Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
25. feb 2010

ahojte.ja tiez fusak nedavam a ked som aj nadavala cez zimu, tak väčšinou na nom iba sedel, ale zakryty nebol, lebo mal oteplovacky..a teraz dam uz len taku prechodnu bundu, ale aj tak sme dosli na obed spoteny.

terezicka
25. feb 2010

Ahojte, pekný slnečný dník prajeme 🙂
Lucka bude zajtra celý deň bez nás, Marek je v robote a ja idem ešte skôr do školy a v rozhvrhu máme písaný koniec až o 21:15, no pevne verím že skončíme skôr...Tak ráno vezie Marek Lucku k našim keďže sú prázdniny tak sú doma všetci súrodenci ( okrem Anky )...Tak bude dúfam Lucke veselo a nejako jej ten deň aj prejde. A večer ju Marek vyzdvihne keď skončí v robote a príde s ňou domov...
Aj koláč som stihla dneska upiecť, dúfam že bude dobrý, zajtra si zoberiem aj ja do školy, aj Marek zoberie našim. Lucka mi na obed odmietla zjesť zemiakovú kašu, ale mäso samozrejme vyjedla všetko - opica jedna 😀 Som robila ten recept na to kuracie mäso s tatarkou, fajné to bolo. A včera som robila langoše podľa toho receptu čo dala Winona link

ka3n
25. feb 2010
ka3n
25. feb 2010

ja som si zatial vybrala tie bledomodre s rybkou alebo tmavomodre s rybkou.

buksy
25. feb 2010

ahojte....

podla mna pekne ale maximalne nevhodna obuv pra male deticky... moj nazor... 🙂

terezicka
25. feb 2010

Ka3n pekné sú tie plátenky, tiež som niečo podobné rozmýšľala pre Lucku

winona24
autor
25. feb 2010

krásne plátenky kati....

Peti a prečo sú nevhodné??? veď majú aj klenbu..... 😨

buksy
25. feb 2010

maju aj klenbu??
to ste sa kde docitali ja to tam nikde nevidim ☹
ak maju tak potom ano len ja som mala pocit ze klenbu nemaju...

ka3n
25. feb 2010

buksy,ano maju klenbu, URCITE, teda aspon ta zenska to tam pise na MMB , inak by som ich nekupovala..ja idem objednat tie modre s rybkou...

min. rok sme kupili platenky v john garfield a nemali klenbu,tak som dokupila vlozku, ale tieto maju aspon to tam pise zenska.

ka3n
25. feb 2010

napr. tu je pisane ze maju klenbu

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6357099&tab=2

winona24
autor
25. feb 2010

bože Kati nádherné sú----ďakujem za typ......objednám aj ja..... 😉 😉

evitkamalicka
25. feb 2010

ahojky,

my mame take platenky uz davnejsie a su super

buksy
25. feb 2010

tak ak maju klenbu tak ok..beriem spät nazor ze su nevhodne 😀 😀
su naozaj pekne... len skoda ze my musime vsetko skusat cize u nas objednavanie nehrozi...

luciankasebastianko
25. feb 2010

ahojte ako žienky 😉 maly dnes mal záchvat ani som ho nemohla ukludniť som napustila umyvadlo a až ked som mu nohy a ruky máčala tak sa ukludnil začal plakať ked som povedala že ideme spať tak som ho nechala že nech sa vyreve a po chvíli som ho chcela zobrať na ruky a robil jak bklázon len sa hádzal dozadu no strášné ani čaj ani dudel len ručal a ručal nevedel sa ukludniť trvalo to asi 30 min 😔 dúfam, že to nebude byvať často lebo skončim na psychiatri 😅

annie13
25. feb 2010

Ka3n su skvele, nadherne, dik za typ, velmi sa mi pacia tie s rybkou
felxko nema tvoja svokra sestru niekde zabudnutu lebo to je ako moja, dneska bola kolaudovat kuchynu dobre je ze ja som ani nevedela ze ju uz zalozili hlavne ze ona ma fotky v mobile, pekne

eweny
25. feb 2010

Dobry vecer damy..ja sa radsej na tie platenky ani pozerat nebudem,lebo by ma zas mrzelo,kedze my musime vsetky topanocky skusat,lebo niektore vobec neobuje..

