Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
29. sep 2009

tak som čítala fórum tu na mk o tej livinglab ... a tie baby si tam taaaaaak protirečia

perlab
29. sep 2009

boooože, koľko hodín .. idem spať, dobrúúúúú a díky za rady 😉

martinna78
29. sep 2009

to som ani necitala, musim kuk, dobru nocku 🙂
jéjda tak som prvá, už je streda 😀 tak dobru 😀

rony253
30. sep 2009

dobre ranko, mi sa hrajkame, zu sme po ranajockach. Hrame sa s babikami, momentalne su pre nu babiky najzaujimavejsie. Kupiliste uz nejake pastelky? lebo moja Sara chce stale pera a kresli na papier 😀

evitkamalicka
30. sep 2009

ahojky

rony my pastelky mame, ale nasho Adamka zatial nejako nezaujimaju

buksy
30. sep 2009

ahojte..
my nemame pastelky ale petka si kresli (cmara) na taku magneticku tabulu... perom co je na to urcene a potom sa to da zmazat... neviem ci som to dobre vysvetlila...

natasa8
30. sep 2009

ahojte.. 🙂
my sme sa vratili od doktorky, lebo mala sa vcera vecer rozkaslala, chuda vecer nemohla zaspat dve hodiny, stale ju budil ten kasel a ak nie kasel tak len tak plakala zo spanku.
Nastastie je v poriadku, nemusime brat ziadne atb, a ked som rano kontrolovala pusinku, tak som objavila treti zubcek - neviem ci je vonku uz cely, ale uc cinka o lyzicku 🙂

my pastelky mame, obycajne voskove, zatial som neobjavila ziadne take vhodnejsie pre male deti..... kresli ale len v stolicke na papanie (inak je pokreslene aj vsetko okolo papiera) a pod mojim prisnym dohladom aby ich nestrkala do pusy.

bubinko83
30. sep 2009

ahojte mamičky,ako sa mate? Som tu nebola sto rokov.Nemam pristup na net 😠 My sme ok ,zdravučky tak som štastna ,lebo to je to najdoležitejšie.Filipko chodi sam už asi mesiac 😉

Dufam že sa kvam skoro dostanem na buduci tyžden by sme mali stahovat do noveho bytu aj s interneto,jupiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

johnie
30. sep 2009

ahojte, tak asi ma take stavy ako sofiak viacej deticiek... som myslela ze bud robim nieco zle ale neviem co, lebo co mam s nou robit, ked sme cely den doma same dve? a potom muz hovori ze ju rozmaznavam... tak neviem 😕

winona24
autor
30. sep 2009

mno tak tu je dnes hojná účasť.... 😝 😝

prišla som Vám zaželať pekný večer...... 😉

vejinka
30. sep 2009

aj ja zelam pekny vecer...kurnik tu u nas je zima ako v rusku

vejinka
30. sep 2009

som sa rozhodla ze maleho bduem viac obliekat aj v noci aj cez den...takze v skratke na noc: tielkove body pyzamo vak a deka cez den doma: tielkove body zostavaju po cely den na tom mikina a puncochace a ponozky a na von pribudne na mikinu rolak a sveter a tenka bunda a hrubsia ciapka na spodok puncochace zostavaju a rifle alebo teplaky alebo nohavice topanky ...a vcera vonku mal ruky ako kus ladu..ked sme prisli domov takze dnes som dala rukavicky..na skusku na moje pocudovanie ich nejedol a len na ne kukal co to ma na rukach 😀 😀 😀 ale skamanie bolo ze ked som dala doma rukavice dole mal ruky take iste studene ako vcera 😔

claudinka
30. sep 2009

u nas je v pohode, spime iba v plienke a tricku kratkom.. konecne nejsu take horucavy 😀

luciankasebastianko
30. sep 2009

ahojte veji presne na to som dnes myslela že musím malého lepšie obliect na noc 😀

estella
30. sep 2009

cafte....win si ma nazhavila na Fb tak som musela prist pozrite ale fakt to tu nejako zanika.... ☹ ☹ ☹
baby musime sem chodit castejsie....aby nase septembrove babtak 2008 nezanikli...

