Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evicka1
29. dec 2009

momoyka: no neviem kolko chces investovat. ja mam od inglesiny marco polo. ale ta stala palkuu 😀

momoyka
29. dec 2009

no velmi vela nee, velmi nemozem, ale zas my ju potrebujeme casto, ale na kratke trate, na dlhsie trate tak na dovolenku mozno... neviem sa rozhodnut ani co pozerat, vsade nachadzam len o tych drahsich...

momoyka
29. dec 2009

ja som chcela dobru a nie moc drahu..

zabavka
29. dec 2009

ahojte babulky.Prosím vás,malá mi prestáva akosi papať.Myslím, že je to zo zúbkov, ale horšie je,
že mi vobec nechce piť už mlieko, teda UM.Proste zo dna na den.Najskor si ráno nevypila svoje mliečko,potom nezjedla nai jogurt asi 2lyž. a večer, kedy inokedy by stiahla aj 300ml mi ho vobec nechcela.Vypila ho len v noci,ked napoly spí.Čím to može byť?A cez den mi sem-tam aj grcne 😒

momoyka
29. dec 2009

zabav, a ine priznaky nejake? ci na nu nieco neleze
alebo zo zubkov, moja dr ma univerzalnu odpoved na kazdy problem u dietatka... zuby...

zabavka
29. dec 2009

momoyka vyliezol jej druhý očák, to mi vtedy aj teplotovala a aj jeden dole.A tiež má strašné nervy niekedy, divné nálady.Včera som ju nechala behat s holou ritkou, zrazu už len pribehne ku mne, divný xichtík hodila a už som vedele...sa vykakala na zem 😖 a potom už len plakala a plakala.A to som na nu ani nezkríkla.Naozaj neviem čo to može byť... 😕

timotej
29. dec 2009

Ahojte ka3n dakujeme že nám praješ skoré uzdravenie aj my vám samozrejme konečne viem kde bývaš kolegyna mi ukazovala mali sme to po ceste na stromčeku vonku máte velké gule parádne. Ja som ani Morovi nešla s ním zbytočne s ním chodiť po vonku ked bol v takom stave však keby mal teplotu tak by som šla na aute ale tiež je choroba na ústupe. Tak niekedy nahovorím môjho a prídeme. Timi bol strašne zakríknutý ked tu bola kolegyna normálne nič nerozprával a iba pomrnčoval myslím že je to z tej choroby ešte. Večer sa potom rozbláznil a ledva zaspal o 21.30 tak sa vytešujem že už sme ani nemuseli odsávať. Konečne bude kludná noc dúfam.

momoyka
29. dec 2009

tak sleduj dalej, ci sa neobjavi nejaky iny priznak...
my sme dnes boli tiez nervni... len chodila a plakala... hmmm, my sme sa pocurali na zem...

momoyka
29. dec 2009

baby s tou sedackou, ja neviem ci mam pozerat od 9-18 alebo od 9-25,alebo 36 kg... som z toho jelen, je ich take mnozstvo, ze mi z toho hrabe, a uz sa len vadime s muzom

luciankasebastianko
29. dec 2009

momoy nemožem najsť link ☹ stála cca 125 € je do 36 kg super sa perie 😀 mame ju už od augusta

momoyka
29. dec 2009

luci, a je polohovatelna? teda myslim ci sa da v nej spinkat ako vo vajicku..

momoyka
29. dec 2009

len mi povedz ako sa vola a ja si pohladam...

luciankasebastianko
29. dec 2009

už som našla ja som si to totiž nezapametala 😅 http://www.enikibeniki.sk/shop/index2.php?page=...

luciankasebastianko
29. dec 2009

nedá sa polohovať ak zvykne malá spávať v aute tak kup račej menšiu nech sa nekrčí 😉 mne maly ledva spí doma 1 hodku v posteli a v aute chce všetko vidieť ,ale aj tak moc necestujem do mesta to mám 10min

momoyka
29. dec 2009

luci, ta sa neda polohovat, ze? nechodite na dlhsie trasy? nespi vam sebastianko v aute? lebo nasa princezna stale zaspi.. ja by som preto potrebovala taku polohovatelnu, ale uz neviem

momoyka
29. dec 2009

my to k rodicom mame 10 km, a tam chodievame skoro kazdy den...
ale zatial co mam referencie od znamych, maju dobre skusenosti s chicco..

