Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

buksy
28. sep 2009

veji ... alergia na bielkovinu z kravskeho mlieka sa moze objavit aj po niekolkych rokoch cize teraz nemusis vobec nic zbadat... to nestrasim ... to len pre informaciu... my zatial nepijeme kravske mlieko... aj teraz som jej spenatovu polievocku zarobila s troskou UM a vsetko spapala... som bola prekvapena...

buksy
28. sep 2009

evit... dali sme 10 😉

evitkamalicka
28. sep 2009

dakujeme 😵

vejinka
28. sep 2009

tiez som dala 10 😉

vejinka
28. sep 2009

surove mlieko este nedavam...len varene v tej kasicke sa vari cca 5 minut

vejinka
28. sep 2009

a mam pozehlene...ani to dlho netrvalo...ale bolo toho kopec..hlavne rifiel..a to teda nemusim..ale ked treba tak treba 🙄

evitkamalicka
28. sep 2009

veji ty zehlis rifle?

vejinka
28. sep 2009

samozrejme..keby si videla ake boli pokrcene 😅

evitkamalicka
28. sep 2009

to u nas nehrozi, este sa mi nestalo ze by boli pokrcene

rony253
28. sep 2009

jeeeeeeeeeeeej terezicka, mala je jaka zlata, a ako vyrastla od stretka a krasne sa smejka a uz ani ten fliacik na licku nema, perfektna je... Gratulujeme dodatocne 🙂
Mala mi na pocudovanie spinka, a to sa o pol jednej zobudila.
Inak cuketova polievka mala uspech, zjedla 2 misky kde sa vojde vyse 200 ml, no normalne som sok dostala, len otvarala pusu a otvarala, tak som jej nakladala a nakladala. Krasne vonala a aj chutila, to asi prvy krat zjedla tolko naraz a to nebola riedka polievka, cuketu som nastruhala na struhadle aj cibulku, podusila na masle a trosku olivoveho oleja posypala neskor mukou a potom zaliala vodou, urobila som jej do toho krupicove halusky z jednej kase co tu mam so zltkom a hodila do toho kusky, tak to ste mali vidiet ako praskala hej a dala trosku vegety begety bez glutamanu. a to o pol tretej uz ukazovala papipapi tak som jej dala zemiak a mäsko a tiez popapala.
My mame nejako problem s cerstvym ovocim, nejako mi to nechce, minule zjedla krasne jablko banan tiez za dva tanieriky a odrazu nechce nic, vyzivu este ako tak ale cerstve ovocie nie moc. a piskoty len kusne a nechce ta celkovo nechce moc sladke, sladku activiu nechce ale cistu bieku kyslu chce.

rony253
28. sep 2009

Ani my nedavame kravske mlieko ani varene ani surove len UM, ale minule som varila a supla som tam trosku smotany sladkej, ked to moje UM ja HA a je nahorkle tak potom to jedlo dodrbem.

rony253
28. sep 2009

inak jedna otazka: NEUROBIME NIEKDE STRETKO???????????????????????????????????????
Kto by isiel nech da vediet tak na November co vy na to?

claudinka
28. sep 2009

zajtra do robotky, konecne si oddychnem od toho mojho maleho certa, normalne sa tesim 😀

euffra
28. sep 2009

ahojte maminy,

ja tu tu trosku tak zavistlivo citam, ako vam deticky krasne papaju, moja nina necche vobec nic papat, stale dokolecka cely den a celu noc kojim, ako na zaciatku, ja uz neviem, co robit, vsetci vravia, ze klud, ona sa chyti, ja sa snazim byt trpezliva, ake kurniksopa ide mi to nanervy, ja neviem, ako ju naucit jest. ☹

vejinka
28. sep 2009

eufra neviem si to ani predstavit ja sice kojim takmer stale...ale to ma uz len ako napoj...ved by mi umrel od hladu keby som ho len na mm drzala..jemu je vsetko malo ale mm ako uspavadlo funguje no papame kazdu hodinu cely den..teda okrem obeda ale po obede ho dokojim vzdy niekedy po pol hodine od obeda inokedy po hodine..a ked ma slaby obed tak hned a na veceru ma kasu ako som tu uz dnes spominala..no robime mu tak 400ml a vsetko sfutruje po kasi ma 200ml caju a kazdy druhy den ma asi 10 jahod (domace stalerodiace) keby bol len ma mlieku odomna plakal by furt od hladu 😢

vejinka
28. sep 2009
rony253
28. sep 2009

caute, no veji, tak to je sila. mne sli zimomriavky ked som to len citala.
Idem zehlit zeny nikto tu nie je. tak papa

luciankasebastianko
28. sep 2009

veji čo tu strášíš bojím bojím 😕
efra ja na Ninku často myslím a neviem si ani len predstaviť aké to máš tažké nechaj ju vyhladovať a potom jej ponúkni niečo dobré 😒 ja fakt neviem čo iné poradiť a čo nato doktorka?

