Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
21. okt 2009

johana,utekaj uz a nepracuj tolko...cago belo 😉

johnie
21. okt 2009

😀 😀 aspon ze idem spat v dobrej nalade, mozno sa mi bude aj nieco srandovne snivat... ze maska johana ... 😀 😀

luciankasebastianko
21. okt 2009

Deti narodené v znamení Panny sú šikovné a rozumne. Učia sa bez problémov. Sú nadané najmä na cudzie jazyky. Sú tiché a pokojné. Aj ony majú radi poriadok a čistotu. Obľubujú živé hry a píšu listy. Dievčatá majú rady pletenie a ručné prace. Sú to však deti málo telesne zdatné a treba, aby cvičili
-to som našla ale videli ste moje dieťa 😀

johnie
21. okt 2009

luci veeelmi sa tesim na ten den ked bude sofa tichucko sediet a hackovat ... pchaaaa 😀 😀

luciankasebastianko
21. okt 2009

johnie 😀 😀 😀 boožžže to bude 😅 a moj maly jej bude držať klbko 😀

luciankasebastianko
21. okt 2009

tak ja už fakt idéééééééééém 😉

momoyka
22. okt 2009

ahojte, pekny dnicek, prva? 🙂

rony253
22. okt 2009

ahojte, tak noc sme uspesne zladli, od pol siedmej sme hore ale do osmej sme sa este v posteli povalovali 😀 ja som chcela spat a Sara ma bozkala, tahala za vlasy a mlatila 😀 potom som ju posadila na zachod a pekne sa vykakala. Dala som jej tu zmensovaciu dosku na zachodovu misu, ale ako ju tam curat naucim neviem. takze od dnes budeme uspesne skusat pokracovat v kakani do zachodiku.

silwietta
22. okt 2009

dobre ranko... tak ja som mala par dni absencku.. no poyeram, ze tu je sranda, musim si dat vacsi poyor na ucast... Misko si prave pustil telku a teraz sa hra so zvukom - dava si tichsie a hlasnejsie... uz aj vie kde schovavam pred nim dialkove, vylezie na gauc... a ze vraj tiche pokojne a oblubuju poriadok? hmm tak to akosi nefunguje 😝

vejinka
22. okt 2009

dobre rano ...ze tiche a poriadok?? u Erika to tiez nefunguje rozhadzuje od rana do vecera..uz som sa aj smykla na lopticke a letela som ako strela a bachla do dveri..ten sa len chytal za brucho ako sa rehotal...a ja som lapala po dychu ...no takze my sme mali byt zrejme lev a nie panna..ale asi sa zamotal do placenty inak to nevidim 😀 teda vlastne on tam sedel..a az ked mu strpli obe nohy sa bral von 😀 😀 😀 😀

vejinka
22. okt 2009

a teraz hulaka v postielke..

vejinka
22. okt 2009

inka noc bola jedna z tych otrasnych..zobudil sa o druhej a do nejakej stvrtej vkuse reval...nechapem preco ale rano muzovi svietila cervena kontrolka..ani nie z prehnaneho sexovania ale z prebdenej noci..no a ja som ako na potvoru rano dostala mrchu...ale aspom nemeska a nemusim kupovat test...takto prisla v tichosti a nikoho nezobudila 😅

johnie
22. okt 2009

caume.
dnes ideme k nasim na prepadovku, doma neni co jest tak sa ideme prizivit 😀
cecek zaspal tak vselijak umrncane... derie sa sam stolicka

silwietta
22. okt 2009

no idem kuknut ci moje male opiciatko uz spinka...

silwietta
22. okt 2009

uz chrni - styl zabka - ritka vypulena hore 😀
dnes mu to ale trvalo a pritom uz zaspaval ked som ho davala do postielky...

rony253
22. okt 2009

caute, Sara prave zaspala, papat bude zo vcera co som jej uvarila druhe jedlo a sa k tomu ani nedopracoval, tak jej to zohrejem dnes. Ona ked zje plnu misku polievky nechce mi neskor druhe jedlo, iba ochutnava s varechou 😀.
dnes som mala byt na Slov. o pol hodku zacinaju krstiny. Budu krasne, bude krstit biskup, lebo moja sesternica je vydata za greckokatolickeho knaza a ten je sef celej fary, tak maleho bude krstit vyssi sef, velmi zlaty biskup. Bude to velika oslava a ja tu v rakusku. ☹ nechcela som so Sarou letiet, ked nie je v poriadku, to by jej este zhorsilo stav.

rony253
22. okt 2009

no pisem ako MADAR, horor prepacte... 😀

vejinka
22. okt 2009

rony...pises v pohode no hej bude to asi velka oslava...ale tak zasa dobre si spravila ze si nikam nesla..kym sara nieje v poriadku

rony253
22. okt 2009

jooooooooj veji, az mi je do placu, ze tam je cela rodina a len my chybame... ☹ no co uz, zdravie mojej dcery mi je prednejsie. 🙂 este kasle aj teraz cez den a kycha ja to nechapem a od pondelka vecera sa liecime.

silwietta
22. okt 2009

rony, mas pravdu, mala je prvorada...

vejinka
22. okt 2009

nas to prechadza...takze uz je asi po chorobe klop klop klop

luciankasebastianko
22. okt 2009

ahojte ozaj rony ste maly cestovať ☹ no škoda ,ale určite aspoň prídite pozrieť babo ked sa uzdravíte 😅
veji ako teplotky už sú preč ?

rony253
22. okt 2009

nalakovala som si nechty 😀 😀 😀

rony253
22. okt 2009

pojdeme nejako v novembri.
Ide ma tu slak trafit, davam jej sirup ten co mi dal doktor a aj tak kasle, ked to do rana neprejde idem ju dat popocuvat.
dnes sme u dva krat kakali do zachodu. Ako ju mam ale naucit cikat doň. na nocniku nechce sediet.

luciankasebastianko
22. okt 2009

rony no asi by si mala zájsť ešte ktej doktorke maly si už odkašle len tak 3_4 za deň ATB ešte do konca tyždna ale soplík neako neustupuje ☹ a prídi nalakovať aj mne 😉

luciankasebastianko
22. okt 2009

a dnes spal doobeda 30 užasnych minút 😠

kamilka12
22. okt 2009

Ahojte

vejinka
22. okt 2009

teploty uz chvala bohu nemame..ale vcera sme este na noc dali..

kamilka12
22. okt 2009

Čo dnes budú vaši drobci obedovať?