Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
29. sep 2009

terez teraz som si vsimla, ze tam mas snž, uz sa snazite o druhe?

Lucke vsetko najsamlepsie 😵

terezicka
29. sep 2009

Evitka hej snažíme sa 🙂 A za Lucku ďakujem

evitkamalicka
29. sep 2009

tak drzim palce....ja este potrebujem par kg schudnut a hned ako sa mi to podari, tak ideme na to

evitkamalicka
29. sep 2009

aspon mam dobru motivaciu 😅

terezicka
29. sep 2009

No Evitka tak držím palce a potom rýchlo na ďalšie snažilkovanie 🙂
Jaj a toto mäsko som robila k obloženým misiam, bolo to veľmi fajné a hlavne nenáročné
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=17281

evitkamalicka
29. sep 2009

my mame oslavu v sobotu a tiez budem robit len studene misy k tomu nejake masko na studeno a salatik, ziadne extra vyvaranie obedu a podobne, akurat vcera som este na poslednu chvilu objednavala balony Macka Pu tak dufam ze stihnu prist

natasa8
29. sep 2009

ahojte,
Lucke a Ninke prajem vsetko najlepsie k narodeninam 😵 😵 😵
Miskovi prajem vsetko naj k meninam 😵

Uz davnejsie som sa chcela opytat - co je to Badoo? Chodia mi odtial maily ze mi tam nechavate nejake odkazy (Vejinka, Eweny atd..) pritom som tam nikdy nebola a pochybujem ze by ste mi tam niekto nejkake odkazy nechavali....

rony253
29. sep 2009

Ahojte, Sara spinka jej prvy spanok od rana a to sme id siedmej hore, chuda moje, asi ju tie stolicky v noci trapia, lebo sa mi nejako nadranom zacala moc prehadzovat a mrncat.
Vsetko najlepsie, Lucinke a Miskovi k meninam, dobre ze hovorite, lebo moj brat je Michal, musim ho zavolat 😀
dnes papame hipp, lebo nemam tu ziadnu cerstvu zeleninku, a poobede sa ide na nakup, tak nakupime volaco a odisiel mi mrazak, takze sa mi rozpustila aj ta zeleninka, ktoru som si tam pripravila a uz som to aj vyhadzala prec, aj malej nakrajane mäsko som vyhodila. Takze dnes to bude nevarene. ale poobede jej volaco uvarim, lebo ta mi papa dva krat obed, ale neviem ako mam do nej dostat cerstve ovocie, stale mi to vypluje.
Terez, ani som nevedela, ze sa snazite o druhe. tak vam drzime palceky. Ja si ani neviem predstavit teraz druhe, ked Sara sa chce aj na rukach vlacit a este nie je samostatna, ja tak az o dva roky. ked sa bude uz aj sama vediet zahrat, povedat co ju trapi, takze ked bude mat 3 roky, mozno potom.

buksy
29. sep 2009

ahojte aj moje dietatko islo spat...
idem dovarit zemiaky ku masku ...

vsetkym jednorocikovym a meninovym oslavencom zelame vseeetko najlepsie...

vejinka
29. sep 2009

ahojte maly mi konecne zaspal..prvy spanok 😔
to badoo je neico ako facebook..aspom teda podla mna ale chodim tam raz za pol roka 😀

perlab
29. sep 2009

ahojte, ahojte 🙂
romi už spí druhý spánok ... zasa má soplíky, tak odsávameeeeeeeeeeeeeeeee ... cez víkend sme boli se segrou u našich a segrin martinko mal soplíky, tak sme to schytali, nuž, čo už ☹
poráža ma už z tej vysávačovej odsávačky, chcem niečo na baterky .... martinka mi aj poradila LivingLab, skoro som ju aj objednala, ale ešte som volala do PreDeti v NR, že to zbehnem kúpiť, nech to mám hneď, len tam majú niečo iné, ževraj je to aj na baterky aj na sieť a zn. GENGURUGOLD, NEMáTE S TýM NIEKTO SKúSENOSť????? dám si radšej poradiť, s tou LivingLab je Maťka spokojná, tak neviem, ale večer tam asi zbehneme pozrieť 😕