rony253
28. sep 2009

eufra, tak ja ti fakt neporadim, ale to sa vazne chce len kojit a ziadne jedlo neprijme, nic? a co doktorka ako pise Lucka.
myslite, ze zehlim, zase som tu zaspala pri tom pocitaci, uz ho vyhodim von z okna. chcela som zehlit a? no caute

ollako
28. sep 2009

Ahojte tak dlhsie som sa neukazala, nemam vobec cas a priznam sa, uz sa mi nejak celkovo nechce k PC 😝 ...
mame za sebou oslavu Petkovho prveho rocka, ktora dopadla uplne super, dostal mnozstvo krasnych darcekov a velmi sa z nich tesil... 😀 len som nastvata na muza, lebo fotak niekomu pozical, takze mame len par fotiek, asi 5, ktore nafotila teta, ktora si spomenula dost neskoro, ze vobec fotak ma 😖....inak mame len video, tak aspon nieco...
mali sme krasnu trojrozmernu torticku v tvare nakladneho auta, tak petko len vykrikovala, Tatra Tatra! a vie to uplne super vyslovit, dokonca aj "R" sice tak ako ked rackuje, ale dufam, ze mu to neostane a nauci sa ho vyslovovat normalne 😉
ale co je horsie mame za sebou aj prvy pad, po ktorom nam ostala hrca na cele 😢 ...a ten zvuk, myslela som, ze je to ovela horsie, ale po chvilke sa usmieval, normalka akoby sa nic nestalo, tak som to neriesila, tak ho posledujem aj zajtra...ale pripadalo mi to , akoby mu lebka praskla 🤐 zatial som nezaznamenala nic mimo normal, tak dufam, ze to bude, len ta hrca ☹

luciankasebastianko
28. sep 2009

rony šak len poskladaj 😀 😀 😀 ja tam mám tákú kopu ,že aj na poval pojdem 😅

luciankasebastianko
28. sep 2009

ollako čo chodíš pracovať na stavbu ked sa ani neukážeš ? 😉 ako kedy sa sťahujete ,v piatok pojdem asi do Handlovej na matroš 😵

luciankasebastianko
28. sep 2009

a ollako sleduj maleho či nezvracia a keby začal asi račej chod doktorovi 😕

ollako
28. sep 2009

makame ako fredky, ale na stahovanie to ani z daleka nie je, mame stavbu uzavretu a zakrytu,tak este odpad, vodu, elektriku , kurenie, stierky, podlahy, obklady.....a potom, potom, potom sa nastahujeme 😀
luci nezvracal, ani nic podobne, je uplne culy , teda teraz nie, teraz spinka....a uz ako obycajne bol dva krat hore, takze normalka
aach kedy sa to moje dieta nauci spinkat celu noc, alebo aspon aby sa nebudil 10 x 😖
na aky matros pojdes 😕

luciankasebastianko
28. sep 2009

pojdem na lepidlo pre muža- jabatex

ollako
28. sep 2009

luci ja som asi spomalena, ale nechapem 😅 aky jabatex?

terezicka
29. sep 2009

Krásny dník vám prajeme aj keď u nás je trošku zamračené, ale to nič nemení na tom, že dneska má Lucka 1 rok 😵 To moje malé dievčatko ktoré sa ešte pred rokom o takomto čase skrývalo u mňa v brušku a doktor na poradni mi nedal ani trochu nádeje že by sa mohla v ten deň narodiť ešte. Ale ona si to rozmyslela a večer o 20:20 hod prišla medzi nás naša Lucinka 😵 Tak už sme aj my veliký, za ten rok sa toho veľa zmenilo, krásne narístla, kopec vecí sa naučila...Ľúbime ju veľmi, najviac na celom svete 😵
Dneska na obed ideme do poradne, som zvedavá na naše ročné miery a ešte ju budú aj očkovať, tak toho sa kus obávam ale hádam to zvládneme 😕
A včera nám vyšiel ďalší zúbok, takže ako ročná má Lucka 3 zúbky dolu, 4 zúbky hore + stoličku...

terezicka
29. sep 2009

A dneska oslavuje narodky s mojou Luckou aj Eufrina Ninka, prajeme jej všekto naj, a tiež aj Silwinmu Miškovi ktorý má dnes meniny 😉

vejinka
29. sep 2009

terez vsetko naj naj naj lucinke..a tiez ninke...a miskovi 😉

terezicka
29. sep 2009

Vejinka ďakujeme krásne 😉