Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
20. apr 2010

veji erik vyzera ako totalny velkac...

winona24
autor
20. apr 2010

ahojte babulky....

olla aké už máš bruško pekné....jaaaaaaaaaaaj aj ja chceeeeeeeeem 😅 😅 😅 😅

estell vitaj späať...ako dlho si bola bez Maxima??? ja dnes idem k našim za Natálkou...som bez nej piaty deň a mám dosť ...stačí...chýba mi strašne...ale že vraj ma ani raz nespomenula...tak to beriem tak,že jej je u babiny a deda dobre..... 😉

annie13
20. apr 2010

joj babulky aj ja dufam ze uz mam predplatene dopredu, ze uz bude len dobre, lebo este jeden takyto stres a neviem neviem

winona24
autor
20. apr 2010

no veď to annie...že ty teraz potrebuješ kľud....kvôli malej...kvôli mliečku...... 😔 😔

a čo so svadbou???? ideš??? 😨

ollako
20. apr 2010

win dakujem za pochvalu, len dufam, ze mi nebude privelmi rast, lebo ked si pomyslim, ze som bola ako slonica ani hybat som sa poriadne nemohla, tak to si zopakovat veru nechcem 😝 a inak ak chces aj ty, tak zariadit to nie je problem ved ti iste vies 😀
a 5 dni bez malej je teda dost, asi by som to nevydrzala, tiez by som sa drobca nevedela dockat 😵
annie hadam to tak bude a uz bude klud 😉

winona24
autor
20. apr 2010

jáááj olla to je skôr ako nový kabát...o tom potom...... 😀 😀 pri mojej plodnosti stačia tak dva pokusy..... 😝 😝

no veď ja sa už na ňu aj patrične teším...tak ju vyboškávam srdco moje drahé 😵 😵 😵

terezicka
20. apr 2010

Ahojte 🙂 Tak Lucka išla spať, od rána od 6-tej je toho dosť čo je hore a čo všetko ona ešte postíha za ten čas, katastrofa 😀 Konečne je teplúčko, už sme boli bez bundy aj bez čiapky vonku, ale bolo jej teplo tak snáď nevadí že som ju tak viac povyzliekala.
Estell čítala som čo si napísala o svokrách, rešpektujem tvoj názor. Ale vieš, ja som so svokrou každý deň keďže bývame pod jednou strechou a to je dosť ťažko. A vidím ako jej vnuci skáču po hlave lebo ich rozmaznávala od začiatku a povedia jej že je hlúpa a ona si to nechá, tak to ja nechcem. A len čo ráno rozlepia oči už chcú samé sladkosti a ani nemusia raňajkovať lebo im hneď dáva kadečo iné. Je to chyba aj rodičov beriem, ale aj svokrina chyba. A ja nechcem aby jej moje dieťa skákalo po hlave. A keď deň čo deň furt počúvaš od nej to isté, furt má tie isté rady a podobne tak ťa to prestane aj časom baviť. A zvlášť keď ošomre všetko čo ja poviem a nad všetkými mojimi výchovnými procesmi krúti hlavou...Takže chápem aj Ka3n keď má námietky voči svojej svokre. A mne moja svokra v deň príchodu z pôrodnice drzo povedala že načo mi bolo dieťa - takú hlbokú ranu mi vrazila do srdca a nikdy na to nezabudnem. Tak zrejme aj preto som voči nej zaujatá, ale tie slová si mala rozmyslieť...
A moja mamina je úplne iná, ale tiež nesúhlasím úplne ani s jej výchovnými metódami...

terezicka
20. apr 2010

Túto štrúdľu som dnes robila, výborná plnka, nemala som slivkový lekvár tak som dala čučoriedkový a výborné
http://www.dobre-recepty.sk/detail/3016-makovo-...

ollako
20. apr 2010

terez posli ochutnam 😉 juj mne by to musel niekto napiec, ja som na to taka, lava, ale uz sa strojim, ze uz musim skusit aj piect, ale neviem sa prinutim, tak ma to neba...no jest by som to jedla 😠 , som na seba taka nastvana zato 😠

aha ako moj Petulko prave hajinka 😵

terezicka
20. apr 2010

Oli toto sa ľahko robilo tak vyskúšaj. A keby si bola bližšie tak ti prinesiem ale neviem neviem v akom stave by ti to doručila naša poštová služba 😅 Peťko je krásny 🙂

ollako
20. apr 2010

terez no budem musiet vyskusat 😉 , no ked byvas tak daleko, co ine mi ostava 😝 😀

evitkamalicka
20. apr 2010

ahojte

ollako
20. apr 2010

ahoj evit, tak ako si dopadla?

evitkamalicka
20. apr 2010

olla vsetko ok, dve hodiny po vypiti tej sladkej vody hodnota cukru 4,9

ollako
20. apr 2010

tak super, ja som to vobec pri Petkovi neabsolvovala 😕 , tak teraz asi hej ked uz som tu na SK, takze to bude pre mna nove 😨

evitkamalicka
20. apr 2010

neboj, nie je to nic strasne

silwietta
20. apr 2010

neboj olla, nie je to nic strasne... teda hram hrdinku, dufam, ze ani druhykrat mi z toho nebude zle 😝 mna to caka o tri tyzdne...

ollako
20. apr 2010

tak dufam, ze to prezijem, ale co by sme neurobili pre to malicke 😵
silwi tak nech to aj tebe dopadne dobre 😉

evitkamalicka
20. apr 2010

baby zvladnete vsetko, ja som uz tak odratavala kedy to bude za mnou a nikdy v zivote to uz neabsolvujem tak som si to teraz vychutnala 😀 😀 😀

ollako
20. apr 2010

evit nikdy , nehovor nikdy 😉

evitkamalicka
20. apr 2010

olla, ale v tomto pripade mozem s kludnym svedomim povedat nikdy a viem preco to hovorim, ale tu na verejnosti to rozoberat nebudem

ollako
20. apr 2010

evit no ved jasne, ked mas na to svoje dovody 😉

evitkamalicka
20. apr 2010

tak tak, nikdy nevies kto ta cita

ollako
20. apr 2010

super prave pustili miestny rozhlas, dufam, ze mame po spani 🙄

evitkamalicka
20. apr 2010

to potesi co? este ze u nas nic take nehrozi

ollako
20. apr 2010

no nastastie zatial spi, no neviem ci som to mala napisat, lebo hned sa stane opak 😝

evitkamalicka
20. apr 2010

moj je uz hore, ale dnes zalomil o hodinku skor

ollako
20. apr 2010

tak aj moj si uz brble, spal skoro dve a pol hodky 🙂

evitkamalicka
20. apr 2010

super, ja akurat dovaram čínu na neskory obed alebo skoru veceru a potom pojdeme von

luciankasebastianko
20. apr 2010

ahojte ženičky pekny večer 😉