a gratulujeme všetkým oslávencom, ročným aj meninkovým a terezke držkáme pästičky, nech sa to podarí do vianoc 😉

perlab
29. sep 2009

a ešte zháňam takú ohrádku drevenú, čo sa skladá z viacerých častí a jedna časť sú otváracie dvierka ... chcela by som už nejakú použitú, lebo je to nové dosť drahé .... neviete o niekom ???????????????????
potrebujem jej v obývačke vyčleniť priestor na hračky, lebo ich máme všade 😀 😀 😀 😀
ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

terezicka
29. sep 2009

Joj kočky takto pred rokom som už mala klystír za sebou, som sa pomaly ale isto blížila k môjmu manželovi, ktorý ma čakal na vzdychárni oblečený v modrom návleku 😀 A o hodinu už bola Lucka medzi nami 😵
Boli sme dnes na ročnej poradni, tak máme rovných 9 kg a meriame 72 cm, všetko v poriadku, sme zaočkovaný, síce sme spustili riadny cirkus potom, doktorka vraví že aký silný hlas máme a ja som dodala že aj výdrž má Lucka silnú 😅 😀
Sme sa bavili aj o jedle, dokonca aj samotné mliečko už môžme piť aj normálen kravské nie len z obchodu ale zas v malom mnžstve lebo že kravské má veľa tukov, takže všetko s mierou... A ešte mi poradila aby som v noci skúsila Lucke dať len trochu vodu alebo čajík, mliečko nie lebo že to je len zvyk že pije aj mliečko v noci, teda nadránom...Tak uvidíme, budeme skúšať...
A ma mrzí že Marek dneska nie je doma a nemôžme spolu osláviť Luckine narodky, myslím takto len my dvaja s ňou...
A neviem čo sa môjmu dieťatku stalo, ale včera bola celý deň doslova ako med a dneska podvečer spustila taký hysák že až...Aj spať som ju dala skôr o polhodinu, lebo mala rozbitý celý deň keďže sme boli presne na obed u doktorky...

terezicka
29. sep 2009

Rony, Perlab ďakujem za držanie palcov a pästí, hádam sa nám podarí skôr ako Lucka 😅 Teda nechcela by som 1,5 roka čakať kým otehotniem...
A tiež ďakujeme aj za gratulácie 😵

winona24
autor
29. sep 2009

dobrý večer babulky...

dnešným oslávencom (či už narodeninovým alebo meninovým) VŠETKO NAJ NAJ NAJ....

Romike rýchle vyzdravenie...my sme soplíkový minulý týždeň....našťastie to rýchlo prešlo....očkovanie vyzerá zatiaľ OK...uvidíme čo bude v noci 🙂

ba80
29. sep 2009

ahojte 🙂
aj my sa pripajame ku gratulaciam vsetkym oslavencom...

my sice neodsavame, ale ani nespime a teplotujeme- lezu nam stolicky... pomoooooooooc 😠

rony253
29. sep 2009

ahojte, Perlab ja neviem aka je to ta odsavacka Living, to je na baterky ci na co? Mne by tiez daco ine trebalo, lebo s tym vysavacom mi to tiez ide dobre na nervy a mala chyta hysak, ked vidi, co idem robit. kde to predavaju????

rony253
29. sep 2009

no pozrela som tu living lab teraz na internete, no nema moc dobre hodnotenie, Kto ju ma? aka je, ja musim asi tiez nieco podobne kupit a toto gengurugold nemozem na internete najst. Neze kupime s paerlab hovadinu co ani sople nebude tahat. 😒

luciankasebastianko
29. sep 2009

ahojte Lucinke a miškovi všetko naj cmuk
perlab nechcem ti brat ilúzie my mame tiež ohradku aj s vchodom a hračky máme aj tak všade tam sa nechce hrať a len všetko rozvláka 🙄

jurocko
29. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeee

jeeeeeeeeeeej ja sa velmi tesim lebo ideeeeme na vikend do Povazskej Bystrici 23.oktobra a tam pride aj katrin s rodinkou a budeme tam spolu

velmi sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiime 😉 ze sa opet stretneme a pokecame a pre moje deti hlavne pre Karinku bude super vylet..

