Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
1. dec 2009

baby ja sa lucim... pekny vecer... papa

luciankasebastianko
1. dec 2009

ahojte idem počítať, ale už som niečo nakukla a moc sa teším že sa evičke zadarilo držkám palčeky 😀 potom musím objednať digit .rámček aj pre svokrovcou a čosi poplatiť 😕 ale snad sa ešte zastavím 😅

jurocko
1. dec 2009

ahojtee

jeeeeeeeeeej evitka gratulujem zo srdiecka velmi sa tesim 🙂 🙂 🙂
ja som dnes doumyvala posledne dve okna tak sa tesim a tiez ako ka3n mam rada vianocnu vyzdobu,koledy a vyzdoba viánocna uz sa tesim ked budeme byvat v dome ked si ho cely vyzdobim a vysvietim...mne sa to strasne paci aj v byte balkon mam vyzdobeny a rozsvieteny svetielkami
kolace,medovniky a balenie darcekou pre milovanych 🙂
tak prajem krasny vecer,paaaaaaaaaa

winona24
autor
1. dec 2009

ahojte babulky...pekný večer.....mňa zase ten môj dilino nasr.l....keď to takto pôjde ďalej,zbalím caky paky a pôjdem k našim ☹ ☹

mno čo sa týka toho príspevku ja by som bola za,keby to bolo automaticky a nemuselo sa behať po úradoch....však sociálna poisťovňa by mala presne vedieť,kto má a kto nemá nárok a podľa toho vyplácať 😨

ollako
1. dec 2009

ahojte
winon, my sa s mojim tiez hadame, teraz isiel na 2 tyzdne prec, tak si od seba oddychneme

jurocko vy staviate domcek? ja som nejak nepostrehla😕 aj my staviame 😉a tiez sa tesim, ked sa donho nastahujeme 😵
a tiez mam rada vianocnu vyzdobu, len moj muzik ani moc nie a ked chcem s niecim pomoct, tak frfle 😝

johnie
1. dec 2009

evit, gratulujeme... a drzime palceky 😵
ka3n..treba poziadat o ten prispevok, nebude to automaticky a az vo februari sa zacne vyplacat, spatne za januar 😉
hadky su u nas na dennom poriadku...uz ich ani nevnimam 😒

winona24
autor
1. dec 2009

joj baby ,ale keď pre mňa je to už také únavné a neviem ako ďalej.....stále dookola....už aby som bola naspäť v robote.....nech poznám aj niečo iné ako len natálka a domácnosť...začína mi robota poriadne chýbať.....

winona24
autor
1. dec 2009

johnie s tým RD si ma nepotešila.... ☹ ☹

kamilka12
1. dec 2009

win - presne to isté ako ty cítim aj ja...tiež mi robota hrozne chýba...ale na druhej strane si malého chcem užit celé 3 roky, tak neviem,ako to "psychicky" budem zvládať ďalej...teraz je to iba upratovanie, prebalovanie, varenie a čakanie muža kedy večer príde z roboty...furt to isté dokola..cítim sa hrozne nečinná...Medzi ľudmi by som určite hneď na iné myšlienky prišla..

johnie
1. dec 2009

win ☹ ja sa ospravedlnujem...ale nemozem zato ! 😝
ja sice pracujem z domu ale momentalne mam doma muza - nezamestnany tak si predstavte tie nervy doma
tiez mam chut sa na vsetko niekedy tak fajnovo vysrat a ist k nasim...ale lubim ho degeska mojho aj ked je obcas hlupy a lezieme si na nervy... hovorim si ze mohlo by byt aj horsie 😒

johnie
1. dec 2009

tak drazba parfemu pre toho mojho je ukoncena, zmeskala som to... tak ideme na calvina - one... aj to moooze bejt

ollako
1. dec 2009

tiez uz mi tento stereotyp ide hore krkom, aletiez ako ka3n chcem by s malym doma co najdlhsie, len kedze je muz bez poriadnej prace, tak asi poriesime to, ze na MD pojde muz aj pojdem do prace, no uvidime...

