ale to asi vsetky z nas, ze? 🙂

kamilka, tak uz to mate za sebou..som rada, ze vam to tak dobre dopadlo, Martinko bol statocny..nech sa rychlo zotavite..mas este len caka to ocko, este som tam nevolala..neviem, nejak tajne dufam ze sa to este same upravi ako rastie..ale zas dlho cakat nemozem..ako maleho davali do narkozy?

eweny
6. sep 2009

aj my chceme zazelat vsetkym oslavencom vsetko najlepsie a najkrajsie k 1. rociku..nestiham kazdy den postrehnut, kto prave oslavuje 🙂

eweny
6. sep 2009

ako tak pozeram, tak uz vela deticiek sa samo pustilo chodit, ze?..my stale nic..nechce sa ma pustit, boji sa..snad sa raz dockam..inak mi dost chodi po spickach, mozno je to aj tym ☹

kamilka12
6. sep 2009

Eweny...no..den pre operáciou mu "napichli žilu" to mu na ručičky (z druhej strany dlane) vpichli do žili ihlu z ktorej išla hadička a dali mu dlahu až po lakeť, som mala čo robiť aby si to neztrhával dole..no a na druhý deň mu cez tú hadičku potom dali uspávaciu látku...proste ho uspali injekciou..Ja som ho pred operačkou odovzdala doktorom, nebola som pri uspávaní..zavolali ma až pri prebúdzaní na preberaciu miestnosť...bol to taký zvláštny pohľad na takého malinkého človiečika v narkóze.. ☹ Ja tiež pevne verím, že sa to Peťkovi zlepší...veď aj zázraky sa dejú..treba veriť 😉

Jaj no a zabudla som vám ešte napísať, už som to tu raz spomínala, že máme problém s pipikom, Martinko mal prirastenú predkožku, no naša pediatrička to neriešila zatial, vraj do 2 rokov je čas, no a teraz pri tej operácie mu spravili aj to...a to bolo pre neho asi ešte viac bolestivé ako tá rana po pruhu...plakal pri každom cikaní... ☹ Teraz mu to vraj musíme stále sťahovať, ale zároveň ho nesmieme namáčať, keďže ešte nemá štichy vybraté..Neviem ako mu to budeme robit 😒

jurocko
6. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee
my sme dnes boli na poziarnikou na namesti ale dnes uz bolio chladno tak sme isli domou
deticky spinkaju,zajtra idem prihlasit Karinku na tanecnu tak som zvedava ako dopadneme,kupit balony,ozdoby a servitky....jooj ako sa všetci tesimeeeeeeeeeeee na nedelu 13.9.

všetkym oslavencom prajeme s Tobiaskom všetko len to najlepsie a vela zdravicka 😉 😉 🙂 🙂 🙂

annie13
6. sep 2009

oslava dopadla pre Branika super
aj ked pre mna hrozne prerevala som cele doobedie,
pridam neskor foto, torta bola skvela, velmi sa tesil a ta sviecka hotovy z nej bol ked sa rozbalila a zacala hrat
vsetkym blahozelame aj my

ka3n
6. sep 2009

annie, blahozelame, a co sa s tebou stalo, ze si nestastna?

luciankasebastianko
6. sep 2009

aahojte oslava o.k a ja k.o. 😉

estella
6. sep 2009

ahojte..tak oslava sa nam vcera vydarila bola som spokojna aj ja a aj hostia.... 🙂

Matka dakujem za pochvalu... 😉 😉 😉 😉 😉

claudi ani my sme nemali vyzdobu lebo aj mna manzel hned schladil ze naco su mi take somariny ako su balony a podobne a tak vyzdoba nebola ale aj bez vyzdoby to bolo dobre....to pri Stelle je to uz ine jej vyzdobu musim robit lebo ona tomu uz rozumie a tak ju proste chce mat.....

kamilka juuuuj chudatko Martinko ako ho to musi boliet aj sestrinmu synovi to robili a veru tiez plakal pri kazdom cikani....nastastie Maximkovi sa to da uplne stiahnut co sa tesim..ja mu to robim pri kazdom kupani najprv mu to neslo ani som mu to nasilu netahala a zrazu jeden vecer ako som ho kupala mu to islo pekne...

jurocko tak poriadne oslavte a Karinke nech sa dari na tanecnej...ja idem dat Stellu na divadelny kruzok...

ka3n aj vam sa uz oslava blizi.....my uz v utorok len tak simbolicky...ale par kamosiek este chcu prist takze mam pocit ze budeme oslavovat este cely tyzden...ale mne to vobec nevadi ja mam rada spolocnost....

annie asi tehotenske hormony na teba dolahli alebo sa stalo nieco zle? 😒 😒 😒 😒

estella
6. sep 2009

lucianka videla som tu vasu mega oslavu na fotkach a tak sa ani necudujem ze si k.o.....ale hlavne ze vam to dobre dopadlo a malinky sa vytesoval s darcekov...

annie13
7. sep 2009

ahojte
nie to moji rodicia sa zase vyznamenali, neprisli Brankovi na oslavu, + reci typu ako som sa zmenila, uznavam len svokrovcov, malo im davam Branka a tak, ale necakala som ze sa uplne vykaslu prist na jeho oslavu, ani len fotku nema z oslavy so starkymi ale ako myslia, bala som sa uveru ale ideme do toho, nejak sa uskormnime
svokrovci, svagor, kamarati boli skveli, taky sa dotesil, dosmejkal ja som cely den myslela na to akych mam super rodicov takze tak
foto z oslavy narodenin
http://www.facebook.com/album.php?aid=2031726&i...

johnie
7. sep 2009

ahojte,
ani ta otravujem na fb aby si ma pridala medzi priatelov 😉
ono ja si myslim ze tvoji rodicia este olutuju ze neprisli , je to od nich dost nerozumne, ved maly za nic nemoze a nic zle neurobil

johnie
7. sep 2009

kami hlavne ze je to uz za vami. nech sa martinko rycho dostane z pooperacnych boliestok a drzime palce.. ;)

johnie
7. sep 2009

ja som pred rokom akurat o tomto case mala prve kontrakcie... 😎

annie13
7. sep 2009

Sofinke len a len to najlepsie k narodeninkam
Johnie dufam ze to olutuju, oco ma v decembri oslavu 50ky, manzel sa velmi nahneval ze neprisli, ze odignorovali jeho rodicov, povedal ze nepojdeme na ziadnu oslvau

vejinka
7. sep 2009

dobre ranko tak vcera bol frmol maly celu noc nespal mal vela dojmov..krical a bal sa od osmej do deviatej vecer som bnola za nim asi 6 krat co plakal kazdu chvilku...ale on zakazdym zaspinkal len to netrvalo dlho.. 😔

silwietta
7. sep 2009

dore ranecko... vsetko najlepsie dnesnym oslavncom prajem