luciankasebastianko
29. dec 2009

práve som prečítala no tak to by som ti račej odporučila ten polohovatelny concord -19 kg tuším ,keby maly spával v aute alebo chodíme dalej tak by som ho kúpila ale takto nám to nebolo treba a ked sme cestovali do BA na letisko v noci som si požičla od kamošky aby sa vyspal 😀 a teraz už má 12 kg takže to je šte tak na rok - dva no neviem je to na tebe 😀

luciankasebastianko
29. dec 2009

ale ved 10 km prejdete za 10 min - pri 60km/hod 😀

rony253
29. dec 2009

ahojte tak moja kuchyna je upratana, mala prave zamrncala, tak som letela hore ale je vsetko o.k.
momo ja som teraz pred týždnom a pol kupovala na slovensku autosedacku Casual play stala ale 268 euro ale mala v nej super sedi taka vpadnuta dnu, je do 25 kg, povedali mi ze tak do piatich rokov da sa polohovat vrchna cast opierky az nad sedacku to znamena vyssie ako je sedacka takze ju nebudu neskor ani ramienka tlacit ako som vyskusala v Romer King plus, ta je tiez vraj super ma ju tu vela dievcat ale je do 18 kg a ten vnutorny vankus je moc pevny a neda sa dat vyssie ako je koniec opierky. da sa aj pekne dat do takeho lahu pocas sedenia dietata v nej a aj pocas jazdy stlacis jeden gombik a nastavis si aku chces polohu. Posielam ti link, kupila som ju v Kosiciach v babetkove
http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...
mame presne tuto

rony253
29. dec 2009

http://www.babetkovo.sk/index.php tu je o tom viac popisane
a skusala som este jednu baby point ta stoji 125 je tiez do 25 kg a maju ju dokonca aj v akcii myslim ze za 105, tiez v nej pekne sedela ale je uzsia ako moja tak som radsej vzala casualku
tu je babypoint http://www.babetkovo.sk/index.php zober malu a posad ju do toho, len tak uvidis, ja som moju vsade vlacila
mne len bolo povedane ze casualka je bezpecnejsia ako babypoint a vydrzi o rok dlhsie, tak sa musis sama rozhodnut

luciankasebastianko
29. dec 2009

http://www.najnakup.sk/Porovnaj_autosedacky-9-1... tuto som myslela ale najlepšie je keby si išla Hanička odskúšať fakt ked tam máš malú najlepšie vidíš ktorá sa knej hodí 🙂

rony253
29. dec 2009

Ale teraz pojdeme na slovensko, tak tam kupim este jednu do maminho auta, lebo to nebude na dlhe trasy a kupim tu babypoint

luciankasebastianko
29. dec 2009

rony sme písla to isté že najlepšie s malou 😀

luciankasebastianko
29. dec 2009

sme jak dilerky 😀

luciankasebastianko
29. dec 2009

no ja už idem buvať 😵 dobrú a ozaj ako to stretko ? kedy ? kde ? vezmete ma ? 😀

rony253
29. dec 2009

luci dobru nocku pojdem uz aj ja ale este musim vybrat pracku ma porazi 😠 lebo sa mi nechce
a ake stetko sa planuje ci co?
prajem vam vsetkym dobru noc 🙂

ka3n
29. dec 2009

momoyka, my velmi casto -nonstop cestujeme na kratke trase a 4-5x do roka na dlhsie trase a velmi som spokojna so sedackou babypoint..aj polohovanie je super, aj malemu sa v nej paci..no proste neda na nu dopustit...aj cena je super.

toto je ona:

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

Dobrú nocku prajem...

momoyka
29. dec 2009

dakujem pekne za rady,
luci to ja som myslela a nedomyslela tych 10 min...
stacila by nam hocijaka na taku trasu...
ale ked sa raz za cas niekam vyberiem, tak by som chcela byt tiez pripravena..
a s nou pojdem, len sa obavam, ze u nas v he toho vela neposkusame 😀 😝

dobru nocku co uz idete hajat