a baby trosku od veci, vy chodite na FB ze?. tak ak chcete mozte si ma pridat Oľga Mjartanová, nie som si ista vasimi priezviskami 😕

kamilka12
1. dec 2009

oll - už som ti poslala žiadosť ;)

ollako
1. dec 2009

ano potvrdzujem 😉

winona24
autor
1. dec 2009

johnie aj ja ho ľúbim,ale niekedy už proste nevládzem....

buksy
1. dec 2009

ahojte zeny...
ja som vas prave docitala...
u nas bolo dnes krasne a mali sme uplne vydareny dnik...
boli sme s rony a s evickou vonku
aj my dakujeme baby za pekny den...akurat k veceru ma hlava strasne rozbolela lebo moje milovane dietko zacalo poslednu hodinu v OC robit riadny cirkus...stale kricala a ja som myslela ze mi hlava praskne ale co uz ked som potrebovala nakupit... ☹
idu jej ocaky aj stolicka jedna...takze je hrozne zla posledne dni...
evitka aj my gratulujeme a prajeme vela zdravicka...🙂

terezicka
2. dec 2009

Ahojte, ja som prváááááááááááááááááááááááááááááááá 😀
Evitka v prvom rade srdečne gratulujeme, veľmi sa tešíme, prajeme krásne a bezproblémové tehotenstvo nech si ho užiješ pri Adamkovi a nech máš aj dobrý pôrod a tak... 😵
My sme boli včera u našich pozrieť moju sestru, prišla z nemocnice, dokonca jej začali už aj vlasy trachu rásť ale ešte jej zrejme vypadajú, lebo ešte ju čakajú asi 4 chemoterapie...Ale operáciu zvládla tak hádam už bude len lepšie...
Inak sa máme celkom fajn, v piatok ideme do BB a chceli sme ísť do Europy v sobotu ale má tam byť doobedu autogramiáda superstar tak to bude isto riadny nátresk, tak buď budeme čakať do poobedia alebo tak nepôjdeme...
A možno v utorok pôjdeme s Marekom na otočku do Blavy, teda Marek pôjde isto a ja sa musím rozhodnúť či nechám Lucku niekomu na celý deň alebo s ňou zostanem ja doma, lebo ju brať nechcem, to sa bude zbytočne len navážať a isto by jej bolo dlho...

evitkamalicka
2. dec 2009

ahojte,
dakujem vsetkym za gratulacie

annie13
2. dec 2009

Bre ranko, ja si pojdem aj poziadat, aj stat do radu, len nech RP zvysia a nech sa tyka aj mna to zvysenie 😀

evitkamalicka
2. dec 2009

mna sa to zvysenie netyka takze mne je to na prd

annie13
2. dec 2009

preco evit, nebola si zamestnana pred adamkom?

annie13
2. dec 2009

babenky rodinne pridavky to jest tych cca 600 Sk, moze to chodit aj na moj ucet ci len na MM? aby si to potom mohol uplatnit v danov.bonuse

evitkamalicka
2. dec 2009

annie bola som nezamestnana od vtedy ako som zistila ze som tehu a teraz by mi to nedali aj preto, ze som zivnostnik

evitkamalicka
2. dec 2009

ja to mam tak ze mi chodi aj RP aj pridavky na moj ucet

annie13
2. dec 2009

lebo moj MM mi tvrdil ze to musi na jeho, ja ho roztrhnem, vcera kupil tu chladnicku za 400 pytala som si nejake peniaze ze na darceky a tak, tak ze mam pockat do vyplaty 16teho!!!!!! tak mu vravim ze nech mi da laskovo RP ze to je Brankove 😀 tak ze to musi byt na jeho ucte, ja mu dam
lebo maly ma uz vraj dost darcekov, on nic nechce, roztrhnem ho

annie13
2. dec 2009

je uz nemas snz ake je to pekne 5 TT 😉

evitkamalicka
2. dec 2009

annie budem rada ked uz budem za vodou taky 13-14tt

terezicka
2. dec 2009

Annie Rp môže cjpdiť na hocikoho účet alebo si môžeš aj nechať posielať v hotovosti na poštu

silwietta
2. dec 2009

bre ranko, ides si doscitat vcerajsi vecer..

silwietta
2. dec 2009

olla, aj ja som si ta pridala na FB