Maxim ma super teplucke pyzamko takze nema ani body na spanie lebo mu to pyzamko uplne staci aj ked sa odkope v noci zvdy ma rucicky teple takze mu zima urcite nie je...ale cez den uz budem davat aj body ktore som doteraz nedavala.....ale pancuchy este zatial nedam....no tam na Liptove mate urcite riadnu kosu poznam este z cias ked osm tam robila ze tam bole vzdy velka zima..brrrrrrrrrrrrr...ale aj tak som to tam milovala.... 🙂 🙂 🙂

vejinka
30. sep 2009

tak to ja by som uz bola na druhom svete...by som do rana umrela

vejinka
30. sep 2009

baby ma napadla taka kravina....urobme stretko v zimeeeeeeeeeeeeee 😀 na liptoveeeeeeeeeee

luciankasebastianko
30. sep 2009

mne je to v podstate jedno ale nech je tam pekné prostredie 🙂

vejinka
30. sep 2009

ja ze pekne pocasie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

perlab
30. sep 2009

čaute
tak ... odsávačka vrátená, bez problémov, čomu som sa čudovala, ale aj to je na sk možné 😀 pretože včera robili drahoty, ke´d som ju chcela vyskúšať .... no dnes tam bolo úplne iné zoskupenie predavačov 😀

ozvem sa neskôr, ideme kúpať, pá

čítala som iba posledný vejinkun príspevok, tak na liptove by bolo stretko v zime supeeeeeeeeeeeer

vejinka
30. sep 2009

lebo tu cez zimu mozes cakakt akurat kalamitu a treskucu zimu 😅

vejinka
30. sep 2009

len keby nas bolo dost...uz daky mily penzionik v peknom prostredi by sa nasiel...ale museli by sme sa do toho pustit hned...teda ja uz pojdem spat ale treba zacat..lebo sezona sa blizi

perlab
30. sep 2009

tak som tu a tu zasa nikoho ☹

perlab
30. sep 2009

a ešte k tým odsávačkám /viem, že vás to niektoré už možno otravuje, ale u mňa je to momentálne aktuálne 😅 /

tak som volala do jedného net obchodu, kde ponúkajú tú na baterky /angel care/ a ten pán mi úprimne povedal, že najlepšia je vysávačová, že to, čo odsaje vysávačová, tak to neodsaje žiadna iná a má ich aj odskúšané, ke´dže s tým robí a má 4ročného syna
napriek tomu však na cestovanie je vhodná i tá na baterky, lebo je to šikovné do ruky /do ruksaku pod svahom a pod 😀 /, ale poriadne sople odsaje iba vysávačová
takže keď sa dá, treba mať obe 😵
aký milý, no nie?
tak možno na zimu kúpim aj tú kabelkovú, pre prípad 😉

a dobrú noc prajem, neviem, či sa tu ešte niekto ukáže, pááá

luciankasebastianko
30. sep 2009

dobrú perlab sa som uspávala čertika a práve prichádza muž (pan a vládca 😀 ) ked tu zbadá ten neporiadok čo tu maly spravil tak ho picne ale ešte som xela ist sem a potom upratať dokonca mu rozmontoval az šuflik tak to sa poteší 2x tolko 😀 no už je to tu asi niečo odlomil tak idem chystat večeru 😝

rony253
30. sep 2009

Caute zeny, az teraz som sa sem dostala, lebo moj muz tu daco na internete hladal.
Tak moja premilena Sara dnes spala za cely den jednu hodinu a o siestej uz mrncala, ze je unavena, tak sme ju okupkali, mlieko nechcela ziadne ani moje ani UM to som jej robila 2x a nevypila ani jedno, len revala.
tak sme tu este do osmej po dome lietali, ja neviem odkial to dieta berie tolko sily. Stale ked som ju dala do postele zacala revat a v postielke len stala a revala, ona nie ze reve ale vrieska s revom. tak som ju supla do kociara to jej tiez nevyhovovalo ale dostala som ju tam prikryla ju dekou a zaspala beho 5 min. preniesla som ju do postielky a spi, ale bez mlieka bez vsetkeho. a to jedla o piatej jogurt a nic viac. takze neviem co jej bolo.

perlab
30. sep 2009

rony ja som vedela, že ty nesklameš 😀 😀 😀 😀 😀

rony253
30. sep 2009

servus draha perlab 😀

perlab
30. sep 2009

prečítaj si rady od predajcu odsávačiek, viď môj príspevok vyššie

rony253
30. sep 2009

vsak tu uz skoro nikto nechodi, vela ludi sa len pozdravi a toť vsjo. Takze ked nam tu zavru temu, neviem co budem robit, takze sa robehnite babeny, viem ze surfujete po inych strankach, ale tato nie je zla, tak sa pome pome.
Perlab, aj tak tu odsavacku kupim, si sa tam dovolala? ja nie vraj to cislo nefunguje. supni mi ho potom do sms, nech tam zajtra zavolam.