Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
30. apr 2010

Ahojte ja dávam Nutrilona malému velmi chutí ale včera sme amly halušky a maly videl tatikovi pohár mlieka a pytal si že šťavu lebo som to nalievala z krabice ako džus 😀 a vypil cely pohár a neprevarené ani sa nenadychoval jak mu chutilo čakala som srajdu ,ale všetko o.k. ešte som sa čuduvala že ani vanilkové alebo bananové nemusí byť :D aj tesco polotučné stačí ešte mám asi 4 ks nutrilonu a potom uvidím možno dáme aj kravské 😉

winona24
autor
30. apr 2010

čaute babulky.....pekný večer Vám...

my kravacie mlieko pijeme už skoro pol roka.....

konečne som sa nahnevala a začala som s malou poctivo záchodovať....lebo som to flákala....takže už 4 deň sme nekakali do plienky ale do WC....a v lete snáď sa konečne zbavíme plienok.... 😝

winona24
autor
30. apr 2010

jaaaaj a ešte totok som chcela... 😅 😅

http://www.facebook.com/album.php?aid=87390&id=...

ka3n
30. apr 2010

ahojte aj my pijeme kravske mlieko, malý má rád jahodové frapko a grapko mi ani nechce..v piesku sme kazdy den a fakt je ten piesok vsade 🙂

No a chory sme boli prvykrat ked mal cca 7 mesiacov co ma ten zapal priedusiek mensi, a potom iba sopliky..a ATB sme nikdy nebrali, hoci sa mi uz vela ludi cudovali, ze preco nam v nemocke nedali..ale no nedali nastastie, iba odsavali a nejake kvapky..

eweny
30. apr 2010

ka3n, kde si kupila to frapko?..ja som ho pozerala v tescu, ale nevidela som ho tam..chcela by som nejake vanilkove a to mu vyskusat zarobit do mliecka..

stale nechce ziadne ine mlieko len Nutrilon AR..je to horor, aj na penazenku..ale co mam s nim robit?..jedine co mu tak chuti je vanilkove antiviro..to vypije na olovrant, ked papa nejaku sladku buchtu..

eweny
30. apr 2010

a zabudla som pozdravit.......ahoooooojteeeeeeeee 🙂

eweny
30. apr 2010

jooooj, dnes uz meliem z posledneho..unavena som, kedze sme si vymysleli vyletik a isli sme doobeda do Bojnic pozriet zvieratka..nastastie to nemame nejak daleko 🙂 Petkovi sa velmi pacilo..

ba80
1. máj 2010

achojteee... pekny vikend prajem... 😎

my sme boli vcera na expo dieta a rodina, mala sa vyjasila... 🙂

euffra
1. máj 2010

a kolko je vstupne na to expo dieta a rodina?

claudinka
1. máj 2010

caaafte babulky 😉 aky ste mali dnik? my sme boli rano vo vrakuni v MC na burze a dovi dopo, take veci tam mali, ze konecnaaa a tie super ceny 😀 😀 a poobede sme boli v tej Inchebe pozriet super bolo, mrte atrakcii pre deti a ledva sme ich do afta dostali 😖 4 eura bolo vstupne, tehulky 3 evra 🙂

vejinka
1. máj 2010

ahojte kocky..tak my sa mame dobre chodievame vonku ale tie prechadzky su des...kazdy kamienok kazdy spak kazdy list na vsetko sa zohyna vsetko chce chytat a za pol hodinu prejdeme tak meter...a ked ma prestane bavit ho upozornovat hodim ho do kocika a ide sa ...pred domom mame pieskovisko co dedo urobil takze sme tam kazdy den ale len doobedu kym tam svieti slniecko poobede chodievame vonku sa zasa vyblaznit na hojdacke a pobehat po zahrade a travniku obcas sadne na motorku alebo pokosi travicku kosackou 😀 konecne sa mu zacina rozvazovat jazycek a dnes prvy krat povedal dedovi.."deda" po cesky lebo dedko je cech taky pravy..a keca svojou recou a maly po nom 😀 no a tato zuri lebo to este nikdy nepovedal..ale sak aj ten sa docka..najnovsie chodi a vykrikuje "duuura" a teraz pocujem zo spalne ze "muuuu" tak totiz vola mlieko a teraz ho muz krmi..takze este chvilku bude rapotat asi si zacnem robit slovnik jeho najcastejsie pouzivanych sloviciek lebo hrozne vela veci ma priblizne rovnaky zaklad...napriklad: auto je brrrm autobus je abbbbb jablko je habbbb a takto by som mohla pisat do nekonecna..ale ja mu rozumiem to ze sa ostatni trapia je ich vec 😀 a najnovsie ked muchy vyliezli sa ich boji...lieta okolo neho mucha a on sa zacne triast a strasne plakat...no je po mne co viac doodat...a to este nevidel pavuka 😀 😀 ale sak deticky z toho vyrastu...co ja o sebe nemozem povedat 😀 no a hadam v kocke som popisala vsetko co som xcela...deticky nam rastu ako z vody a prajem vsetkym vela zdravicka 😉

