Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

janac1974
21. okt 2009

zuzi to faaakt??? 😕 tak to sa teda mam na co tesit 😀
luci moje dieta je vynimocne on vsetky sladke jedla odmieta,neviem,ci je to len docasne,ale ja by som
mu taaak rada kupila nieco nezdrave mnam mnam sladucke.vzdy do musim zjest ja 😝

zuzana1710
21. okt 2009

janac,nepochopila som..na co sa mas tesit??? 😅

luci 😀

janac1974
21. okt 2009

no na ten prispevok???rodicovsky???este som nedostala 😕

johnie
21. okt 2009

caume... dakujem za vase rady ohladom prania.. ste take zlate 😀

luciankasebastianko
21. okt 2009

neboj on príde na chuť aj dobrotkám 😉 ja som začala dávať sladké len teraz po roku ale veru šmakuje mu 😀 ale za den dostane 1 kinder čokoládku, alebo kúsok kakaového rezu a hlavne teraz ked sompíme sladkosti zahlienujú 😒 ale práve som dojedla snikers a orin orieškovú 😎

janac1974
21. okt 2009

nemas za co johnie aj mna to zaujimalo 😉

zuzana1710
21. okt 2009

jana,jaaaaj.no ani ja som netusila..takto ma prekvapit pred vianocami... 😀 😀 😀

johnie,nadaaaaaar

johnie
21. okt 2009

😀 nasa opica dnes jedla makove slize.. dufam ze bude spat do rana 😀 😀

johnie
21. okt 2009

tak prd uz ju pocujem buchat postielkou o stenu
zuzu sijastok

martinna78
21. okt 2009

janac a to ti kedy nabieha ten rodicak, vacsinou kazdy dostava okolo 16-teho ( z okruhu mojich kamosiek)

luciankasebastianko
21. okt 2009

a med ešte nedávam ,ale neviem ako s makom možme dávať alebo nie ?
janac a jogurtíky ovocné, alebo pribináčik spapá a čo víživka ved to je fain mašrta 😝

martinna78
21. okt 2009

johnie ahoj 🙂 este pracujes?

janac1974
21. okt 2009

luci aj ja som zacala davat sladke az teraz po roku,ale nevadi aspon zostane maminke 😀
on ma rad skor take polievocky tekute ale musia byt teple,lebo studene odmieta,no a samozrejme
maso ako spravny chlap...

johnie
21. okt 2009

mati.. uz na to nemam nerv a zajtra chcem ist k nasim tak som chcela skoncit skor aby som sa trochu vyspala

zuzana1710
21. okt 2009

martinka,komu nechodi na ucet,tak az do 22 sa to moze pretiahnut... 😉

zuzana1710
21. okt 2009

johnie,to je somarina..ani moja od maku nespala..a na druhy den mala makove oneee v plienke... 😀 😀 😀 😀

johnie
21. okt 2009

zuzi to s tymi marcovymi najkrajsimi je parada, mne na fb napisal jeden dilinko na malu ze deti niesu pekne, su deti....
a tak uz sa nieje my friend, idiot... necakam ze mi ma napisat ze mam krasne dieta ale to uz bolo silne kafe na mna... a to som neni ani urazliva

luciankasebastianko
21. okt 2009

johni aj ja som dnes dala kúsok štrudle makovej ale či to zabralo ☹ mal aj štvrtku didhiadenu ale zaspal až o 22:00 🙄

martinna78
21. okt 2009

babulky dobru nocku,lucim sa,sladke snicky 🙂

johnie
21. okt 2009

zuzi zajtra skusim cisty makovy vyvar.. a to ked uz nebude fungovat tak neviem 😀 😀

janac1974
21. okt 2009

fuha tak za taketo zvysenie aj nieco nasetrime do vianoc 😀
mak???tak to si netrufam,to je dost velky alergen,ale zato myslela som minule na makovy odvar
skusali ste??
luci jogurtiky on len tie od hipp take v skle a vyzivy mu davam tiez ked neni ovocie cerstve...

zuzana1710
21. okt 2009

jedno z najkrajsich na co sa dokazem pozerat cele hodiny je prave dieta...lebo dietatko je kazde krasne a hlavne dusou,lebo je este ciste..takze tvoj ne-priatel je trulo makovy,ked uz sme pri tych slizoch... 😀

luciankasebastianko
21. okt 2009

ako super ked tu je znova taká super diskusia už mi to chýbalo 😉 ale už tiež idem búvať ktovie čo noc prinesie 🤐 Dobrúúúúúúúúúú ženy 😵 😵 😵

johnie
21. okt 2009

krasne povedane

johnie
21. okt 2009

luci sladunke snicky vam 😉 ja neviem ci ist uz...

janac1974
21. okt 2009

tak to bo naozaj dilino,mozno prave on je dieta a je skaredy ako noc

zuzana1710
21. okt 2009

makovy odvar-netusim ci zabera a ani mi to neni sympaticke... 😀 😀 😀 😀 to mi pripada ako od baby jagy z mrazika... 😀 😀 😀 😀 😀 idem aj ja drichmat..lebo mi sije...mam dobru naladu a mozno by som mohla mojim humorom niekoho aj nahnevat.tak sa majte krasne a prenadherne sny vam prajem a deticky nech posluchaju...dobruuuuuuuuuuuuu gut najt 😀

johnie
21. okt 2009

najt najt, co nahnevat? nasrat! 😀 😀
jani taky ludia sa v mojom zivote dhlo nezdrziavaju 😎
idem ja taky brouku 🙂 dobru

janac1974
21. okt 2009

tak aj ja prajem bru noc....sladke sny... 😉

luciankasebastianko
21. okt 2009

Dobrúúúúúúúúúúúúú masky 😀