Chcem mu kupit adidas topanocky,mali sme aj na jesen take,ale clenkove a maju take iste aj polovicne a na tie sa chystam,ked pojdeme do BB..

eweny
25. feb 2010

Boli sme dnes u doktorky s tym vysypom co ma pod kolienkami a nepotesila ma..vyzera to tak,ze bude ekzemovy po mne..zatial nam dala len Balneum po kupela a Excipial na natieranie a taky sirup Xyzal..ak neprejde,musime na kozne..

Mam ale dilemu,co sa tyka toho sirupu,kazala mi davat vecer,tlmi to svrbenie atd..lenze v pribalovom letaku je napisane,ze detom do 2 rokov sa davat neodporuca..tak som mu ho ani nedala,musim jej zavolat..ide ma z toho porazit,nehorazne peniaze necham v lekarni a nic z toho 😢 alebo som mu ho mala dat?..

eweny
25. feb 2010

Mali sme hroznu noc,stale plakal a v spanku si to skriabal..inak som rozmyslala,ci to nemoze byt aj nejaka reakcia na ockovanie spred tyzdna,ale to by asi take nebolo..neviem uz ani sama..

claudinka
25. feb 2010

ew to pisu na vacsine liekov, co doktori predpisu.. ale kebyze to nemozu, urcite ti to nepredpise

ka3n
25. feb 2010

ahojte..tak som tej zenskej pisala a maju klenbu, ale tie bledomodre s rybickou uz nema väčšie velkosti tak objednám tie tmavomodre s rybickou..

eweny, maly ma sirsiu nozicku, alebo co ma? vysoky nart?? toto iste mi pisala aj jedna moja kamaratka, ze to mam jej maly a tiez mu chcela kupit krasne nike alebo adidas a nemoze,lebo to neobuje, aj to skusali a tak vraj nakupuje zdravotne topanky, nejaka znacka zirafa ci co..

kamilka12
25. feb 2010
kamilka12
25. feb 2010

píše sa tam konkrétne aj toto:

"Mnohí rodičia si kladú otázku, či je potrebné, aby malé deti mali v topánke anatomickú vložku - onen známy "hrboľček". Odborníci tvrdia, že do štyroch rokov sú v podstate tieto komponenty pre podporu klenby zbytočné. Detská nožička aj preto v útlom veku pôsobí dojmom, že je plochá, pretože v mieste klenby má tukové vankúšiky, ktorých cieľom je nohu chrániť pred preťažením."

ka3n
25. feb 2010

kamilka dakujem precitala som si. ale to su asi rozne nazory, lebo ja som zase pocula, ze by mali mat takto detske botky tu klenbu..ja isto take budem kupovat a ked nie tak tu vlozku s klenbou vzdy dokupim.

perlab
25. feb 2010

ahojte ... tie plátenky čo dala link katrin sme mali min rok a boli supeeeeer /konkrétne tie z tretieho linku/ ... len na jednej sa nám po pár obutiach vyrvala tá kovová vec a nechcelo sa mi to reklamovať ... tak ich možno vyreklamujem teraz a vymením za väčšie 😀 😀 😀 😀

perlab
25. feb 2010

ahah .. na tých obr to ani nie je vidno ... ako je na topánočke tá diera, cez ktorú sa prestrkuje ten suchý zips, tak tam je taká kovová sranda ... a tá kovová sranda sa mi z tej topánočky vyrvala, ale vôbec mi to tam nechýbalo .. nosila ich väčšinou na doma a boli dosť lacné, tak sa mi to nechcelo posielať späť ...

perlab
25. feb 2010

mali sme tie bledoružové s dvoma lepkami ..

eweny
25. feb 2010

claudi,asi mas pravdu..zajtra mu ten sirup zacnem davat..aj tak ho ma papat len vecer,asi kvoli spavosti,co moze vyvolat..

eweny
25. feb 2010

ka3n,ano ma tucnucku nozicku a vysoky priehlavok,tak ako aj ja..tie adidasy ale urcite obuje,mali sme uz take..

napriklad tie nike co maju v deichmane na suche zipsy vobec nezapneme..nuz potesenie..

eweny
25. feb 2010

Citam,ze uz nevozite deticky vo fusakoch,asi ho uz aj ja vylozim..chodievame s kocikom poobede von az tak okolo 16.00h a to uz sa schladzuje,takze zatial nebol spoteny..

silwietta
26. feb 2010

ahojte...

ew, zalezi aj ako mas maleho obleceneho... ked tak lahsie, tak mu kludne fusak nechaj... ja ale atam s tym, ze bude chciet ist behat, tak ho musim podla toho obliect a deku mam v kociari...