rony253
1. máj 2010

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1510/ch...
ahojte, prave studujem, co robit, ked zacne Sara cirkusovat 🙂 , ale som spokojna vraj je to normalne, len niekedy neviem ani pricinu preco zacne revat chuda moje, ale snazim sa to v klude riesit...
idem vas precitat co to tu pisete...

ka3n
1. máj 2010

ahojte..my sme mali dnes super dník. Vo vedľajšej dedine bola taka akcia, že country klobúk, tam je taký pekný areál, koníky, trávičky, žiadne autíčka, taký ako lesík...a dnes tam hrala country hudba, popijali sa vinko, tancovali sme, decka sa jašili...no aj každý víkend by to mohlo byť 🙂

ka3n
1. máj 2010

eweny a prepac zabudla som, ale frapko jahodove sme kupili v tescu, mame aj bananove, ale vanilkove som nevidela..

kamilka12
2. máj 2010

Ahojte,

dnes sme vstali o 5:05 😒 ale teraz som ho uložila znova, lebo vstal mrzutý, veď jasné, keďže je to na neho skoro a tak možno ešte zaspí.... Včera sme mali super deň, boli sme v Bojniciach v ZOO sme sa stretli s Estell a jej rodinkou 😉 Cestou domov sme sa zastavili na salaši Kostrín a to bolo pre Martina ako raj, kým my sme sedeli a jedli vonku on pobehoval po okolí,je tam nádherné prostredie.. preliezky, hojdačky, veľké trávnatá plocha, koníky, potôčik... Keď sme odtial odchádzali tak som musela zahlásiť, že predáme byt a kúpime domček niekde na dedine 😀 , lebo to je to čo by Martinovi vyhovovalo. Jeho vôbec nebaví chodit vonku po sídlisku s autíčkom alebo motorkou...on mi vždy aj tak utečie niekde do roly alebo do trávy aj u nás na sídlisku...

Bála som sa že dnes od rána bude liať, ale začína tu svietiť slnko 😎

estella
2. máj 2010

ahojte..peknu nedelu vsetkym....dnes je nejako pod mrakom vonku tak hadam sa nerozprsi lebo sa chystame ist poobede k svokre tak nech sa tam deti vybehaju vonku... 🙂
kamilka no ja som sa dnes vyspala nastastie ej doma muz tak on vstal s malym..on je aj tak zvyknuty vstavat rano o siestej..takze ja som spala do nejakej pol desiatej a ani nevim kedy Maxim vstal....takze vam by sa hodil domcek na dedine...ked raz budeme mat chatu niekde blizko NR tak sa moze prist k nam na dvor vybehat.... 🙂 🙂 ....v poslednej dobe coraz viac nad tym uvazujeme tak mozno sa nam podari najst nejaky strasi domcek ktory by nam vyhovoval....
my sme vcera prisli domov az o siedmej....este sme vas videli na ihrisko pri family.teda Juraja s Martinkom... 😅

veji tak kamienky a vsetko mozne zbiera aj Maxim...tak ale len nech si pozbiera aspon sa zabavi tym..... 😅

neviem ci som vam pisala ze som sa dala na vodicak tak uz zarezavam v autoskole....a o chvilku uz budme mat aj jazdy a budem psychicky nicit kamilkinho manzela lebo bude moj instruktor....hadam to so mnou stresmenkou nejako v tom aute vydrzi..... 😀

eweny
2. máj 2010

ahojte..prajem pekny dnik 🙂

moji chlapi isli k starkej do Moraviec, tak som trosku sama..parada 🙂

eweny
2. máj 2010

kamilka, boli ste v Bojniciach?..my sme boli v piatok..keby som to bola vedela, ze pojdete v sobotu, tak by sme aj my tak isli a mohli sme sa stretnut..skoda..

eweny
2. máj 2010

estell, bude z teba soferka?..no super 🙂 ja mam vodicak, ale vobec nejazdim..bojim sa a duplom po autonehode, ktoru sme mali pred skoro tromi rokmi..

