Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

estella
15. okt 2009

ahojte...my sme prave po obede a o chvilu pojde Maxim spat..boli sme dnes v materskom centre lebo von sa neda ist strasne fuci a aj poprcha...Maximovi sa v mat.centre strasne paci boli sme aj v utorok prvy krat a je to tam super tak som rada ze tam mozeme chodit ked bude vonku otrasne pocasie a nemam to ani tak daleko keby som isla pesi...no dnes som bola na aute s kamoskou aj ona bola s dcerkou lebo dnes by nas bolo urcite odfuklo keby sme isli pesi.... 😒 😒

veji j som to uz vzdala aby mi poodede spal v postielke lebo to bolo stale to iste reval-reval az kym nezasapl po hodinovom placi a spal mi presne pol hodinu tak to robim tak ze si k nemu lahnem on do 5minut spi a spi mi aj dve,tri hodiny a to je rozdiel....

rony253
15. okt 2009

ahojte, Sara uz spapala plnuuuuuuuuuu misku polievky, taku som jej urobila hustejsiu, mrkvicka karfiol hrasok a fazulka kuracie mäsko, toto som mixla trosku nech tam nie su supky z hrachu a uvarila jej pismenkovu cestovinu,no zjedla vyse 200 ml, taka som bola rada, neskor bude papat s nami co uvarim ako druhe. uz spinkala doobedu asi len 45 min lebo nas pes zacal stekat a ju zobudil, take som mala nervy ze az.

kamilka12
15. okt 2009

Ahojte,

estell - kam chodíte do materského centra? Viem, že aj tu na Klokočine niečo také je, len som sa ešte nedopracovala si to naštudovať.

Ja posledné dni uspávam malého cez den tak, že ho po byte vozím v kočíku, lebo má stále soplíky a to ho stále budí. Po sediačky mi zaspí hneď a potom ho len preložím do postielky, ale spí max. 1 hodinu 😒

vejinka
15. okt 2009

a stale nespi....uz som z neho na prasky 🙄

estella
15. okt 2009

rony tak tu polevku co si varila Sarke by som is dala aj ja mnaaaaam....ja som varila paradajkovu...

kamilka my sme boli na Nedbalovej ale je aj na Horke tam to je vacsie toto tu je take male ale suprer je ja tam....mozeme sa tam niekedy stretnut..budem rada... 🙂 🙂

veji ja si viem predstavit ake by som mala nervy ja keby mi takto vyvadzal..ved som ja mavala..mne uz Maxim spi dnes to bola rychlovka ani nie 3minuty som pri nom lezala...

rony253
15. okt 2009

ideme sa prebalit a umyt prdelku, hrasok a fazulka urobili svoje, tak sa posrala 😀 ze az jej to na body vybehlo 😀 uz perem druhe body dnes, jedno si osapala s polievkou ked mi tresla do lyzicky to som hned zaprala a teraz druhe, cize dnes mame na sebe uz tretie body

vejinka
15. okt 2009

konecne zaspal...ja som mrtva

vejinka
15. okt 2009

u nas vobec nezabera ked si k nemu lahnem a jeho prehodim do postele...pritullila som si ho a odtahoval sa a narety krical...az som sa zlakla ci mu nieco ieje..no zjavne zubky dalsie..inak si to neiem vysvetlit...obryza postielku a pritom krici..co ine ..no a zaspal na cicike ale aspom zaspal

estella
15. okt 2009

tak to mas zle veji ked nechce ani tak zaspat...Maxim ten sa asi boji zeby som ho supla do pstielky a tak pekne lezi a neodtahuje sa ani nevstava...

evitkamalicka
15. okt 2009

ahoj baby, ja som dnes unavena jak pes z tohto pocasia, ledva mam oci otvorene a to som este teraz bola na 2 a štvrť hodinovej jazde

estella
15. okt 2009

evit a kde mas Adamka ked ides na jazdu?

evitkamalicka
15. okt 2009

chodi sem svokra ho strazit

rony253
15. okt 2009

caute zeny, mala mi zaspala huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ale opät v kociari, chodim s nou po dome v kociari a zaspi, zapla som jej DVD Bol raz jeden zivot a posuvala kociar dopredu a dozadu a zaspala aj doobeda takto. Estell u nas tiez zaberalo ked som si k nej lahla tak hned spinkala, teraz takto fungujeme len vecer, lebo cez den ked si k nej lahnem zacne vsade po posteli lozit, stavia sa a skrabe stenu, no proste zabava a ziadne spanie, necham ju teraz v kociari, lebo sa bojim, ze ked ju odnesiem hore do postielky dlho nepospi. no uvidime, aj ked hore ma v izbe chladnejsi asi by sa jej lepsie spalo.

rony253
15. okt 2009

som ja ale sprosta hus, odniesla som ju do postielky a zobudila sa za 2 sek s revom a teraz ani nahodou zaspt, nervy mam jak svina, uz to nikdy neurobim, kde zaspi nech tam spi. takze poobedny spanok trval 3 min. 😠

janac1974
15. okt 2009

ahojte...maly mi pred chvilkou zaspal tak som vas prisla kuknut....
ja maleho tiez musim uspavat...spievam mu rozpravam kadeco...mne to neprekaza...
skor mi vadi ze spinka kratucko na to ze niekedy uspavam aj hodinu 😒
s tou kakackou sme to dnes riesili tak...rano bananik s mrkvovym dzusikom a este som mu
urobila smectu to mi poradili v lekarni...je to taky roztok ale mozno to poznate...
na obed mal polievocku kur.maso zemiak ryza a samozrejme mrkva dokopy pomixovane....
a spapal plnu misku...

