Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
6. dec 2009

ahojte....

VEJI dík za link.... 😉 😉 😉 😉

winona24
autor
6. dec 2009

bubinko keď klikneš na ten obrázok hotový na tej stránke pravým tlačítkom,tak si ho normálne daj ULOŽIŤ AKO a ulož si ho v PC...

bubinko83
6. dec 2009

winon,diky moc.Si poklad už mi to ide. 🙂

vejinka
6. dec 2009

no vidim ze hojne vyuzivate ten link..no nech vam padne na uzitok ako mne 😉

luciankasebastianko
6. dec 2009

ahojte kočky konečne maly zalahol 😒 boli sme na mikulášovi malemu sa moc páčilo aj si bol pre balíček sám zlatučky bol a stále mu bral karičku v ktorej mal balíčky 😀 iba čerta sa trochu bál 😅 idem kuk sem čo ste písali a na fb a superstár 😀

jurocko
6. dec 2009

tak vam prajem sladke snicky,idem sa venovat drahemu lebo ked sa maly zobudi tak opet nic...stale nam brani ☹ 😒 😉
dnes bola svokra doniesla darcek mikulasšky deti stastne,bola teta s vnuckou,vysantili sa....deti tiez spinkaju a zajtra mame vianocne vystupenie Karinky z dramatickeho a tanečnej tak sa moc tesime 😉 😉 😉 velmi...... 🙂
tak sa majte krasne 🙂

ka3n
6. dec 2009

ahojte..trosku som vas docitala, ale nestiham, ozvem sa neskor.pekny vecer prajem.

winona24
autor
7. dec 2009

prajem krásne ránko ....dnes som prvá???? super 😀 😀 😀

cez víkend tu bola veľmi slabá účasť...ale všetky sme asi absolvovali nejakého toho ježiška,piekli vianočné cukroví 😵 😵 😵

winona24
autor
7. dec 2009

nie ježiška ale mikuláša to malo byť 😀 😀 😀 😀 😀

winona24
autor
7. dec 2009

ináč včera som videla v Auparku tú fešandu ,čo sme ju tu minule preberali....čo má tie dvojičky a dcérku dala k mame...mno takže asi takto...neviem pri akej tyči sa krúti,pretože ja by som jej maximálne tak dovolila okolo hrdzavej.... 😅 😅 dohabaná bola ako olašská cigánka...že značkové veci???? ťažko.....značkový mala maximálne kočík....takže tak hviezda jasná 😀 😀

winona24
autor
7. dec 2009

ale niesla sa jak pávica..... 😝 😝 😅 😅 😅

annie13
7. dec 2009

bre ranko, no môj vikend skoda slov
Veji https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... pre Teba na vyžiadanie 😀
kuk lebo dlho to tam nebude

kamilka12
7. dec 2009

ahojte

annie - pristane ti to 😉 ...

ja sa stále rozhodujem či kúpit toho psíka, alebo ten hovoriaci hrniec.. 😒

winona24
autor
7. dec 2009

annie super máš tie vlasy 😉 😉 😉 😉 😉

kamilka12
7. dec 2009

No a včera nám vyliezli prvé stoličky..rovno 2 naraz, a hned ako sa prerezali, tak prešli nám aj soplíky..takže to bolo z toho..

winona24
autor
7. dec 2009

kamil ani ja som sa nevedela rozhodnúť....obe hračky sú super.... 😨

kamilka12
7. dec 2009

a to ešte aj toho hojdacieho plyšového koníka by som chcela...lebo martin teraz na všetko na čo sadne začne že: Hioo- hioo 😀 ..ešte aj v nákupnom košíku to robí..

win - takže značková kráska nie je až taká značková? 😀

winona24
autor
7. dec 2009

no kamil ja som si nemala v tej rýchlosti šancu všimnúť do detailu čo mala alebo nemala značkové handry...ale nezdalo sa mi....a aj aj boli značkové,tak výsledný efekt nula bodov,lebo to vyzeralo naozaj zle.... 😅 😅 😅

mishusha
7. dec 2009

ahojte babenky
ja vas nemam ani kedy v klude poprecitovat, to len ked som v robote si najdem trosku casu... doma je to absolutne nemozne ☹
nasej papulke asi idu dalsie zuby, stolicky su von uz dlho, ale teraz mam podozrenie na ocne.... v noci nespavame, papame tiez menej, sople sice ziadne ale za to kycha neurekom... dufam, ze to nebude horsie.
neviem co vsetko ste riesili ,idem docitat... mam toho velaaaaaa...len dufam, ze ma nikto nebude otravovat...
🙂
win - mno, pavica... ale vsetky pera vytrhane 😀 😀 😀
annie - super to mas... 😅

winona24
autor
7. dec 2009

mishu mno tak nejako.... 😀 😀 😀

winona24
autor
7. dec 2009

Natálku som dala do postieľky,idem poriadok spraviť,potom seba skultúrniť.... 😅

ka3n
7. dec 2009

ahojte..win a aku znacku mala kocika.? ved podla mna vsetko kociku su znackove, ked maju nejaku znacku 🙂)
trúúba ta zenska..a ako si ju poznala?

Maly je vonku so svokrou, tak som trosku pospratala a o 12tej pojde asi hajat..

My mame hovoriaceho maca a sme spokojny...ten hrniec sa mne osobne moc nepaci..

winona24
autor
7. dec 2009

Concord Neo mám taký pocit....jo on to bol.....

ka3n tak teda drahú značku...čo teda concord je...povedzme si.... 😅 😅

http://www.kociky-autosedacky.sk/zbozi/3484/Con...

winona24
autor
7. dec 2009

a ako som ju spoznala??? podľa muža 😀 😀 😀 a potom som spoznala aj ju.....

ka3n
7. dec 2009

podla muza? ty ho poznas?

estella
7. dec 2009

cafte...deti obeduju..Maxim pojde o chvilu spat a ja chcem upiect linecke kolieska...

vcera som bola pozriet na Mikulasa v meste stretli sme aj Perlab s Romankou mala bola uzasna sedela v kociku a pozerala na ohnostroj a moj hrdina plakal a baaal sa...ohnostroj nie je nic pre neho..... 😒 😒 😒 😒 😒 😒

eweny
7. dec 2009

ahojte dievcata..maly este spi, nejak podozrivo dlho, normalne uz vyse hodiny 😀

eweny
7. dec 2009

ako ste mikulasovali?..ja viem, dozviem sa to, ked si vas pekne poctivo docitam, ze? 😉

eweny
7. dec 2009

Petko sa teda vyznamenal, taky cirkus urobil, ked v piatok uvidel Mikulasa..vsetky deti sa tesili a ten nas hecal na cely park 🙂

eweny
7. dec 2009

annie, boli ste v sobotu v tej Europe?..ja som ta tam vyzerala..