ka3n
2. máj 2010

ahojte..aj my ideme dnes na vyletik, ideme na červeny kamen, ak budu sokoliari pojdeme aj tam..Monika prosim ta napis mi kde je ten salas, strasne sa mi tie foto pacia, ta priroda, okolie..aspon podla foto to tam vyzera uplne krasne.

vejinka
2. máj 2010

ahojte kocky....no dnes je tusim letecky den pre Erika chudatko ....cely den bol mrzuty a padal ale vecer tesne pred kupanim padol ani neviem ako lebo som sa prave sprchovala ale ten rev sa nedalo nepocut muz doletel do kupelne ze mu z nosa tecie krv..no tak som mu to osetrila a pytala sa co sa stalo..muz sa cely triasol od zlaknutia do toho vbehla svokra cela vyplasena preco Erik tak strasne place no muz ju poslal "do zadku" lebo zacala histercit a kricat preco na neho nedaval vacsi pozor...no sranda..ked som sa na maleho poriadne kukla zistila som ze ma rozrazenu peru pokrabane nad perou narazeny nos a asi tri ryhy na nom no zajtra ho bdue mat vsetkymi farbami hyriaci..no co uz kym sa ozeni tak sa mu to zahoji ale pomojkala som ho vybozkavala no dufam ze na dlho si to teraz odskakal a bude klud. 😔

miriam24
2. máj 2010

Ahojte .. citam ze ste chodili po vyletoch 🙂 .. no do Bojnic sa chystame aj my a tiez aj na Cerveny Kamen .. viem ze tam zvyknu robit vselijake akcie .. my sme boli vcera na oslave .. Martin tam bol sice najmladsi ale zato mal viac pozornosti ako oslavenec 🙂 aj tancoval o 106

Estel vela stastia s vodicakom 😉 .. je to super ked sadnes do auta a ides si kam chces a nemusis prosit muza aby ta odviezol .. ale zasa tiez tvrdim ze pokial sa clovek boji tak radsej nech nejazdi,je to bezpecnejsie pre vsetkych ..

miriam24
2. máj 2010

ozaj a este som sa chcela spytat ze ako umyvate detom zubky? aj so zubnou pastou? lebo ja som mu doteraz len tak s vodou .. ale kupila som mu detsku zubnu pastu a dnes som mu dala trosicku na kefku ale samozrejme ze to prehltol 😕 tak neviem asi s pastou este pockam

claudinka
2. máj 2010

tie detske zubne pasty su tak vyrobene, ze to mozu aj prehltnut 😉
my sme boli dnes na Zeleznej Studnicke 🙂

ollako
2. máj 2010

Ahojte miariam ja cistims elmex od prvheho subka, ale davam mu malinko, vzdy ju vycuca a pyta si zas, ale nedam mu rychlo mu pobrhlim, moc si nechce dat, a potom mu necham nech sa hrajka...ale strasny je, vsetko chce robit sam a ked nema po voli, tak sa normalne o zem hadze, ked ho chcem zdvihnut mece sa, ide ma uz porazit, nechce sa dat obliect, prebalit, nechce sa dat nakrmit a sam to este nevie 😒 , vzdy chce opak toho co ja, ide ma slak travit, je taky vzdorovity, ze az 😠

vejinka
2. máj 2010

jasne ze pastu moze aj prehltnut my pouzivame asi rok elmex a v pohode plut sa zatial nenaucil vecer umyvame vo vani ze keby xcel vyplut..ale zatial bez uspechu a ked mu umyvam rano reve jak pavian nema rad ani umyvanie ani obliekanie ani nic 😅

vejinka
2. máj 2010

olla heh to asi teraz take tie nase deti su..proste vsetko by sameeee ale este im to nejde..ja ho na obed krmim aj hodinu pol hodinu sa krmi sam a ked ma prejde trpezlivost tak ho dokrmim ale vystraja pri tom nenormalne 😝

ollako
2. máj 2010

vejinka no zrejme im zacina debilne obdobie vzdoru 😝 ...
.a prepacte za prekleby 🤐

vejinka
2. máj 2010

budme radi ze su zdrave aj ked dnes po tolkych padoch a placu mi zacal dost chriptat..ale to bdue z toho placu 😔

ollako
2. máj 2010

vejinka moj ma taky padavy cas, ked je unaveny a chce hajat,
veji planujete Erika dat do inej izby, spava uz vo velkej posteli? ak ano tak predtym ti spaval v postielke?alebo s vami