ja som si dnes poupratala kupelnu,vyleštila 😀 a zajtra ma caka zachod 😉 😀 😀 😝 😝 😅

Blahozelam oslavencom..vela zdravicka

johnie
29. sep 2009

bry vecer prajeme
blahozelame samozrejme vsetkym malym oslavencom 😵
my nic nove nemame...
baby aj vase deticky su na vas tak navyknute, ze nechcu byt s druhymi... napr. moja je v pohode s muzom aj sa hraju, citaju si ale akonahle pridem do izby a uvidi ma tak hned spusti rev a chce ist ku mne...
dufam ze to ma len prechodne stadium lebo teda nechcem mat z nej cecona co sa nebude vediet odo mna odtrhnut.
viem ze som s nou cele dni a tak je samozrejme ze je na mna viac upnuta, ale uz je to dost moc a neviem co s tym
dik za rady

luciankasebastianko
29. sep 2009

johnie u nás to je tiež tak maly sa zahrá s kazdym ,ale nesmie ma vidieť, lebo je hned namne 😠
rony vždy zabudnem 😉 ja súhlasím a xem vás už konečne vidieť takže šup šup stretkoooooooooooooooo 😵

martinna78
29. sep 2009

ahojte 😉
vsetko naj oslavencom 🙂
Rony tu odsavacku Living Lab mam ja, ja nemozem mat vysavacovu lebo my mame velikansky vysavac Rainbow a je aj hlucny,tak musim pouzivat rucnu. Ja som povodne chcela od Angel care- Bebesounds odsavacku,len ju mali vsade vypredanu, tak som nasla potom jedine tu living lab, tak som to riskla, no maly bol tak 3x soplavy a odsala som dobre s nou,no je pravda,ze to treba hned vyplachovat, lebo ked sa to zaplni,tak to uz dobre neodsava. No nemozem to porovnat s vysavacovou, ktora je asi najlepsia, mozno kebyze vyskusam s nou,tak poviem,ze ta moja je uplne slaba,ale zase na cestovanie, je to dobre mat aj taku rucnu.

Johnie aj moj Maximko to v poslednom case tiez robi,ze sa hra s babkou, alebo dedkom,ked nieco potrebujem porobit a tiez ked sa zjavim,tak hned mama a uz sa taha za mnou a tiez zacne tak mrnkat,ked hned nejdem k nemu, zrejme maju teraz take obdobie

perlab
29. sep 2009

jej, maťka, som rada, že som ťa zastihla
a odsaje aj husté leppivé zelené sople? /prepáčte baby/

perlab
29. sep 2009

lebo dnes som sa dala osprostiť v predajni predeti, kúpila som za 52€! takú na baterky aj na zdroj, je to na princípe vysavačovej, len má vlastný zdroj a je na prd
idem ju zajtra vrátiť
priložila som jej ju a nič, potom som vzala vysávačovú a v sekunde mi to vcucla

perlab
29. sep 2009

matiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
luci, a ty mi neber ilúzie 😀

martinna78
29. sep 2009

ahojky, som ti akurat odpisala na FB 😉
no az take sople sme nemali, urcite ma slabsi tah ako ta vysavacova, skoda,ze to nemozem porovnat ☹

martinna78
29. sep 2009

aj ja chcem stretko 🙂 😉 😵

perlab
29. sep 2009

pozerala som aj tú angel care, noooo, mám chrobákov v hlave
len nech mi zajtra zoberú späť tú, čo som kúpila dnes

stretkoooooooooooooooooo, ja som písala pred pár dňami, že aspoň v ba dajme

martinna78
29. sep 2009

no pozistuj este ci ma niekto skusenosti s tou angel care, ale kazdy asi len tu vysavacovu pouziva,lebo ta je naj
drzim palceky,aby ti to zobrali 😉 no musia
To stretko v Blave by bolo uplne super, to mame kusocek, urcite by sme prisli 🙂