janac1974
15. okt 2009

a zabudla som napisat ze teraz pred spanim vypil 100ml ryzoveho odvaru coho som sa
najviac obavala a celkom mu chutilo 😕

perlab
15. okt 2009

čaute babule, romi spí druhý spánok, tak som sem kuk 🙂
janac, som rada, že ti vypil ten odvar 😉 dala si mu iba čistý odvar?

no my, pokým sne samé doma, tak romi spí super 😵 , dám ju do postieľky, odídem, ona sa tam prevaľuje s macíkom, pomrmle si, po 15 min prídem a ona spí 😀
ale musí tu byť kľud, akonáhle by vedela, že tu niekto je, tak by vykrikovala a zjednávala 😅
a to spí 2x cez deň

a materské centrá, tak to je super vec, tak ako pre detičky aj pre mamičky 😀

jurocko
15. okt 2009

cauteeeee kocky,my mame po oslavach bolo super mali sme tu aj dva a pol mesacne babo joooj ako by som brala 😒 ale nie teraz uplne stacia dve 😉 dostal bycikel krasny taky večši,oblecenie,auto kopec darcekou take nase zlaticko bolo štastne...bozkaval krsnu..super den

skoda ze mi materske centrum v BJ nemame..ale určite to musi byt super

mi zasspavame poobede aj večer pri prsniku a potom do kočiara lebo ked sa zobudi po hodine tak ho prikolisem a spi a keby bol v kočiari tak uz nezaspinka......

nas mal dnes rezankovu polievocku a popapal dobre teraz dojedol chlebik ale kromku nie vase deti uz jedia kromky z chleba nas zjeedol z celeho polovicu

idem sa venovat malemu,paaaaaaa a pekny večer

luciankasebastianko
15. okt 2009

ahojte a kde ste, veji? musím počítať nech som v obraze a maly dnes spal iba hodinu a od 12: 00 bol stále hore -až do 19.30

vejinka
15. okt 2009

ahojte hodila som par fotiek na FB..ak xcete kuk 😉

vejinka
15. okt 2009

lucia..ani mi nevrav ja som dnes uspavala rekordne dlho..od deviatej do takmer pol druhej 😔

rony253
15. okt 2009

ahojte, my sme mali problem dnes vecer zaspat, po kupani ani nahodou spat v jej case a to poobede spala 5 min co som ju prenasala a sa zobudila, takze tu fachcila do pol deviatej a to o pol siedmej siedmej chodi spat, no bola som uz hotova, potom uz ako tak zaspavala ale sa hned prebudila a velky plac, to sa opakovalo od osmej do pol deviatej, urcite zubky, dala som jej panadol, moj muz jej hlavu drzal, lebo som do nej nevedela ten sirup dostat ulozila som ju a zaspinkala, prelozila do postielky trosku zaplakala a asi spinka, lebo je klud.

luciankasebastianko
15. okt 2009

pozieme 😉 a včera som sa tešila že krásne spinkal a dnes sa stále budil ☹

janac1974
15. okt 2009

pekny vecer prajem...
perlab...ano maly vypil cisty odvar aj 2x ked sa zobudil,no nechapala som ako mu
smakovalo a teraz po kupani som mu dala uz aj sunar do toho a tiez vypil 100ml...
no a to este bol hladny tak som mu varila tekvicu so zemiakom a zltkom lebo viem ze
to ma rad,zjedol vsetko a stolicu mal od rana az teraz vecer,tak sa tesiiiiiim a dakujem vam baby
za takyto recept...velmi ste mi pomohli 🙂
este nespi stale tu vyvadza,robi zle ale je najkrajsie ked je babo zdravucke a tesim sa....
jurocko a kromka je korka ak dobre rozumiem??tak potom mojmu chuti z chlebika prave najviac korka

luciankasebastianko
15. okt 2009

malo to byť pozrieme 🙂

vejinka
15. okt 2009

no tak ja letim spat..dobru kocky

rony253
15. okt 2009

jani!!! tesim sa s tebou ale mala si pockat s tou tekvicou, vazne treba 3 dni dietku. ale jemu ta smecta zastavila hnacku nie dietka. ja som mala tiez smectu ale som jej nedala, len tri dni dietka a ten antibiofilus prasok a preslo to samo. Ale som rada, ze to preslo, ale davaj este bacha, nie hned vajco a tekvica 😀
Nasa Sara papa aj korku z chleba ale ona moc chlieb nemusi, radsej papa pecivko, zje nie len vnutro ale aj vonkajsiu cast zemle napr.
idem si urobit jest
veji pozrem fotos

janac1974
15. okt 2009

rony ☹ ach tie zubky ja tiez davam panadol ked uz je velmi zle...aj vcera som dala
a dnes este neviem lebo este sa hrajka ale muz uz vykrikuje ze maly chce spinkat...no nic budem musiet
ist lebo muz tu vzdycha ze ja tu zavislacim a on chudak trpi 😠
mam na neho take nervy nedokaze ani dieta uspat ani nakrmit no co uz dufam ze ma netrafi
slak lebo chuda maly...........

luciankasebastianko
15. okt 2009

janac nedajsa 😠

janac1974
15. okt 2009

joooj rony tak dufam ze to nebude zle ze som neurobila chybu ale bolo mi ho luto lebo
my uz drzime dietku tri dni a on uz chcel nieco ine chudatko...no vzdy mal problemy po mliecku
myslim tym ciste mliecko bez odvaru ale nachapem ze prave ryzovy odvar mu chuti viac ako mliecko